Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Procedūra : 2020/0104(COD)
Dokumenta lietošanas cikls sēdē
Dokumenta lietošanas cikls : A9-0214/2020

Iesniegtie teksti :

A9-0214/2020

Debates :

PV 09/02/2021 - 3
CRE 09/02/2021 - 3

Balsojumi :

PV 09/02/2021 - 2
PV 10/02/2021 - 3

Pieņemtie teksti :

P9_TA(2021)0038

Protokols
XML 9k
Otrdiena, 2021. gada 9. februāris - Brisele

3. Atveseļošanas un noturības mehānisma izveide ***I (debates)
CRE

Ziņojums par priekšlikumu Eiropas Parlamenta un Padomes regulai, ar ko izveido Atveseļošanas un noturības mehānismu [COM(2020)0408 - C9-0150/2020 - 2020/0104(COD)] - Budžeta komiteja - Ekonomikas un monetārā komiteja. Referenti: Eider Gardiazabal Rubial, Siegfried Mureşan un Dragoş Pîslaru (A9-0214/2020).

Siegfried Mureşan, Eider Gardiazabal Rubial un Dragoş Pîslaru iepazīstināja ar ziņojumu.

Uzstājās Dragoş Pîslaru (EMPL komitejas atzinuma sagatavotājs), Pascal Canfin (ENVI komitejas atzinuma sagatavotājs), François-Xavier Bellamy (ITRE komitejas atzinuma sagatavotājs) un Roberts Zīle (TRAN komitejas atzinuma sagatavotājs).

Uzstājās Ana Paula Zacarias (pašreizējā Padomes priekšsēdētāja) un Valdis Dombrovskis (Komisijas priekšsēdētājas izpildvietnieks).

Uzstājās Monika Hohlmeier (CONT komitejas atzinuma sagatavotāja), Corina Crețu (REGI komitejas atzinuma sagatavotāja), Frances Fitzgerald (FEMM komitejas atzinuma sagatavotāja), José Manuel Fernandes PPE grupas vārdā, Jonás Fernández S&D grupas vārdā, Luis Garicano grupas “Renew” vārdā, Antonio Maria Rinaldi ID grupas vārdā, Ernest Urtasun Verts/ALE grupas vārdā, Johan Van Overtveldt ECR grupas vārdā, José Gusmão grupas “The Left” vārdā, Mislav Kolakušić, pie grupām nepiederošs deputāts, Markus Ferber, Eric Andrieu, Valérie Hayer, Peter Kofod, Damian Boeselager, Bogdan Rzońca, João Ferreira, Lefteris Nikolaou-Alavanos, Esteban González Pons, Costas Mavrides, Nicola Danti, Laura Huhtasaari, Jordi Solé, Derk Jan Eppink, Silvia Modig, Clara Ponsatí Obiols un Janusz Lewandowski.

SĒDI VADA: Rainer WIELAND
Priekšsēdētāja vietnieks

Uzstājās Irene Tinagli, Moritz Körner, France Jamet, Alexandra Geese, Zbigniew Kuźmiuk, Dimitrios Papadimoulis, Ivan Vilibor Sinčić, Lídia Pereira, Margarida Marques, Billy Kelleher, Joachim Kuhs, Bas Eickhout, Andżelika Anna Możdżanowska, Enikő Győri, Simona Bonafè, Ondřej Kovařík, Jean-Lin Lacapelle, Marie Toussaint, Jessica Stegrud, Massimiliano Salini, Victor Negrescu, Caroline Nagtegaal, Sven Giegold, Eugen Jurzyca, Angelika Winzig, Klára Dobrev, Engin Eroglu, Ciarán Cuffe, Carlo Fidanza, Benoît Lutgen, Isabel García Muñoz, Fabienne Keller, Pär Holmgren, Dolors Montserrat, Paul Tang, Martin Hojsík, Henrike Hahn, Karlo Ressler, Nils Ušakovs, Katalin Cseh, Stelios Kympouropoulos, Irena Joveva, José Manuel García-Margallo y Marfil, Tomislav Sokol, Franc Bogovič, Pernille Weiss, Markus Pieper, Maria Spyraki, Loucas Fourlas un Lefteris Christoforou.

Uzstājās Valdis Dombrovskis.

SĒDI VADA: Roberta METSOLA
Priekšsēdētāja vietniece

Uzstājās Ana Paula Zacarias.

Debates tika slēgtas.

Balsojums: 10.2.2021. protokola 3. punkts.

Pēdējā atjaunošana: 2021. gada 30. jūnijsJuridisks paziņojums - Privātuma politika