Rodyklė 
ProtokolasBalsavimaiVardinis balsavimasPriimti tekstaiStenograma
Protokolas - Vardinio balsavimo rezultatai
XML 4671kPDF 852kWORD 125k
Ketvirtadienis, 2022 m. rugsėjo 15 d. - Strasbūras
 PAAIŠKINIMAS

PDF  Atsiųsti PDF formatu

 1. Žmogaus teisių pažeidimai, susiję su priverstine Ukrainos civilių gyventojų deportacija į Rusiją ir priverstiniu Ukrainos vaikų įvaikinimu Rusijoje - RC-B9-0388/2022 - 10 dalis - Pak. Nr. 4

162+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Brudziński, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Basso, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Da Re, De Man, Gancia, Haider, Huhtasaari, Kofod, Lancini, Lizzi, Madison, Mayer, Rinaldi, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni
NI :Bay, Bocskor, Castaldo, Deli, Deutsch, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kósa, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uspaskich
PPE :Bilčík, Hetman, Hölvényi, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Niedermayer, Pollák, Štefanec, Tomc, Zdechovský
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bilbao Barandica, Cañas, Charanzová, Christensen, Cseh, Danti, Dlabajová, Eroglu, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Groothuis, Hahn Svenja, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik
S&D :Fuglsang, Grapini, Kohut, Vollath
The Left :Aubry, Chaibi, Maurel, Mesure, Pelletier

397-
ECR :Fragkos, Rookmaker, Wiśniewska
ID :Annemans, Bardella, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Chagnon, Dauchy, Garraud, de Graaff, Griset, Jalkh, Jamet, Joron, Juvin, Lacapelle, Limmer, Mariani, Minardi, Olivier, Rougé
NI :Beghin, Buschmann, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Melbārde, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rondinelli, Sonneborn, Uhrík
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Hansen, Hava, Herbst, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jahr, Kalniete, Karas, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Manders, Mandl, Marinescu, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos, Zovko, Zver
Renew :Bijoux, Botoş, Boyer, Brunet, Canfin, Chabaud, Cicurel, Decerle, Durand, Farreng, Gozi, Grudler, Hayer, Karleskind, Keller Fabienne, Loiseau, Orville, Riquet, Toom, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Björk, Botenga, Daly, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

150
ID :Anderson, Beck, Buchheit, David, Fest, Krah, Reil, Zimniok
NI :Gyöngyösi, Kolakušić, Konstantinou, Sinčić
PPE :Lutgen
Renew :Grošelj
The Left :Kizilyürek

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+
-Fabio Massimo CASTALDO, Niels Fuglsang, Maria GRAPINI, Véronique TRILLET-LENOIR, Bettina Vollath
0

 2. RC-B9-0388/2022 - § 10/1

570+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Fragkos, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Bilde, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, David, De Man, Fest, Gancia, Garraud, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Juvin, Kofod, Krah, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Beghin, Bocskor, Buschmann, Castaldo, Deli, Deutsch, Ferrara, Gál, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Konstantinou, Kósa, Melbārde, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rondinelli, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth, Trócsányi, Uhrík, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

2-
ID :Blaško, de Graaff

20
NI :Sinčić
Verts/ALE :Jakeliūnas

 3. RC-B9-0388/2022 - § 10/2

423+
ECR :Rooken, Rookmaker
ID :Adinolfi Matteo, Basso, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Da Re, Gancia, Krah, Lancini, Limmer, Lizzi, Reil, Rinaldi, Tovaglieri, Zambelli, Zanni
NI :Bay, Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Konstantinou, Melbārde, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Canfin, Chabaud, Cicurel, Danti, Decerle, Durand, Farreng, Flego, Gozi, Grošelj, Grudler, Guetta, Hayer, Karleskind, Keller Fabienne, Loiseau, Nart, Orville, Ries, Riquet, Trillet-Lenoir, Vedrenne, Verhofstadt, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

63-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Fragkos, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Anderson, Annemans, Beck, Blaško, Buchheit, David, De Man, Fest, de Graaff, Haider, Kofod, Mayer, Vandendriessche, Vilimsky, Zimniok
NI :Uhrík

940
ECR :Jurzyca
ID :Bardella, Beigneux, Bilde, Bruna, Chagnon, Dauchy, Garraud, Griset, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Juvin, Lacapelle, Madison, Mariani, Minardi, Olivier, Rougé
NI :Bocskor, Deli, Deutsch, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kolakušić, Kósa, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Radačovský, Schaller-Baross, Sinčić, Tóth, Trócsányi
PPE :Hölvényi
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Cañas, Charanzová, Christensen, Cseh, Dlabajová, Eroglu, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Groothuis, Hahn Svenja, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Rinzema, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Tudorache, Vautmans, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik

 4. RC-B9-0388/2022 - 21 dalis - Pak. Nr. 6

204+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Basso, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Da Re, Gancia, Huhtasaari, Kofod, Lancini, Lizzi, Madison, Rinaldi, Tovaglieri, Zambelli, Zanni
NI :Gyöngyösi, Kolakušić, Melbārde, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Vedrenne
S&D :Balt, Kaljurand, Kohut, Mikser

327-
ID :Bardella, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Chagnon, Dauchy, David, Garraud, de Graaff, Griset, Jalkh, Jamet, Joron, Juvin, Lacapelle, Limmer, Mariani, Minardi, Olivier, Rougé
NI :Buschmann, Giarrusso, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Radačovský, Sonneborn
PPE :Danjean, Evren, Hortefeux, Morano
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kammerevert, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Björk, Botenga, Daly, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

360
ECR :Fragkos, Rookmaker
ID :Anderson, Annemans, Beck, Buchheit, De Man, Fest, Haider, Krah, Mayer, Reil, Vandendriessche, Vilimsky, Zimniok
NI :Bay, Beghin, Castaldo, Ferrara, Gemma, Konstantinou, Pignedoli, Rondinelli, Sinčić, Uhrík
PPE :Colin-Oesterlé, Kympouropoulos, Meimarakis, Zagorakis
The Left :Aubry, Chaibi, Maurel, Mesure, Pelletier
Verts/ALE :Jakeliūnas, Ropė

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+
-Marie-Pierre VEDRENNE
0

 5. RC-B9-0388/2022 - Q konstatuojamoji dalis - Pak. Nr. 2

210+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Basso, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Da Re, Gancia, Huhtasaari, Kofod, Lancini, Lizzi, Madison, Rinaldi, Tovaglieri, Zambelli, Zanni
NI :Bay, Beghin, Castaldo, Ferrara, Gyöngyösi, Kolakušić, Melbārde, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Ijabs, Melchior, Oetjen, Paet, Riquet, Thun und Hohenstein
S&D :Balt, Kohut

331-
ID :Bardella, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Chagnon, Dauchy, David, Garraud, de Graaff, Griset, Jalkh, Jamet, Joron, Juvin, Lacapelle, Mariani, Minardi, Olivier, Rougé
NI :Buschmann, Gemma, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Rondinelli, Sonneborn, Uhrík
PPE :Bellamy, Colin-Oesterlé, Danjean, Evren, Hortefeux, Morano, Pietikäinen, Sander, Wieland
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Orville, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Ciuhodaru, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

280
ECR :Fragkos, Rookmaker
ID :Anderson, Annemans, Beck, De Man, Fest, Haider, Krah, Kuhs, Limmer, Mayer, Reil, Vandendriessche, Vilimsky, Zimniok
NI :Giarrusso, Konstantinou, Sinčić, Uspaskich
PPE :Kympouropoulos, Meimarakis, Zagorakis
S&D :Cimoszewicz, Sant
The Left :Aubry
Verts/ALE :Jakeliūnas, Ropė

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+
-Karen MELCHIOR
0

 6. Žmogaus teisių pažeidimai Ugandoje ir Tanzanijoje, susiję su investicijomis į iškastinio kuro projektus - RC-B9-0409/2022 - § 5

334+
ECR :Czarnecki
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rondinelli, Sinčić, Sonneborn, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Fitzgerald, Franssen, Markey, Pietikäinen, Vandenkendelaere, Walsh
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

199-
ECR :Hoogeveen, Jurzyca, Rooken, Rookmaker, Roos, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Zahradil
ID :Anderson, Annemans, Bardella, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Chagnon, Dauchy, David, De Man, Fest, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Juvin, Kofod, Krah, Kuhs, Lacapelle, Limmer, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rougé, Vandendriessche, Vilimsky, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Deutsch, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Konstantinou, Kósa, Melbārde, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fourlas, Frankowski, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos, Zdechovský, Zovko, Zver

600
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Fragkos, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Van Overtveldt, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Basso, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Da Re, Gancia, Lancini, Lizzi, Rinaldi, Tovaglieri, Zambelli, Zanni
NI :Kolakušić, Meuthen
PPE :Halicki, Lutgen
The Left :Pereira Sandra, Pimenta Lopes

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+Deirdre CLUNE
-
0

 7. RC-B9-0409/2022 - § 6/2

475+
ECR :Ruissen
ID :Anderson, Blaško, Buchheit, Fest, Krah, Kuhs, Limmer, Reil, Zimniok
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Melbārde, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sinčić, Sonneborn, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

42-
ECR :Hoogeveen, Jurzyca, Rooken, Rookmaker, Roos
ID :Annemans, Bardella, Beck, Beigneux, Bilde, Bruna, Chagnon, Dauchy, De Man, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Juvin, Kofod, Lacapelle, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Rougé, Vandendriessche, Vilimsky
NI :Bay, Konstantinou, Radačovský
PPE :Bellamy, Danjean, Didier, Hortefeux, Morano, Sander

720
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Fragkos, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kanko, Karski, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Basso, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Da Re, David, Gancia, Lancini, Lizzi, Rinaldi, Tovaglieri, Zambelli, Zanni
NI :Bocskor, Deli, Deutsch, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kolakušić, Kósa, Meuthen, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík
PPE :Hölvényi, Vincze

 8. RC-B9-0409/2022 - § 6/3

475+
ECR :Rookmaker, Ruissen, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Zahradil
ID :Blaško
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Melbārde, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sinčić, Sonneborn, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Satouri, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

33-
ECR :Hoogeveen, Jurzyca, Rooken, Roos
ID :Anderson, Bardella, Beck, Beigneux, Bilde, Bruna, Buchheit, Chagnon, Dauchy, Fest, Garraud, de Graaff, Griset, Jalkh, Jamet, Joron, Juvin, Kuhs, Lacapelle, Limmer, Mariani, Minardi, Olivier, Reil, Rougé, Zimniok
NI :Bay, Konstantinou, Radačovský

790
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Fragkos, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kanko, Karski, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Van Overtveldt, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Annemans, Basso, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Da Re, David, De Man, Gancia, Haider, Huhtasaari, Kofod, Lancini, Lizzi, Madison, Mayer, Rinaldi, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni
NI :Bocskor, Deli, Deutsch, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kolakušić, Kósa, Meuthen, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík
PPE :Hölvényi, Vincze

 9. RC-B9-0409/2022 - § 6/4

508+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fiocchi, Fotyga, Fragkos, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kanko, Karski, Kempa, Kopcińska, Kruk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rookmaker, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Anderson, Blaško
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Melbārde, Meuthen, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sinčić, Sonneborn, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

47-
ECR :Jurzyca
ID :Annemans, Bardella, Beck, Beigneux, Bilde, Bruna, Buchheit, Chagnon, Dauchy, De Man, Fest, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Juvin, Kofod, Krah, Kuhs, Lacapelle, Limmer, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rougé, Vandendriessche, Vilimsky, Zimniok
NI :Bay, Radačovský
PPE :Bellamy, Colin-Oesterlé, Danjean, Didier, Evren, Hortefeux, Morano, Sander
S&D :Guillaume

350
ECR :Fidanza, Hoogeveen, Krasnodębski, Kuźmiuk, Rooken, Roos
ID :Adinolfi Matteo, Basso, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Da Re, Gancia, Lancini, Lizzi, Rinaldi, Tovaglieri, Zambelli, Zanni
NI :Bocskor, Deli, Deutsch, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kolakušić, Konstantinou, Kósa, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík
PPE :Hölvényi, Vincze

 10. RC-B9-0409/2022 - § 6/5

404+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Fragkos, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kanko, Karski, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rookmaker, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Van Overtveldt, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zalewska, Złotowski
ID :Anderson, Beck, Buchheit, Fest, Kuhs, Limmer, Reil, Zimniok
NI :Gemma, Gyöngyösi, Melbārde, Meuthen, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sinčić, Uspaskich
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Gualmini, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lange, Larrouturou, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Kountoura
Verts/ALE :Rivasi

