Seznam 
 Předchozí 
 Další 
 Úplné znění 
Postup : 2020/0104(COD)
Průběh na zasedání
Stadia projednávání dokumentu : A9-0214/2020

Předložené texty :

A9-0214/2020

Rozpravy :

PV 09/02/2021 - 3
CRE 09/02/2021 - 3

Hlasování :

PV 09/02/2021 - 2
PV 10/02/2021 - 3

Přijaté texty :

P9_TA(2021)0038

Zápis
XML 9k
Úterý, 9. února 2021 - Brusel

3. Zřízení Nástroje pro oživení a odolnost ***I (rozprava)
CRE

Zpráva o návrhu nařízení Evropského parlamentu a Rady, kterým se zřizuje facilita na podporu oživení a odolnosti [COM(2020)0408 - C9-0150/2020 - 2020/0104(COD)] - Rozpočtový výbor - Hospodářský a měnový výbor. Zpravodajové: Eider Gardiazabal Rubial, Siegfried Mureşan a Dragoş Pîslaru (A9-0214/2020)

Siegfried Mureşan, Eider Gardiazabal Rubial a Dragoş Pîslaru uvedli zprávu.

Vystoupili: Dragoş Pîslaru (zpravodaj výboru EMPL), Pascal Canfin (zpravodaj výboru ENVI), François-Xavier Bellamy (zpravodaj výboru ITRE) a Roberts Zīle (zpravodaj výboru TRAN).

Vystoupili: Ana Paula Zacarias (úřadující předsedkyně Rady) a Valdis Dombrovskis (výkonný místopředseda Komise).

Vystoupili: Monika Hohlmeier (zpravodajka výboru CONT), Corina Crețu (zpravodajka výboru REGI), Frances Fitzgerald (zpravodajka výboru FEMM), José Manuel Fernandes za skupinu PPE, Jonás Fernández za skupinu S&D, Luis Garicano za skupinu Renew, Antonio Maria Rinaldi za skupinu ID, Ernest Urtasun za skupinu Verts/ALE, Johan Van Overtveldt za skupinu ECR, José Gusmão za skupinu The Left, Mislav Kolakušić – nezařazený poslanec, Markus Ferber, Eric Andrieu, Valérie Hayer, Peter Kofod, Damian Boeselager, Bogdan Rzońca, João Ferreira, Lefteris Nikolaou-Alavanos, Esteban González Pons, Costas Mavrides, Nicola Danti, Laura Huhtasaari, Jordi Solé, Derk Jan Eppink, Silvia Modig, Clara Ponsatí Obiols a Janusz Lewandowski.

PŘEDSEDNICTVÍ: Rainer WIELAND
místopředseda

Vystoupili: Irene Tinagli, Moritz Körner, France Jamet, Alexandra Geese, Zbigniew Kuźmiuk, Dimitrios Papadimoulis, Ivan Vilibor Sinčić, Lídia Pereira, Margarida Marques, Billy Kelleher, Joachim Kuhs, Bas Eickhout, Andżelika Anna Możdżanowska, Enikő Győri, Simona Bonafè, Ondřej Kovařík, Jean-Lin Lacapelle, Marie Toussaint, Jessica Stegrud, Massimiliano Salini, Victor Negrescu, Caroline Nagtegaal, Sven Giegold, Eugen Jurzyca, Angelika Winzig, Klára Dobrev, Engin Eroglu, Ciarán Cuffe, Carlo Fidanza, Benoît Lutgen, Isabel García Muñoz, Fabienne Keller, Pär Holmgren, Dolors Montserrat, Paul Tang, Martin Hojsík, Henrike Hahn, Karlo Ressler, Nils Ušakovs, Katalin Cseh, Stelios Kympouropoulos, Irena Joveva, José Manuel García-Margallo y Marfil, Tomislav Sokol, Franc Bogovič, Pernille Weiss, Markus Pieper, Maria Spyraki, Loucas Fourlas a Lefteris Christoforou.

Vystoupil Valdis Dombrovskis.

PŘEDSEDNICTVÍ: Roberta METSOLA
místopředsedkyně

Vystoupila Ana Paula Zacarias.

Rozprava skončila.

Hlasování: bod 3 zápisu ze dne 10.2.2021.

Poslední aktualizace: 30. června 2021Právní upozornění - Ochrana soukromí