Indekss 
ProtokolsBalsojumiBalsojumi pēc sarakstaPieņemtie tekstiStenogramma
Protokols - Vardinio balsavimo rezultatai
XML 4937kPDF 900kWORD 121k
Ceturtdiena, 2022. gada 7. aprīlis - Strasbūra
 PRIEKŠVĀRDS

PDF  Lejupielādēt PDF formātā

 1. Zāles, ko dara pieejamas Apvienotajā Karalistē attiecībā uz Ziemeļīriju, kā arī Kiprā, Īrijā un Maltā - C9-0475/2021 - Komisijas priekšlikums

547+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, David, De Man, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Krah, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Beghin, Bocskor, Buschmann, Comín i Oliveres, Deli, Ferrara, Furore, Gál, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rivière, Rondinelli, Schaller-Baross, Tóth, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

40
NI :Donato, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić

 2. Pētāmas zāles, ko dara pieejamas Apvienotajā Karalistē attiecībā uz Ziemeļīriju, kā arī Kiprā, Īrijā un Maltā - C9-0476/2021 - Komisijas priekšlikums

555+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, David, De Man, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Krah, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Beghin, Bocskor, Buschmann, Comín i Oliveres, Deli, Ferrara, Furore, Gál, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rivière, Rondinelli, Schaller-Baross, Sinčić, Sonneborn, Tóth, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

30
NI :Donato, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas

 3. Lielāks priekšfinansējums no REACT-EU resursiem - C9-0127/2022 - Komisijas priekšlikums

549+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Annemans, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, David, De Man, Dreosto, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni
NI :Bay, Beghin, Bocskor, Buschmann, Comín i Oliveres, Deli, Ferrara, Furore, Gál, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rivière, Rondinelli, Schaller-Baross, Sinčić, Sonneborn, Tóth, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

1-
NI :Donato

80
ID :Anderson, Beck, Buchheit, Fest, Krah, Kuhs, Reil, Zimniok

 4. Gāzes uzglabāšana - C9-0126/2022 - Komisijas priekšlikums

516+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kanko, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Annemans, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, De Man, Dreosto, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni
NI :Beghin, Bocskor, Comín i Oliveres, Deli, Ferrara, Furore, Gál, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Schaller-Baross, Sinčić, Sonneborn, Tóth, Uspaskich
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Björk, Chaibi, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, Maurel, Modig, Pelletier, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

25-
ECR :Rookmaker
ID :Anderson, Beck, Buchheit, Fest, Krah, Kuhs, Reil, Zimniok
NI :Buschmann, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Ždanoka
The Left :Barrena Arza, Botenga, Demirel, Ernst, Flanagan, Michels, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Schirdewan, Urbán Crespo

150
ECR :Jurzyca, Lundgren, Stegrud, Weimers
ID :David, Kofod
NI :Bay, Donato, Rivière
The Left :Gusmão, MacManus, Matias, Rodríguez Palop, Scholz, Villanueva Ruiz

 5. ES aizsardzība bērniem un jauniešiem, kuri bēg no kara pret Ukrainu - B9-0207/2022 - § 1

494+
ECR :Bourgeois, Jurgiel, Kanko, Lundgren, Melbārde, Rookmaker, Terheş, Tomaszewski, Tošenovský, Vrecionová, Zahradil
ID :Adinolfi Matteo, Annemans, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, De Man, Dreosto, Gancia, Grant, Lancini, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Zambelli, Zanni
NI :Beghin, Bocskor, Buschmann, Comín i Oliveres, Deli, Donato, Ferrara, Furore, Gál, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Konstantinou, Kósa, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Schaller-Baross, Sinčić, Sonneborn, Tóth, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

31-
ECR :Aguilar, Berg, Bielan, Dzhambazki, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Roos, Ruissen, Rzońca, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Waszczykowski, Wiśniewska, Zalewska
ID :David
NI :Meuthen
Renew :Auštrevičius, Ijabs

290
ECR :Berlato, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Jurzyca, Procaccini, Stancanelli, Stegrud, Weimers
ID :Anderson, Beck, Buchheit, Fest, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Krah, Kuhs, Madison, Mayer, Reil, Vilimsky, Zimniok
NI :Bay, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Rivière
The Left :Scholz

 6. B9-0207/2022 - § 8

474+
ECR :Berlato, Bourgeois, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Kanko, Lundgren, Melbārde, Procaccini, Rookmaker, Stancanelli, Stegrud, Terheş, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Weimers, Zahradil
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, De Man, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Krah, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Reil, Sardone, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Beghin, Buschmann, Comín i Oliveres, Donato, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Konstantinou, Kósa, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rivière, Rondinelli, Sonneborn, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Jahr, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Pereira Lídia, Pieper, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González Casares, Grapini, Gualmini, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, Lucke, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Vana, Van Sparrentak, Waitz

34-
ECR :Aguilar, Berg, Bielan, Dzhambazki, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Roos, Ruissen, Rzońca, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Waszczykowski, Wiśniewska, Zalewska
ID :Beck, Blaško
NI :Meuthen
The Left :Kokkalis

70
ID :David
NI :Bocskor, Deli, Gál, Schaller-Baross, Sinčić, Tóth

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+
-
0Ádám Kósa

 7. B9-0207/2022 - § 9

522+
ECR :Berlato, Bourgeois, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Hoogeveen, Jurzyca, Kanko, Lundgren, Melbārde, Procaccini, Roos, Stancanelli, Stegrud, Terheş, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Weimers, Zahradil
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, David, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Krah, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Beghin, Bocskor, Buschmann, Comín i Oliveres, Deli, Donato, Ferrara, Furore, Gál, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Kósa, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rivière, Rondinelli, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

30-
ECR :Aguilar, Berg, Bielan, Dzhambazki, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rookmaker, Ruissen, Rzońca, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Waszczykowski, Wiśniewska, Zalewska
NI :Meuthen
The Left :Kokkalis

30
ID :De Man
NI :Konstantinou, Sinčić

 8. B9-0207/2022 - aiz § 12 - groz. Nr. 2

326+
ECR :Lundgren, Terheş
ID :Anderson, Beck, Buchheit, David, Fest, Krah, Kuhs, Reil, Zimniok
NI :Beghin, Buschmann, Comín i Oliveres, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sinčić, Sonneborn, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Bogovič, Clune, Fitzgerald, Kefalogiannis, Kelly, Lega, Markey, Pieper, Sarvamaa, Tomc, Walsh, Winkler
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

202-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Ilčić, Jurgiel, Kanko, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, Dreosto, Gancia, Grant, Lancini, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Zambelli, Zanni
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Rivière, Schaller-Baross, Tóth
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Polfjärd, Pollák, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Paet

200
ECR :Hoogeveen, Jurzyca, Roos, Vondra
ID :Annemans, De Man, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Madison, Mayer, Vandendriessche, Vilimsky
NI :Donato, Gyöngyösi
PPE :Niedermayer, Polčák, Pospíšil
Renew :Ďuriš Nicholsonová

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+
-
0Viktor USPASKICH

 9. B9-0207/2022 - § 20

494+
ECR :Berg, Bourgeois, Hoogeveen, Kanko, Lundgren, Melbārde, Roos, Terheş, Tošenovský, Vrecionová, Zahradil
ID :Adinolfi Matteo, Annemans, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, De Man, Dreosto, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni
NI :Beghin, Buschmann, Comín i Oliveres, Donato, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Sagartz, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Thaler, Tobé, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

46-
ECR :Aguilar, Berlato, Bielan, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Vondra, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zalewska
ID :Anderson, Beck, Buchheit, Fest, Krah, Kuhs, Reil, Zimniok
NI :Meuthen
PPE :Caspary, Salini

180
ECR :Jurzyca, Rookmaker
ID :David
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Konstantinou, Kósa, Rivière, Schaller-Baross, Sinčić, Tóth
PPE :Caroppo, Ressler, Terras, Tomac, Zoido Álvarez

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+Riho TERRAS
-
0

 10. B9-0207/2022 - aiz § 20 - groz. Nr. 1, 1. daļa

457+
ECR :Bourgeois, Hoogeveen, Jurzyca, Kanko, Lundgren, Roos, Stegrud, Tošenovský, Vrecionová, Weimers, Zahradil
ID :Adinolfi Matteo, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, De Man, Dreosto, Gancia, Grant, Lancini, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Zambelli, Zanni
NI :Beghin, Buschmann, Comín i Oliveres, Donato, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Konstantinou, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Adinolfi Isabella, Amaro, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Halicki, Hava, Herbst, Hortefeux, Hübner, Jahr, Kanev, Karas, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Marinescu, Markey, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Monteiro de Aguiar, Morano, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Ochojska, Polčák, Polfjärd, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Sagartz, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Thaler, Tobé, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Walsh, Walsmann, Warborn, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zoido Álvarez, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

64-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Vondra, Waszczykowski, Wiśniewska, Zalewska
ID :Anderson, Buchheit, Fest, Krah, Kuhs, Reil, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Kósa, Meuthen, Rivière, Schaller-Baross, Tóth
PPE :Caroppo, Lexmann, Mandl, Pollák, Regimenti, Salini, Šojdrová, Vincze, Vuolo, Zarzalejos, Zdechovský

340
ID :David, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Madison, Mayer, Vilimsky
NI :Sinčić
PPE :Ademov, Alexandrov Yordanov, Arias Echeverría, Duda, Gieseke, Glavak, Hetman, Jarubas, Kalinowski, López Gil, Martusciello, Mato, Millán Mon, Montserrat, Mortler, Novak, Novakov, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Ressler, Sokol, Terras, Tomac, Zovko

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+
-Danilo Oscar Lancini
0Viktor USPASKICH

 11. B9-0207/2022 - aiz § 20 - groz. Nr. 1, 2. daļa

406+
NI :Beghin, Buschmann, Comín i Oliveres, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Konstantinou, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rondinelli, Sonneborn, Uspaskich
PPE :Adamowicz, Adinolfi Isabella, Amaro, Arimont, Arłukowicz, Bentele, Berendsen, Berger, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Halicki, Hava, Herbst, Hortefeux, Hübner, Jahr, Kanev, Karas, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Liese, Lins, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Marinescu, Markey, Maydell, Meimarakis, Monteiro de Aguiar, Morano, Motreanu, Mureşan, Niedermayer, Nistor, Ochojska, Polfjärd, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Tobé, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Walsh, Walsmann, Warborn, Wieland, Winkler, Wiseler-Lima, Zoido Álvarez, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

105-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kanko, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Krah, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Donato, Gál, Kósa, Meuthen, Rivière, Schaller-Baross, Tóth
PPE :Bernhuber, Dorfmann, Lexmann, Mandl, Pollák, Sagartz, Salini, Schmiedtbauer, Šojdrová, Thaler, Vincze, Weiss, Winzig, Zarzalejos, Zdechovský

430
ECR :Hoogeveen, Jurzyca, Lundgren, Roos
ID :Annemans, David, De Man, Vandendriessche
NI :Sinčić
PPE :Ademov, Alexandrov Yordanov, Arias Echeverría, Bellamy, Doleschal, Duda, Gieseke, Glavak, Hetman, Jarubas, Kalinowski, Kovatchev, López Gil, Martusciello, Mato, Mažylis, Millán Mon, Montserrat, Mortler, Niebler, Novak, Novakov, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Pospíšil, Ressler, Sokol, Terras, Tomac, Tomc, Vuolo, Zovko

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+
-
0Viktor USPASKICH

 12. B9-0207/2022 - § 23

500+
ECR :Bourgeois, Kanko, Lundgren, Melbārde, Rookmaker, Terheş, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Zahradil
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, De Man, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Krah, Kuhs, Lancini, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Beghin, Buschmann, Comín i Oliveres, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

38-
ECR :Aguilar, Berg, Bielan, Dzhambazki, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Roos, Ruissen, Rzońca, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Waszczykowski, Wiśniewska, Zalewska
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Kósa, Meuthen, Rivière, Schaller-Baross, Tóth

200
ECR :Berlato, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Jurzyca, Procaccini, Stancanelli, Stegrud, Weimers
ID :David, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Madison, Mayer, Vilimsky
NI :Donato, Konstantinou, Sinčić

 13. B9-0207/2022 - § 26

428+
ECR :Bourgeois, Hoogeveen, Kanko, Lundgren, Melbārde, Roos, Tošenovský, Vrecionová, Zahradil
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Donato, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Adinolfi Isabella, Amaro, Arłukowicz, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Kalinowski, Karas, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Maydell, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Ochojska, Pereira Lídia, Polčák, Polfjärd, Pospíšil, Radtke, Rangel, Sagartz, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Thaler, Tobé, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winzig, Wiseler-Lima, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

85-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Vondra, Waszczykowski, Wiśniewska, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, David, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Krah, Kuhs, Lancini, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Radačovský, Rivière, Schaller-Baross, Tóth
PPE :Caroppo, Kanev, Lexmann, Salini, Šojdrová, Sokol, Vincze, Zdechovský

410
ECR :Jurzyca, Stegrud, Weimers
ID :Annemans, De Man, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Madison, Mayer, Vandendriessche, Vilimsky
NI :Sinčić
PPE :Ademov, Alexandrov Yordanov, Arias Echeverría, Bellamy, Bogovič, Duda, Gieseke, Jarubas, Lewandowski, Martusciello, Mato, Mažylis, Mortler, Motreanu, Nistor, Novak, Novakov, Olbrycht, Pollák, Regimenti, Ressler, Terras, Tomac, Tomc, Vuolo, Winkler, Zarzalejos

