Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
XML 2k
Trešdiena, 2019. gada 11. decembris - Brisele

5. Parlamenta sastāvs

Dubravka Šuica, Adina-Ioana Vălean un Nicolas Schmit ir iecelti par Eiropas Komisijas locekļiem, sākot ar 2019. gada 1. decembri.

Parlaments pieņēma zināšanai to, ka saskaņā ar 7. panta 1. punktu Aktā par Eiropas Parlamenta deputātu ievēlēšanu tiešās vispārējās vēlēšanās šis pienākums nav savienojams ar Eiropas Parlamenta deputāta amatu, un saskaņā ar Reglamenta 4. panta 1. un 4. punktu Parlaments paziņoja, ka, sākot ar 2019. gada 1. decembri, ir atbrīvojušās šo deputātu vietas.

°
° ° °

Horvātijas kompetentās iestādes ir paziņojušas, ka Sunčana Glavak ir iecelta par Eiropas Parlamenta deputāti Dubravka Šuica vietā, sākot ar 2019. gada 1. decembri.

Rumānijas kompetentās iestādes ir paziņojušas, ka Gheorghe-Vlad Nistor ir iecelts par Eiropas Parlamenta deputātu Adina-Ioana Vălean vietā, sākot ar 2019. gada 2. decembri.

Luksemburgas kompetentās iestādes ir paziņojušas, ka Marc Angel ir iecelts par Eiropas Parlamenta deputātu Nicolas Schmit vietā, sākot ar 2019. gada 10. decembri.

Parlaments pieņēma zināšanai viņu iecelšanu amatā.

Saskaņā ar Reglamenta 3. panta 2. punktu, kamēr Sunčana Glavak, Gheorghe-Vlad Nistor un Marc Angel pilnvaras nav pārbaudītas vai kamēr nav pieņemts lēmums par domstarpībām, un ar noteikumu, ka viņi pirms tam ir parakstījuši rakstisku deklarāciju, ka neieņem nevienu ar Eiropas Parlamenta deputāta pienākumu pildīšanu nesavienojamu amatu, viņi darbojas Parlamentā un tā struktūrvienībās un uz viņiem attiecas visas ar šo darbību saistītās tiesības.

Pēdējā atjaunošana: 2020. gada 20. aprīlisJuridisks paziņojums - Privātuma politika