Märksõnaregister 
 Eelnev 
 Järgnev 
 Terviktekst 
Protokoll
XML 1k
Neljapäev, 23. juuli 2020 - Brüssel

6. Parlamendi koosseis

Saksamaa pädevad ametiasutused on teatanud Klaus Buchneri asemel Manuela Ripa valimisest, kes hakkab täitma parlamendiliikme ülesandeid alates 16. juulist 2020.

Vastavalt Euroopa Liidu Kohtu 19. detsembri 2019. aasta otsusele ning võttes arvesse Junta Electoral Centrali (Hispaania) 3. jaanuari 2020. aasta otsust ja Tribunal Supremo (Hispaania) 9. jaanuari 2020. aasta otsust võttis Euroopa Parlament teadmiseks, et alates 3. jaanuarist 2020 on Euroopa Parlamendi liikmeks valitud Jordi Solé i Ferrando, kes asendab Oriol Junqueras i Viest, kelle ametikoht loeti vabaks alates 3. jaanuarist 2020.

Parlament võttis nende valimise teadmiseks.

Kuna nende mandaadi kehtivust ei ole kontrollitud ja ei ole vastu võetud otsust mandaadi võimaliku vaidlustamise kohta, osalevad Manuela Ripa ja Jordi Solé i Ferrando vastavalt kodukorra artikli 3 lõikele 2 täieõiguslikult parlamendi ja selle organite töös, tingimusel et nad on eelnevalt esitanud deklaratsiooni, milles nad kinnitavad, et ei täida ülesandeid, mis ei ole ühitatavad Euroopa Parlamendi liikme ametiga.

Viimane päevakajastamine: 18. august 2021Õigusteave - Privaatsuspoliitika