 14. B9-0207/2022 - § 31

492+
ECR :Bourgeois, Kanko, Lundgren, Melbārde, Terheş
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, David, De Man, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Krah, Kuhs, Lancini, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Donato, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

41-
ECR :Aguilar, Berg, Bielan, Dzhambazki, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rookmaker, Ruissen, Rzońca, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Kósa, Meuthen, Rivière, Schaller-Baross, Tóth

250
ECR :Berlato, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Hoogeveen, Jurzyca, Procaccini, Roos, Stancanelli, Stegrud, Weimers
ID :Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Madison, Mayer, Vilimsky
NI :Konstantinou
PPE :Bernhuber, Mandl, Sagartz, Schmiedtbauer, Thaler, Winzig

 15. B9-0207/2022 - § 38

504+
ECR :Bourgeois, Kanko, Lundgren, Melbārde, Terheş
ID :Adinolfi Matteo, Annemans, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, David, De Man, Dreosto, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni
NI :Bay, Beghin, Bocskor, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Deli, Donato, Ferrara, Furore, Gál, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Konstantinou, Kósa, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rivière, Rondinelli, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

48-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Anderson, Beck, Buchheit, Fest, Krah, Kuhs, Zimniok
NI :Meuthen

60
ECR :Jurzyca, Stegrud, Weimers
NI :Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić

 16. B9-0207/2022 - § 42

453+
ECR :Lundgren, Melbārde, Terheş
ID :Beck
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rondinelli, Sonneborn, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

101-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kanko, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, David, De Man, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Krah, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Rivière, Schaller-Baross, Tóth
PPE :Bernhuber, Mandl, Sagartz, Schmiedtbauer, Thaler, Winzig
Renew :Knotek

70
ECR :Jurzyca
NI :Donato, Sinčić
Renew :Kovařík
S&D :Fuglsang, Schaldemose, Vind

 17. B9-0207/2022 - § 43

464+
ECR :Lundgren, Melbārde
ID :Adinolfi Matteo, Annemans, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, De Man, Dreosto, Gancia, Grant, Lancini, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Zambelli, Zanni
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rondinelli, Sonneborn, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Šojdrová, Sokol, Terras, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

51-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Beck, Blaško, David
NI :Meuthen
PPE :Lega, Skyttedal
S&D :Fuglsang, Schaldemose, Vind

440
ECR :Bourgeois, Jurzyca, Kanko
ID :Anderson, Buchheit, Fest, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Krah, Kuhs, Madison, Mayer, Reil, Vilimsky, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Donato, Gál, Konstantinou, Kósa, Rivière, Schaller-Baross, Sinčić, Tóth
PPE :Bernhuber, Kokalari, Mandl, Polfjärd, Sagartz, Schmiedtbauer, Thaler, Tobé, Warborn, Winzig
Renew :Azmani, Groothuis, Huitema, Nagtegaal
S&D :De Basso, Incir

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+Ilan De Basso, Evin INCIR
-
0

 18. B9-0207/2022 - § 44

471+
ECR :Melbārde, Terheş
ID :Adinolfi Matteo, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, Dreosto, Gancia, Grant, Lancini, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Zambelli, Zanni
NI :Beghin, Bocskor, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Deli, Ferrara, Furore, Gál, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Kósa, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rondinelli, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Šojdrová, Sokol, Terras, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

48-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Blaško, David
NI :Meuthen
PPE :Lega, Skyttedal

390
ECR :Hoogeveen, Rookmaker, Roos
ID :Anderson, Annemans, Beck, Buchheit, De Man, Fest, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Krah, Kuhs, Madison, Mayer, Reil, Vandendriessche, Vilimsky, Zimniok
NI :Bay, Donato, Konstantinou, Rivière, Sinčić
PPE :Bernhuber, Mandl, Sagartz, Schmiedtbauer, Thaler, Winzig
Renew :Azmani, Groothuis, Huitema, Nagtegaal
S&D :Fuglsang, Schaldemose, Vind

 19. B9-0207/2022 - rezolūcijas priekšlikums (viss teksts)

509+
ECR :Berg, Berlato, Bourgeois, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Hoogeveen, Kanko, Lundgren, Melbārde, Procaccini, Rookmaker, Roos, Stancanelli, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Zahradil
ID :Adinolfi Matteo, Annemans, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, De Man, Dreosto, Gancia, Grant, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Lancini, Madison, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Zambelli, Zanni
NI :Beghin, Bocskor, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Deli, Ferrara, Furore, Gál, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Kósa, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rondinelli, Schaller-Baross, Sinčić, Sonneborn, Tóth, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

3-
ID :Blaško
NI :Meuthen
Renew :Yenbou

470
ECR :Aguilar, Bielan, Dzhambazki, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Ruissen, Rzońca, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zalewska
ID :Anderson, Beck, Buchheit, David, Fest, Haider, Krah, Kuhs, Mayer, Reil, Vilimsky, Zimniok
NI :Bay, Donato, Konstantinou, Rivière
PPE :Zdechovský

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+Jörg Meuthen, Salima YENBOU
-
0

 20. Eiropadomes 2022. gada 24. un 25. marta sanāksmes secinājumi, arī par jaunākajiem notikumiem saistībā ar karu pret Ukrainu un par ES sankcijām pret Krieviju un to īstenošanu - RC-B9-0197/2022 - § 1

547+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, De Man, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Beghin, Bocskor, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Deli, Ferrara, Furore, Gál, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Kósa, Meuthen, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rivière, Rondinelli, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

3-
NI :Donato
The Left :Pineda
Verts/ALE :Gruffat

50
ID :Blaško, David
NI :Konstantinou, Radačovský, Sinčić

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+Manu PINEDA
-
0

 21. RC-B9-0197/2022 - § 2

547+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, De Man, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Beghin, Bocskor, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Deli, Ferrara, Furore, Gál, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Kósa, Meuthen, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rivière, Rondinelli, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

1-
NI :Donato

80
ID :Beck, Blaško, David
NI :Konstantinou, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Radačovský, Sinčić

 22. RC-B9-0197/2022 - aiz § 2 - groz. Nr. 31

142+
ID :Anderson, Annemans, Beck, Blaško, Buchheit, De Man, Fest, Krah, Kuhs, Reil, Vandendriessche, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Buschmann, Comín i Oliveres, Deli, Donato, Gál, Gyöngyösi, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rivière, Schaller-Baross, Sinčić, Sonneborn, Tóth, Ždanoka
PPE :Frankowski, Hübner, Wieland
Renew :Charanzová, Gozi, Huitema, Vautmans
S&D :Agius Saliba, Ciuhodaru, Cozzolino, Engerer, Grapini, Larrouturou, Mebarek, Penkova, Stanishev, Vitanov
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

381-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Madison, Mayer, Vilimsky
NI :Beghin, Castaldo, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Rondinelli
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Belka, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Ertug, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lange, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Picierno, Picula, Pizarro, Regner, Reuten, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Tudose, Ušakovs, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho

360
ID :Adinolfi Matteo, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, David, Dreosto, Gancia, Grant, Lancini, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Zambelli, Zanni
NI :Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas
S&D :Bartolo, Benifei, Chinnici, Ferrandino, Gualmini, Lalucq, Laureti, Majorino, Pisapia, Roberti, Van Brempt
Verts/ALE :Lagodinsky

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+
-Dita CHARANZOVÁ, Jan HUITEMA, Nora Mebarek, Hilde VAUTMANS
0

 23. RC-B9-0197/2022 - § 4, 1. daļa

489+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Da Re, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Madison, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Zambelli, Zanni
NI :Beghin, Castaldo, Comín i Oliveres, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Silva Pereira, Sippel, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Gusmão, Hazekamp, Matias, Modig, Rodríguez Palop, Scholz, Villanueva Ruiz, Villumsen
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Dalunde, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, Paulus, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Van Sparrentak

37-
ID :Anderson, Annemans, Buchheit, David, De Man, Haider, Krah, Lancini, Mayer, Reil, Vandendriessche, Vilimsky, Zimniok
NI :Bay, Donato, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Radačovský, Rivière
S&D :Penkova, Stanishev, Vitanov
The Left :Barrena Arza, Botenga, Demirel, Ernst, Konečná, Michels, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Schirdewan, Urbán Crespo, Wallace
Verts/ALE :D'Amato, Pedicini

270
ID :Kuhs
NI :Bocskor, Buschmann, Deli, Gál, Konstantinou, Kósa, Schaller-Baross, Sinčić, Tóth
S&D :Bartolo, Grapini, Schieder
The Left :Aubry, Björk, Chaibi, Flanagan, Kokkalis, Kountoura, MacManus, Maurel, Pelletier
Verts/ALE :Cuffe, Evi, O'Sullivan, Vana, Waitz

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+
-Gunnar Beck, Ignazio CORRAO, Idoia VILLANUEVA RUIZ
0Evelyn REGNER, Eugenia RODRÍGUEZ PALOP

 24. RC-B9-0197/2022 - § 4, 2. daļa

456+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Fest, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Madison
NI :Beghin, Castaldo, Comín i Oliveres, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Silva Pereira, Sippel, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Hazekamp, Modig, Villumsen
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Dalunde, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Niinistö, Paulus, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Van Sparrentak

44-
ID :Anderson, Annemans, Beck, Blaško, Buchheit, David, De Man, Haider, Krah, Mayer, Reil, Vandendriessche, Vilimsky, Zimniok
NI :Bay, Buschmann, Donato, Gyöngyösi, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Radačovský, Rivière
S&D :Bartolo, Penkova, Stanishev, Vitanov
The Left :Barrena Arza, Björk, Botenga, Demirel, Ernst, Konečná, Michels, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :D'Amato, Pedicini

510
ECR :Hoogeveen, Roos
ID :Adinolfi Matteo, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, Dreosto, Gancia, Grant, Kuhs, Lancini, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Zambelli, Zanni
NI :Bocskor, Deli, Gál, Konstantinou, Kósa, Schaller-Baross, Sinčić, Tóth
S&D :Grapini, Hajšel, Schieder
The Left :Aubry, Chaibi, Flanagan, Gusmão, Kokkalis, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Pelletier
Verts/ALE :Corrao, Cuffe, Evi, O'Sullivan, Vana, Waitz

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+
-Ignazio CORRAO, Danilo Oscar Lancini
0Anja HAZEKAMP, Evelyn REGNER

 25. RC-B9-0197/2022 - aiz § 5 - groz. Nr. 14

197+
ECR :Stancanelli, Waszczykowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, De Man, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Haider, Kofod, Krah, Kuhs, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Buschmann, Deli, Gál, Gyöngyösi, Kósa, Radačovský, Rivière, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth
Renew :Grošelj
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Penkova, Pizarro, Regner, Reuten, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alfonsi, Biteau, Carême, Cormand, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Evi, Gruffat, Metz, Pedicini, Rivasi, Roose, Toussaint, Urtasun

327-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Ruissen, Rzońca, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Borzan, Matić, Picula
Verts/ALE :Alametsä, Andresen, Auken, Bloss, Boeselager, Breyer, Bütikofer, Cavazzini, Corrao, Cuffe, Dalunde, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Vana, Van Sparrentak, Waitz

300
ECR :Roos
ID :David, Hakkarainen, Huhtasaari, Madison
NI :Beghin, Castaldo, Comín i Oliveres, Donato, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Konstantinou, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sinčić
S&D :De Castro, Ferrandino, Gualmini, Noichl, Picierno, Pisapia, Roberti, Toia
Verts/ALE :Bricmont, Ripa

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+Saskia BRICMONT
-Raffaele Stancanelli
0

 26. RC-B9-0197/2022 - aiz § 5 - groz. Nr. 15

83+
ECR :Stancanelli
ID :Anderson, Annemans, Beck, Blaško, Buchheit, De Man, Fest, Gancia, Krah, Kuhs, Reil, Vandendriessche, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Buschmann, Deli, Donato, Gál, Gyöngyösi, Kósa, Radačovský, Rivière, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth
S&D :Agius Saliba, Arena, Bartolo, Benifei, Chinnici, Ciuhodaru, Cozzolino, Engerer, Ertug, Ferrandino, Grapini, Gualmini, Laureti, Majorino, Maxová, Pisapia, Roberti, Tinagli
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alfonsi, Biteau, Boeselager, D'Amato, Delli, Evi, Niinistö, Pedicini, Riba i Giner, Rivasi

442-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Madison, Mayer, Vilimsky
NI :Beghin, Castaldo, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Aguilera, Andrieu, Ara-Kovács, Avram, Balt, Barley, Belka, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Guillaume, Guteland, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lange, Larrouturou, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pizarro, Regner, Reuten, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
Verts/ALE :Alametsä, Andresen, Auken, Bloss, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, Delbos-Corfield, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, O'Sullivan, Paulus, Peksa, Peter-Hansen, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

310
ID :Adinolfi Matteo, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, David, Dreosto, Grant, Lancini, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Zambelli, Zanni
NI :Comín i Oliveres, Konstantinou, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić
Renew :Grošelj
S&D :Angel, Hajšel, Lalucq, Toia

