Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Protokolas
XML 2k
Pirmadienis, 2020 m. sausio 13 d. - Strasbūras

6. Parlamento sudėtis

Karoline Edtstadler Pranešė Pirmininkui apie tai, kad ji nuo 2020 m. sausio 7 d. paskirta Austrijos vyriausybės nare.

Parlamentas Parlamentas pažymėjo, kad pagal Akto dėl atstovų į Europos Parlamentą rinkimų remiantis tiesiogine visuotine rinkimų teise 7 straipsnio 1 dalį šios pareigos nesuderinamos su Europos Parlamento nario veikla, ir pagal Darbo tvarkos taisyklių 4 straipsnio 1 ir 4 dalis konstatavo, kad jos vieta laisva nuo 2020 m. sausio 7 d..

°
° ° °

Atsižvelgdamas į Europos Sąjungos Teisingumo Teismo 2019 m. gruodžio 19 d. sprendimą, Europos Parlamentas pažymėjo, kad Oriol Junqueras i Vies, Carles Puigdemont i Casamajó ir Antoni Comín i Oliveres yra išrinkti Europos Parlamento nariai iš Ispanijos nuo 2019 m. liepos 2 d.

Atsižvelgdamas į Ispanijos rinkimų komisijos (isp. Junta Electoral Central) 2020 m. sausio 3 d. sprendimą ir Ispanijos aukščiausiojo teismo (isp. Tribunal Supremo) 2020 m. sausio 9 d. sprendimą, Parlamentas konstatavo, kad pagal Darbo tvarkos taisykles Oriol Junqueras i Vies vieta laisva nuo 2020 m. sausio 3 d.

Remiantis Darbo tvarkos taisyklių 3 straipsnio 2 dalies nuostatomis, kol Antoni Comín i Oliveres ir Carles Puigdemont i Casamajó įgaliojimai nebus patikrinti ir nebus priimtas sprendimas dėl ginčų, jie eis savo pareigas Parlamente ir jo organuose ir galės naudotis visomis su tuo susijusiomis teisėmis, jei prieš tai pateikė rašytinę deklaraciją, kad neužima pareigų, nesuderinamų su Europos Parlamento nario veikla.

Atnaujinta: 2020 m. balandžio 3 d.Teisinė informacija - Privatumo politika