146-
ECR :Jurzyca
ID :Annemans, Bardella, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Chagnon, Dauchy, De Man, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Juvin, Kofod, Lacapelle, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Rougé, Vandendriessche, Vilimsky
NI :Bay, Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Giarrusso, Pignedoli, Radačovský, Sonneborn, Ždanoka
PPE :Colin-Oesterlé, Danjean, Didier, Evren, Hortefeux, Morano, Sander
S&D :Glucksmann, Lalucq
The Left :Arvanitis, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

410
ECR :Hoogeveen, Rooken, Roos, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Zahradil
ID :Adinolfi Matteo, Basso, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Da Re, David, Gancia, Lancini, Lizzi, Rinaldi, Tovaglieri, Zambelli, Zanni
NI :Bocskor, Deli, Deutsch, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kolakušić, Konstantinou, Kósa, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík
PPE :Bellamy, Hölvényi, Vincze
S&D :Andrieu, Guillaume, Mebarek

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+
-Manon AUBRY
0

 11. RC-B9-0409/2022 - Po 6 dalies - Pak. Nr. 5

116+
ID :David
NI :Buschmann, Giarrusso, Gyöngyösi, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić, Sonneborn, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Arimont, Pietikäinen
Renew :Goerens, Nart
S&D :Mavrides, Nemec
The Left :Arvanitis, Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

467-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Fragkos, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, De Man, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Juvin, Kofod, Krah, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Beghin, Bocskor, Castaldo, Deli, Deutsch, Ferrara, Gál, Gemma, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kolakušić, Konstantinou, Kósa, Melbārde, Meuthen, Pignedoli, Radačovský, Rondinelli, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalniete, Kanev, Karas, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Gualmini, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Maxová, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho

70
NI :Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó
S&D :Andrieu, Glucksmann, Guillaume, Lalucq, Mebarek

 12. RC-B9-0409/2022 - Po 6 dalies - Pak. Nr. 6

115+
ECR :Fiocchi
ID :David
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Giarrusso, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Radačovský, Sinčić, Sonneborn, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Pietikäinen
Renew :Nart
S&D :Nemec, Toia
The Left :Arvanitis, Aubry, Björk, Botenga, Daly, Demirel, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

461-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fotyga, Fragkos, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, De Man, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Juvin, Kofod, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Deutsch, Gál, Gemma, Gyöngyösi, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kolakušić, Konstantinou, Kósa, Melbārde, Meuthen, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sarvamaa, Schneider, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Gualmini, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Kumpula-Natri, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho

100
NI :Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas
PPE :Arimont
S&D :Andrieu, Glucksmann, Guillaume, Lalucq, Mebarek
The Left :Pereira Sandra, Pimenta Lopes

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+Carles Puigdemont i Casamajó
-
0

 13. RC-B9-0409/2022 - D/2 konstatuojamoji dalis

464+
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sinčić, Sonneborn, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

108-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fiocchi, Fotyga, Fragkos, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Basso, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, David, De Man, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Juvin, Krah, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Kolakušić, Konstantinou, Meuthen, Radačovský, Uhrík
Renew :Pagazaurtundúa, Solís Pérez, Vázquez Lázara
S&D :Heide

190
ECR :Fidanza, Ruissen
ID :Kofod
NI :Bocskor, Deli, Deutsch, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kósa, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi
PPE :Bellamy, Hölvényi, Vincze

 14. Nikaragva, ypač vyskupo Rolando Álvarezo suėmimas - RC-B9-0383/2022 - § 11

540+
ECR :Berg, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Czarnecki, Fidanza, Fotyga, Fragkos, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, Rafalska, Rookmaker, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Szydło, Tarczyński, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Waszczykowski, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Basso, Beck, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Da Re, De Man, Fest, Gancia, Haider, Huhtasaari, Kofod, Kuhs, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mayer, Reil, Rinaldi, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Beghin, Bocskor, Buschmann, Castaldo, Deli, Deutsch, Ferrara, Gál, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kolakušić, Konstantinou, Kósa, Melbārde, Meuthen, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rondinelli, Schaller-Baross, Sinčić, Tóth, Trócsányi, Uhrík
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Rego, Rodríguez Palop, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

19-
ECR :Aguilar, Berlato, Buxadé Villalba, Fiocchi, de la Pisa Carrión, Stancanelli, Tertsch, Weimers
ID :Blaško, David, de Graaff
NI :Sonneborn, Ždanoka
The Left :Arvanitis, Daly, Georgiou, Schirdewan, Wallace
Verts/ALE :Miranda

260
ECR :Hoogeveen, Rooken, Roos
ID :Bardella, Beigneux, Bilde, Bruna, Chagnon, Dauchy, Garraud, Griset, Jalkh, Jamet, Joron, Juvin, Lacapelle, Mariani, Minardi, Olivier, Rougé
NI :Bay, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Uspaskich
The Left :Kizilyürek, Pineda

 15. RC-B9-0383/2022 - Pasiūlymas dėl rezoliucijos (visas tekstas)

538+
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Czarnecki, Fiocchi, Fotyga, Fragkos, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, Rafalska, Rookmaker, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Szydło, Tarczyński, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Da Re, Dauchy, De Man, Fest, Gancia, Garraud, Griset, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Juvin, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Beghin, Bocskor, Castaldo, Deli, Deutsch, Ferrara, Gál, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kósa, Melbārde, Meuthen, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Schaller-Baross, Sinčić, Sonneborn, Tóth, Trócsányi, Uspaskich
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Danti, Decerle, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Regner, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Björk, Chaibi, Gusmão, Hazekamp, Matias, Maurel, Mesure, Modig, Pelletier, Rodríguez Palop
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

16-
ID :David, de Graaff
NI :Konstantinou, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Ždanoka
Renew :Cseh
The Left :Arvanitis, Botenga, Daly, Georgiou, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Wallace

280
ECR :Aguilar, Buxadé Villalba, Fidanza, Hoogeveen, Rooken, Roos, Tertsch
ID :Haider, Kofod, Mayer, Vilimsky
NI :Buschmann, Kolakušić, Radačovský, Uhrík
The Left :Georgoulis, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Michels, Omarjee, Papadimoulis, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo
Verts/ALE :Miranda

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+Katalin CSEH
-
0Ladislav Ilčić, Eugenia RODRÍGUEZ PALOP

 16. Makrofinansinė pagalba Ukrainai - C9-0303/2022 - Po 3 straipsnio 4 dalies - Pak. Nr. 1

81+
ECR :Fragkos
ID :Annemans, Bardella, Beigneux, Bilde, Bruna, Chagnon, Dauchy, De Man, Garraud, Griset, Haider, Jalkh, Jamet, Joron, Juvin, Lacapelle, Madison, Mayer, Minardi, Olivier, Rougé, Vandendriessche, Vilimsky
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gyöngyösi, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Sonneborn, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Geuking, Monteiro de Aguiar
Renew :Cioloş, Gade
S&D :Brglez, Glucksmann, Mebarek, Nemec, Tarabella
The Left :Arvanitis, Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Papadimoulis, Pelletier, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Biteau, Bricmont, Carême, D'Amato, Miranda, Pedicini, Rivasi, Urtasun

483-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rookmaker, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Anderson, Beck, Blaško, Buchheit, David, Fest, de Graaff, Kofod, Krah, Kuhs, Limmer, Reil, Zimniok
NI :Bocskor, Deli, Deutsch, Gál, Gemma, Giarrusso, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kolakušić, Kósa, Melbārde, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Radačovský, Rondinelli, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Omarjee, Rego
Verts/ALE :Alametsä, Andresen, Auken, Bloss, Boeselager, Breyer, Bütikofer, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

250
ECR :Hoogeveen, Rooken, Roos
ID :Adinolfi Matteo, Basso, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Da Re, Gancia, Lancini, Lizzi, Mariani, Rinaldi, Tovaglieri, Zambelli, Zanni
NI :Bay, Konstantinou, Sinčić
S&D :Arena
The Left :Pereira Sandra, Pimenta Lopes
Verts/ALE :Alfonsi, Jakeliūnas

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+Sira REGO
-Raphaël GLUCKSMANN
0Viktor USPASKICH

 17. C9-0303/2022 - Komisijos pasiūlymas

534+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Basso, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Da Re, Gancia, Huhtasaari, Kofod, Lancini, Lizzi, Madison, Rinaldi, Tovaglieri, Zambelli, Zanni
NI :Bay, Beghin, Bocskor, Buschmann, Castaldo, Deli, Deutsch, Ferrara, Gál, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kósa, Melbārde, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rondinelli, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth, Trócsányi
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Ciuhodaru, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Regner, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Aubry, Björk, Chaibi, Demirel, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Schirdewan, Scholz
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

30-
ECR :Czarnecki
ID :Anderson, Annemans, Beck, Blaško, Buchheit, David, De Man, Fest, de Graaff, Haider, Krah, Kuhs, Limmer, Mayer, Reil, Vandendriessche, Vilimsky, Zimniok
NI :Kolakušić, Konstantinou, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Uhrík, Uspaskich
S&D :Santos
The Left :Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Urbán Crespo

260
ECR :Fragkos
ID :Bardella, Beigneux, Bilde, Bruna, Chagnon, Dauchy, Garraud, Griset, Jalkh, Jamet, Joron, Juvin, Lacapelle, Mariani, Minardi, Olivier, Rougé
NI :Sinčić
The Left :Botenga, Daly, Georgiou, Rego, Rodríguez Palop, Villanueva Ruiz, Wallace

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+Isabel SANTOS, Viktor USPASKICH
-Miroslav RADAČOVSKÝ
0

 18. Aiškus pavojus, kad Vengrija gali šiurkščiai pažeisti vertybes, kuriomis grindžiama Sąjunga - A9-0217/2022 - Gwendoline Delbos-Corfield - Alternatyvus pasiūlymas dėl rezoliucijos - Pak. Nr. 3

115+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Fragkos, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Bilde, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, David, De Man, Fest, Gancia, Garraud, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Juvin, Kofod, Krah, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Deutsch, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kolakušić, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Radačovský, Schaller-Baross, Sinčić, Tóth, Trócsányi, Uhrík
PPE :Hölvényi

459-
ECR :Bourgeois, Kanko, Van Overtveldt
ID :Blaško, de Graaff
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Melbārde, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Uspaskich
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zdechovský
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Pereira Sandra, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

60
ECR :Jurzyca
PPE :Băsescu, Tomac, Vincze, Zver
Verts/ALE :Jakeliūnas

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+Iuliu Winkler
-
0

 19. A9-0217/2022 - Gwendoline Delbos-Corfield - § 5/2

439+
ECR :Ilčić
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Melbārde, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Uspaskich
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zdechovský
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Aubry, Björk, Chaibi, Daly, Demirel, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

130-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Fragkos, Hoogeveen, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, David, De Man, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Juvin, Krah, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Deutsch, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kolakušić, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Radačovský, Schaller-Baross, Sinčić, Tóth, Trócsányi, Uhrík, Ždanoka
PPE :Bellamy, Danjean, Hölvényi, Hortefeux, Morano, Sander, Tomc, Vincze, Winkler, Zver
S&D :Ros Sempere
The Left :Georgiou, Pereira Sandra, Pimenta Lopes

190
ECR :Bourgeois, Kanko, Van Overtveldt
ID :Kofod
NI :Gyöngyösi, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas
PPE :Băsescu, Buda, Falcă, Marinescu, Salini, Tomac, Zarzalejos
S&D :Sant
The Left :Botenga, Kizilyürek
Verts/ALE :Jakeliūnas, Ropė

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+
-Ladislav Ilčić
0

 20. A9-0217/2022 - Gwendoline Delbos-Corfield - Pasiūlymas dėl rezoliucijos (visas tekstas)

433+
ECR :Bourgeois, Kanko, Van Overtveldt
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Melbārde, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Uspaskich
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Braunsberger-Reinhold, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Sarvamaa, Schneider, Seekatz, Skyttedal, Šojdrová, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zdechovský
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Regner, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

123-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Fragkos, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Vondra, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, David, De Man, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Juvin, Krah, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Deutsch, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kolakušić, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Radačovský, Schaller-Baross, Sinčić, Tóth, Trócsányi, Uhrík
PPE :Bellamy, Danjean, Hölvényi, Hortefeux, Morano, Tomc, Vincze, Winkler, Zver
The Left :Pereira Sandra, Pimenta Lopes