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+
-Raffaele Stancanelli
0

 27. RC-B9-0197/2022 - § 7, 1. daļa

535+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Lancini, Madison, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Beghin, Bocskor, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Deli, Ferrara, Furore, Gál, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Kósa, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

7-
ID :Annemans, De Man, Krah, Vandendriessche
NI :Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas
Renew :Pagazaurtundúa

150
ECR :Hoogeveen, Roos, Ruissen
ID :Blaško, David, Haider, Mayer, Vilimsky
NI :Donato, Konstantinou, Radačovský, Rivière, Sinčić
The Left :Pereira Sandra, Pimenta Lopes

 28. RC-B9-0197/2022 - § 7, 2. daļa

496+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, Dreosto, Gancia, Grant, Hakkarainen, Huhtasaari, Lancini, Madison, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Zambelli, Zanni
NI :Beghin, Bocskor, Castaldo, Comín i Oliveres, Deli, Ferrara, Furore, Gál, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Kósa, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Schaller-Baross, Tóth
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Aguilera, Andrieu, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Ernst, Flanagan, Kokkalis, Kountoura, MacManus, Michels, Schirdewan, Scholz
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

36-
ECR :Hoogeveen, Roos, Ruissen
ID :Anderson, Annemans, Beck, Blaško, Buchheit, De Man, Fest, Haider, Krah, Kuhs, Mayer, Reil, Vandendriessche, Vilimsky, Zimniok
NI :Bay, Buschmann, Donato, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Radačovský, Rivière
S&D :Heide, Schieder, Vollath
The Left :Demirel, Hazekamp, Konečná, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Wallace

210
ECR :Lundgren
ID :David, Kofod
NI :Konstantinou, Sinčić, Sonneborn
S&D :Kammerevert
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Gusmão, Matias, Maurel, Modig, Pelletier, Rodríguez Palop, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+
-Rosa D'AMATO
0

 29. RC-B9-0197/2022 - § 7, 3. daļa

521+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Annemans, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, De Man, Dreosto, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni
NI :Beghin, Bocskor, Castaldo, Comín i Oliveres, Deli, Ferrara, Furore, Gál, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Kósa, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rivière, Rondinelli, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Chaibi, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Kountoura, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Schirdewan, Scholz
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

12-
ECR :Hoogeveen, Roos
ID :David
NI :Buschmann, Donato, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Radačovský
The Left :Björk, Demirel, Urbán Crespo, Wallace

210
ID :Anderson, Beck, Blaško, Buchheit, Fest, Krah, Kuhs, Reil, Zimniok
NI :Bay, Konstantinou, Sinčić
The Left :Barrena Arza, Botenga, Konečná, MacManus, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Villanueva Ruiz, Villumsen

 30. RC-B9-0197/2022 - § 8

545+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, De Man, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Beghin, Bocskor, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Deli, Ferrara, Furore, Gál, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Kósa, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rivière, Rondinelli, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

2-
NI :Donato, Radačovský

50
ID :David
NI :Konstantinou, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić

 31. RC-B9-0197/2022 - § 9, 2. daļa

512+
ECR :Aguilar, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Annemans, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ciocca, Conte, Da Re, De Man, Dreosto, Gancia, Grant, Hakkarainen, Huhtasaari, Lancini, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Zambelli, Zanni
NI :Beghin, Bocskor, Castaldo, Comín i Oliveres, Deli, Ferrara, Furore, Gál, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Kósa, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Schaller-Baross, Tóth
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Björk, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Kountoura, MacManus, Matias, Michels, Modig, Scholz, Villumsen
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

26-
ECR :Berg
ID :Anderson, Beck, Blaško, Buchheit, David, Fest, Krah, Kuhs, Reil, Zimniok
NI :Bay, Buschmann, Donato, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Radačovský, Rivière
The Left :Botenga, Konečná, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Schirdewan, Wallace

170
ID :Ceccardi, Haider, Kofod, Madison, Mayer, Vilimsky
NI :Konstantinou, Sinčić, Sonneborn
The Left :Aubry, Barrena Arza, Chaibi, Maurel, Pelletier, Rodríguez Palop, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz

 32. RC-B9-0197/2022 - § 9, 3. daļa

518+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Annemans, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, De Man, Dreosto, Gancia, Grant, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Madison, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Zambelli, Zanni
NI :Beghin, Bocskor, Castaldo, Comín i Oliveres, Deli, Ferrara, Furore, Gál, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Kósa, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

9-
ID :Blaško, David
NI :Donato, Radačovský
The Left :Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Wallace

210
ID :Anderson, Beck, Buchheit, Fest, Haider, Krah, Kuhs, Mayer, Reil, Vilimsky, Zimniok
NI :Bay, Buschmann, Konstantinou, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Rivière, Sinčić
The Left :Barrena Arza, Demirel, Ernst

 33. RC-B9-0197/2022 - § 9, 4. daļa

494+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Annemans, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, De Man, Dreosto, Gancia, Grant, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Lancini, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Zambelli, Zanni
NI :Beghin, Castaldo, Comín i Oliveres, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kountoura, Matias, Modig, Villumsen
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

35-
ID :Anderson, Beck, Blaško, Buchheit, David, Fest, Haider, Krah, Kuhs, Mayer, Reil, Vilimsky, Zimniok
NI :Bay, Buschmann, Donato, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Radačovský, Rivière
S&D :Penkova, Vitanov
The Left :Barrena Arza, Botenga, Demirel, Ernst, Konečná, Michels, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Schirdewan, Scholz, Wallace

220
ECR :Hoogeveen, Roos
ID :Madison
NI :Bocskor, Deli, Gál, Konstantinou, Kósa, Schaller-Baross, Sinčić, Sonneborn, Tóth
S&D :Stanishev
The Left :Aubry, Björk, Chaibi, MacManus, Maurel, Pelletier, Rodríguez Palop, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz

 34. RC-B9-0197/2022 - aiz § 9 - groz. Nr. 16

404+
ECR :Stegrud, Weimers
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, De Man, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Krah, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Beghin, Bocskor, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Deli, Donato, Ferrara, Furore, Gál, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Kósa, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Hetman, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Durand
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

144-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Blaško, David
NI :Bay, Konstantinou, Rivière
PPE :Bellamy, Danjean, Evren, Hortefeux, Morano, Sander, Voss
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou

80
NI :Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić
PPE :Colin-Oesterlé, Herbst
Renew :Grošelj
S&D :Ara-Kovács, Molnár

 35. RC-B9-0197/2022 - aiz § 10 - groz. Nr. 27

33+
ECR :Zahradil
ID :Annemans, Blaško, David, De Man, Vandendriessche
NI :Bay, Buschmann, Donato, Gyöngyösi, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Radačovský, Rivière, Sonneborn
Renew :Durand
The Left :Barrena Arza, Botenga, Chaibi, Demirel, Flanagan, Konečná, Maurel, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace

514-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Kuhs, Lancini, Madison, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Beghin, Bocskor, Castaldo, Comín i Oliveres, Deli, Ferrara, Furore, Gál, Gemma, Giarrusso, Kósa, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Schaller-Baross, Tóth
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Björk, Ernst, Hazekamp, MacManus, Michels, Modig, Scholz, Villumsen
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

110
ID :Haider, Krah, Mayer, Vilimsky
NI :Konstantinou, Sinčić
The Left :Aubry, Gusmão, Kokkalis, Kountoura, Matias

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+
-
0Eugenia RODRÍGUEZ PALOP

 36. RC-B9-0197/2022 - § 15 - groz. Nr. 6= 7= 10=

413+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, Dreosto, Gancia, Grant, Hakkarainen, Huhtasaari, Lancini, Madison, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Zambelli, Zanni
NI :Bay, Beghin, Castaldo, Comín i Oliveres, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rivière, Rondinelli
PPE :Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Dorfmann, Duda, Düpont, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Motreanu, Mureşan, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Warborn, Weber, Wieland, Winkler, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Bauzá Díaz, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Cañas, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gamon, Garicano, Goerens, Gozi, Grudler, Guetta, Hayer, Hojsík, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Paet, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Aguilera, Andrieu, Angel, Arena, Avram, Balt, Bartolo, Belka, Benifei, Biedroń, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, De Castro, Durá Ferrandis, Ferrandino, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, González, Guillaume, Guteland, Heinäluoma, Jongerius, Kohut, Kumpula-Natri, Lalucq, Larrouturou, Laureti, Liberadzki, López, López Aguilar, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Matić, Mebarek, Mikser, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Picierno, Picula, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Tang, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Van Brempt, Wolters
The Left :Aubry, Björk, Chaibi, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Matias, Modig, Pelletier, Villumsen
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

93-
ECR :Hoogeveen, Roos, Szydło
ID :Anderson, Annemans, Beck, Blaško, Buchheit, David, De Man, Fest, Haider, Krah, Kuhs, Mayer, Reil, Vandendriessche, Vilimsky, Zimniok
NI :Bocskor, Buschmann, Deli, Gál, Konstantinou, Kósa, Radačovský, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth
PPE :Bernhuber, Braunsberger-Reinhold, Caspary, Doleschal, Ehler, Jahr, Lins, Mandl, Pieper, Polčák, Sagartz, Schmiedtbauer, Thaler, Walsmann, Weiss, Winzig
Renew :Calenda, Gade, Hlaváček, Knotek, Kovařík, Pagazaurtundúa
S&D :Agius Saliba, Ara-Kovács, Cutajar, Engerer, Ertug, Fuglsang, Geier, Hajšel, Heide, Kammerevert, Krehl, Lange, Leitão-Marques, Lucke, Marques Margarida, Molnár, Penkova, Pizarro, Regner, Sant, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tarabella, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken
The Left :Botenga, Demirel, Ernst, Konečná, MacManus, Michels, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Scholz, Wallace

460
ECR :Bourgeois, Jurzyca, Kanko
ID :Kofod
NI :Donato, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić
PPE :Arimont, Mortler, Zdechovský
Renew :Azmani, Beer, Canfin, Cseh, Glück, Groothuis, Grošelj, Hahn Svenja, Huitema, Joveva, Körner, Nagtegaal, Oetjen, Vázquez Lázara
S&D :Barley, Bergkvist, Bischoff, Burkhardt, Crețu, De Basso, Fritzon, González Casares, Grapini, Incir, Maxová, Miller, Ušakovs, Zorrinho
The Left :Barrena Arza, Kountoura, Rodríguez Palop, Schirdewan, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz
Verts/ALE :Breyer

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+Corina Crețu, Maria GRAPINI, Elisabetta Gualmini, Beata SZYDŁO
-Jens GIESEKE, Bert-Jan RUISSEN, Ralf Seekatz
0

 37. RC-B9-0197/2022 - § 16/1

547+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ciocca, Conte, Da Re, De Man, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Krah, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Beghin, Bocskor, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Deli, Donato, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rivière, Rondinelli, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

2-
ID :Blaško, David

50
ID :Ceccardi
NI :Konstantinou, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić

 38. RC-B9-0197/2022 - aiz § 17 - groz. Nr. 17, 1. daļa

119+
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rondinelli, Sonneborn
PPE :Adamowicz, Ressler, Vandenkendelaere, Verheyen
S&D :Andrieu, Arena, Guillaume, Kumpula-Natri, Lalucq, Mebarek, Van Brempt
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

422-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, De Man, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Krah, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Kósa, Rivière, Schaller-Baross, Tóth
PPE :Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Angel, Ara-Kovács, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Gualmini, Guteland, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Lange, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho

160
ID :David, Kofod
NI :Donato, Konstantinou, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić
PPE :Ademov, Maydell, Novakov
S&D :Avram, Ciuhodaru, Grapini, Hajšel, Larrouturou, Tudose

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+
-Karlo Ressler, Tom VANDENKENDELAERE, Sabine Verheyen
0

 39. RC-B9-0197/2022 - § 20 - groz. Nr. 22

200+
ID :Blaško, De Man
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Ponsatí Obiols, Rondinelli, Sonneborn
PPE :Adamowicz
Renew :Yenbou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Penkova, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tarabella, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

314-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Anderson, Beck, Buchheit, David, Fest, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Krah, Kuhs, Madison, Mayer, Reil, Vilimsky, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Konstantinou, Kósa, Radačovský, Rivière, Schaller-Baross, Tóth
PPE :Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Burkhardt, Carvalhais, Incir, Noichl, Picierno, Tang, Tax, Tinagli, Vitanov
Verts/ALE :Cavazzini

410
ECR :Jurzyca
ID :Adinolfi Matteo, Annemans, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, Dreosto, Gancia, Grant, Lancini, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Zambelli, Zanni
NI :Donato, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Puigdemont i Casamajó, Sinčić
Renew :Durand
S&D :Bergkvist, De Basso, Fritzon, Guteland
Verts/ALE :Alfonsi, Bütikofer, Carême, Gruffat, O'Sullivan, Ripa, Toussaint

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+Anna CAVAZZINI, Marie TOUSSAINT
-Salima YENBOU
0

 40. RC-B9-0197/2022 - aiz § 20 - groz. Nr. 18

240+
ID :Adinolfi Matteo, Annemans, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ciocca, Conte, Da Re, De Man, Dreosto, Gancia, Grant, Lancini, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Zambelli, Zanni
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rondinelli, Sonneborn
PPE :Hetman
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

