Indeks 
 Poprzedni 
 Następny 
 Pełny tekst 
Procedura : 2020/2505(RSP)
Przebieg prac nad dokumentem podczas sesji
Dokument w ramach procedury : B9-0031/2020

Teksty złożone :

B9-0031/2020

Debaty :

PV 14/01/2020 - 3
CRE 14/01/2020 - 3
PV 08/10/2020 - 8.1
CRE 08/10/2020 - 8.1

Głosowanie :

PV 15/01/2020 - 10.6
Wyjaśnienia do głosowania

Teksty przyjęte :

P9_TA(2020)0006

Protokół
Wtorek, 14 stycznia 2020 r. - Strasburg

3. Wdrażanie i monitorowanie przepisów o prawach obywateli w umowie o wystąpieniu Zjednoczonego Królestwa (debata)
CRE

Oświadczenia Rady i Komisji: Wdrażanie i monitorowanie przepisów o prawach obywateli w umowie o wystąpieniu Zjednoczonego Królestwa (2020/2505(RSP))

Nikolina Brnjac (urzędująca przewodnicząca Rady) i Ursula von der Leyen (przewodnicząca Komisji) wygłosiły oświadczenia.

Głos zabrali: Danuta Maria Hübner w imieniu grupy PPE, Pedro Silva Pereira w imieniu grupy S&D, Guy Verhofstadt w imieniu grupy Renew, Philippe Lamberts w imieniu grupy Verts/ALE, Gunnar Beck w imieniu grupy ID, Geoffrey Van Orden w imieniu grupy ECR, Martin Schirdewan w imieniu grupy GUE/NGL, Alexandra Lesley Phillips niezrzeszona i Esteban González Pons.

PRZEWODNICTWO: Mairead McGUINNESS
Wiceprzewodnicząca

Głos zabrali: Jude Kirton-Darling, Caroline Voaden, która również nie zgodziła się na pytanie zasygnalizowane przez podniesienie niebieskiej kartki przez Geoffreya Van Ordena, Christian Allard, który odpowiedział również na pytanie zadane przez podniesienie niebieskiej kartki przez Geoffreya Van Ordena, Hermann Tertsch, Sira Rego, Ann Widdecombe, która odpowiedziała również na pytanie zadane przez podniesienie niebieskiej kartki przez Sophię in 't Veld, Paulo Rangel, Claude Moraes, Pascal Durand, Terry Reintke, Carlo Fidanza, Jeroen Lenaers, Agnes Jongerius, Billy Kelleher, Scott Ainslie, Bogusław Liberadzki, Sophia in 't Veld, która również nie zgodziła się na pytanie zasygnalizowane przez podniesienie niebieskiej kartki przez Roberta Rowlanda, Gina Dowding, Richard Corbett, który również nie zgodził się na pytanie zasygnalizowane przez podniesienie niebieskiej kartki przez Roberta Rowlanda, Lucy Nethsingha, Ellie Chowns, Robert Rowland, Luis Garicano, Sheila Ritchie, która również nie zgodziła się na pytanie zasygnalizowane przez podniesienie niebieskiej kartki przez Roberta Rowlanda, i Irina Von Wiese, która również nie zgodziła się na pytanie zasygnalizowane przez podniesienie niebieskiej kartki przez Roberta Rowlanda.

Zgodnie z procedurą zgłoszeń z sali głos zabrali: Seán Kelly, Julie Ward, która również nie zgodziła się na pytanie zasygnalizowane przez podniesienie niebieskiej kartki przez Roberta Rowlanda, Barbara Ann Gibson, Joachim Stanisław Brudziński i João Ferreira.

Głos zabrali: Michel Barnier (przewodniczący Grupy Zadaniowej ds. Stosunków ze Zjednoczonym Królestwem) i Nikolina Brnjac.

Projekt rezolucji składanej zgodnie z art. 132 ust. 2 Regulaminu na zakończenie debaty:

—   Guy Verhofstadt, koordynator Parlamentu ds. brexitu, Manfred Weber, przewodniczący grupy PPE, Iratxe García Pérez, przewodnicząca grupy S&D, Dacian Cioloş, przewodniczący grupy Renew, Philippe Lamberts i Ska Keller, współprzewodniczący grupy Verts/ALE, Martin Schirdewan i Manon Aubry, współprzewodniczący grupy GUE/NGL, Antonio Tajani, przewodniczący Komisji Spraw Konstytucyjnych, w sprawie wdrożenia i monitorowania przepisów dotyczących praw obywateli zawartych w umowie o wystąpieniu (2020/2505(RSP)) (B9-0031/2020).

Debata została zamknięta.

Głosowanie: pkt 10.6 protokołu z dnia 15.1.2020.

(Posiedzenie zostało zawieszone o godz. 13.21.)

Ostatnia aktualizacja: 3 kwietnia 2020Informacja prawna - Polityka ochrony prywatności