Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Protokolas
XML 2k
Pirmadienis, 2019 m. rugsėjo 16 d. - Strasbūras

6. Parlamento sudėtis

Mirus André Jorge Dionísio Bradford, Parlamentas, vadovaudamasis Darbo tvarkos taisyklių 4 straipsnio 1 ir 6 dalimis, konstatavo, kad nuo 2019 m. liepos 19 d. jo vieta yra laisva.

Roberto Gualtieri buvo paskirtas Italijos vyriausybės ekonomikos ir finansų ministru nuo 2019 m. rugsėjo 5 d.

Parlamentas atsižvelgė į tai, kad pagal Akto dėl Europos Parlamento narių rinkimų remiantis tiesiogine visuotine rinkimų teise 7 straipsnio 1 dalį šios pareigos yra nesuderinamos su EP nario pareigomis, ir, vadovaudamasis Darbo tvarkos taisyklių 4 straipsnio 1 ir 4 dalimis, konstatavo, kad nuo 2019 m. rugsėjo 5 d. yra laisva Parlamento nario vieta.

°
° ° °

Danijos kompetentingos valdžios institucijos pranešė apie Marianne Vind, kuri pakeis Jeppe Kofod, išrinkimą Parlamento nare nuo 2019 m. liepos 2 d.

Portugalijos kompetentingos valdžios institucijos pranešė apie Isabel Carvalhais, kuri pakeis André Jorge Dionísio Bradford, išrinkimą Parlamento nare nuo 2019 m. rugsėjo 3 d..

Parlamentas atsižvelgė į minėtų narių išrinkimą.

Remiantis Darbo tvarkos taisyklių 3 straipsnio 2 dalies nuostatomis, kol Marianne Vind et Isabel Carvalhais įgaliojimai nebus patikrinti ir nebus priimtas sprendimas dėl ginčų, jos eis savo pareigas Parlamente ir jo organuose ir galės naudotis visomis su tuo susijusiomis teisėmis, jei prieš tai pateikė rašytinę deklaraciją, kad neužima pareigų, nesuderinamų su Europos Parlamento nario veikla.

Atnaujinta: 2019 m. lapkričio 22 d.Teisinė informacija - Privatumo politika