280
ECR :Jurzyca, Ruissen, Tošenovský, Vrecionová
ID :Kofod
NI :Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Ždanoka
PPE :Bogovič, Buda, Colin-Oesterlé, Didier, Evren, Falcă, Hava, Melo, Pieper, Sagartz, Salini, Sander, Schwab, Tomac
S&D :Beňová
The Left :Daly, Georgiou, Wallace
Verts/ALE :Jakeliūnas, Ropė

 21. Pagrindinių teisių padėtis ES 2020 ir 2021 metais - A9-0224/2022 - Juan Fernando López Aguilar - § 12/1

458+
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Konstantinou, Melbārde, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

106-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Fragkos, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Annemans, Bardella, Basso, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, David, De Man, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Juvin, Kofod, Lacapelle, Lancini, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni
NI :Bay, Bocskor, Deli, Deutsch, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kolakušić, Kósa, Meuthen, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Radačovský, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uspaskich
PPE :Hölvényi
The Left :Pereira Sandra, Pimenta Lopes

220
ECR :Bourgeois, Jurzyca, Kanko, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Zahradil
ID :Anderson, Beck, Buchheit, Fest, Krah, Kuhs, Limmer, Reil, Zimniok
NI :Sinčić, Uhrík
PPE :Bellamy
S&D :Negrescu
Verts/ALE :Jakeliūnas

 22. A9-0224/2022 - Juan Fernando López Aguilar - § 12/2

441+
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Melbārde, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Băsescu, Bentele, Berendsen, Berger, Bilčík, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kokalari, Kopacz, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Seekatz, Simon, Skyttedal, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos, Zdechovský
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

126-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Fragkos, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, David, De Man, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Jalkh, Jamet, Joron, Juvin, Kofod, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Deutsch, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kolakušić, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Radačovský, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík, Uspaskich
PPE :Asimakopoulou, Bellamy, Hölvényi, Liese, Radtke, Schwab, Tomc, Zver
The Left :Pereira Sandra, Pimenta Lopes

130
ECR :Hoogeveen, Jurzyca
NI :Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić
PPE :Benjumea Benjumea, Bogovič, Pollák, Šojdrová, Sokol
S&D :Beňová, Sant
Verts/ALE :Jakeliūnas

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+
-Loránt Vincze
0

 23. A9-0224/2022 - Juan Fernando López Aguilar - § 14

437+
ECR :Rookmaker
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Melbārde, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Braunsberger-Reinhold, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Radtke, Rangel, Regimenti, Sagartz, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

118-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Fragkos, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, David, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Deutsch, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kolakušić, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík, Uspaskich
PPE :Bogovič, Hölvényi, Salini, Sokol, Štefanec, Tomc, Winkler, Zver
Renew :Ansip

240
ECR :Bourgeois, Jurzyca, Kanko, Van Overtveldt
ID :Annemans, De Man, Vandendriessche
NI :Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić
PPE :Bellamy, Benjumea Benjumea, Buda, Hava, Hortefeux, Morano, Pollák, Ressler, Šojdrová, Zdechovský
The Left :Georgiou, Kizilyürek
Verts/ALE :Jakeliūnas, Ropė

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+
-Loránt Vincze
0

 24. A9-0224/2022 - Juan Fernando López Aguilar - Po 20 dalies - Pak. Nr. 6

91+
ECR :Aguilar, Berlato, Buxadé Villalba, Fidanza, Fiocchi, Fragkos, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Kruk, Lundgren, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Stancanelli, Weimers
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, David, De Man, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Joron, Krah, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Gyöngyösi, Kolakušić, Konstantinou, Meuthen, Radačovský, Sinčić, Uhrík, Uspaskich
PPE :Bellamy, Simon, Tomc
S&D :Incir
The Left :Aubry, Daly, Hazekamp, Mesure, Omarjee, Pelletier, Wallace
Verts/ALE :D'Amato, Herzberger-Fofana, Pedicini, Rivasi

471-
ECR :Bielan, Brudziński, Czarnecki, Fotyga, Jurgiel, Jurzyca, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, Rzońca, Saryusz-Wolski, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
ID :Jamet, Kofod
NI :Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Melbārde, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Björk, Demirel, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Michels, Modig, Papadimoulis, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

210
ECR :Berg, Bourgeois, Kanko, Krasnodębski, Van Overtveldt
NI :Bocskor, Deli, Deutsch, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kósa, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi
PPE :Hölvényi, Salini
S&D :Avram
The Left :Botenga
Verts/ALE :Jakeliūnas

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+Hermann TERTSCH
-Evin INCIR
0

 25. A9-0224/2022 - Juan Fernando López Aguilar - Po 20 dalies - Pak. Nr. 7

72+
ECR :Aguilar, Berlato, Buxadé Villalba, Fidanza, Fiocchi, Fragkos, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Kruk, Lundgren, de la Pisa Carrión, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Stancanelli, Tertsch, Złotowski
ID :Anderson, Annemans, Bardella, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Chagnon, Dauchy, David, De Man, Fest, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kuhs, Lacapelle, Limmer, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rougé, Vandendriessche, Vilimsky, Zimniok
NI :Bay, Kolakušić, Konstantinou, Radačovský, Sinčić, Uhrík, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Bellamy, Kopacz, Tomc
The Left :Aubry, Daly, Omarjee, Pelletier, Wallace
Verts/ALE :D'Amato, Pedicini, Rivasi

467-
ECR :Bielan, Brudziński, Czarnecki, Fotyga, Jurgiel, Jurzyca, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, Rafalska, Rzońca, Saryusz-Wolski, Szydło, Tarczyński, Tobiszowski, Waszczykowski, Zalewska
ID :Kofod
NI :Bocskor, Buschmann, Castaldo, Deli, Deutsch, Ferrara, Gál, Gemma, Giarrusso, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kósa, Melbārde, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth, Trócsányi
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Kefalogiannis, Kokalari, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polfjärd, Pollák, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Björk, Demirel, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Michels, Modig, Papadimoulis, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

300
ECR :Berg, Bourgeois, Kanko, Krasnodębski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Weimers, Zahradil
ID :Adinolfi Matteo, Basso, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Da Re, Gancia, Lancini, Lizzi, Rinaldi, Tovaglieri, Zambelli, Zanni
NI :Gyöngyösi
PPE :Benjumea Benjumea, Polčák, Salini
S&D :Hajšel
The Left :Hazekamp
Verts/ALE :Jakeliūnas

 26. A9-0224/2022 - Juan Fernando López Aguilar - Po 21 dalies - Pak. Nr. 8

60+
ECR :Aguilar, Buxadé Villalba, Fragkos, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Kruk, de la Pisa Carrión, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Szydło, Tertsch, Złotowski
ID :Anderson, Annemans, Bardella, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Chagnon, Dauchy, David, De Man, Fest, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kuhs, Lacapelle, Limmer, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rougé, Vandendriessche, Vilimsky, Zimniok
NI :Bay, Gyöngyösi, Kolakušić, Konstantinou, Radačovský, Sinčić, Uhrík, Uspaskich
PPE :Bellamy, Tomc

487-
ECR :Bielan, Bourgeois, Brudziński, Czarnecki, Fotyga, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, Rafalska, Rzońca, Saryusz-Wolski, Tarczyński, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska
NI :Beghin, Bocskor, Buschmann, Castaldo, Deli, Deutsch, Ferrara, Gál, Gemma, Giarrusso, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kósa, Melbārde, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth, Trócsányi
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaljurand, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Björk, Chaibi, Demirel, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

340
ECR :Berg, Berlato, Fidanza, Fiocchi, Krasnodębski, Lundgren, Stancanelli, Weimers
ID :Adinolfi Matteo, Basso, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Da Re, Gancia, Kofod, Lancini, Lizzi, Rinaldi, Tovaglieri, Zambelli, Zanni
NI :Ždanoka
PPE :Benjumea Benjumea, Salini
S&D :Kammerevert
The Left :Aubry, Botenga, Daly, Wallace
Verts/ALE :D'Amato, Jakeliūnas, Pedicini, Rivasi

 27. A9-0224/2022 - Juan Fernando López Aguilar - Po 22 dalies - Pak. Nr. 9

133+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Fragkos, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, David, De Man, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Beghin, Bocskor, Castaldo, Deli, Deutsch, Ferrara, Gál, Gyöngyösi, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kolakušić, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Pignedoli, Radačovský, Schaller-Baross, Sinčić, Tóth, Trócsányi, Uhrík, Uspaskich
PPE :Bogovič, Evren, Hölvényi, Tomc, Winkler, Zarzalejos, Zver
S&D :Ara-Kovács, Molnár, Rónai

439-
NI :Buschmann, Giarrusso, Melbārde, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Sonneborn
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Bellamy, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zdechovský
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

130
NI :Gemma, Rondinelli, Ždanoka
PPE :Benjumea Benjumea
Renew :Charanzová, Dlabajová, Hlaváček
The Left :Daly, Wallace
Verts/ALE :D'Amato, Jakeliūnas, Pedicini, Rivasi

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+
-
0Anne-Sophie PELLETIER

 28. A9-0224/2022 - Juan Fernando López Aguilar - § 61/1

455+
ECR :Berlato, Bourgeois, Fidanza, Fiocchi, Jurzyca, Kanko, Stancanelli, Van Overtveldt
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Melbārde, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Radtke, Rangel, Regimenti, Sagartz, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos
Renew :Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

102-
ECR :Aguilar, Berg, Bielan, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fotyga, Fragkos, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Karski, Kempa, Kloc, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Anderson, Bardella, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Chagnon, Dauchy, David, Fest, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Krah, Kuhs, Lacapelle, Limmer, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rougé, Vilimsky, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Deutsch, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kolakušić, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Radačovský, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík, Uspaskich
PPE :Bellamy, Hölvényi, Novakov, Pollák, Salini, Šojdrová, Štefanec, Zdechovský
Renew :Al-Sahlani
S&D :Hristov
Verts/ALE :Ropė

280
ECR :Lundgren, Weimers
ID :Adinolfi Matteo, Annemans, Basso, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Da Re, Gancia, Huhtasaari, Lancini, Lizzi, Rinaldi, Tovaglieri, Vandendriessche, Zambelli, Zanni
NI :Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić
PPE :Buzek, Ressler, Sokol, Tomc, Zver
S&D :Penkova
Verts/ALE :Jakeliūnas

 29. A9-0224/2022 - Juan Fernando López Aguilar - § 61/2

415+
ECR :Jurzyca
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn
PPE :Adinolfi Isabella, Amaro, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Braunsberger-Reinhold, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jahr, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Markey, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Radtke, Rangel, Regimenti, Sagartz, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Skyttedal, Thaler, Tobé, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

121-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Fragkos, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Karski, Kempa, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, David, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Deutsch, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kolakušić, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Radačovský, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík, Uspaskich
PPE :Ademov, Bellamy, Bogovič, Hölvényi, Lutgen, Novakov, Salini, Šojdrová, Štefanec, Vuolo, Winkler, Zdechovský
S&D :Hristov
Verts/ALE :Ropė

390
ECR :Bourgeois, Kanko, Van Overtveldt
ID :Annemans, Lizzi
NI :Melbārde, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić
PPE :Alexandrov Yordanov, Arias Echeverría, Băsescu, Benjumea Benjumea, Buda, Buzek, García-Margallo y Marfil, Hava, Jarubas, Kalinowski, Kovatchev, López Gil, López-Istúriz White, Marinescu, Mato, Mažylis, Montserrat, Pollák, Ressler, Sokol, Terras, Tomac, Tomc, Vaidere, Zarzalejos, Zver
S&D :Beňová, Hajšel, Penkova
Verts/ALE :Jakeliūnas

 30. A9-0224/2022 - Juan Fernando López Aguilar - § 61/3

446+
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Melbārde, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Radtke, Rangel, Regimenti, Sagartz, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

123-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Fragkos, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, David, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Krah, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Deutsch, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kolakušić, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Radačovský, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík, Uspaskich
PPE :Bellamy, Bogovič, Hölvényi, Novak, Novakov, Salini, Štefanec, Tomc, Winkler, Zdechovský, Zver
S&D :Hristov

160
ECR :Bourgeois, Jurzyca, Kanko, Van Overtveldt
ID :Annemans, De Man, Vandendriessche
NI :Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić
PPE :Benjumea Benjumea, Pollák, Ressler
S&D :Hajšel
Verts/ALE :Jakeliūnas, Ropė

