Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
XML 2k
Pirmdiena, 2019. gada 16. septembris - Strasbūra

6. Parlamenta sastāvs

Parlaments saskaņā ar Reglamenta 4. panta 1. un 6. punktu konstatēja, ka no 2019. gada 19. jūlija sakarā ar deputāta André Jorge Dionísio Bradford aiziešanu mūžībā Parlamentā ir atbrīvojusies deputāta vieta.

Roberto Gualtieri ir iecelts Itālijas valdības ekonomikas un finanšu ministra amatā, sākot ar 2019. gada 5. septembri.

Parlaments pieņēma zināšanai to, ka saskaņā ar 7. panta 1. punktu Aktā par Eiropas Parlamenta deputātu ievēlēšanu tiešās vispārējās vēlēšanās šis amats nav savienojams ar Eiropas Parlamenta deputāta amatu, un saskaņā ar Reglamenta 4. panta 1. un 4. punktu paziņoja, ka, sākot ar 2019. gada 5. septembri, ir atbrīvojusies šā deputāta vieta.

°
° ° °

Dānijas kompetentās iestādes ir paziņojušas, ka Marianne Vind ir iecelta par Eiropas Parlamenta deputāti Jeppe Kofod vietā, sākot ar 2019. gada 2. jūliju.

Portugāles kompetentās iestādes ir paziņojušas, ka André Jorge Dionísio Bradford vietā par Eiropas Parlamenta deputātu, sākot ar 2019. gada 3. septembri, ir iecelta Isabel Carvalhais.

Parlaments pieņēma zināšanai viņu iecelšanu amatā.

Saskaņā ar Reglamenta 3. panta 2. punktu, kamēr Marianne Vind un Isabel Carvalhais pilnvaras nav pārbaudītas vai kamēr nav pieņemts lēmums par domstarpībām, un ar noteikumu, ka viņas pirms tam ir parakstījušas rakstisku deklarāciju, ka neieņem nevienu ar Eiropas Parlamenta deputāta pienākumu pildīšanu nesavienojamu amatu, viņas darbojas Parlamentā un tā struktūrvienībās un uz viņām attiecas visas ar šo darbību saistītās tiesības.

Pēdējā atjaunošana: 2019. gada 22. novembrisJuridisks paziņojums - Privātuma politika