Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Ceturtdiena, 2019. gada 24. oktobris - Strasbūra

7. Priekšsēdētāja paziņojums
CRE

Priekšsēdētājs paziņoja, ka saskaņā ar Reglamenta 176. panta 1. punktu ir nolēmis piemērot sankcijas Angelo Ciocca, kurš iepriekšējās dienas debatēs par Turcijas militārajām operācijām Sīrijas ziemeļaustrumos (23.10.2019. protokola 7. punkts) izturējās agresīvi un izrādīja necieņu pret saviem kolēģiem un Parlamentu, tādējādi nopietni pārkāpjot Reglamenta 10. panta 3. punktu.

Sankcijas būs šādas: pirmkārt, minētais deputāts uz desmit dienām zaudē tiesības saņemt dienas naudu un, otrkārt, tiek apturēta viņa dalība visās Parlamenta darbībās uz piecām secīgām dienām, kurās notiek Parlamenta vai jebkuras tā struktūrvienības, komitejas vai delegācijas sanāksme, neskarot viņa tiesības balsot plenārsēdē un ar nosacījumu, ka stingri tiek ievēroti deputātiem piemērojamie rīcības noteikumi. Sankcijas stājas spēkā 2019. gada 4. novembrī.

Lēmums ir paziņots minētajam deputātam, kurš saskaņā ar Reglamenta 177. pantu par to var iesniegt Prezidijam iekšēju pārsūdzību.

Priekšsēdētājs norādīja, ka, ņemot vērā kopš šī sasaukuma sākuma plenārsēdēs konstatētos atsevišķos nepieņemamas uzvedības gadījumus un izteicienus, viņš, vienojoties ar politisko grupu priekšsēdētājiem, ir nolēmis vairs neizrādīt iecietību pret tādu uzvedību un izteicieniem, kas kaitē Parlamenta cieņai.

°
° ° °

Uzstājas: Javier Moreno Sánchez.

Pēdējā atjaunošana: 2020. gada 25. februārisJuridisks paziņojums - Privātuma politika