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+
-
0Loránt Vincze

 31. A9-0224/2022 - Juan Fernando López Aguilar - § 63/1

395+
ECR :Jurzyca
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Melbārde, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Bentele, Berendsen, Berger, Bilčík, Bogovič, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Dorfmann, Duda, Ehler, Evren, Falcă, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, Halicki, Hansen, Hava, Hortefeux, Hübner, Jahr, Kalniete, Kanev, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Marinescu, Markey, Meimarakis, Morano, Mureşan, Niedermayer, Novak, Ochojska, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Rangel, Sander, Sarvamaa, Schwab, Simon, Tobé, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Walsh, Warborn, Weber, Weiss, Wiseler-Lima, Zagorakis
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

129-
ECR :Aguilar, Berlato, Bielan, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Karski, Kempa, Kloc, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Vondra, Waszczykowski, Wiśniewska, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Jalkh, Jamet, Joron, Krah, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Deutsch, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kolakušić, Kósa, Meuthen, Radačovský, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík, Uspaskich
PPE :Amaro, Arias Echeverría, Băsescu, Benjumea Benjumea, Bernhuber, Carvalho, Casa, Fernandes, García-Margallo y Marfil, Hölvényi, Karas, López Gil, López-Istúriz White, Mandl, Mato, Mažylis, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Olbrycht, Pereira Lídia, Pollák, Ressler, Salini, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
S&D :Agius Saliba
Verts/ALE :Ropė

580
ECR :Berg, Bourgeois, Fragkos, Hoogeveen, Kanko, Lundgren, Rooken, Rookmaker, Roos, Tošenovský, Van Overtveldt, Vrecionová, Weimers, Zahradil
ID :David, Huhtasaari, Kofod
NI :Konstantinou, Sinčić
PPE :Alexandrov Yordanov, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caspary, Doleschal, Düpont, Ferber, Geuking, Gieseke, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Jarubas, Kalinowski, Kubilius, Liese, Melo, Mortler, Niebler, Novakov, Radtke, Regimenti, Sagartz, Schneider, Seekatz, Skyttedal, Terras, Thaler, Tomac, Tomc, Vaidere, Voss, Vuolo, Walsmann, Wieland, Winkler, Winzig
Verts/ALE :Jakeliūnas

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+
-Paulo Rangel
0Andreas SCHWAB, Loránt Vincze

 32. A9-0224/2022 - Juan Fernando López Aguilar - § 63/2

404+
ECR :Jurzyca, Tošenovský, Vrecionová, Zahradil
ID :Lizzi, Tovaglieri
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Melbārde, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Bellamy, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Carvalho, Caspary, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Düpont, Ehler, Evren, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Gahler, Herbst, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jahr, Kalniete, Kanev, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Lenaers, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Marinescu, Markey, Meimarakis, Melo, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Ochojska, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Rangel, Sagartz, Sander, Sarvamaa, Schneider, Seekatz, Simon, Skyttedal, Thaler, Tobé, Vaidere, Verheyen, Virkkunen, Voss, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winzig, Zagorakis
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou
S&D :Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Georgiou, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

107-
ECR :Aguilar, Bielan, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Karski, Kempa, Kloc, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Vondra, Waszczykowski, Wiśniewska, Zalewska, Złotowski
ID :Anderson, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Ceccardi, Chagnon, Da Re, Dauchy, Fest, Garraud, de Graaff, Griset, Jalkh, Jamet, Joron, Krah, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Madison, Mariani, Minardi, Olivier, Reil, Rougé, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Deutsch, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kolakušić, Kósa, Meuthen, Radačovský, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík, Uspaskich
PPE :Arias Echeverría, Benjumea Benjumea, Casa, Christoforou, Franssen, García-Margallo y Marfil, Hölvényi, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Mato, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Olbrycht, Pollák, Salini, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Vandenkendelaere, Vincze, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Nart
S&D :Agius Saliba
The Left :Georgoulis

630
ECR :Berg, Berlato, Bourgeois, Fiocchi, Fragkos, Hoogeveen, Kanko, Lundgren, Rooken, Rookmaker, Roos, Stancanelli, Van Overtveldt, Weimers
ID :Adinolfi Matteo, Annemans, Conte, David, Gancia, Haider, Kofod, Mayer, Rinaldi, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni
NI :Konstantinou, Sinčić, Ždanoka
PPE :Băsescu, Bentele, Buda, Buzek, Duda, Falcă, Geuking, Gieseke, Hansen, Hava, Hetman, Jarubas, Kalinowski, Karas, Kubilius, Lewandowski, Lutgen, Mandl, Mažylis, Novakov, Pereira Lídia, Radtke, Regimenti, Ressler, Schwab, Terras, Tomac, Tomc, Vuolo, Winkler, Wiseler-Lima
Verts/ALE :Jakeliūnas, Ropė

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+Lefteris CHRISTOFOROU, Andreas SCHWAB
-
0

 33. A9-0224/2022 - Juan Fernando López Aguilar - § 63/3

423+
NI :Beghin, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Melbārde, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Amaro, Arimont, Arłukowicz, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Carvalho, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jahr, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kympouropoulos, Lenaers, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Ochojska, Olbrycht, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Radtke, Rangel, Sagartz, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Thaler, Tobé, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Virkkunen, Voss, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

73-
ECR :Aguilar, Berlato, Bielan, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Karski, Kempa, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Anderson, Blaško, Buchheit, Fest, de Graaff, Krah, Kuhs, Limmer, Madison, Reil, Vandendriessche, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Deutsch, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kolakušić, Kósa, Radačovský, Schaller-Baross, Tóth, Uhrík, Uspaskich
PPE :Alexandrov Yordanov, Arias Echeverría, Băsescu, Benjumea Benjumea, Hölvényi, Mato, Salini, Šojdrová, Sokol, Zver

830
ECR :Berg, Bourgeois, Fragkos, Hoogeveen, Jurzyca, Kanko, Lundgren, Rooken, Rookmaker, Roos, Van Overtveldt, Weimers
ID :Adinolfi Matteo, Annemans, Bardella, Basso, Beigneux, Bilde, Bruna, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, David, De Man, Gancia, Garraud, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Lacapelle, Lancini, Lizzi, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vilimsky, Zambelli, Zanni
NI :Buschmann, Gyöngyösi, Konstantinou, Meuthen, Sinčić
PPE :Buda, Buzek, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Hetman, Jarubas, Kalinowski, Kubilius, Lewandowski, López Gil, López-Istúriz White, Mažylis, Montserrat, Novakov, Pereira Lídia, Pollák, Regimenti, Ressler, Štefanec, Terras, Tomac, Tomc, Vincze, Vuolo, Winkler, Zarzalejos, Zdechovský
S&D :Agius Saliba

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+
-Loránt Vincze
0

 34. A9-0224/2022 - Juan Fernando López Aguilar - § 63/4

354+
ECR :Jurzyca, Tošenovský, Vrecionová, Zahradil
NI :Beghin, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn
PPE :Adamowicz, Adinolfi Isabella, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Bentele, Berendsen, Berger, Carvalho, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, Didier, Evren, Fitzgerald, Fourlas, Hortefeux, Hübner, Kalniete, Kefalogiannis, Kokalari, Kympouropoulos, Lenaers, Marinescu, Markey, Meimarakis, Morano, Niedermayer, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Sander, Sarvamaa, Skyttedal, Tobé, Warborn, Zagorakis
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mikser, Miller, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Ušakovs, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Rivasi, Roose, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

185-
ECR :Aguilar, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Fragkos, Ilčić, Jaki, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Ruissen, Rzońca, Stancanelli, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Van Overtveldt, Vondra, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, De Man, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Deutsch, Gál, Gyürk, Hidvéghi, Kolakušić, Kósa, Meuthen, Radačovský, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík, Uspaskich
PPE :Ademov, Alexandrov Yordanov, Arias Echeverría, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bernhuber, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Casa, Caspary, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Falcă, Ferber, Fernandes, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Halicki, Herbst, Hohlmeier, Hölvényi, Jahr, Jarubas, Kanev, Karas, Kopacz, Kubilius, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Manders, Mandl, Mato, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Mortler, Mureşan, Niebler, Novak, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Thaler, Tomc, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsmann, Weber, Wieland, Winzig, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Groothuis, Nart
S&D :Agius Saliba, Cutajar

370
ECR :Berg, Hoogeveen, Krasnodębski, Rooken, Rookmaker, Roos
ID :David
NI :Buschmann, Gyöngyösi, Konstantinou, Melbārde, Sinčić
PPE :Amaro, Bilčík, De Meo, Geuking, Hansen, Hava, Hetman, Kalinowski, Kovatchev, Lewandowski, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Mažylis, Novakov, Terras, Tomac, Vaidere, Weiss, Winkler, Wiseler-Lima
S&D :Molnár, Sant
Verts/ALE :Jakeliūnas, Ropė

 35. A9-0224/2022 - Juan Fernando López Aguilar - Po 71 dalies - Pak. Nr. 10

105+
ECR :Aguilar, Buxadé Villalba, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurzyca, Kruk, Lundgren, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Tertsch
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, David, De Man, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Krah, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Gyöngyösi, Kolakušić, Konstantinou, Meuthen, Pignedoli, Radačovský, Rondinelli, Sinčić, Uhrík, Uspaskich
PPE :Adamowicz, Bogovič
Renew :Eroglu, Hlaváček
S&D :Ara-Kovács, Beňová, Pisapia, Rónai
The Left :Aubry, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Hazekamp, MacManus, Maurel, Mesure, Pelletier, Wallace
Verts/ALE :D'Amato, Franz, Jakeliūnas, Pedicini, Rivasi, Satouri

442-
ECR :Bielan, Brudziński, Czarnecki, Fotyga, Jurgiel, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Szydło, Tarczyński, Tobiszowski, Waszczykowski, Wiśniewska, Zalewska, Złotowski
NI :Giarrusso, Melbārde, Sonneborn
PPE :Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos, Zdechovský
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Björk, Georgoulis, Gusmão, Kokkalis, Kountoura, Matias, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

390
ECR :Berg, Berlato, Bourgeois, Fidanza, Fiocchi, Fragkos, Kanko, Krasnodębski, Stancanelli, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Weimers
NI :Bocskor, Deli, Deutsch, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kósa, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi
PPE :Arimont, Bellamy, Hölvényi, Tomc, Winkler, Zver
Renew :Toom
S&D :Cerdas
The Left :Georgiou, Kizilyürek, Kouloglou
Verts/ALE :Ropė

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+
-Stelios KOULOGLOU
0

 36. A9-0224/2022 - Juan Fernando López Aguilar - Po 71 dalies - Pak. Nr. 11

109+
ECR :Aguilar, Berlato, Buxadé Villalba, Fidanza, Fiocchi, Fragkos, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurzyca, Krasnodębski, Kruk, Lundgren, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Stancanelli, Tertsch, Tošenovský, Vondra, Weimers, Zahradil, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, David, De Man, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Buschmann, Gemma, Gyöngyösi, Kolakušić, Konstantinou, Meuthen, Radačovský, Rondinelli, Sinčić, Uhrík, Uspaskich
PPE :Bellamy, Bogovič
S&D :Beňová, Cerdas
The Left :Aubry, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Hazekamp, Kouloglou, MacManus, Maurel, Mesure, Omarjee, Pelletier, Wallace
Verts/ALE :D'Amato, Jakeliūnas, Pedicini, Ripa, Rivasi

438-
ECR :Bielan, Brudziński, Czarnecki, Fotyga, Jurgiel, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, Rzońca, Saryusz-Wolski, Szydło, Tarczyński, Tobiszowski, Waszczykowski, Wiśniewska, Zalewska
NI :Giarrusso, Melbārde, Sonneborn
PPE :Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Bernhuber, Bilčík, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos, Zdechovský, Zovko
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Björk, Georgoulis, Gusmão, Kokkalis, Matias, Michels, Modig, Papadimoulis, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Roose, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

330
ECR :Bourgeois, Kanko, Van Overtveldt
NI :Beghin, Bocskor, Castaldo, Deli, Deutsch, Ferrara, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kósa, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi
PPE :Adamowicz, Arimont, Colin-Oesterlé, Evren, Hölvényi, Salini, Tomc, Winkler, Zver
S&D :Hajšel
The Left :Georgiou, Kizilyürek
Verts/ALE :Ropė

 37. A9-0224/2022 - Juan Fernando López Aguilar - Po 78 dalies - Pak. Nr. 12

88+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Buxadé Villalba, Fidanza, Fiocchi, Fragkos, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurzyca, Krasnodębski, Kruk, Lundgren, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Stancanelli, Tertsch, Weimers, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, David, De Man, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Krah, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Gyöngyösi, Kolakušić, Konstantinou, Meuthen, Radačovský, Sinčić, Uhrík, Uspaskich
Renew :Hlaváček
S&D :Beňová, Hajšel
Verts/ALE :Jakeliūnas

