Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Protokolas
Ketvirtadienis, 2019 m. spalio 24 d. - Strasbūras

7. Pirmininko pranešimas
CRE

Pirmininkas pranešė, kad jis pagal Darbo tvarkos taisyklių 176 straipsnio 1 dalį nusprendė Angelo Ciocca skirti nuobaudą, dėl to, kad per vakarykštes diskusijas dėl Turkijos karinės operacijos šiaurės rytų Sirijoje (2019 10 23 protokolo 7 punktas) šis narys, pažeisdamas Darbo tvarkos taisyklių 10 straipsnio dalį, elgėsi agresyviai ir nepagarbiai savo kolegų ir Parlamento atžvilgiu.

Nuobaudą yra tokia: pirma, teisės gauti dienpinigių išmoką atėmimas dešimt dienų laikotarpiu, antra, laikinas (nuo dviejų iki trisdešimties) uždraudimą dalyvauti visoje arba visoje Parlamento veikloje penkias Parlamento arba bet kurio iš jo valdymo organų, komitetų ar delegacijų posėdžių dienas iš eilės, nedarant poveikio teisei balsuoti plenariniame posėdyje, su sąlyga, kad šiuo atveju griežtai laikomasi Parlamento narių elgesio normų. Nuobauda pradedama taikyti nuo 2019 m. lapkričio 4 d.

Apie sprendimą buvo praneštą šiam Parlamento nariui. Jus gali Biurui pateikti vidaus skundą pagal Darbo tvarkos taisyklių 177 straipsnį.

Pirmininkas nurodė, kad, atsižvelgdamas į tam tikrą Parlamento narių elgesį ir žodžius, pastebėtus nuo šios kadencijos pradžios, jis kartu su frakcijų pirmininkais nusprendė daugiau nebetoleruoti elgesio arba žodžių, kuriais kenkiama Parlamento orumui.

°
° ° °

Kalbėjo Javier Moreno Sánchez.

Atnaujinta: 2020 m. vasario 25 d.Teisinis pranešimas - Privatumo politika