Seznam 
 Předchozí 
 Další 
 Úplné znění 
Postup : 2020/2551(RSP)
Průběh na zasedání
Stadia dokumentu na zasedání :

Předložené texty :

RC-B9-0104/2020

Rozpravy :

PV 13/02/2020 - 4.1
CRE 13/02/2020 - 4.1

Hlasování :

PV 13/02/2020 - 7.1

Přijaté texty :

P9_TA(2020)0036

Zápis
Čtvrtek, 13. února 2020 - Štrasburk

7.1. Guinejská republika, zejména násilí vůči demonstrantům (hlasování)

Návrhy usnesení B9-0104/2020, B9-0106/2020, B9-0108/2020, B9-0110/2020, B9-0111/2020 a B9-0113/2020

(vyžaduje se prostá většina)

SPOLEČNÝ NÁVRH USNESENÍ RC-B9-0104/2020

(nahrazující B9-0104/2020, B9-0106/2020, B9-0108/2020, B9-0110/2020, B9-0111/2020 a B9-0113/2020):

předložen těmito poslanci:

—   Michael Gahler, David Lega, Željana Zovko, David McAllister, Sandra Kalniete, Andrey Kovatchev, Krzysztof Hetman, Milan Zver, Lefteris Christoforou, Stelios Kympouropoulos, Arba Kokalari, Loucas Fourlas, Loránt Vincze, Isabel Wiseler-Lima, Romana Tomc, Michaela Šojdrová, Vladimír Bilčík, Vangelis Meimarakis, Magdalena Adamowicz, Ivan Štefanec, Liudas Mažylis, Michal Wiezik, Tomas Tobé, Frances Fitzgerald, Deirdre Clune, Tomáš Zdechovský, Inese Vaidere, Jiří Pospíšil, Stanislav Polčák, Peter Pollák, Miriam Lexmann a Ioan-Rareş Bogdan za skupinu PPE;

—   Kati Piri a Maria Arena za skupinu S&D;

—   Jan-Christoph Oetjen, Petras Auštrevičius, Malik Azmani, Stéphane Bijoux, Izaskun Bilbao Barandica, Sylvie Brunet, Dita Charanzová, Olivier Chastel, Ilana Cicurel, Jérémy Decerle, Laurence Farreng, Valter Flego, Klemen Grošelj, Christophe Grudler, Bernard Guetta, Ivars Ijabs, Irena Joveva, Pierre Karleskind, Moritz Körner, Ondřej Kovařík, Ilhan Kyuchyuk, Ulrike Müller, Mauri Pekkarinen, Dragoş Pîslaru, Frédérique Ries, Michal Šimečka, Susana Solís Pérez, Nicolae Ştefănuță, Ramona Strugariu, Irène Tolleret, Yana Toom, Viktor Uspaskich, Hilde Vautmans, Adrián Vázquez Lázara, Marie-Pierre Vedrenne, Chrysoula Zacharopoulou a Javier Nart za skupinu Renew;

—   Pierrette Herzberger-Fofana a Hannah Neumann za skupinu Verts/ALE;

—   Karol Karski, Emmanouil Fragkos, Elżbieta Kruk, Jadwiga Wiśniewska, Joanna Kopcińska, Ruža Tomašić, Ryszard Czarnecki, Carlo Fidanza a Raffaele Fitto za skupinu ECR;

—   Idoia Villanueva Ruiz, Miguel Urbán Crespo, Eugenia Rodríguez Palop, Manuel Bompard, Stelios Kouloglou, Alexis Georgoulis a Dimitrios Papadimoulis za skupinu GUE/NGL;

—   Fabio Massimo Castaldo.

přijat (P9_TA(2020)0036)

(výsledek hlasování: příloha „Výsledky hlasování“ bod 1)

Poslední aktualizace: 20. května 2020Právní upozornění - Ochrana soukromí