472-
ECR :Brudziński, Czarnecki, Fotyga, Jurgiel, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, Rzońca, Saryusz-Wolski, Szydło, Tarczyński, Tobiszowski, Waszczykowski, Wiśniewska, Zalewska
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Melbārde, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos, Zdechovský, Zovko
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Demirel, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

260
ECR :Bourgeois, Kanko, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Zahradil
NI :Bocskor, Deli, Deutsch, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kósa, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Ždanoka
PPE :Hölvényi, Tomc, Zver
The Left :Daly, Pelletier, Wallace
Verts/ALE :Ropė

 38. A9-0224/2022 - Juan Fernando López Aguilar - Po 83 dalies - Pak. Nr. 13

109+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Buxadé Villalba, Fidanza, Fiocchi, Fragkos, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurzyca, Kanko, Krasnodębski, Kruk, Lundgren, de la Pisa Carrión, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Stancanelli, Tertsch, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Zahradil, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, David, De Man, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Buschmann, Gyöngyösi, Kolakušić, Konstantinou, Meuthen, Radačovský, Sinčić, Uhrík, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Bellamy, Manders
Renew :Charanzová, Dlabajová, Hlaváček
The Left :Aubry, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Hazekamp, Maurel, Mesure, Pelletier, Wallace
Verts/ALE :D'Amato, Jakeliūnas, Pedicini, Rivasi

453-
ECR :Brudziński, Czarnecki, Fotyga, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, Rafalska, Rzońca, Saryusz-Wolski, Szydło, Tarczyński, Tobiszowski, Waszczykowski, Wiśniewska, Zalewska
NI :Gemma, Giarrusso, Melbārde, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos, Zdechovský, Zovko
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Björk, Georgoulis, Gusmão, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, Matias, Michels, Modig, Papadimoulis, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

250
ECR :Weimers
NI :Beghin, Bocskor, Castaldo, Deli, Deutsch, Ferrara, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kósa, Pignedoli, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi
PPE :Hölvényi, Tomc, Winkler, Zver
Renew :Eroglu
The Left :Georgiou, Kizilyürek, Omarjee
Verts/ALE :Ropė

 39. A9-0224/2022 - Juan Fernando López Aguilar - Po 86 dalies - Pak. Nr. 14

120+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Fragkos, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Basso, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, De Man, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Krah, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Deutsch, Gál, Gyöngyösi, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kolakušić, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Radačovský, Schaller-Baross, Sinčić, Tóth, Trócsányi, Uhrík
PPE :Christoforou, Fourlas, Hölvényi, Kefalogiannis, Tomc, Zver
S&D :Agius Saliba, Cutajar

450-
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Melbārde, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos, Zdechovský, Zovko
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

120
ECR :Bourgeois, Jurzyca, Kanko, Van Overtveldt
NI :Uspaskich
PPE :Ressler, Sokol
Renew :Paet
S&D :Hajšel, Hristov
Verts/ALE :Jakeliūnas, Ropė

 40. A9-0224/2022 - Juan Fernando López Aguilar - Po 88 dalies - Pak. Nr. 15

142+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Fragkos, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, David, De Man, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Krah, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Deutsch, Gál, Gyöngyösi, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kolakušić, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Radačovský, Schaller-Baross, Sinčić, Tóth, Trócsányi, Uhrík
PPE :Bellamy, Bernhuber, Didier, Hölvényi, Hortefeux, Mandl, Morano, Sagartz, Sander, Sokol, Thaler, Tomc, Winkler, Winzig, Zver
Renew :Azmani, Canfin, Charanzová, Dlabajová, Groothuis, Hlaváček, Huitema, Rinzema

436-
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Melbārde, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Danjean, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Šojdrová, Štefanec, Terras, Tobé, Tomac, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zdechovský, Zovko
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Chabaud, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hojsík, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

110
ECR :Jurzyca
NI :Uspaskich
PPE :Colin-Oesterlé, Evren, Salini, Skyttedal
Renew :Christensen, Gade
S&D :Agius Saliba, Cutajar, Sant

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+
-
0Dita CHARANZOVÁ, Martina DLABAJOVÁ

 41. A9-0224/2022 - Juan Fernando López Aguilar - Po C konstatuojamosios dalies - Pak. Nr. 2

73+
ECR :Aguilar, Berlato, Buxadé Villalba, Fidanza, Fiocchi, Fragkos, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Krasnodębski, Kruk, Lundgren, de la Pisa Carrión, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Stancanelli, Tertsch, Weimers
ID :Anderson, Annemans, Bardella, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Chagnon, Dauchy, David, De Man, Fest, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Krah, Kuhs, Lacapelle, Limmer, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rougé, Vandendriessche, Vilimsky, Zimniok
NI :Bay, Kolakušić, Konstantinou, Radačovský, Sinčić, Uhrík, Uspaskich
PPE :Bellamy, Tomc
The Left :Aubry, Chaibi, Pelletier
Verts/ALE :D'Amato, Jakeliūnas, Pedicini, Rivasi

504-
ECR :Bielan, Bourgeois, Brudziński, Czarnecki, Fotyga, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, Rafalska, Rzońca, Saryusz-Wolski, Szydło, Tarczyński, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Basso, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Da Re, Gancia, Lancini, Lizzi, Rinaldi, Tovaglieri, Zambelli, Zanni
NI :Beghin, Bocskor, Buschmann, Castaldo, Deli, Deutsch, Ferrara, Gál, Gemma, Giarrusso, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kósa, Melbārde, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth, Trócsányi
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Bentele, Berendsen, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Björk, Botenga, Daly, Demirel, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

60
ECR :Berg
NI :Gyöngyösi, Ždanoka
PPE :Benjumea Benjumea, Salini, Winkler

 42. A9-0224/2022 - Juan Fernando López Aguilar - Po C konstatuojamosios dalies - Pak. Nr. 3

60+
ECR :Aguilar, Buxadé Villalba, Fragkos, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Kruk, Lundgren, de la Pisa Carrión, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Tertsch, Weimers
ID :Anderson, Annemans, Bardella, Beck, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Chagnon, Dauchy, David, De Man, Fest, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kuhs, Lacapelle, Limmer, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rougé, Vandendriessche, Vilimsky, Zimniok
NI :Bay, Kolakušić, Konstantinou, Radačovský, Sinčić, Uhrík, Uspaskich
Verts/ALE :D'Amato, Jakeliūnas, Pedicini, Rivasi

508-
ECR :Bielan, Bourgeois, Brudziński, Czarnecki, Fotyga, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, Rafalska, Rzońca, Saryusz-Wolski, Szydło, Tarczyński, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Basso, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Da Re, Gancia, Lancini, Lizzi, Rinaldi, Tovaglieri, Zambelli, Zanni
NI :Beghin, Bocskor, Buschmann, Castaldo, Deli, Deutsch, Ferrara, Gál, Gemma, Giarrusso, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kósa, Melbārde, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth, Trócsányi
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, Waitz, Wiener

120
ECR :Berg, Berlato, Fidanza, Fiocchi, Stancanelli
ID :Kofod
NI :Gyöngyösi, Ždanoka
PPE :Benjumea Benjumea, Salini, Winkler
The Left :Pelletier

 43. A9-0224/2022 - Juan Fernando López Aguilar - Po D konstatuojamosios dalies - Pak. Nr. 4

63+
ECR :Aguilar, Buxadé Villalba, Fragkos, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Kruk, Lundgren, de la Pisa Carrión, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Tertsch, Weimers
ID :Anderson, Annemans, Bardella, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Chagnon, Dauchy, David, De Man, Fest, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kuhs, Lacapelle, Limmer, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rougé, Vandendriessche, Vilimsky, Zimniok
NI :Bay, Kolakušić, Konstantinou, Radačovský, Sinčić, Uhrík, Uspaskich
The Left :Aubry, Omarjee, Pelletier
Verts/ALE :D'Amato, Jakeliūnas, Pedicini, Rivasi

490-
ECR :Bielan, Bourgeois, Brudziński, Czarnecki, Fotyga, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, Rafalska, Rzońca, Saryusz-Wolski, Szydło, Tarczyński, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
NI :Beghin, Bocskor, Buschmann, Castaldo, Deli, Deutsch, Ferrara, Gál, Gemma, Giarrusso, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kósa, Melbārde, Pignedoli, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth, Trócsányi, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Barley, Bartolo, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Björk, Chaibi, Daly, Demirel, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Papadimoulis, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

260
ECR :Berg, Berlato, Fidanza, Fiocchi, Krasnodębski, Stancanelli
ID :Adinolfi Matteo, Basso, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Da Re, Gancia, Kofod, Lancini, Lizzi, Rinaldi, Tovaglieri, Zambelli, Zanni
NI :Gyöngyösi
PPE :Salini, Winkler
S&D :Beňová, Hajšel
The Left :Hazekamp

 44. A9-0224/2022 - Juan Fernando López Aguilar - Po F konstatuojamosios dalies - Pak. Nr. 5

160+
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Fragkos, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Bilde, Blaško, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, David, De Man, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Kofod, Krah, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Deutsch, Gál, Gyöngyösi, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kolakušić, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Radačovský, Schaller-Baross, Sinčić, Tóth, Trócsányi, Uhrík, Uspaskich
PPE :Bellamy, Berendsen, Bernhuber, Colin-Oesterlé, Danjean, Didier, Ferber, Franssen, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Kokalari, Lenaers, Manders, Mandl, Morano, Polfjärd, Sagartz, Sander, Skyttedal, Štefanec, Thaler, Tobé, Tomc, Vandenkendelaere, Warborn, Winkler, Winzig, Zver
Renew :Azmani, Boyer, Charanzová, Dlabajová, Eroglu, Groothuis, Hlaváček, Huitema, Rinzema, Šimečka
S&D :Agius Saliba, Cutajar
The Left :Georgoulis
Verts/ALE :Vana, Van Sparrentak

399-
NI :Buschmann, Gemma, Giarrusso, Melbārde, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Bentele, Berger, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, De Meo, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Evren, Falcă, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lewandowski, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pietikäinen, Radtke, Rangel, Regimenti, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Šojdrová, Sokol, Terras, Tomac, Vaidere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Weber, Weiss, Wieland, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos, Zdechovský, Zovko
Renew :Andrews, Ansip, Auštrevičius, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hojsík, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Arena, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Mebarek, Mikser, Miller, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schaldemose, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Georgiou, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kouloglou, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

120
NI :Beghin, Castaldo, Ferrara, Pignedoli
PPE :Pieper, Polčák, Pollák, Ressler, Salini
Renew :Al-Sahlani, Wiesner
Verts/ALE :Jakeliūnas

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+Loránt Vincze
-Gilles BOYER, Alexis GEORGOULIS
0Agnès EVREN

 45. A9-0224/2022 - Juan Fernando López Aguilar - Pasiūlymas dėl rezoliucijos (visas tekstas) (LIBE komitetas)

410+
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Melbārde, Pignedoli, Rondinelli, Sonneborn
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buzek, Carvalho, Casa, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Evren, Falcă, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Kympouropoulos, Lenaers, Lewandowski, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Mortler, Mureşan, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Pereira Lídia, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Rangel, Regimenti, Sagartz, Sander, Sarvamaa, Seekatz, Simon, Skyttedal, Thaler, Tobé, Tomac, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Virkkunen, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos, Zdechovský
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gamon, Gheorghe, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Durá Ferrandis, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Regner, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Arvanitis, Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kokkalis, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Rivasi, Roose, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

131-
ECR :Aguilar, Berg, Berlato, Bielan, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Fragkos, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Vondra, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, David, De Man, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Krah, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Deutsch, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Járóka, Kolakušić, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Radačovský, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík, Uspaskich
PPE :Bellamy, Buda, Hölvényi, Hortefeux, Morano, Salini, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Tomc, Voss, Zovko, Zver
The Left :Pereira Sandra, Pimenta Lopes

420
ECR :Bourgeois, Jurzyca, Kanko, Lundgren, Van Overtveldt, Vrecionová
NI :Gyöngyösi, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Sinčić, Ždanoka
PPE :Benjumea Benjumea, Danjean, Ferber, Gahler, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Liese, Melo, Niebler, Olbrycht, Pieper, Radtke, Ressler, Schneider, Schwab, Terras, Vincze, Wieland, Winkler
Renew :Charanzová, Christensen, Dlabajová, Gade, Hlaváček
S&D :Fuglsang, Schaldemose, Vind
Verts/ALE :Jakeliūnas, Ropė

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+
-
0Geoffroy Didier

 46. Ekonominė, socialinė ir teritorinė sanglauda ES: 8-oji Sanglaudos ataskaita - A9-0210/2022 - Constanze Krehl - Pasiūlymas dėl rezoliucijos