294-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Anderson, Beck, Buchheit, Ceccardi, Fest, Krah, Kuhs, Reil, Zimniok
NI :Bocskor, Deli, Gál, Konstantinou, Kósa, Schaller-Baross, Tóth
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou

220
ECR :Jurzyca
ID :David, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Madison, Mayer, Vilimsky
NI :Bay, Donato, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Rivière, Sinčić
Renew :Grošelj
S&D :Marques Margarida, Sant
The Left :Pereira Sandra, Pimenta Lopes
Verts/ALE :Bütikofer, Carême

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+Damien Carême
-
0

 41. RC-B9-0197/2022 - aiz § 20 - groz. Nr. 19, 1. daļa

418+
ECR :Stegrud, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Weimers, Zahradil
ID :Adinolfi Matteo, Annemans, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ciocca, Conte, Da Re, De Man, Dreosto, Gancia, Grant, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Lancini, Madison, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Zambelli, Zanni
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Biedroń, Blinkevičiūtė, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Ferrandino, Grapini, Gualmini, Guillaume, Hajšel, Heide, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Kumpula-Natri, Lalucq, Larrouturou, Liberadzki, Majorino, Mikser, Miller, Molnár, Negrescu, Noichl, Pisapia, Regner, Reuten, Roberti, Santos, Schieder, Sippel, Tang, Tax, Tinagli, Toia, Van Brempt, Vollath, Wolters
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

61-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Waszczykowski, Wiśniewska, Zalewska
ID :Anderson, Beck, Buchheit, Fest, Krah, Kuhs, Reil, Zimniok
NI :Bocskor, Deli, Gál, Konstantinou, Kósa, Schaller-Baross, Tóth
PPE :Lenaers, Novakov, Winzig

760
ID :Ceccardi, David, Haider, Mayer, Vilimsky
NI :Bay, Donato, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Radačovský, Rivière, Sinčić
Renew :Riquet
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Avram, Bergkvist, Bischoff, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, González, González Casares, Guteland, Heinäluoma, Incir, Jerković, Krehl, Lange, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Moreno Sánchez, Penkova, Picierno, Picula, Pizarro, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Schaldemose, Silva Pereira, Stanishev, Tarabella, Tudose, Ušakovs, Vind, Vitanov, Zorrinho

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+Isabel CARVALHAIS, Angelika Winzig
-
0

 42. RC-B9-0197/2022 - aiz § 20 - groz. Nr. 19, 2. daļa

412+
ECR :Stegrud, Weimers
ID :Adinolfi Matteo, Annemans, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ciocca, Conte, Da Re, De Man, Dreosto, Gancia, Grant, Kofod, Lancini, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Zambelli, Zanni
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Donato, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Rondinelli, Sonneborn
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Biedroń, Blinkevičiūtė, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Ertug, Ferrandino, Grapini, Gualmini, Guillaume, Hajšel, Heide, Jongerius, Kohut, Lalucq, Laureti, Liberadzki, López, Majorino, Mikser, Miller, Molnár, Negrescu, Noichl, Picierno, Pisapia, Regner, Reuten, Roberti, Santos, Schaldemose, Schieder, Sippel, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Van Brempt, Vitanov, Vollath, Wolters
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

70-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Anderson, Beck, Buchheit, Fest, Krah, Kuhs, Reil, Zimniok
NI :Bocskor, Comín i Oliveres, Deli, Gál, Konstantinou, Kósa, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Schaller-Baross, Tóth
PPE :Winzig
Verts/ALE :Gregorová, Kolaja, Pedicini, Strik

710
ID :Ceccardi, David, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Madison, Mayer, Vilimsky
NI :Bay, Radačovský, Rivière, Sinčić
Renew :Riquet
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Avram, Bergkvist, Bischoff, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Guteland, Heinäluoma, Incir, Jerković, Kammerevert, Krehl, Kumpula-Natri, Lange, Larrouturou, Leitão-Marques, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Moreno Sánchez, Penkova, Picula, Pizarro, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Silva Pereira, Stanishev, Ušakovs, Vind, Zorrinho

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+Isabel CARVALHAIS, Markéta GREGOROVÁ, Angelika Winzig
-
0

 43. RC-B9-0197/2022 - aiz § 20 - groz. Nr. 20, 1. daļa

214+
ID :David
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Donato, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rondinelli, Sonneborn, Ždanoka
PPE :Kefalogiannis
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Bricmont, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

320-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Anderson, Annemans, Beck, Buchheit, Ceccardi, De Man, Fest, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Krah, Kuhs, Madison, Mayer, Reil, Vandendriessche, Vilimsky, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Konstantinou, Kósa, Rivière, Schaller-Baross, Tóth
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Bergkvist, De Basso, Fritzon, Guteland, Incir, Marques Margarida
Verts/ALE :Breyer, Gregorová, Kolaja, Peksa

250
ID :Adinolfi Matteo, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ciocca, Conte, Da Re, Dreosto, Gancia, Grant, Lancini, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Zambelli, Zanni
NI :Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić
Verts/ALE :Bütikofer

 44. RC-B9-0197/2022 - aiz § 20 - groz. Nr. 20, 2. daļa

156+
ID :Blaško, David
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Donato, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rondinelli, Sonneborn, Ždanoka
S&D :Andrieu, Ara-Kovács, Arena, Balt, Bartolo, Belka, Benifei, Biedroń, Chahim, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Ertug, Ferrandino, Geier, Gualmini, Guillaume, Hajšel, Heide, Jongerius, Kammerevert, Lalucq, Larrouturou, Laureti, Liberadzki, López, Majorino, Mebarek, Miller, Molnár, Negrescu, Noichl, Picierno, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Santos, Schieder, Sippel, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Van Brempt, Vitanov, Vollath, Wolters
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Kokkalis, Konečná, Kountoura, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

311-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Anderson, Annemans, Beck, Buchheit, Ceccardi, De Man, Fest, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Krah, Kuhs, Madison, Mayer, Reil, Vandendriessche, Vilimsky, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Konstantinou, Kósa, Rivière, Schaller-Baross, Tóth
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Leitão-Marques
The Left :MacManus

890
ID :Adinolfi Matteo, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ciocca, Conte, Da Re, Dreosto, Gancia, Grant, Kofod, Lancini, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Zambelli, Zanni
NI :Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Angel, Avram, Bergkvist, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chinnici, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, González, González Casares, Grapini, Guteland, Heinäluoma, Incir, Jerković, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lange, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mikser, Moreno Sánchez, Penkova, Picula, Pisapia, Pizarro, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Schaldemose, Silva Pereira, Stanishev, Ušakovs, Vind, Zorrinho
The Left :Hazekamp
Verts/ALE :Gregorová, Kolaja, Pedicini

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+Isabel CARVALHAIS, Markéta GREGOROVÁ, Marcel Kolaja
-
0

 45. RC-B9-0197/2022 - aiz § 20 - groz. Nr. 21

124+
ECR :Fidanza
ID :Kofod
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn
PPE :Casa
Renew :Gade, Groothuis, Hahn Svenja, Keller Fabienne
S&D :Andrieu, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Bartolo, Carvalhais, Cozzolino, Guillaume, Kohut, Lalucq, Larrouturou, Liberadzki, Majorino, Mebarek, Molnár, Schieder, Tinagli
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Bricmont, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

395-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Anderson, Annemans, Beck, Blaško, Buchheit, David, De Man, Fest, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Krah, Kuhs, Madison, Mayer, Reil, Vandendriessche, Vilimsky, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Gyöngyösi, Konstantinou, Kósa, Radačovský, Rivière, Schaller-Baross, Tóth
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Farreng, Flego, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Grošelj, Grudler, Guetta, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Angel, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guteland, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Krehl, Kumpula-Natri, Lange, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mikser, Miller, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tax, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho

380
ID :Adinolfi Matteo, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, Dreosto, Gancia, Grant, Lancini, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Zambelli, Zanni
NI :Donato, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić
Renew :Eroglu
S&D :Barley, Blinkevičiūtė, Hajšel, Pisapia, Tarabella, Toia, Vitanov
Verts/ALE :Breyer, Bütikofer, Gregorová, Kolaja, Peksa

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+Evelyn REGNER
-Svenja HAHN, Irene Tinagli
0

 46. RC-B9-0197/2022 - § 21 - groz. Nr. 12, 1. daļa

504+
ECR :Berlato, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Hoogeveen, Procaccini, Roos, Stancanelli, Stegrud, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Weimers, Zahradil
ID :Adinolfi Matteo, Annemans, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, De Man, Dreosto, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni
NI :Beghin, Bocskor, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Deli, Ferrara, Furore, Gál, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Kósa, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

49-
ECR :Aguilar, Berg, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rookmaker, Ruissen, Rzońca, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Waszczykowski, Wiśniewska, Zalewska
ID :Anderson, Beck, Buchheit, David, Fest, Krah, Kuhs, Reil, Zimniok
NI :Bay, Radačovský, Rivière
PPE :Carvalho, del Castillo Vera

50
NI :Donato, Konstantinou, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić

 47. RC-B9-0197/2022 - § 21 - groz. Nr. 12, 2. daļa

337+
ECR :Berlato, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Procaccini, Stancanelli
ID :Adinolfi Matteo, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, Dreosto, Grant, Lancini, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Zambelli, Zanni
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn
PPE :del Castillo Vera, Jarubas, Martusciello
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

199-
ECR :Aguilar, Berg, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Anderson, Beck, Buchheit, David, Fest, Krah, Kuhs, Reil, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Konstantinou, Kósa, Radačovský, Rivière, Schaller-Baross, Tóth
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Ferber, Fernandes, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver

200
ID :Annemans, De Man, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Madison, Mayer, Vandendriessche, Vilimsky
NI :Donato, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić
PPE :Clune, Fitzgerald, Kelly, Markey, Walsh
The Left :Hazekamp

 48. RC-B9-0197/2022 - aiz § 21 - groz. Nr. 28, 1. daļa

213+
ID :Adinolfi Matteo, Annemans, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, De Man, Dreosto, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni
NI :Beghin, Bocskor, Buschmann, Castaldo, Deli, Donato, Ferrara, Furore, Gál, Gemma, Giarrusso, Kósa, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Radačovský, Rondinelli, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth, Ždanoka
Renew :Andrews, Danti, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Hojsík, Kelleher
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alfonsi, Auken, Biteau, Boeselager, Bricmont, Cormand, D'Amato, Delli, Evi, Geese, Gruffat, Metz, Pedicini, Ripa, Rivasi, Roose, Toussaint, Urtasun

273-
ECR :Aguilar, Berg, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :David
NI :Gyöngyösi
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Decerle, Dlabajová, Eroglu, Farreng, Flego, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
The Left :Hazekamp

670
ECR :Berlato, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Procaccini, Stancanelli
ID :Anderson, Beck, Buchheit, Fest, Krah, Kuhs, Reil, Zimniok
NI :Bay, Comín i Oliveres, Konstantinou, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rivière, Sinčić
Renew :Gade
Verts/ALE :Alametsä, Andresen, Bloss, Breyer, Bütikofer, Cavazzini, Corrao, Cuffe, Dalunde, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Gregorová, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Vana, Van Sparrentak, Waitz

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+Elisabetta Gualmini
-
0

 49. RC-B9-0197/2022 - aiz § 21 - groz. Nr. 29, 1. daļa

133+
ID :Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn
Renew :Durand
S&D :Andrieu, Arena, Balt, Barley, Bartolo, Biedroń, Burkhardt, Chinnici, Cozzolino, Ertug, Grapini, Gualmini, Guillaume, Heide, Kohut, Lalucq, Laureti, Mebarek, Noichl, Santos, Schieder, Tang, Vitanov, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

411-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, David, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Haider, Krah, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Kósa, Rivière, Schaller-Baross, Tóth
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Angel, Ara-Kovács, Avram, Belka, Benifei, Bergkvist, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González Casares, Guteland, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Krehl, Kumpula-Natri, Lange, Larrouturou, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Schaldemose, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Vind, Vollath, Wölken, Wolters

130
ID :Annemans, De Man, Vandendriessche
NI :Donato, Konstantinou, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Radačovský, Sinčić
S&D :Liberadzki, Van Brempt
The Left :Pereira Sandra, Pimenta Lopes

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+Evelyn REGNER
-Teuvo HAKKARAINEN, Laura Huhtasaari
0

 50. RC-B9-0197/2022 - aiz § 22 - groz. Nr. 23

209+
NI :Buschmann, Gyöngyösi, Radačovský, Sonneborn
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Andrews, Kelleher
S&D :Andrieu, Balt, Biedroń, Blinkevičiūtė, Cozzolino, Guillaume, Lalucq, Liberadzki, Mebarek
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alfonsi, Auken, Biteau, Boeselager, Bricmont, Carême, Cormand, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Evi, Gruffat, Lagodinsky, Metz, Pedicini, Rivasi, Roose, Ropė, Toussaint

250-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Waszczykowski, Wiśniewska, Zalewska
ID :Anderson, Annemans, Beck, Blaško, Buchheit, David, De Man, Fest, Krah, Kuhs, Reil, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Konstantinou, Kósa, Rivière, Schaller-Baross, Tóth
PPE :Kefalogiannis, Voss
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Barley, Belka, Benifei, Bergkvist, Bischoff, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Gualmini, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Kammerevert, Krehl, Kumpula-Natri, Lange, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tarabella, Tax, Tinagli, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho

1010
ECR :Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Weimers, Zahradil
ID :Adinolfi Matteo, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, Dreosto, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Rinaldi, Vilimsky, Zambelli, Zanni
NI :Beghin, Castaldo, Comín i Oliveres, Donato, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sinčić
Renew :Grošelj
S&D :Bartolo, Chahim, Grapini, Jongerius, Kohut, Larrouturou, Majorino, Reuten, Tang, Toia
Verts/ALE :Alametsä, Andresen, Bloss, Breyer, Bütikofer, Cavazzini, Corrao, Cuffe, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+
-
0Silvia SARDONE, Annalisa TARDINO

 51. RC-B9-0197/2022 - aiz § 24 - groz. Nr. 24

323+
ECR :Stegrud, Weimers
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, David, De Man, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Krah, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Beghin, Bocskor, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Deli, Donato, Ferrara, Furore, Gál, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Kósa, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rivière, Rondinelli, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Andrews, Durand, Kelleher, Paet
S&D :Angel, Arena, Balt, Bartolo, Blinkevičiūtė, Cozzolino, Ertug, Lalucq, Larrouturou, Pisapia
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

224-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Ara-Kovács, Avram, Barley, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Bonafè, Borzan, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lange, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Penkova, Picierno, Picula, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tinagli, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Zorrinho

120
ECR :Hoogeveen, Roos
NI :Konstantinou, Sinčić
Renew :Grošelj
S&D :Burkhardt, Grapini, Liberadzki, Noichl, Tax, Toia, Wolters

 52. RC-B9-0197/2022 - § 25 - groz. Nr. 5

258+
ECR :Stegrud, Weimers
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, De Man, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Krah, Kuhs, Lancini, Madison, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn
PPE :Clune, Fernandes, Fitzgerald, Kelly, Markey, Martusciello, Pereira Lídia, Walsh
Renew :Durand, Gamon, Grošelj, Joveva, Toom
S&D :Agius Saliba, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Biteau, Bloss, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

275-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :David
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Kósa, Radačovský, Rivière, Schaller-Baross, Tóth
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Aguilera, Tax

220
ECR :Hoogeveen, Roos
ID :Annemans, Haider, Mayer, Vilimsky
NI :Donato, Konstantinou, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić
Renew :Ďuriš Nicholsonová
The Left :Botenga, Konečná, Pineda, Rego
Verts/ALE :Andresen, Auken, Boeselager, Breyer, Hautala, Peter-Hansen

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+Sophia IN 'T VELD
-
0

 53. RC-B9-0197/2022 - aiz F apsv. - groz. Nr. 13

47+
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Donato, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Radačovský, Rondinelli, Sonneborn, Ždanoka
S&D :Balt, Biedroń, Liberadzki
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Pedicini, Ropė

397-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Anderson, Beck, Blaško, Buchheit, David, Fest, Krah, Kuhs, Reil, Zimniok
NI :Bocskor, Deli, Gál, Konstantinou, Kósa, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rivière, Schaller-Baross, Sinčić, Tóth
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Barley, Belka, Benifei, Bergkvist, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Kammerevert, Krehl, Kumpula-Natri, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Stanishev, Tarabella, Tinagli, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Zorrinho
Verts/ALE :Strik

1150
ECR :Melbārde
ID :Adinolfi Matteo, Annemans, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, De Man, Dreosto, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni
NI :Comín i Oliveres, Gyöngyösi, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas
Renew :Durand, Grošelj
S&D :Andrieu, Bartolo, Chahim, Ertug, Guillaume, Jongerius, Kohut, Lalucq, Majorino, Mebarek, Reuten, Tang, Tax, Toia, Wolters
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Semsrott, Solé, Spurek, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

 54. RC-B9-0197/2022 - aiz F apsv. - groz. Nr. 25, 1. daļa

147+
ECR :Stegrud, Weimers
ID :Adinolfi Matteo, Annemans, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ciocca, Conte, Da Re, De Man, Dreosto, Gancia, Grant, Lancini, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Zambelli, Zanni
NI :Bay, Beghin, Bocskor, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Deli, Ferrara, Furore, Gál, Gemma, Giarrusso, Kósa, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rivière, Rondinelli, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth, Ždanoka
Renew :Durand
S&D :Arena, Ertug
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

407-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Anderson, Beck, Buchheit, Ceccardi, Fest, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Krah, Kuhs, Madison, Mayer, Reil, Vilimsky, Zimniok
NI :Gyöngyösi, Konstantinou
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho

70
ID :David, Kofod
NI :Donato, Sinčić
S&D :Larrouturou, Toia
Verts/ALE :Bütikofer

 55. RC-B9-0197/2022 - aiz F apsv. - groz. Nr. 25, 2. daļa

59+
ID :Anderson, Annemans, Beck, Blaško, Buchheit, De Man, Fest, Krah, Kuhs, Reil, Vandendriessche, Zimniok
NI :Bay, Beghin, Bocskor, Buschmann, Castaldo, Deli, Donato, Ferrara, Furore, Gál, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Kósa, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Radačovský, Rivière, Rondinelli, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth, Ždanoka
S&D :Wölken
The Left :Aubry, Barrena Arza, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Konečná, Matias, Maurel, Michels, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace

460-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Kofod, Madison
NI :Konstantinou, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wolters, Zorrinho
The Left :Björk, Hazekamp, MacManus, Modig, Villumsen
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Franz, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

380
ID :Adinolfi Matteo, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, David, Dreosto, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Lancini, Mayer, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vilimsky, Zambelli, Zanni
NI :Comín i Oliveres, Sinčić
S&D :Larrouturou, Stanishev, Toia
The Left :Kokkalis, Kountoura
Verts/ALE :D'Amato, Evi, Freund, Pedicini

 56. RC-B9-0197/2022 - aiz F apsv. - groz. Nr. 26

196+
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, David, De Man, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Haider, Kofod, Krah, Kuhs, Lancini, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Beghin, Bocskor, Buschmann, Castaldo, Deli, Donato, Ferrara, Furore, Gál, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Kósa, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Radačovský, Rivière, Rondinelli, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth, Ždanoka
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Kokkalis, Konečná, Kountoura, Matias, Maurel, Michels, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace

307-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Madison
NI :Comín i Oliveres, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Andrieu, Guillaume, Mebarek
The Left :Björk, Hazekamp, Modig, Villumsen
Verts/ALE :Alfonsi, Biteau, Boeselager, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cormand, Delbos-Corfield, Delli, Geese, Gruffat, Metz, Pedicini, Rivasi, Roose, Strik, Toussaint

570
ECR :Hoogeveen, Roos
ID :Hakkarainen, Huhtasaari
NI :Konstantinou, Sinčić
Renew :Durand
S&D :Larrouturou
The Left :MacManus
Verts/ALE :Alametsä, Andresen, Auken, Bloss, Breyer, Cavazzini, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Gregorová, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

 57. RC-B9-0197/2022 - aiz H apsv. - groz. Nr. 30

224+
ID :Annemans, Blaško, De Man, Vandendriessche
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Donato, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Ždanoka
PPE :Bogdan
Renew :Durand
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Heide, Heinäluoma, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

305-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Anderson, Beck, Buchheit, Ceccardi, Fest, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Krah, Kuhs, Madison, Mayer, Reil, Vilimsky, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Konstantinou, Kósa, Rivière, Schaller-Baross, Tóth
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou

310
ID :Adinolfi Matteo, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ciocca, Conte, Da Re, David, Dreosto, Gancia, Grant, Lancini, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Zambelli, Zanni
NI :Radačovský, Sinčić
Renew :Grošelj
S&D :Bergkvist, De Basso, Fritzon, Guteland, Hajšel, Incir
Verts/ALE :Bütikofer

 58. RC-B9-0197/2022 - rezolūcijas priekšlikums (viss teksts)

513+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Annemans, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, De Man, Dreosto, Gancia, Grant, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Lancini, Madison, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Zambelli, Zanni
NI :Beghin, Bocskor, Castaldo, Comín i Oliveres, Deli, Ferrara, Furore, Gál, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Kósa, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogdan, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kohut, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Björk, Chaibi, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Modig, Pelletier, Rodríguez Palop, Villanueva Ruiz, Villumsen
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

22-
ID :Anderson, Beck, Blaško, Buchheit, David, Fest, Krah, Kuhs, Reil, Zimniok
NI :Donato, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Ždanoka
The Left :Demirel, Konečná, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Urbán Crespo, Wallace

190
ID :Haider, Mayer, Vilimsky
NI :Bay, Buschmann, Konstantinou, Radačovský, Rivière, Sinčić
Renew :Gade, Knotek
S&D :Ertug
The Left :Barrena Arza, Botenga, Ernst, Michels, Schirdewan, Scholz
Verts/ALE :Breyer

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+
-Piernicola PEDICINI, Miroslav RADAČOVSKÝ
0

 59. Šengenas izvērtēšanas mehānisms - A9-0054/2022 - Sara Skyttedal - 1. pants, § 2, ba) apakšpunkts - groz. Nr. 89

101+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Tarczyński, Terheş, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, David, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Krah, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Gyöngyösi, Konstantinou, Kósa, Ponsatí Obiols, Radačovský, Rivière, Schaller-Baross, Tóth, Uspaskich
Renew :Christensen, Farreng, Gade, Løkkegaard, Søgaard-Lidell
S&D :Blinkevičiūtė, Ciuhodaru

428-
ECR :Lundgren, Rookmaker
NI :Buschmann, Comín i Oliveres, Puigdemont i Casamajó, Sonneborn, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Flego, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Cozzolino, Crețu, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

120
ECR :Melbārde
NI :Beghin, Castaldo, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Pignedoli, Rondinelli, Sinčić
Renew :Knotek
S&D :Cutajar

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+Eugen Jurzyca
-Laurence FARRENG
0

 60. A9-0054/2022 - Sara Skyttedal - 1. pants, § 3 - groz. Nr. 92

102+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, David, De Man, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Krah, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Kósa, Meuthen, Radačovský, Rivière, Schaller-Baross, Tóth, Uspaskich
Renew :Christensen, Gade, Karleskind, Løkkegaard, Søgaard-Lidell

445-
ECR :Bourgeois, Kanko, Lundgren
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Adinolfi Isabella, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

80
ECR :Jurzyca
NI :Donato, Konstantinou, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić
Renew :Knotek
S&D :Negrescu

 61. A9-0054/2022 - Sara Skyttedal - 3. pants, § 2 - groz. Nr. 93

97+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, David, De Man, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Krah, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Radačovský, Rivière, Schaller-Baross, Tóth, Uspaskich
PPE :Maydell

457-
ECR :Bourgeois, Kanko, Lundgren, Szydło, Wiśniewska
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

50
ECR :Jurzyca
NI :Donato, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+Beata SZYDŁO
-Eva Maydell
0

 62. A9-0054/2022 - Sara Skyttedal - 4. pants, § 2, ievaddaļa - groz. Nr. 94

88+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Tarczyński, Terheş, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Haider, Krah, Kuhs, Lancini, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Radačovský, Rivière, Schaller-Baross, Tóth, Uspaskich

460-
ECR :Bourgeois, Kanko, Lundgren, Szydło
ID :Annemans, De Man, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Madison, Vandendriessche
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

50
ID :David
NI :Donato, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+Beata SZYDŁO
-
0

 63. A9-0054/2022 - Sara Skyttedal - 1. pants, § 2, aa) apakšpunkts - groz. Nr. 91

106+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, David, De Man, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Krah, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Donato, Furore, Gál, Gyöngyösi, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Radačovský, Rivière, Schaller-Baross, Tóth
Renew :Christensen, Gade, Løkkegaard, Søgaard-Lidell
Verts/ALE :Bricmont

443-
ECR :Lundgren, Rookmaker
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Kountoura, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

40
ECR :Melbārde
NI :Sinčić, Uspaskich
Renew :Knotek

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+
-Saskia BRICMONT, Mario FURORE
0

 64. A9-0054/2022 - Sara Skyttedal - 4. pants, § 2, b) apakšpunkts - groz. Nr. 95S

91+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, David, De Man, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kofod, Krah, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Konstantinou, Meuthen, Radačovský, Rivière

461-
ECR :Bourgeois, Kanko, Lundgren
NI :Beghin, Bocskor, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Deli, Donato, Ferrara, Furore, Gál, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Kósa, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

50
ECR :Jurzyca
NI :Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić, Uspaskich

 65. A9-0054/2022 - Sara Skyttedal - 4. pants, § 2, c) apakšpunkts - groz. Nr. 96S

93+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, David, De Man, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Hakkarainen, Huhtasaari, Krah, Kuhs, Lancini, Madison, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Radačovský, Rivière, Schaller-Baross, Tóth

450-
ECR :Bourgeois, Kanko, Lundgren
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

110
ECR :Jurzyca
ID :Haider, Mayer, Vilimsky
NI :Donato, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić, Uspaskich
Renew :Knotek
The Left :Flanagan

