Märksõnaregister 
 Eelnev 
 Järgnev 
 Terviktekst 
Menetlus : 2019/2028(BUD)
Menetluse etapid istungitel
Dokumendi valik : A9-0017/2019

Esitatud tekstid :

A9-0017/2019

Arutelud :

PV 22/10/2019 - 14
CRE 22/10/2019 - 14

Hääletused :

PV 23/10/2019 - 11.2
CRE 23/10/2019 - 11.2
Selgitused hääletuse kohta

Vastuvõetud tekstid :

P9_TA(2019)0038

Protokoll
Teisipäev, 22. oktoober 2019 - Strasbourg

14. Euroopa Liidu 2020. aasta üldeelarve – kõik jaod (arutelu)
CRE

Raport, mis käsitleb nõukogu seisukohta Euroopa Liidu 2020. aasta üldeelarve projekti kohta [11734/2019 - C9-0119/2019- 2019/2028(BUD)] - Eelarvekomisjon. Raportöörid: Monika Hohlmeier ja Eider Gardiazabal Rubial (A9-0017/2019)

Eider Gardiazabal Rubial (raportöör) ja Monika Hohlmeier (raportöör) tutvustasid raportit.

Sõna võtsid Kimmo Tiilikainen (nõukogu eesistuja) ja Günther Oettinger (komisjoni liige).

Sõna võtsid Kathleen Van Brempt (INTA-komisjoni arvamuse koostaja), Corina Crețu (CONT-komisjoni arvamuse koostaja), Siegfried Mureşan (ECON-komisjoni arvamuse koostaja), Lucia Ďuriš Nicholsonová (EMPL -komisjoni arvamuse koostaja), Pascal Canfin (ENVI-komisjoni arvamuse koostaja), Adina-Ioana Vălean (ITRE-komisjoni arvamuse koostaja), Svenja Hahn (IMCO-komisjoni arvamuse koostaja), Daniel Freund (TRAN-komisjoni arvamuse koostaja), Paolo De Castro (AGRI-komisjoni arvamuse koostaja), Cláudia Monteiro de Aguiar (PECH-komisjoni arvamuse koostaja), Petra Kammerevert (CULT-komisjoni arvamuse koostaja), Gwendoline Delbos-Corfield (LIBE-komisjoni arvamuse koostaja), Antonio Tajani (AFCO-komisjoni arvamuse koostaja), Frances Fitzgerald (FEMM-komisjoni arvamuse koostaja), José Manuel Fernandes fraktsiooni PPE nimel, Pierre Larrouturou fraktsiooni S&D nimel, Clotilde Armand fraktsiooni Renew nimel, Rasmus Andresen fraktsiooni Verts/ALE nimel, Hélène Laporte fraktsiooni ID nimel, Bogdan Rzońca fraktsiooni ECR nimel, Dimitrios Papadimoulis fraktsiooni GUE/NGL nimel, Rupert Lowe (fraktsioonilise kuuluvuseta), Jan Olbrycht, Elisabetta Gualmini, Olivier Chastel, Alexandra Geese, Ivan David, Johan Van Overtveldt, João Ferreira, Milan Uhrík, Janusz Lewandowski, Margarida Marques, Valerie Hayer ja Monika Vana.

ISTUNGI JUHATAJA: Klára DOBREV
asepresident

Sõna võtsid Joachim Kuhs, Zbigniew Kuźmiuk, Marc Botenga, Annunziata Mary Rees-Mogg, Niclas Herbst, Robert Biedroń, Nils Torvalds, kes vastas ühtlasi küsimusele, mille sinist kaarti tõstes esitas Annunziata Mary Rees-Mogg, Gianantonio Da Re, Evžen Tošenovský, Jonathan Bullock, Karlo Ressler, John Howarth, Elsi Katainen, Maximilian Krah kes vastas ühtlasi küsimusele, mille sinist kaarti tõstes esitas Claudia Gamon, Joachim Stanisław Brudziński, Mario Furore, Lefteris Christoforou, Claudia Gamon, Ryszard Czarnecki, Martin Edward Daubney, kes vastas ühtlasi küsimusele, mille sinist kaarti tõstes esitas Tomáš Zdechovský, Petri Sarvamaa, Luis Garicano, Henrik Overgaard Nielsen, Tomáš Zdechovský, kes vastas ühtlasi küsimusele, mille sinist kaarti tõstes esitas Tomislav Sokol, Tamás Deutsch, Georgios Kyrtsos, Adam Jarubas, Mircea-Gheorghe Hava ja Maria Spyraki.

Eelneva registreerimiseta võtsid sõna Tudor Ciuhodaru, Mick Wallace, Tomislav Sokol, Costas Mavrides ja Billy Kelleher.

Sõna võtsid Günther Oettinger, Kimmo Tiilikainen, Monika Hohlmeier ja Eider Gardiazabal Rubial.

Arutelu lõpetati.

Hääletus: punkt 11.1 ja 23.10.2019 protokollipunkt 11.2.

Viimane päevakajastamine: 25. veebruar 2020Õigusteave - Privaatsuspoliitika