448+
ECR :Jurgiel
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Melbārde, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Trócsányi, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, De Basso, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mavrides, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Regner, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Kizilyürek, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

61-
ECR :Buxadé Villalba, Fotyga, Hoogeveen, Jaki, Jurzyca, Kempa, Kruk, Lundgren, de la Pisa Carrión, Rooken, Roos, Ruissen, Szydło, Tertsch, Weimers, Wiśniewska, Zalewska, Złotowski
ID :Anderson, Annemans, Beck, Blaško, Buchheit, David, De Man, Fest, de Graaff, Huhtasaari, Krah, Kuhs, Limmer, Reil, Vandendriessche, Zimniok
NI :Bocskor, Deli, Deutsch, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Járóka, Konstantinou, Kósa, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Radačovský, Schaller-Baross, Tóth
PPE :Casa, Hölvényi, Kokalari, Polfjärd, Skyttedal, Tobé, Warborn
S&D :Barley, Fuglsang, Sant, Schaldemose, Vind

750
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fragkos, Ilčić, Kanko, Karski, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, Rafalska, Rookmaker, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Tarczyński, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Zahradil
ID :Adinolfi Matteo, Bardella, Basso, Beigneux, Bilde, Bruna, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, Gancia, Garraud, Griset, Haider, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Lacapelle, Lancini, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vilimsky, Zambelli, Zanni
NI :Bay, Kolakušić, Meuthen, Sinčić, Uhrík
S&D :Agius Saliba, Cutajar, Engerer
The Left :Björk, Hazekamp

 47. ES pasienio regionai: gyvosios Europos integracijos laboratorijos - A9-0222/2022 - Younous Omarjee - Pasiūlymas dėl rezoliucijos

522+
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Brudziński, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, Rafalska, Rookmaker, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tobiszowski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Basso, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Da Re, Gancia, Lancini, Lizzi, Rinaldi, Tovaglieri, Zambelli, Zanni
NI :Beghin, Bocskor, Buschmann, Castaldo, Deli, Deutsch, Ferrara, Gál, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Járóka, Kósa, Melbārde, Meuthen, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rondinelli, Schaller-Baross, Sinčić, Sonneborn, Tóth, Trócsányi, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zdechovský, Zovko, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Regner, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Sant, Santos, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Georgiou, Georgoulis, Gusmão, Hazekamp, Kizilyürek, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Papadimoulis, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

49-
ECR :Hoogeveen, Jurzyca, Lundgren, Rooken, Roos, Weimers
ID :Anderson, Annemans, Bardella, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Chagnon, Dauchy, David, De Man, Fest, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Krah, Kuhs, Lacapelle, Limmer, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rougé, Vandendriessche, Vilimsky, Zimniok
NI :Bay, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas
S&D :Fuglsang, Schaldemose, Vind

110
ECR :Bourgeois, Buxadé Villalba, Kanko, de la Pisa Carrión, Ruissen, Tertsch, Van Overtveldt
NI :Kolakušić, Konstantinou, Uhrík
PPE :Bellamy

 48. Europos politinių partijų ir Europos politinių fondų statutas ir finansavimas - A9-0223/2022 - Rainer Wieland, Charles Goerens - 4 straipsnio 1 dalies j punktas - Pak. Nr. 131

301+
ID :David
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Hübner, Pietikäinen, Virkkunen
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gamon, Gheorghe, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Georgiou, Gusmão, Hazekamp, Kountoura, MacManus, Matias, Mesure, Michels, Modig, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

249-
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Fragkos, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, De Man, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Krah, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Járóka, Kolakušić, Konstantinou, Kósa, Melbārde, Meuthen, Radačovský, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Asimakopoulou, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Novak, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Christensen, Gade
The Left :Omarjee

230
ECR :Bourgeois, Jurzyca, Kanko, Ruissen, Van Overtveldt
NI :Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić
PPE :Lutgen
Renew :Beer, Glück, Goerens, Hahn Svenja, Körner, Oetjen, Pekkarinen, Riquet
S&D :Bergkvist, De Basso, Fritzon, Guteland, Incir
The Left :Maurel

 49. A9-0223/2022 - Rainer Wieland, Charles Goerens - Po 4 straipsnio - Pak. Nr. 132

256+
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Ždanoka
PPE :Clune, Fitzgerald, Markey, Pietikäinen, Virkkunen
Renew :Andrews, Bijoux, Boyer, Brunet, Canfin, Chabaud, Cicurel, Cseh, Decerle, Durand, Farreng, Gamon, Gheorghe, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hayer, Hojsík, Karleskind, Karlsbro, Kelleher, Keller Fabienne, Loiseau, Melchior, Orville, Rafaela, Séjourné, Semedo, Šimečka, Trillet-Lenoir, Vedrenne, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Engerer, Ertug, Ferrandino, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Gusmão, Hazekamp, Kountoura, Matias, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

261-
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Fragkos, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, David, De Man, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Krah, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Járóka, Kolakušić, Konstantinou, Kósa, Melbārde, Meuthen, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Radačovský, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík, Uspaskich
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zagorakis, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Ansip, Christensen, Gade, Paet
S&D :Fuglsang, Schaldemose, Vind
The Left :MacManus

590
NI :Sinčić
PPE :Arimont, Lutgen, Niedermayer
Renew :Al-Sahlani, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bilbao Barandica, Botoş, Cañas, Charanzová, Cioloş, Danti, Dlabajová, Eroglu, Flego, Glück, Goerens, Hahn Svenja, Hlaváček, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Katainen, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Tudorache, Vautmans, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner
S&D :Bergkvist, Fritzon, Kumpula-Natri
The Left :Georgiou, Maurel, Pereira Sandra, Pimenta Lopes

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+
-
0Ilan De Basso, Jytte Guteland, Evin INCIR

 50. A9-0223/2022 - Rainer Wieland, Charles Goerens - Po 6 straipsnio 1 dalies i punkto - Pak. Nr. 133

298+
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Lutgen, Pietikäinen, Virkkunen
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Auštrevičius, Azmani, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gamon, Gheorghe, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Orville, Pagazaurtundúa, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Georgiou, Gusmão, Hazekamp, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

253-
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Fragkos, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, David, De Man, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Krah, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Járóka, Kolakušić, Konstantinou, Kósa, Melbārde, Meuthen, Radačovský, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Ansip, Christensen, Gade, Nart, Paet

230
ECR :Bourgeois, Kanko, Van Overtveldt
NI :Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić
PPE :Niedermayer, Pollák, Zagorakis
Renew :Beer, Glück, Goerens, Hahn Svenja, Körner, Oetjen, Pekkarinen, Riquet
S&D :Beňová, Bergkvist, De Basso, Fritzon, Guteland, Incir

 51. A9-0223/2022 - Rainer Wieland, Charles Goerens - Po 6 straipsnio - Pak. Nr. 134/1

301+
ECR :Bourgeois, Kanko, Van Overtveldt
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Ždanoka
PPE :Arimont, Asimakopoulou, Clune, Fitzgerald, Franssen, Lutgen, Markey, Monteiro de Aguiar, Pietikäinen, Vandenkendelaere, Virkkunen, Walsh
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Auštrevičius, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Canfin, Chabaud, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gamon, Gheorghe, Glück, Gozi, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hojsík, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Pagazaurtundúa, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Gusmão, Hazekamp, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

228-
ECR :Berg, Bielan, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fotyga, Fragkos, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Anderson, Annemans, Bardella, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Chagnon, Da Re, Dauchy, David, Fest, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Krah, Lacapelle, Limmer, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rougé, Vandendriessche, Vilimsky, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Járóka, Kolakušić, Konstantinou, Kósa, Melbārde, Meuthen, Radačovský, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík, Uspaskich
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Arias Echeverría, Arłukowicz, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Casa, Caspary, Christoforou, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fourlas, Frankowski, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Mato, Mažylis, Melo, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Polčák, Polfjärd, Radtke, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Ansip, Azmani, Charanzová, Christensen, Dlabajová, Gade, Groothuis, Hlaváček, Huitema, Paet, Rinzema
Verts/ALE :Breyer, Gregorová, Kolaja, Peksa

420
ECR :Berlato, Fidanza, Fiocchi, Stancanelli
ID :Adinolfi Matteo, Basso, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Gancia, Lancini, Lizzi, Rinaldi, Tovaglieri, Zambelli, Zanni
NI :Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić
PPE :Amaro, Bilčík, Carvalho, Fernandes, Kefalogiannis, Meimarakis, Pereira Lídia, Pieper, Pollák, Rangel, Zagorakis
Renew :Cañas, Goerens, Karlsbro, Pekkarinen, Toom
S&D :Beňová, Bergkvist, De Basso, Fritzon, Guteland, Incir
The Left :Georgiou

 52. A9-0223/2022 - Rainer Wieland, Charles Goerens - Po 6 straipsnio - Pak. Nr. 134/2

305+
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Járóka, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Ždanoka
PPE :Arimont, Asimakopoulou, Clune, Fitzgerald, Franssen, Lutgen, Markey, Monteiro de Aguiar, Niedermayer, Pietikäinen, Vandenkendelaere, Virkkunen, Walsh
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Auštrevičius, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Canfin, Chabaud, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gamon, Gheorghe, Glück, Gozi, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hojsík, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Pagazaurtundúa, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Georgiou, Gusmão, Hazekamp, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

235-
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Fragkos, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, David, Fest, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Krah, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Kolakušić, Konstantinou, Melbārde, Meuthen, Radačovský, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík, Uspaskich
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Arias Echeverría, Arłukowicz, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Casa, Caspary, Christoforou, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fourlas, Frankowski, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Mato, Mažylis, Melo, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pieper, Polčák, Pollák, Radtke, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tomac, Tomc, Vaidere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsmann, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Ansip, Azmani, Charanzová, Christensen, Dlabajová, Gade, Groothuis, Hlaváček, Huitema, Rinzema

310
ECR :Bourgeois, Kanko, Van Overtveldt
NI :Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić
PPE :Amaro, Bilčík, Carvalho, Fernandes, Kefalogiannis, Kokalari, Meimarakis, Pereira Lídia, Polfjärd, Rangel, Tobé, Warborn, Zagorakis
Renew :Cañas, Goerens, Paet, Pekkarinen, Riquet
S&D :Beňová, Bergkvist, De Basso, Fritzon, Guteland, Hajšel, Incir

 53. A9-0223/2022 - Rainer Wieland, Charles Goerens - Po 6 straipsnio - Pak. Nr. 134/3

330+
ECR :Bourgeois, Kanko
ID :Adinolfi Matteo, Annemans, Basso, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Da Re, De Man, Gancia, Haider, Huhtasaari, Kofod, Lancini, Lizzi, Rinaldi, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni
NI :Bay, Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Arimont, Asimakopoulou, Clune, Fitzgerald, Franssen, Kokalari, Lutgen, Markey, Monteiro de Aguiar, Niedermayer, Pietikäinen, Polfjärd, Tobé, Vandenkendelaere, Virkkunen, Walsh, Warborn
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bilbao Barandica, Botoş, Brunet, Cañas, Charanzová, Christensen, Cioloş, Cseh, Danti, Dlabajová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Groothuis, Grošelj, Hahn Svenja, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Pagazaurtundúa, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, Engerer, Ferrandino, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, Gualmini, Guillaume, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Georgiou, Gusmão, Hazekamp, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

173-
ECR :Berg, Bielan, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fotyga, Fragkos, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Karski, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Van Overtveldt, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zalewska, Złotowski
ID :Anderson, Blaško, Buchheit, David, Fest, de Graaff, Krah, Kuhs, Limmer, Madison, Mayer, Reil, Zimniok
NI :Kolakušić, Melbārde, Meuthen, Radačovský, Uhrík
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Arias Echeverría, Arłukowicz, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Casa, Caspary, Christoforou, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fourlas, Frankowski, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Jahr, Jarubas, Kalniete, Kanev, Karas, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Mato, Mažylis, Melo, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pieper, Polčák, Pollák, Radtke, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tomac, Tomc, Vaidere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsmann, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Ansip, Goerens, Guetta, Pekkarinen