 66. A9-0054/2022 - Sara Skyttedal - 12. pants, § 1, 1. daļa - groz. Nr. 97

95+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, David, De Man, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Krah, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Konstantinou, Kósa, Radačovský, Rivière, Schaller-Baross, Tóth

451-
ECR :Bourgeois, Kanko, Lundgren
ID :Beck
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

50
NI :Donato, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić, Uspaskich

 67. A9-0054/2022 - Sara Skyttedal - 16. pants, § 1, 1. daļa - groz. Nr. 98

96+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, David, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Krah, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Gyöngyösi, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Rivière, Schaller-Baross, Tóth, Uspaskich

452-
ECR :Lundgren
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

70
ECR :Bourgeois, Jurzyca, Kanko
NI :Donato, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić

 68. A9-0054/2022 - Sara Skyttedal - 23. pants, § 7, 1. daļa - groz. Nr. 86

103+
ECR :Melbārde
ID :Reil
NI :Buschmann, Comín i Oliveres, Gyöngyösi, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Sonneborn, Uspaskich, Ždanoka
Renew :Durand
S&D :Larrouturou
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Michels, Modig, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

443-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, David, De Man, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Krah, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Beghin, Bocskor, Castaldo, Deli, Donato, Ferrara, Furore, Gál, Gemma, Giarrusso, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Pignedoli, Rivière, Rondinelli, Schaller-Baross, Tóth
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Lalucq, Lange, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Schaldemose, Schieder, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Maurel

30
NI :Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+Emmanuel MAUREL
-Guido REIL
0

 69. A9-0054/2022 - Sara Skyttedal - aiz 1. apsvēruma - groz. Nr. 87

89+
ECR :Aguilar, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, David, De Man, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Krah, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Donato, Konstantinou, Meuthen, Radačovský, Rivière
PPE :Novakov
S&D :Reuten

448-
ECR :Berg, Lundgren, Melbārde
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

140
ECR :Jurzyca, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Zahradil
NI :Bocskor, Deli, Gál, Kósa, Schaller-Baross, Sinčić, Tóth, Uspaskich
Renew :Gade

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+
-Thijs REUTEN
0

 70. A9-0054/2022 - Sara Skyttedal - aiz 1. apsvēruma - groz. Nr. 88

98+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, David, De Man, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Krah, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Donato, Gál, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Radačovský, Rivière, Schaller-Baross, Tóth, Uspaskich
Renew :Knotek
S&D :Kohut

449-
ECR :Lundgren, Melbārde, Rookmaker
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Aguilera, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

50
ECR :Bourgeois, Jurzyca, Kanko
NI :Sinčić
Renew :Gade

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+
-Łukasz Kohut
0

 71. A9-0054/2022 - Sara Skyttedal - Komisijas priekšlikums

427+
ECR :Bourgeois, Kanko, Lundgren
NI :Beghin, Castaldo, Comín i Oliveres, Ferrara, Furore, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Uspaskich
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Seekatz, Sikorski, Simon, Skyttedal, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Andrieu, Angel, Arena, Avram, Balt, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Crețu, Cutajar, De Basso, De Castro, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schieder, Silva Pereira, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Chaibi, Gusmão, Kokkalis, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Pelletier
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

102-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Da Re, David, De Man, Dreosto, Fest, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Krah, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Radačovský, Rivière, Schaller-Baross, Tóth
PPE :Šojdrová
S&D :Fuglsang, Schaldemose, Vind
The Left :Pereira Sandra, Pimenta Lopes

240
ECR :Jurzyca
NI :Buschmann, Donato, Sinčić, Ždanoka
The Left :Barrena Arza, Björk, Botenga, Demirel, Ernst, Flanagan, Hazekamp, Konečná, Michels, Modig, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+Michaela ŠOJDROVÁ
-
0

 72. Represiju pieaugums Krievijā, cita starpā arī Alekseja Navaļnija lieta - RC-B9-0181/2022 - § 10, 1. daļa

524+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Fest, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zanni, Zimniok
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Deli, Ferrara, Furore, Gál, Giarrusso, Gyöngyösi, Kósa, Meuthen, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Schaller-Baross, Sinčić, Sonneborn, Tóth
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Crețu, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schaldemose, Schieder, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

4-
ECR :Jurzyca
ID :Blaško
NI :Donato, Konstantinou

50
ID :David, De Man
NI :Bay, Radačovský, Rivière

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+Eugen Jurzyca
-
0

 73. RC-B9-0181/2022 - § 10, 2. daļa

422+
ECR :Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Jaki, Jurzyca, Kanko, Melbārde, Stegrud, Tošenovský, Vrecionová, Weimers, Wiśniewska
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Ferrara, Giarrusso, Gyöngyösi, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Halicki, Hava, Herbst, Hortefeux, Hübner, Jahr, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Maydell, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novakov, Ochojska, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pospíšil, Radtke, Rangel, Sagartz, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Sikorski, Simon, Skyttedal, Thaler, Tobé, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Walsh, Walsmann, Warborn, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Crețu, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schaldemose, Schieder, Sippel, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

80-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Ilčić, Jurgiel, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, De Man, Fest, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Krah, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Deli, Donato, Gál, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Rivière, Schaller-Baross, Tóth
PPE :Caroppo, Olbrycht, Regimenti, Salini, Vincze

270
ECR :Hoogeveen, Lundgren, Roos, Vondra
ID :Blaško
NI :Radačovský, Sinčić
PPE :Alexandrov Yordanov, Bogovič, Duda, Glavak, Jarubas, Kalinowski, Lewandowski, Lexmann, Martusciello, Mažylis, Novak, Pereira Lídia, Pollák, Ressler, Šojdrová, Sokol, Terras, Tomac, Vuolo, Zovko

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+Mario FURORE
-Lukas Mandl
0

 74. RC-B9-0181/2022 - § 15

497+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Gancia, Grant, Hakkarainen, Huhtasaari, Lancini, Madison, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Zanni
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Deli, Ferrara, Furore, Gál, Giarrusso, Gyöngyösi, Kósa, Meuthen, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Schaller-Baross, Sinčić, Tóth
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, del Castillo Vera, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Crețu, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schaldemose, Schieder, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Chaibi, Demirel, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Schirdewan, Scholz, Villumsen
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

11-
ID :Blaško, David
NI :Donato, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Radačovský
The Left :Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Wallace

240
ECR :Hoogeveen, Roos
ID :Anderson, Annemans, Beck, Buchheit, De Man, Fest, Haider, Kuhs, Mayer, Reil, Vandendriessche, Vilimsky, Zimniok
NI :Bay, Konstantinou, Rivière, Sonneborn
The Left :Botenga, Ernst, Rodríguez Palop, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz

 75. RC-B9-0181/2022 - § 23

347+
ECR :Lundgren, Roos, Stegrud, Weimers
ID :Adinolfi Matteo, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Gancia, Grant, Hakkarainen, Huhtasaari, Lancini, Madison, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Zanni
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Ferrara, Furore, Giarrusso, Gyöngyösi, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Ara-Kovács, Blinkevičiūtė, Cimoszewicz, Ertug, Mikser, Noichl
The Left :Barrena Arza, Björk, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Michels, Modig, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

152-
ECR :Aguilar, Berg, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rookmaker, Ruissen, Rzońca, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vrecionová, Waszczykowski, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Anderson, Annemans, Beck, Blaško, Buchheit, David, De Man, Fest, Krah, Kuhs, Reil, Vandendriessche, Zimniok
NI :Bay, Donato, Konstantinou, Meuthen, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Rivière
PPE :Bellamy, Colin-Oesterlé, Danjean, Evren, Hortefeux, Morano, Sander
S&D :Angel, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Ciuhodaru, Crețu, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López Aguilar, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schaldemose, Schieder, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Demirel, Wallace

240
ECR :Berlato, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Jurzyca, Procaccini, Stancanelli
ID :Haider, Mayer, Vilimsky
NI :Radačovský, Sinčić
Renew :Knotek
S&D :Andrieu, Guillaume, Lalucq
The Left :Aubry, Botenga, Chaibi, Maurel, Pelletier, Pineda, Rego

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+
-Anna FOTYGA
0

 76. RC-B9-0181/2022 - § 24

357+
ECR :Aguilar, de la Pisa Carrión, Stegrud, Weimers
ID :Adinolfi Matteo, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Gancia, Grant, Hakkarainen, Huhtasaari, Lancini, Madison, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Zanni
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Ferrara, Furore, Giarrusso, Gyöngyösi, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zdechovský, Zoido Álvarez, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Andrieu, Blinkevičiūtė, Cimoszewicz, Durá Ferrandis, Guillaume, Kumpula-Natri, Lalucq, Mebarek, Noichl
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Chaibi, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Modig, Pelletier, Rodríguez Palop, Schirdewan, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

107-
ECR :Hoogeveen, Melbārde, Roos
ID :Anderson, Annemans, Beck, David, De Man, Fest, Krah, Kuhs, Reil, Vandendriessche, Zimniok
NI :Bay, Donato, Konstantinou, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas
S&D :Angel, Arena, Avram, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Ciuhodaru, Crețu, Cutajar, De Basso, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, González, Grapini, Gualmini, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kohut, Krehl, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schaldemose, Schieder, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Demirel, Ernst, Michels, Scholz, Wallace

560
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Blaško, Haider, Mayer, Vilimsky
NI :Meuthen, Radačovský, Rivière, Sinčić
S&D :Balt, Liberadzki, Mikser
The Left :Botenga, Pineda, Rego

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+Hermann TERTSCH
-
0

 77. RC-B9-0181/2022 - § 26 - groz. Nr. 7, 1. daļa

265+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Ceccardi, Ciocca, Conte, Fest, Gancia, Grant, Hakkarainen, Huhtasaari, Kuhs, Lancini, Madison, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Beghin, Castaldo, Comín i Oliveres, Ferrara, Furore, Giarrusso, Meuthen, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rivière, Rondinelli, Sonneborn
PPE :Bilčík, Gieseke, Hübner, Pieper, Polčák, Pospíšil, Vincze
Renew :Auštrevičius, Charanzová, Hlaváček, Ijabs, Knotek, Kovařík
S&D :Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Crețu, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schaldemose, Schieder, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Hazekamp, MacManus
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

237-
ECR :Jurzyca
ID :Blaško, David
NI :Donato, Gyöngyösi, Konstantinou, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Polfjärd, Pollák, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hojsík, Huitema, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Marques Margarida, Penkova, Stanishev, Vitanov
The Left :Ernst, Kokkalis, Kountoura, Michels, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Scholz

250
ID :Annemans, De Man, Haider, Mayer, Vandendriessche, Vilimsky
NI :Buschmann, Sinčić
The Left :Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Flanagan, Gusmão, Konečná, Matias, Maurel, Modig, Rodríguez Palop, Schirdewan, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+Andrzej HALICKI, Krzysztof HETMAN, Eugen Jurzyca
-Mick WALLACE
0

 78. RC-B9-0181/2022 - § 26 - groz. Nr. 7, 2. daļa

76+
ECR :Aguilar, Berg, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Gancia, Grant, Hakkarainen, Huhtasaari, Lancini, Madison, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Zanni
NI :Meuthen, Sinčić
PPE :Bilčík, Polčák, Pospíšil
Renew :Auštrevičius, Charanzová, Hlaváček, Ijabs, Kovařík
The Left :MacManus
Verts/ALE :Ropė

426-
ID :Anderson, Beck, Blaško, David, Fest, Krah, Kuhs, Reil, Zimniok
NI :Bay, Buschmann, Comín i Oliveres, Donato, Gyöngyösi, Konstantinou, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rivière, Sonneborn
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polfjärd, Pollák, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hojsík, Huitema, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Andrieu, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Crețu, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kohut, Krehl, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schaldemose, Schieder, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

240
ECR :Berlato, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Procaccini, Stancanelli
ID :Annemans, Buchheit, De Man, Haider, Mayer, Vandendriessche, Vilimsky
NI :Beghin, Castaldo, Ferrara, Furore, Giarrusso, Pignedoli, Radačovský, Rondinelli
Renew :Knotek
S&D :Angel
The Left :Aubry

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+Andrzej HALICKI, Krzysztof HETMAN
-
0

 79. RC-B9-0181/2022 - aiz A apsv. - groz. Nr. 6

249+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, De Man, Fest, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zanni, Zimniok
NI :Beghin, Castaldo, Comín i Oliveres, Deli, Ferrara, Furore, Gál, Giarrusso, Gyöngyösi, Kósa, Meuthen, Pignedoli, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Schaller-Baross, Tóth
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Jahr, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Millán Mon, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Auštrevičius, Charanzová, Gozi, Hlaváček, Ijabs, Kovařík
S&D :Blinkevičiūtė, Cimoszewicz, Ferrandino, Kohut
The Left :Hazekamp
Verts/ALE :Geese, Hautala

269-
ID :Blaško, David
NI :Buschmann, Donato, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Radačovský, Sonneborn
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Cañas, Canfin, Chabaud, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hojsík, Huitema, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Chinnici, Ciuhodaru, Crețu, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Ertug, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Pizarro, Regner, Reuten, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schaldemose, Schieder, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Kokkalis, Konečná, Kountoura, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

