Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Protokolas
Pirmadienis, 2020 m. kovo 9 d. - Briuselis

9. Darbų programa
CRE

Pirmininkas padarė įžanginį pranešimą. Jis paaiškino, kad ši sesija išimties tvarka vyks Biuselyje dėl nenugalimos jėgos nulemtų priežasčių, remiantis Parlamento Medicinos tarnybos ataskaita. Pirmininkas pabrėžė, kad būtina užtikrinti Parlamento teisėkūros ir biudžetinių funkcijų tęstinumą. Jis paragino Parlamento narius kuo labiau sumažinti kelionių, į kurias jie vyksta vykdydami savo įgaliojimus, skaičių.

Buvo išdalytas galutinis 2020 m. kovo I sesijos posėdžių darbotvarkės projektas (648.187/PDOJ).

Pasikonsultavęs su frakcijomis Pirmininkas pasiūlė padaryti tokius darbotvarkės pakeitimus (Darbo tvarkos taisyklių 158 straipsnis):

Kovo mėnesio sesija vyks rytoj, 2020 m. kovo 10 d., antradienį, ir bus organizuota taip:

09.00–12.00 val.:
- Tarybos ir Komisijos pareiškimai dėl koronaviruso protrūkio, dabartinės padėties ir koordinuoto ES reagavimo į poveikį sveikatai ir ekonominį bei socialinį poveikį užtikrinimo (galutinio darbotvarkės projekto 64 punktas).

15.00–18.00 val.:
- Europos Vadovų Tarybos ir Komisijos pareiškimai dėl 2020 m. vasario 20 d. specialiojo Europos Vadovų Tarybos susitikimo dėl daugiametės finansinės programos išvadų (galutinio darbotvarkės projekto 30 punktas).
- Tarybos ir Komisijos pareiškimai dėl migracijos padėties prie Graikijos ir Turkijos sienos ir bendros ES reagavimo į ją (galutinio darbotvarkės projekto 66 punktas).

Parlamentas pritarė šiems pakeitimams.

Darbų programa patvirtinta.

Atnaujinta: 2020 m. gegužės 28 d.Teisinė informacija - Privatumo politika