680
ECR :Berlato, Fidanza, Fiocchi, Stancanelli, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Zahradil
ID :Bardella, Beigneux, Bilde, Bruna, Chagnon, Dauchy, Garraud, Griset, Jalkh, Jamet, Joron, Lacapelle, Mariani, Minardi, Olivier, Rougé
NI :Bocskor, Deli, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Járóka, Konstantinou, Kósa, Schaller-Baross, Sinčić, Tóth, Trócsányi
PPE :Amaro, Bilčík, Carvalho, Fernandes, Hölvényi, Kefalogiannis, Meimarakis, Pereira Lídia, Rangel, Zagorakis
Renew :Bijoux, Boyer, Canfin, Chabaud, Cicurel, Decerle, Durand, Gozi, Grudler, Hayer, Paet, Riquet, Trillet-Lenoir, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Bergkvist, De Basso, Fritzon, Guteland, Hajšel, Incir

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+Georg MAYER
-
0

 54. A9-0223/2022 - Rainer Wieland, Charles Goerens - 7 straipsnio 2 dalies 2 pastraipa - Pak. Nr. 135

137+
ID :David
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Ždanoka
PPE :Arimont, Lutgen
Renew :Andrews, Bilbao Barandica, Cioloş, Cseh, Gheorghe, Hojsík, Karleskind, Kelleher, Melchior, Nart, Pekkarinen, Rafaela, Semedo, Šimečka, Wiezik
S&D :Andrieu, Arena, Biedroń, Burkhardt, Cozzolino, Gálvez Muñoz, Glucksmann, González, Guillaume, Lalucq, Matić, Mebarek, Noichl, Tang, Tarabella, Tinagli
The Left :Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Georgiou, Gusmão, Hazekamp, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

366-
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Fragkos, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, De Man, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Krah, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Járóka, Kolakušić, Konstantinou, Kósa, Melbārde, Meuthen, Radačovský, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Christoforou, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Fourlas, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Skyttedal, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Ansip, Azmani, Christensen, Gade, Groothuis, Huitema, Paet, Rinzema
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Angel, Ara-Kovács, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cutajar, De Basso, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González Casares, Gualmini, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Krehl, Kumpula-Natri, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Maxová, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Olekas, Papadakis Demetris, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tax, Toia, Ušakovs, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
Verts/ALE :Breyer, Gregorová, Kolaja, Peksa

730
ECR :Lundgren
NI :Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić, Uspaskich
PPE :Hölvényi, Zagorakis
Renew :Al-Sahlani, Auštrevičius, Beer, Bijoux, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Cicurel, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gamon, Glück, Goerens, Gozi, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Ijabs, in 't Veld, Karlsbro, Katainen, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Mihaylova, Mituța, Müller, Oetjen, Orville, Pagazaurtundúa, Petersen, Pîslaru, Ries, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Kohut

 55. A9-0223/2022 - Rainer Wieland, Charles Goerens - 20 straipsnio 4 dalis - Pak. Nr. 125

205+
ECR :Bourgeois, Buxadé Villalba, Jurzyca, Kanko, de la Pisa Carrión, Tertsch, Van Overtveldt, Weimers
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Bilde, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, De Man, Fest, Gancia, Garraud, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Krah, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Járóka, Kósa, Pirbakas, Rondinelli, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík, Uspaskich
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Asimakopoulou, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
The Left :Björk

350-
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Brudziński, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tošenovský, Vrecionová, Waszczykowski, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Blaško, de Graaff
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Giarrusso, Kolakušić, Meuthen, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Ždanoka
PPE :Geuking, Pietikäinen
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaili, Kaljurand, Kammerevert, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Gusmão, Hazekamp, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

100
ECR :Lundgren
NI :Gyöngyösi, Konstantinou, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić
PPE :Niedermayer, Rangel
S&D :Kohut, Toia

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+Paulo Rangel
-
0

 56. A9-0223/2022 - Rainer Wieland, Charles Goerens - Po 20 straipsnio 4 dalies - Pak. Nr. 136

127+
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Ždanoka
Renew :Andrews, Bilbao Barandica, Cseh, Hojsík, Kelleher, Rafaela, Semedo, Šimečka, Wiezik
S&D :Andrieu, Arena, Biedroń, Burkhardt, Gálvez Muñoz, Glucksmann, González, Guillaume, Köster, Lalucq, Leitão-Marques, Matić, Mebarek, Noichl, Tarabella
The Left :Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Gusmão, Hazekamp, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

429-
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Basso, Beck, Beigneux, Bilde, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, David, De Man, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Járóka, Kolakušić, Konstantinou, Kósa, Melbārde, Meuthen, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík, Uspaskich
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Al-Sahlani, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Danti, Decerle, Dlabajová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Angel, Ara-Kovács, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González Casares, Gualmini, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lange, Larrouturou, Laureti, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Maxová, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Olekas, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho

90
NI :Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pirbakas, Radačovský, Sinčić
PPE :Lutgen, Niedermayer
Renew :Durand, Gamon

 57. A9-0223/2022 - Rainer Wieland, Charles Goerens - Po 21 straipsnio 3 dalies - Pak. Nr. 137

197+
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Ždanoka
PPE :Arimont, Clune, Fitzgerald, Franssen, Markey, Niedermayer, Pietikäinen, Vandenkendelaere, Virkkunen, Walsh
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Auštrevičius, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Canfin, Chabaud, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Eroglu, Farreng, Gamon, Gheorghe, Glück, Gozi, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hojsík, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Oetjen, Orville, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Andrieu, Ara-Kovács, Arena, Brglez, Burkhardt, Glucksmann, Guillaume, Kohut, Lalucq, Majorino, Matić, Mebarek, Molnár, Noichl, Rónai, Tarabella
The Left :Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Gusmão, Hazekamp, Kountoura, MacManus, Matias, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

350-
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, David, De Man, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Krah, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Járóka, Kolakušić, Konstantinou, Kósa, Melbārde, Meuthen, Radačovský, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík, Uspaskich
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arłukowicz, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Frankowski, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Ansip, Azmani, Charanzová, Dlabajová, Flego, Gade, Groothuis, Hlaváček, Huitema, Nart, Paet, Rinzema, Wiesner
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Angel, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Bullmann, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Gualmini, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaljurand, Kammerevert, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Marques Margarida, Marques Pedro, Maxová, Mikser, Miller, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Olekas, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Tang, Tax, Tinagli, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho

140
ECR :Bourgeois, Kanko, Van Overtveldt
NI :Gyöngyösi, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pirbakas, Sinčić
PPE :Lutgen
Renew :Cañas, Goerens, Riquet, Toom
S&D :Smeriglio

 58. A9-0223/2022 - Rainer Wieland, Charles Goerens - Po 21 straipsnio 6 dalies - Pak. Nr. 138

193+
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Ždanoka
PPE :Fitzgerald, Franssen, Niedermayer, Pietikäinen, Vandenkendelaere, Virkkunen
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Auštrevičius, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Canfin, Chabaud, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gamon, Gheorghe, Glück, Gozi, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hojsík, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Oetjen, Orville, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Andrieu, Ara-Kovács, Arena, Brglez, Burkhardt, Glucksmann, Guillaume, Kohut, Lalucq, Majorino, Matić, Mebarek, Molnár, Noichl, Rónai, Tarabella
The Left :Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Gusmão, Hazekamp, Kountoura, MacManus, Matias, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

348-
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Dauchy, David, De Man, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Krah, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Járóka, Kolakušić, Konstantinou, Kósa, Melbārde, Meuthen, Radačovský, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík, Uspaskich
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arłukowicz, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Frankowski, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Jahr, Jarubas, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Ansip, Azmani, Charanzová, Dlabajová, Gade, Groothuis, Hlaváček, Huitema, Nart, Paet, Rinzema
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Angel, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Bullmann, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Gualmini, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaljurand, Kammerevert, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Maxová, Mikser, Miller, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Olekas, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Tang, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho

200
ECR :Bourgeois, Kanko, Van Overtveldt
NI :Gyöngyösi, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pirbakas, Sinčić
PPE :Arimont, Clune, Lutgen, Markey, Walsh
Renew :Cañas, Goerens, Grošelj, Ries, Riquet, Toom
S&D :Smeriglio

 59. A9-0223/2022 - Rainer Wieland, Charles Goerens - 27 straipsnio 2 dalies 1 pastraipa - Pak. Nr. 139

136+
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Ždanoka
Renew :Andrews, Bilbao Barandica, Cseh, Hojsík, Kelleher, Melchior, Nart, Rafaela, Ries, Semedo, Šimečka, Ştefănuță, Strugariu, Wiezik
S&D :Andrieu, Ara-Kovács, Arena, Biedroń, Burkhardt, Gálvez Muñoz, Glucksmann, González, Guillaume, Kammerevert, Kohut, Köster, Lalucq, Majorino, Matić, Mebarek, Molnár, Noichl, Rónai, Tarabella, Van Brempt
The Left :Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Gusmão, Hazekamp, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

412-
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, David, De Man, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Járóka, Kolakušić, Konstantinou, Kósa, Melbārde, Meuthen, Radačovský, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Danti, Decerle, Dlabajová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gheorghe, Glück, Gozi, Groothuis, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Katainen, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Mihaylova, Mituța, Müller, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Petersen, Pîslaru, Rinzema, Riquet, Séjourné, Solís Pérez, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Angel, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González Casares, Gualmini, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaljurand, Krehl, Kumpula-Natri, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Maxová, Mikser, Miller, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Olekas, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
Verts/ALE :Breyer, Gregorová, Kolaja, Peksa

190
ECR :Lundgren, Weimers
NI :Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pirbakas, Sinčić, Uspaskich
PPE :Lutgen
Renew :Al-Sahlani, Durand, Gamon, Goerens, Grošelj, Grudler, Karleskind, Karlsbro, Pekkarinen, Rodríguez Ramos, Wiesner

 60. A9-0223/2022 - Rainer Wieland, Charles Goerens - Po 30 straipsnio 2 dalies a punkto ii papunkčio - Pak. Nr. 140

178+
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Kolakušić, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Ždanoka
Renew :Andrews, Auštrevičius, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Canfin, Chabaud, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gamon, Gheorghe, Gozi, Grošelj, Grudler, Guetta, Hayer, Hojsík, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Orville, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Andrieu, Ara-Kovács, Arena, Biedroń, Burkhardt, Cozzolino, Gálvez Muñoz, Glucksmann, Guillaume, Köster, Lalucq, Majorino, Mebarek, Molnár, Noichl, Rónai, Tarabella
The Left :Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Gusmão, Hazekamp, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

365-
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beigneux, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, David, De Man, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Krah, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Járóka, Konstantinou, Kósa, Melbārde, Meuthen, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík, Uspaskich
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Ansip, Azmani, Beer, Charanzová, Christensen, Dlabajová, Gade, Glück, Groothuis, Hahn Svenja, Hlaváček, Huitema, Körner, Oetjen, Paet, Rinzema, Toom
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Angel, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cutajar, De Basso, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Gualmini, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaljurand, Kammerevert, Krehl, Kumpula-Natri, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mikser, Miller, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Olekas, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Omarjee
Verts/ALE :Breyer, Gregorová, Kolaja, Peksa

210
ECR :Bourgeois, Kanko, Van Overtveldt
NI :Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pirbakas, Radačovský, Sinčić
PPE :Lutgen, Niedermayer
Renew :Al-Sahlani, Cañas, Goerens, Nart, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Riquet, Solís Pérez, Vázquez Lázara, Wiesner
S&D :Kohut

 61. A9-0223/2022 - Rainer Wieland, Charles Goerens - Po 44 straipsnio 2 dalies - Pak. Nr. 141

188+
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Ždanoka
PPE :Kokalari, Polfjärd, Tobé, Warborn
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Auštrevičius, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Canfin, Chabaud, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gamon, Gheorghe, Glück, Gozi, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hojsík, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Orville, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Andrieu, Ara-Kovács, Arena, Cozzolino, Glucksmann, Guillaume, Lalucq, Majorino, Mebarek, Molnár, Rónai, Tarabella
The Left :Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Gusmão, Hazekamp, Kountoura, MacManus, Matias, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

358-
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, David, De Man, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Krah, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Gyöngyösi, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Járóka, Konstantinou, Kósa, Melbārde, Meuthen, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík, Uspaskich
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Ansip, Azmani, Charanzová, Christensen, Dlabajová, Gade, Groothuis, Hlaváček, Huitema, Katainen, Paet, Rinzema, Toom
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Angel, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cutajar, De Basso, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Gualmini, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaljurand, Kammerevert, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lange, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Maxová, Mikser, Miller, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho

170
ECR :Bourgeois, Kanko, Van Overtveldt
NI :Kolakušić, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pirbakas, Radačovský, Sinčić
PPE :Lutgen, Niedermayer
Renew :Cañas, Goerens, Nart, Riquet
S&D :Kohut
The Left :Maurel

