Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
XML 2k
Pirmdiena, 2021. gada 13. decembris - Strasbūra

13. Darba kārtība
Stenogramma

Deputātiem bija izdalīts 2021. gada decembra sesijas plenārsēžu galīgais darba kārtības projekts (PE 702.619/PDOJ), kuram bija ierosināti turpmāk minētie grozījumi (Reglamenta 158. pants).

Sēdes vadītājs darīja zināmu, ka ir saņēmis pieprasījumu piemērot steidzamības procedūru (Reglamenta 163. pants) šādam leģislatīvajam dosjē:

- Pārejas noteikumi, kas piemērojami noteiktām in vitro diagnostikas medicīniskajām ierīcēm, un prasību atlikta piemērošana iestādes iekšējai lietošanai paredzētām ierīcēm (COM(2021)0627 - C9-0381/2021- 2021/0323(COD)) (PDOJ 103. punkts).

Par šo pieprasījumu tiks balsots šīs dienas balsošanas laikā.

Sēdes vadītājs darīja zināmu arī to, ka attiecībā uz turpmāk minēto Padomes nostāju pirmajā lasījumā nav iesniegts neviens priekšlikums šo nostāju noraidīt vai grozīt saskaņā ar Reglamenta 67. un 68. pantu:

- Veselības aprūpes tehnoloģiju novērtēšana (PDOJ 140. punkts).

Līdz ar to balsošana par grozījumiem ieteikumā otrajam lasījumam, kas bija paredzēta otrdienas balsošanas laikā, vairs nav nepieciešama.

Balsošana tiks sadalīta pa dažādiem balsošanas laikiem atkarībā no grozījumu skaita un no tā, cik būs pieprasījumu balsot pa daļām un balsot atsevišķi. Informācija par balsošanas sadalījumu pa dažādiem balsošanas laikiem būs pieejama Parlamenta tīmekļa vietnes sadaļā “Svarīgākā informācija un dokumenti”.

Parlaments šīm izmaiņām piekrita.

Līdz ar to darba kārtība bija noteikta.

Uzstājās: Joachim Kuhs.

Pēdējā atjaunošana: 2022. gada 14. martsJuridisks paziņojums - Privātuma politika