Index 
 Vorige 
 Volgende 
 Volledige tekst 
Procedure : 2020/2552(RSP)
Stadium plenaire behandeling
Kies een document :

Ingediende teksten :

RC-B9-0102/2020

Debatten :

PV 13/02/2020 - 4.2
CRE 13/02/2020 - 4.2

Stemmingen :

PV 13/02/2020 - 7.2
CRE 13/02/2020 - 7.2

Aangenomen teksten :

P9_TA(2020)0037

Notulen
Donderdag 13 februari 2020 - Straatsburg

7.2. Kinderarbeid in mijnen op Madagaskar (stemming)
CRE

Ontwerpresoluties B9-0101/2020, B9-0102/2020, B9-0103/2020, B9-0105/2020, B9-0107/2020, B9-0109/2020 en B9-0112/2020

(Gewone meerderheid)

ONTWERPRESOLUTIE B9-0101/2020

Verworpen

GEZAMENLIJKE ONTWERPRESOLUTIE RC-B9-0102/2020

(ter vervanging van B9-0102/2020, B9-0103/2020, B9-0105/2020, B9-0107/2020, B9-0109/2020 en B9-0112/2020):

ingediend door de volgende leden:

—   Michael Gahler, Željana Zovko, David McAllister, Sandra Kalniete, Andrey Kovatchev, Krzysztof Hetman, Milan Zver, Lefteris Christoforou, Stelios Kympouropoulos, Arba Kokalari, Loucas Fourlas, Loránt Vincze, David Lega, Isabel Wiseler-Lima, Romana Tomc, Michaela Šojdrová, Vladimír Bilčík, Vangelis Meimarakis, Magdalena Adamowicz, Ivan Štefanec, Liudas Mažylis, Michal Wiezik, Tomas Tobé, Frances Fitzgerald, Deirdre Clune, Tomáš Zdechovský, Inese Vaidere, Jiří Pospíšil, Stanislav Polčák, Peter Pollák, Miriam Lexmann en Ioan-Rareş Bogdan, namens de PPE-Fractie;

—   Kati Piri en Carlos Zorrinho, namens de S&D-Fractie;

—   Hilde Vautmans, Petras Auštrevičius, Malik Azmani, Stéphane Bijoux, Izaskun Bilbao Barandica, Sylvie Brunet, Dita Charanzová, Olivier Chastel, Ilana Cicurel, Jérémy Decerle, Laurence Farreng, Valter Flego, Klemen Grošelj, Christophe Grudler, Bernard Guetta, Ivars Ijabs, Irena Joveva, Pierre Karleskind, Moritz Körner, Ondřej Kovařík, Ilhan Kyuchyuk, Radka Maxová, Ulrike Müller, Javier Nart, Jan-Christoph Oetjen, Dragoş Pîslaru, Frédérique Ries, Michal Šimečka, Susana Solís Pérez, Nicolae Ştefănuță, Ramona Strugariu, Irène Tolleret, Yana Toom, Viktor Uspaskich, Adrián Vázquez Lázara, Marie-Pierre Vedrenne en Chrysoula Zacharopoulou, namens de Renew-Fractie;

—   Caroline Roose, namens de Verts/ALE-Fractie;

—   Joanna Kopcińska, Karol Karski, Emmanouil Fragkos, Elżbieta Kruk, Jadwiga Wiśniewska, Ruža Tomašić en Ryszard Czarnecki, namens de ECR-Fractie;

—   Helmut Scholz, Younous Omarjee, Anja Hazekamp, Manuel Bompard, Stelios Kouloglou, Alexis Georgoulis en Dimitrios Papadimoulis, namens de GUE/NGL-Fractie;

—   Fabio Massimo Castaldo.

Aangenomen (P9_TA(2020)0037)

(Bijzonderheden stemming: bijlage “Stemmingsuitslagen”, punt 2)

Het woord werd gevoerd door:

Nuno Melo.

Laatst bijgewerkt op: 20 mei 2020Juridische mededeling - Privacybeleid