80
NI :Bay, Konstantinou, Rivière, Sinčić
Renew :Knotek, Riquet
S&D :Miller
The Left :MacManus

 80. Tiesības uz remontējamību - B9-0175/2022 - aiz § 3 - groz. Nr. 1

232+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Anderson, Annemans, Beck, Blaško, Buchheit, De Man, Fest, Gancia, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Krah, Kuhs, Madison, Mayer, Reil, Vandendriessche, Vilimsky, Zimniok
NI :Bay, Beghin, Castaldo, Comín i Oliveres, Deli, Donato, Ferrara, Furore, Gál, Giarrusso, Gyöngyösi, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rivière, Rondinelli, Schaller-Baross, Sinčić, Tóth, Uspaskich
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Andrews, Charanzová, Hlaváček, Kelleher, Knotek, Kovařík, Paet

265-
ID :David
NI :Buschmann, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sonneborn, Ždanoka
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Canfin, Chabaud, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Katainen, Keller Fabienne, Körner, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Crețu, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Ertug, Fritzon, Fuglsang, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Regner, Reuten, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schaldemose, Schieder, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

260
ECR :Hoogeveen, Roos, Stegrud, Weimers
ID :Adinolfi Matteo, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Grant, Lancini, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Zanni
PPE :Niedermayer
Renew :Grošelj, Karleskind
Verts/ALE :D'Amato, Evi

 81. B9-0175/2022 - § 20 - groz. Nr. 2

210+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Annemans, Blaško, David, De Man, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Madison, Mayer, Vandendriessche, Vilimsky
NI :Deli, Donato, Gál, Gyöngyösi, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Radačovský, Schaller-Baross, Sinčić, Tóth, Uspaskich
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Monteiro de Aguiar, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Sikorski, Simon, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Andrews, Hlaváček, Huitema, Kelleher, Knotek, Kovařík
The Left :Aubry, Pereira Sandra, Pimenta Lopes

289-
ECR :Bourgeois, Kanko
ID :Anderson, Beck, Buchheit, Fest, Kuhs, Reil, Zimniok
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Ferrara, Furore, Giarrusso, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Ždanoka
PPE :Kokalari, Lega, Polfjärd, Skyttedal, Tobé, Warborn
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hojsík, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Keller Fabienne, Körner, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Crețu, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Ertug, Fritzon, Fuglsang, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Regner, Reuten, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schaldemose, Schieder, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Ernst, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

230
ID :Adinolfi Matteo, Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Gancia, Grant, Lancini, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Zanni
NI :Bay, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Rivière
Renew :Grošelj

 82. B9-0175/2022 - rezolūcijas priekšlikums (viss teksts)

509+
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, Procaccini, Rafalska, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Waszczykowski, Wiśniewska, Zalewska
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, De Man, Fest, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Krah, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Beghin, Buschmann, Castaldo, Comín i Oliveres, Deli, Donato, Ferrara, Furore, Gál, Giarrusso, Gyöngyösi, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rivière, Rondinelli, Schaller-Baross, Sinčić, Sonneborn, Tóth, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Crețu, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Ertug, Fritzon, Fuglsang, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Regner, Reuten, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

3-
ECR :Rookmaker
NI :Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas

130
ECR :Aguilar, Hoogeveen, Jurzyca, Lundgren, de la Pisa Carrión, Roos, Stegrud, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Weimers, Zahradil
ID :David

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+
-
0Hermann TERTSCH

 83. Parlamenta 2023. finanšu gada ieņēmumu un izdevumu tāme - A9-0087/2022 - Niclas Herbst - aiz § 2 - groz. Nr. 3

81+
ECR :Aguilar, Berlato, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Hoogeveen, Jurzyca, Lundgren, de la Pisa Carrión, Procaccini, Roos, Ruissen, Stancanelli, Stegrud, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Weimers, Zahradil
ID :Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, David, De Man, Fest, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Krah, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Beghin, Castaldo, Donato, Ferrara, Furore, Giarrusso, Konstantinou, Pignedoli, Radačovský, Rivière, Rondinelli, Uspaskich
PPE :Bellamy, Hortefeux, Morano
Renew :Christensen, Gade, Løkkegaard, Strugariu, Søgaard-Lidell
S&D :Fuglsang, Schaldemose, Toia, Vind
The Left :Hazekamp

395-
ECR :Melbārde
NI :Comín i Oliveres, Deli, Kósa, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zdechovský, Zovko
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Flego, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Crețu, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Ertug, Fritzon, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Regner, Reuten, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schieder, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Flanagan, Gusmão, Kokkalis, Kountoura, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

350
ECR :Berg, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, Rafalska, Rzońca, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Waszczykowski, Wiśniewska, Zalewska
NI :Gyöngyösi, Meuthen, Sinčić
PPE :Danjean
The Left :Konečná, MacManus, Wallace

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+Hermann TERTSCH, Mick WALLACE
-Ramona STRUGARIU
0Nathalie COLIN-OESTERLÉ, Viktor USPASKICH

 84. A9-0087/2022 - Niclas Herbst - § 13 - groz. Nr. 4

76+
ECR :Aguilar, Berlato, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Hoogeveen, Lundgren, de la Pisa Carrión, Procaccini, Roos, Ruissen, Stancanelli, Stegrud, Terheş, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Weimers, Zahradil
ID :Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, David, De Man, Fest, Gancia, Grant, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Krah, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Beghin, Castaldo, Deli, Donato, Ferrara, Furore, Giarrusso, Konstantinou, Kósa, Pignedoli, Radačovský, Rivière, Rondinelli, Schaller-Baross, Tóth, Uspaskich
The Left :Hazekamp, Konečná, Villumsen

407-
ECR :Melbārde
NI :Comín i Oliveres, Gyöngyösi, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Sonneborn, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Monteiro de Aguiar, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Flego, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Kyuchyuk, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Crețu, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Ertug, Fritzon, Fuglsang, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Liberadzki, López, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Regner, Reuten, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schaldemose, Schieder, Silva Pereira, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Flanagan, Gusmão, Kokkalis, Kountoura, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

320
ECR :Berg, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, Rafalska, Rookmaker, Rzońca, Szydło, Tarczyński, Tobiszowski, Waszczykowski, Wiśniewska, Zalewska
NI :Meuthen, Sinčić
Renew :Christensen, Gade
The Left :MacManus

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+Mick WALLACE
-
0Viktor USPASKICH

 85. A9-0087/2022 - Niclas Herbst - rezolūcijas priekšlikums (viss teksts)

337+
ECR :Berg, Bielan, Dzhambazki, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, Rafalska, Rookmaker, Rzońca, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tobiszowski, Tomaszewski, Waszczykowski, Wiśniewska, Zalewska
NI :Deli, Gyöngyösi, Kósa, Meuthen, Schaller-Baross, Sinčić, Sonneborn, Tóth, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, Lega, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Vaidere, Vandenkendelaere, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Flego, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Grošelj, Grudler, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Mihaylova, Mituța, Müller, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou
S&D :Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Belka, Benifei, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Crețu, Cutajar, Durá Ferrandis, Ertug, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, González Casares, Grapini, Gualmini, Guillaume, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Jerković, Jongerius, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Matić, Maxová, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Regner, Reuten, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schieder, Silva Pereira, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Tudose, Ušakovs, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Chaibi, Demirel, Flanagan, Gusmão, Kokkalis, Konečná, Kountoura, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace

119-
ECR :Aguilar, Hoogeveen, de la Pisa Carrión, Roos, Ruissen, Stegrud, Tertsch, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Weimers, Zahradil
ID :Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Blaško, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, David, Fest, Gancia, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Krah, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Beghin, Castaldo, Donato, Ferrara, Furore, Giarrusso, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pignedoli, Radačovský, Rivière
The Left :Hazekamp
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

380
ECR :Berlato, Bourgeois, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Jurzyca, Kanko, Lundgren, Procaccini
NI :Comín i Oliveres, Konstantinou, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó
PPE :Gahler, de Lange, Lenaers, Verheyen
Renew :Azmani, Christensen, Gade, Groothuis, Huitema, Løkkegaard, Nagtegaal, Søgaard-Lidell
S&D :Bergkvist, De Basso, Fritzon, Fuglsang, Guteland, Incir, Schaldemose, Vind
The Left :Björk, Botenga, MacManus, Pereira Sandra, Pimenta Lopes

 86. Stāvoklis Afganistānā, jo īpaši stāvoklis sieviešu tiesību jomā - RC-B9-0198/2022 - § 7, 1. daļa

488+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Jaki, Jurgiel, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, David, De Man, Fest, Gancia, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Beghin, Castaldo, Comín i Oliveres, Deli, Donato, Ferrara, Furore, Giarrusso, Gyöngyösi, Kósa, Meuthen, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rivière, Rondinelli, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Liese, Lins, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Monteiro de Aguiar, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Sikorski, Simon, Skyttedal, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Crețu, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Fritzon, Fuglsang, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, González Casares, Grapini, Gualmini, Guteland, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Lucke, Majorino, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Regner, Reuten, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schaldemose, Schieder, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

1-
ECR :Ilčić

20
ECR :Jurzyca
PPE :Šojdrová

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+Eugen Jurzyca
-
0

 87. RC-B9-0198/2022 - § 7, 2. daļa

390+
ECR :Bourgeois, Jurzyca, Kanko, Kopcińska, Lundgren, Melbārde, Rafalska, Stegrud, Tarczyński, Tobiszowski, Tošenovský, Vrecionová, Weimers, Zahradil
ID :Bonfrisco, Ciocca, Conte, David, Panza, Rinaldi, Tardino
NI :Beghin, Castaldo, Comín i Oliveres, Ferrara, Furore, Giarrusso, Gyöngyösi, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pignedoli, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rondinelli, Sinčić, Sonneborn, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Düpont, Estaràs Ferragut, Evren, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Jahr, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Marinescu, Markey, Maydell, Meimarakis, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Motreanu, Mureşan, Niedermayer, Nistor, Novakov, Ochojska, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Sikorski, Simon, Skyttedal, Thaler, Tobé, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Vincze, Walsh, Walsmann, Warborn, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Crețu, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Ertug, Fritzon, Fuglsang, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, González Casares, Grapini, Gualmini, Guteland, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Lucke, Majorino, Matić, Maxová, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Regner, Reuten, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schaldemose, Schieder, Tang, Tarabella, Tax, Toia, Tudose, Ušakovs, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

50-
ECR :Aguilar, Berlato, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Ilčić, Kempa, Kloc, Krasnodębski, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rookmaker, Ruissen, Terheş, Tertsch, Tomaszewski, Waszczykowski
ID :Anderson, Annemans, Basso, Beck, Borchia, Buchheit, De Man, Fest, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Sardone, Vandendriessche, Vilimsky, Zimniok
NI :Deli, Donato, Kósa, Rivière, Schaller-Baross, Tóth
PPE :Caroppo, Lexmann, Mandl, Olbrycht, Pollák, Salini, Tomac, Zdechovský

460
ECR :Berg, Bielan, Dzhambazki, Fotyga, Hoogeveen, Jaki, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, Roos, Rzońca, Szydło, Vondra, Wiśniewska
ID :Baldassarre, Bizzotto, Blaško, Campomenosi, Ceccardi, Gancia, Zanni
NI :Bay, Konstantinou
PPE :Arias Echeverría, Duda, Gieseke, Glavak, Jarubas, Kalinowski, Lewandowski, Lins, Martusciello, Mato, Mažylis, Mortler, Niebler, Novak, Regimenti, Ressler, Šojdrová, Sokol, Terras, Verheyen, Voss, Vuolo, Zovko

 88. RC-B9-0198/2022 - § 13, 1. daļa

375+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Gancia, Lancini, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Zanni
NI :Beghin, Castaldo, Comín i Oliveres, Deli, Donato, Ferrara, Furore, Giarrusso, Gyöngyösi, Kósa, Meuthen, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rondinelli, Schaller-Baross, Sinčić, Sonneborn, Tóth, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Amaro, Bernhuber, Carvalho, Clune, Danjean, Ehler, Fernandes, Fitzgerald, Franssen, Herbst, Kelly, Kokalari, Kyrtsos, Lega, Lenaers, Markey, Martusciello, Meimarakis, Niedermayer, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Rangel, Sarvamaa, Skyttedal, Tobé, Vandenkendelaere, Vincze, Walsh, Warborn, Winkler
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Crețu, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Ertug, Fritzon, Fuglsang, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, González Casares, Grapini, Gualmini, Guteland, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Lucke, Majorino, Matić, Maxová, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Regner, Reuten, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schaldemose, Schieder, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Toia, Tudose, Ušakovs, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

99-
ECR :Stegrud, Weimers
ID :Blaško, David
NI :Konstantinou
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Caspary, Christoforou, Colin-Oesterlé, De Meo, Dorfmann, Duda, Düpont, Estaràs Ferragut, Ferber, Frankowski, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Hetman, Hortefeux, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Karas, Kefalogiannis, Kopacz, Kovatchev, Lewandowski, Lexmann, Lins, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Mato, Maydell, Mažylis, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Radev, Radtke, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Sikorski, Simon, Sokol, Terras, Thaler, Tomac, Tomc, Vaidere, Verheyen, Voss, Vuolo, Walsmann, Weber, Weiss, Wieland, Winzig, Wiseler-Lima, Zdechovský, Zovko, Zver

