Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Procedūra : 2019/2028(BUD)
Dokumenta lietošanas cikls sēdē
Dokumenta lietošanas cikls : A9-0017/2019

Iesniegtie teksti :

A9-0017/2019

Debates :

PV 22/10/2019 - 14
CRE 22/10/2019 - 14

Balsojumi :

PV 23/10/2019 - 11.2
CRE 23/10/2019 - 11.2
Balsojumu skaidrojumi

Pieņemtie teksti :

P9_TA(2019)0038

Protokols
Otrdiena, 2019. gada 22. oktobris - Strasbūra

14. Eiropas Savienības 2020. finanšu gada vispārējais budžets — visas iedaļas (debates)
CRE

Ziņojums par Padomes nostāju attiecībā uz Eiropas Savienības 2020. finanšu gada vispārējā budžeta projektu [11734/2019 – C9-0119/2019 – 2019/2028(BUD)] - Budžeta komiteja. Referentes: Monika Hohlmeier un Eider Gardiazabal Rubial (A9-0017/2019).

Eider Gardiazabal Rubial (referente) un Monika Hohlmeier (referente) iepazīstināja ar ziņojumu.

Uzstājās Kimmo Tiilikainen (pašreizējais Padomes priekšsēdētājs) un Günther Oettinger (Komisijas loceklis).

Uzstājās Kathleen Van Brempt (INTA komitejas atzinuma sagatavotāja), Corina Crețu (CONT komitejas atzinuma sagatavotāja), Siegfried Mureşan (ECON komitejas atzinuma sagatavotājs), Lucia Ďuriš Nicholsonová (EMPL komitejas atzinuma sagatavotāja), Pascal Canfin (ENVI komitejas atzinuma sagatavotājs), Adina-Ioana Vălean (ITRE komitejas atzinuma sagatavotāja), Svenja Hahn (IMCO komitejas atzinuma sagatavotāja), Daniel Freund (TRAN komitejas atzinuma sagatavotājs), Paolo De Castro (AGRI komitejas atzinuma sagatavotājs), Cláudia Monteiro de Aguiar (PECH komitejas atzinuma sagatavotāja), Petra Kammerevert (CULT komitejas atzinuma sagatavotāja), Gwendoline Delbos-Corfield (LIBE komitejas atzinuma sagatavotāja), Antonio Tajani (AFCO komitejas atzinuma sagatavotājs), Frances Fitzgerald (FEMM komitejas atzinuma sagatavotāja), José Manuel Fernandes PPE grupas vārdā, Pierre Larrouturou S&D grupas vārdā, Clotilde Armand grupas “Renew” vārdā, Rasmus Andresen Verts/ALE grupas vārdā, Hélène Laporte ID grupas vārdā, Bogdan Rzońca ECR grupas vārdā, Dimitrios Papadimoulis GUE/NGL grupas vārdā, Rupert Lowe, pie grupām nepiederošs deputāts, Jan Olbrycht, Elisabetta Gualmini, Olivier Chastel, Alexandra Geese, Ivan David, Johan Van Overtveldt, João Ferreira, Milan Uhrík, Janusz Lewandowski, Margarida Marques, Valérie Hayer un Monika Vana.

SĒDI VADA: Klára DOBREV
Priekšsēdētāja vietniece

Uzstājās Joachim Kuhs, Zbigniew Kuźmiuk, Marc Botenga, Annunziata Mary Rees-Mogg, Niclas Herbst, Robert Biedroń, Nils Torvalds, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Annunziata Mary Rees-Mogg, Gianantonio Da Re, Evžen Tošenovský, Jonathan Bullock, Karlo Ressler, John Howarth, Elsi Katainen, Maximilian Krah, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Claudia Gamon, Joachim Stanisław Brudziński, Mario Furore, Lefteris Christoforou, Claudia Gamon, Ryszard Czarnecki, Martin Edward Daubney, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Tomáš Zdechovský, Petri Sarvamaa, Luis Garicano, Henrik Overgaard Nielsen, Tomáš Zdechovský, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Tomislav Sokol, Tamás Deutsch, Georgios Kyrtsos, Adam Jarubas, Mircea-Gheorghe Hava un Maria Spyraki.

Saskaņā ar brīvā mikrofona procedūru uzstājās Tudor Ciuhodaru, Mick Wallace, Tomislav Sokol, Costas Mavrides un Billy Kelleher.

Uzstājās Günther Oettinger, Kimmo Tiilikainen, Monika Hohlmeier un Eider Gardiazabal Rubial.

Debates tika slēgtas.

Balsojums: 11.1. punkts un 23.10.2019. protokola 11.2. punkts.

Pēdējā atjaunošana: 2021. gada 19. janvārisJuridisks paziņojums - Privātuma politika