Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Protokolas
XML 2k
Trečiadienis, 2019 m. gruodžio 11 d. - Briuselis

5. Parlamento sudėtis

Dubravka Šuica, Adina-Ioana Vălean ir Nicolas Schmit paskirti Europos Komisijos nariais nuo 2019 m. gruodžio 1 d.

Parlamentas pažymėjo, kad pagal Akto dėl Europos Parlamento narių rinkimų remiantis tiesiogine visuotine rinkimų teise 7 straipsnio 1 dalį šios pareigos yra nesuderinamos su Europos Parlamento nario įgaliojimais, ir, remdamasis Darbo tvarkos taisyklių 4 straipsnio 1 ir 4 dalimis, konstatavo, kad nuo 2019 m. gruodžio 1 d. šios vietos yra laisvos.

°
° ° °

Kroatijos kompetentingos valdžios institucijos pranešė apie Sunčana Glavak, kuri pakeis Dubravka Šuica, išrinkimą Parlamento nare nuo 2019 m. gruodžio 1 d.

Rumunijos kompetentingos valdžios institucijos pranešė apie Gheorghe-Vlad Nistor, kuris pakeis Adina-Ioana Vălean, išrinkimą Parlamento nariu nuo 2019 m. gruodžio 2 d.

Liuksemburgo kompetentingos valdžios institucijos pranešė apie Marc Angel, kuris pakeis Nicolas Schmit, išrinkimą Parlamento nariu nuo 2019 m. gruodžio 10 d.

Parlamentas atsižvelgė į jų išrinkimą.

Remiantis Darbo tvarkos taisyklių 3 straipsnio 2 dalies nuostatomis, kol Sunčana Glavak, Gheorghe-Vlad Nistor ir Marc Angel įgaliojimai nebus patikrinti ir nebus priimtas sprendimas dėl ginčų, jie eis savo pareigas Parlamente ir jo organuose ir galės naudotis visomis su tuo susijusiomis teisėmis, jei prieš tai pateikė rašytinę deklaraciją, kad neužima pareigų, nesuderinamų su Europos Parlamento nario veikla.

Atnaujinta: 2020 m. balandžio 20 d.Teisinė informacija - Privatumo politika