220
ECR :Lundgren
ID :Anderson, Annemans, Beck, Buchheit, De Man, Fest, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kuhs, Madison, Mayer, Reil, Vandendriessche, Vilimsky, Zimniok
NI :Bay, Rivière
PPE :Bilčík, Evren, Šojdrová

 89. RC-B9-0198/2022 - § 13, 2. daļa

274+
ECR :Melbārde
NI :Beghin, Castaldo, Comín i Oliveres, Donato, Ferrara, Furore, Giarrusso, Gyöngyösi, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rondinelli, Sinčić, Sonneborn, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Clune, Ehler, Fitzgerald, Kelly, Markey, Meimarakis, Niedermayer, Pereira Lídia, Polčák, Walsh
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Flego, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Mihaylova, Mituța, Müller, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Crețu, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Ertug, Fritzon, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, González Casares, Grapini, Gualmini, Guteland, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Lucke, Majorino, Matić, Maxová, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Regner, Reuten, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schieder, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Toia, Tudose, Ušakovs, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

200-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Rzońca, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Anderson, Annemans, Beck, Blaško, Buchheit, David, De Man, Fest, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Krah, Kuhs, Madison, Mayer, Reil, Vandendriessche, Vilimsky, Zimniok
NI :Bay, Deli, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Rivière, Schaller-Baross, Tóth
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Caspary, Christoforou, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Estaràs Ferragut, Evren, Ferber, Fernandes, Frankowski, Franssen, Gahler, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Karas, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Lins, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pieper, Polfjärd, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Azmani, Christensen, Gade, Groothuis, Huitema, Løkkegaard, Nagtegaal, Søgaard-Lidell
S&D :Vind

200
ECR :Jurzyca, Ruissen
ID :Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Gancia, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Zanni
PPE :Bilčík, Pollák, Pospíšil

 90. RC-B9-0198/2022 - § 15

374+
ECR :Ruissen
NI :Beghin, Castaldo, Comín i Oliveres, Ferrara, Furore, Giarrusso, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rondinelli, Sonneborn, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bilčík, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Hetman, Hortefeux, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Karas, Kelly, Kopacz, Kovatchev, de Lange, Lenaers, Lewandowski, Lins, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Sikorski, Simon, Šojdrová, Sokol, Terras, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Wiseler-Lima, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Canfin, Chabaud, Chastel, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Flego, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Crețu, Cutajar, Durá Ferrandis, Ertug, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, Grapini, Gualmini, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Lucke, Majorino, Matić, Maxová, Mikser, Miller, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Regner, Reuten, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schieder, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

45-
ECR :Hoogeveen, Lundgren, Rookmaker, Roos, Stegrud, Weimers
ID :Anderson, Annemans, Beck, Blaško, Buchheit, De Man, Fest, Haider, Krah, Kuhs, Madison, Mayer, Reil, Vandendriessche, Vilimsky, Zimniok
NI :Deli, Konstantinou, Kósa, Schaller-Baross, Tóth
PPE :Bernhuber, Kokalari, Kyrtsos, Lega, Lexmann, Mandl, Polfjärd, Sagartz, Schmiedtbauer, Skyttedal, Thaler, Tobé, Warborn, Winzig
Renew :Christensen, Gade, Løkkegaard, Søgaard-Lidell

750
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rzońca, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Baldassarre, Basso, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, David, Gancia, Hakkarainen, Huhtasaari, Lancini, Panza, Rinaldi, Sardone, Tardino, Zanni
NI :Bay, Donato, Gyöngyösi, Meuthen, Rivière, Sinčić
Renew :Charanzová, Hlaváček, Knotek, Kovařík
S&D :Bergkvist, De Basso, Fritzon, Guteland, Vind

 91. RC-B9-0198/2022 - § 17 - groz. Nr. 2

175+
ECR :Aguilar, Hoogeveen, Lundgren, de la Pisa Carrión, Roos, Tertsch, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Weimers, Zahradil
ID :Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Blaško, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, David, De Man, Fest, Gancia, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Krah, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Deli, Donato, Gyöngyösi, Konstantinou, Kósa, Rivière, Schaller-Baross, Sinčić, Tóth, Uspaskich
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Arias Echeverría, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Caspary, Christoforou, Clune, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Ferber, Fitzgerald, Frankowski, Gahler, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Karas, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Lins, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Montserrat, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zdechovský, Zovko, Zver

302-
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Ruissen, Rzońca, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tobiszowski, Tomaszewski, Waszczykowski, Zalewska
NI :Beghin, Castaldo, Comín i Oliveres, Ferrara, Furore, Giarrusso, Meuthen, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Sonneborn, Ždanoka
PPE :Franssen, Hortefeux, Morano, Vandenkendelaere
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kovařík, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Crețu, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Ertug, Fritzon, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, González Casares, Grapini, Gualmini, Guteland, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Lucke, Majorino, Matić, Maxová, Mikser, Miller, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Regner, Reuten, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schieder, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Kountoura, MacManus, Matias, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

110
ECR :Stegrud
PPE :Amaro, Arimont, Bilčík, Carvalho, Colin-Oesterlé, Fernandes, Monteiro de Aguiar, Rangel
Renew :Knotek
The Left :Konečná

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+Nathalie COLIN-OESTERLÉ, Nadine Morano
-
0

 92. RC-B9-0198/2022 - § 20, 2. daļa

258+
ECR :Lundgren, Rookmaker
NI :Comín i Oliveres, Deli, Gyöngyösi, Kósa, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Bellamy, Danjean, Evren, Sander
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Flego, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kovařík, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Crețu, Cutajar, Durá Ferrandis, Ertug, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, González Casares, Grapini, Gualmini, Heide, Heinäluoma, Jerković, Jongerius, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Lucke, Majorino, Matić, Maxová, Mikser, Miller, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Regner, Reuten, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schieder, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

221-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Ruissen, Rzońca, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Zahradil, Zalewska
ID :Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Blaško, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, David, De Man, Fest, Gancia, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Krah, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zanni, Zimniok
NI :Beghin, Castaldo, Ferrara, Furore, Giarrusso, Konstantinou, Meuthen, Pignedoli, Rondinelli
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Karas, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Lins, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Christensen, Gade, Løkkegaard, Søgaard-Lidell
S&D :Bergkvist, De Basso, Fritzon, Guteland, Incir, Vind
Verts/ALE :Toussaint

100
ECR :Hoogeveen, Melbārde, Roos
NI :Bay, Donato, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Rivière, Sinčić
Renew :Knotek

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+Marie TOUSSAINT
-
0

 93. RC-B9-0198/2022 - § 23

452+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Ruissen, Rzońca, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Zahradil, Zalewska
NI :Bay, Beghin, Castaldo, Comín i Oliveres, Deli, Donato, Ferrara, Furore, Giarrusso, Gyöngyösi, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rivière, Rondinelli, Schaller-Baross, Sinčić, Sonneborn, Tóth, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Karas, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Lins, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Crețu, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Ertug, Fritzon, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, González Casares, Grapini, Gualmini, Guteland, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Lucke, Majorino, Matić, Maxová, Mikser, Miller, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Regner, Reuten, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schieder, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, Matias, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

8-
ECR :Hoogeveen, Roos, Stegrud, Weimers
ID :Annemans, Blaško, De Man, Vandendriessche

320
ECR :Lundgren
ID :Anderson, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Fest, Gancia, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Sardone, Tardino, Vilimsky, Zanni, Zimniok
NI :Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas
The Left :Maurel

 94. RC-B9-0198/2022 - aiz P apsvēruma - groz. Nr. 5

31+
ID :Blaško, David
NI :Bay, Donato, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Radačovský, Rivière, Sinčić, Sonneborn, Ždanoka
S&D :Incir
The Left :Aubry, Botenga, Chaibi, Demirel, Flanagan, Gusmão, Konečná, MacManus, Matias, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace

455-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Roos, Ruissen, Rzońca, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Zahradil, Zalewska
ID :Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, De Man, Fest, Gancia, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Krah, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zanni, Zimniok
NI :Beghin, Castaldo, Comín i Oliveres, Deli, Ferrara, Furore, Giarrusso, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Schaller-Baross, Tóth
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Karas, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Lins, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Crețu, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Ertug, Fritzon, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, González Casares, Grapini, Gualmini, Guteland, Heide, Heinäluoma, Jerković, Jongerius, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Lucke, Majorino, Matić, Maxová, Mikser, Miller, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Regner, Reuten, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schieder, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Toia, Tudose, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Björk, Hazekamp, Modig, Villumsen
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

80
NI :Gyöngyösi, Uspaskich
The Left :Barrena Arza, Kokkalis, Kountoura, Maurel, Michels, Scholz

 95. RC-B9-0198/2022 - Q apsvērums

483+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Melbārde, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Procaccini, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Stegrud, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Zahradil, Zalewska
ID :Anderson, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Blaško, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, Fest, Gancia, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Krah, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vilimsky, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Beghin, Castaldo, Comín i Oliveres, Deli, Donato, Ferrara, Furore, Giarrusso, Gyöngyösi, Kósa, Meuthen, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rivière, Rondinelli, Schaller-Baross, Sinčić, Sonneborn, Tóth, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Estaràs Ferragut, Evren, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Karas, Kelly, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kyrtsos, de Lange, Lega, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Lins, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Martusciello, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schmiedtbauer, Schneider, Schwab, Sikorski, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zdechovský, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Knotek, Körner, Kovařík, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Crețu, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Ertug, Fritzon, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, Grapini, Gualmini, Guteland, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Lucke, Majorino, Matić, Maxová, Mikser, Miller, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Regner, Reuten, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schieder, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Toia, Tudose, Ušakovs, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Konečná, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Schirdewan, Scholz, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz

4-
PPE :Weiss, Zovko
The Left :Rodríguez Palop, Urbán Crespo

50
ID :Annemans, David, De Man, Vandendriessche
NI :Konstantinou

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+Pernille WEISS
-
0

 96. RC-B9-0198/2022 - aiz S apsvēruma - groz. Nr. 1

70+
ECR :Aguilar, Berlato, Fidanza, Fiocchi, Fitto, Hoogeveen, Ilčić, Lundgren, de la Pisa Carrión, Procaccini, Roos, Stegrud, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Weimers, Zahradil
ID :Anderson, Annemans, Baldassarre, Basso, Beck, Bizzotto, Blaško, Bonfrisco, Borchia, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Ciocca, Conte, David, De Man, Fest, Gancia, Haider, Hakkarainen, Huhtasaari, Kuhs, Lancini, Madison, Mayer, Panza, Reil, Rinaldi, Sardone, Tardino, Vandendriessche, Vilimsky, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Donato, Gyöngyösi, Konstantinou, Radačovský, Rivière, Sinčić, Uspaskich
PPE :Bellamy, Bernhuber, Kokalari, Kyrtsos, Lega, Polčák, Polfjärd, Sarvamaa, Skyttedal, Tobé, Warborn

385-
ECR :Jurzyca, Melbārde, Rookmaker
NI :Beghin, Castaldo, Comín i Oliveres, Deli, Ferrara, Giarrusso, Kósa, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bentele, Berendsen, Berger, Bilčík, Blaga, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caroppo, Carvalho, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Estaràs Ferragut, Evren, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, Gieseke, Glavak, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Karas, Kelly, Kopacz, Kovatchev, de Lange, Lenaers, Lewandowski, Lexmann, Lins, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Maydell, Mažylis, Meimarakis, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Motreanu, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Nistor, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pospíšil, Radev, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Schmiedtbauer, Schneider, Sikorski, Simon, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Alieva-Veli, Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bauzá Díaz, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Calenda, Canfin, Chabaud, Charanzová, Chastel, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Ďuriš Nicholsonová, Eroglu, Flego, Gade, Gamon, Garicano, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Joveva, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kovařík, Løkkegaard, Mihaylova, Mituța, Müller, Nagtegaal, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Søgaard-Lidell, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin, Zacharopoulou
S&D :Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Belka, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Burkhardt, Cerdas, Chahim, Chinnici, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Crețu, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Ertug, Fritzon, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, González Casares, Grapini, Gualmini, Guteland, Heide, Heinäluoma, Incir, Jerković, Jongerius, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Leitão-Marques, Lucke, Majorino, Matić, Maxová, Mikser, Miller, Moreno Sánchez, Negrescu, Noichl, Penkova, Picierno, Picula, Pisapia, Regner, Reuten, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schieder, Stanishev, Tang, Tarabella, Tax, Toia, Tudose, Ušakovs, Vind, Vitanov, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Barrena Arza, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Flanagan, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Michels, Modig, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Villumsen, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Corrao, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Deparnay-Grunenberg, Eickhout, Evi, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lagodinsky, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Matthieu, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak

310
ECR :Berg, Bielan, Bourgeois, Dzhambazki, Fotyga, Jaki, Jurgiel, Kanko, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, Rafalska, Ruissen, Rzońca, Szydło, Tarczyński, Terheş, Tertsch, Tobiszowski, Tomaszewski, Waszczykowski, Zalewska
NI :Meuthen
PPE :Pollák
Renew :Knotek
Verts/ALE :Waitz

 BALSOJUMU LABOJUMI UN NODOMI BALSOT
+Hermann TERTSCH
-Alexander BERNHUBER
0
Pēdējā atjaunošana: 2022. gada 16. jūnijsJuridisks paziņojums - Privātuma politika