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+Elsi KATAINEN
-
0

 62. A9-0223/2022 - Rainer Wieland, Charles Goerens - Po 44 straipsnio 2 dalies - Pak. Nr. 142

205+
ECR :Ruissen
ID :Bardella, Beigneux, Bruna, Chagnon, Garraud, Griset, Jalkh, Jamet, Joron, Lacapelle, Mariani, Minardi, Olivier, Rougé
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Ždanoka
PPE :Kokalari, Polfjärd, Tobé, Warborn
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Auštrevičius, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Canfin, Chabaud, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gamon, Gheorghe, Glück, Gozi, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hojsík, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Orville, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Andrieu, Ara-Kovács, Arena, Cozzolino, Glucksmann, Guillaume, Lalucq, Majorino, Mebarek, Molnár, Rónai, Tarabella, Toia
The Left :Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Gusmão, Hazekamp, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

345-
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Basso, Beck, Blaško, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Da Re, David, De Man, Fest, Gancia, de Graaff, Haider, Huhtasaari, Kofod, Krah, Kuhs, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mayer, Reil, Rinaldi, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bocskor, Deli, Gál, Gyöngyösi, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Járóka, Kolakušić, Konstantinou, Kósa, Melbārde, Meuthen, Radačovský, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík, Uspaskich
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Ansip, Azmani, Charanzová, Christensen, Dlabajová, Gade, Groothuis, Hlaváček, Huitema, Paet, Rinzema, Toom
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Angel, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cutajar, De Basso, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Gualmini, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaljurand, Kammerevert, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Maxová, Mikser, Miller, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tax, Tinagli, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho

140
ECR :Bourgeois, Kanko, Van Overtveldt
NI :Bay, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pirbakas, Sinčić
PPE :Niedermayer
Renew :Cañas, Goerens, Nart, Riquet
S&D :Kohut

 63. A9-0223/2022 - Rainer Wieland, Charles Goerens - 30 konstatuojamoji dalis - Pak. Nr. 144

277+
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Lutgen, Niedermayer, Virkkunen
Renew :Auštrevičius, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Canfin, Chabaud, Cicurel, Cioloş, Danti, Decerle, Durand, Farreng, Flego, Gamon, Gheorghe, Gozi, Grošelj, Grudler, Guetta, Hayer, Hojsík, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Keller Fabienne, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Orville, Pagazaurtundúa, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Vind, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Gusmão, Hazekamp, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

231-
ECR :Berg, Bielan, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Vondra, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Anderson, Annemans, Blaško, Buchheit, David, De Man, Fest, de Graaff, Haider, Huhtasaari, Kofod, Kuhs, Limmer, Madison, Mayer, Reil, Vandendriessche, Vilimsky, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Gyöngyösi, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Járóka, Kolakušić, Konstantinou, Kósa, Melbārde, Meuthen, Radačovský, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Azmani, Beer, Charanzová, Christensen, Cseh, Dlabajová, Gade, Glück, Groothuis, Hahn Svenja, Hlaváček, Huitema, Kelleher, Körner, Oetjen, Paet, Pekkarinen, Rinzema, Wiesner
S&D :Bischoff, Vollath
Verts/ALE :Breyer, Gregorová, Kolaja, Peksa

500
ECR :Berlato, Bourgeois, Fidanza, Fiocchi, Kanko, Lundgren, Stancanelli, Van Overtveldt
ID :Adinolfi Matteo, Bardella, Basso, Beigneux, Bruna, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Gancia, Garraud, Griset, Jalkh, Jamet, Joron, Lacapelle, Lancini, Lizzi, Mariani, Minardi, Olivier, Rinaldi, Rougé, Zambelli, Zanni
NI :Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pirbakas, Sinčić
PPE :Kokalari, Polčák, Polfjärd, Pollák, Tobé, Warborn
Renew :Cañas, Goerens, Nart, Riquet, Toom
S&D :Beňová

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+Bettina Vollath
-
0

 64. A9-0223/2022 - Rainer Wieland, Charles Goerens - 34 konstatuojamoji dalis - Pak. Nr. 124NP

212+
ECR :Bourgeois, Buxadé Villalba, Jurzyca, Kanko, de la Pisa Carrión, Rzońca, Van Overtveldt
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, David, De Man, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Krah, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Gemma, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Járóka, Kósa, Melbārde, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pirbakas, Rondinelli, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uspaskich
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Novak, Novakov, Ochojska, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
S&D :Ferrandino, Pisapia
Verts/ALE :Alametsä, Hautala, Peter-Hansen, Reintke

352-
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Brudziński, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Blaško
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Giarrusso, Kolakušić, Meuthen, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Sinčić, Sonneborn, Uhrík, Ždanoka
PPE :Mato, Olbrycht
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Engerer, Ertug, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Penkova, Picula, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Gusmão, Hazekamp, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

50
ECR :Lundgren
NI :Gyöngyösi, Konstantinou
PPE :Niedermayer
S&D :Toia

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+Hermann TERTSCH
-Kira Marie Peter-Hansen
0

 65. A9-0223/2022 - Rainer Wieland, Charles Goerens - Po 34 konstatuojamosios dalies - Pak. Nr. 145

177+
ECR :Hoogeveen, Rooken, Roos
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn
PPE :Pietikäinen, Polčák, Virkkunen
Renew :Andrews, Auštrevičius, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Chabaud, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gamon, Gheorghe, Gozi, Grošelj, Grudler, Guetta, Hayer, Hojsík, Ijabs, in 't Veld, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Mihaylova, Mituța, Müller, Orville, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Andrieu, Arena, Brglez, Cozzolino, Glucksmann, Guillaume, Lalucq, Leitão-Marques, Matić, Mebarek, Noichl, Smeriglio
The Left :Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Gusmão, Hazekamp, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

378-
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rookmaker, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, David, De Man, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Gyöngyösi, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Járóka, Kolakušić, Konstantinou, Kósa, Melbārde, Meuthen, Pirbakas, Radačovský, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík, Uspaskich
PPE :Adamowicz, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polfjärd, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Al-Sahlani, Ansip, Azmani, Beer, Cañas, Canfin, Charanzová, Christensen, Dlabajová, Gade, Glück, Goerens, Groothuis, Hahn Svenja, Hlaváček, Huitema, Karleskind, Karlsbro, Körner, Melchior, Nart, Oetjen, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Rinzema, Solís Pérez, Vázquez Lázara, Wiesner
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Angel, Ara-Kovács, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cutajar, De Basso, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, González, González Casares, Gualmini, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lange, Larrouturou, Laureti, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Maxová, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Olekas, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho

70
NI :Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sinčić
PPE :Niedermayer, Pollák
Renew :Ries, Riquet

 66. A9-0223/2022 - Rainer Wieland, Charles Goerens - Komisijos pasiūlymas

392+
ECR :Fiocchi, Krasnodębski, Stancanelli
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Băsescu, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Clune, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hübner, Jarubas, Kalinowski, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Seekatz, Simon, Sokol, Štefanec, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Vincze, Virkkunen, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gamon, Gheorghe, Glück, Gozi, Groothuis, Grošelj, Grudler, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Pagazaurtundúa, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Angel, Ara-Kovács, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, Engerer, Ertug, Ferrandino, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, González, González Casares, Gualmini, Hajšel, Heide, Homs Ginel, Jerković, Jongerius, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, Lucke, Luena, Maestre Martín De Almagro, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Maxová, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Regner, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schieder, Schuster, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Smeriglio, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Chaibi, Daly, Demirel, Gusmão, Kountoura, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Omarjee, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

119-
ECR :Berg, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Anderson, Annemans, Bardella, Beck, Beigneux, Blaško, Bruna, Buchheit, Chagnon, David, De Man, Fest, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Krah, Kuhs, Lacapelle, Limmer, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rougé, Vandendriessche, Vilimsky, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Járóka, Kolakušić, Konstantinou, Kósa, Meuthen, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Pirbakas, Radačovský, Schaller-Baross, Sinčić, Tóth, Trócsányi, Uhrík
PPE :Hohlmeier
Renew :Auštrevičius, Cicurel, Goerens, Guetta, Loiseau, Melchior
S&D :Bergkvist, Fuglsang, Schaldemose, Vind
The Left :Björk, MacManus, Pereira Sandra, Pimenta Lopes
Verts/ALE :Breyer, Gregorová, Kolaja, Peksa

560
ECR :Berlato, Fidanza
ID :Adinolfi Matteo, Basso, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Da Re, Gancia, Lancini, Lizzi, Rinaldi, Tovaglieri, Zambelli, Zanni
NI :Melbārde
PPE :Bellamy, Bilčík, Colin-Oesterlé, Danjean, Hölvényi, Hortefeux, Jahr, Kalniete, Morano, Sander, Šojdrová, Terras, Verheyen, Voss, Zdechovský
Renew :Boyer, Christensen, Gade, Ijabs, Keller Fabienne, Paet, Pekkarinen, Riquet
S&D :Andrieu, Arena, De Basso, Fritzon, Glucksmann, Guillaume, Guteland, Heinäluoma, Hristov, Incir, Kumpula-Natri, Lalucq, Mebarek
The Left :Botenga, Hazekamp, Modig
Verts/ALE :Jakeliūnas

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+Charles GOERENS
-Zdzisław Krasnodębski, Pernille WEISS
0Geoffroy Didier, Agnès EVREN, Pietro Fiocchi, Raffaele Stancanelli

 67. Atnaujintos Naujos Europos pramonės strategijos įgyvendinimas: išlaidų suderinimas su politika - A9-0214/2022 - Tom Berendsen - Pasiūlymas dėl rezoliucijos

503+
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kanko, Karski, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Bruna, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Garraud, Griset, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Lacapelle, Lancini, Lizzi, Mariani, Minardi, Olivier, Rougé, Tovaglieri, Zambelli, Zanni
NI :Bay, Beghin, Bocskor, Castaldo, Deli, Ferrara, Gál, Gemma, Giarrusso, Gyöngyösi, Győri, Gyürk, Hidvéghi, Járóka, Kolakušić, Kósa, Melbārde, Meuthen, Pignedoli, Pirbakas, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rondinelli, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uspaskich
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Kanev, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, López-Istúriz White, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Simon, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Regner, Repasi, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

40-
ECR :Jurzyca, Weimers
ID :Anderson, Blaško, Buchheit, David, Fest, de Graaff, Huhtasaari, Krah, Kuhs, Limmer, Reil, Zimniok
NI :Buschmann, Nikolaou-Alavanos, Papadakis Kostas, Sonneborn, Uhrík, Ždanoka
The Left :Björk, Botenga, Daly, Demirel, Gusmão, Hazekamp, MacManus, Matias, Michels, Modig, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace

180
ECR :Kloc, Rookmaker
ID :Annemans, De Man, Haider, Madison, Mayer, Vandendriessche, Vilimsky
NI :Konstantinou, Sinčić
The Left :Aubry, Chaibi, Kountoura, Maurel, Mesure, Omarjee, Pelletier

 68. Sausrų, gaisrų ir kitų ekstremalių meteorologinių reiškinių pasekmės: ES pastangų kovos su klimatu srityje didinimas - RC-B9-0384/2022 - Po 1 dalies - Pak. Nr. 4/1

535+
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, David, Fest, Gancia, Garraud, Griset, Jalkh, Jamet, Joron, Krah, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Mariani, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Beghin, Bocskor, Buschmann, Castaldo, Deli, Ferrara, Gál, Giarrusso, Gyöngyösi, Győri, Hidvéghi, Járóka, Melbārde, Meuthen, Pignedoli, Pirbakas, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth, Trócsányi, Uhrík, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Casa, Caspary, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Simon, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Gusmão, Hazekamp, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

14-
ECR :Kruk
ID :Annemans, De Man, de Graaff, Haider, Huhtasaari, Kofod, Madison, Mayer, Vandendriessche, Vilimsky
NI :Kósa, Sinčić
Renew :Farreng

20
NI :Kolakušić, Konstantinou

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+Laurence FARRENG
-
0

 69. RC-B9-0384/2022 - Po 1 dalies - Pak. Nr. 4/2

264+
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Karski, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, David, De Man, Fest, Gancia, Garraud, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Krah, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Győri, Hidvéghi, Járóka, Kósa, Melbārde, Meuthen, Pirbakas, Radačovský, Rondinelli, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík, Uspaskich
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Caspary, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Meimarakis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Radtke, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Simon, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Al-Sahlani, Beer, Charanzová, Dlabajová, Eroglu, Glück, Goerens, Hahn Svenja, Hlaváček, Katainen, Kelleher, Körner, Müller, Oetjen, Pîslaru, Torvalds, Wiesner
S&D :Biedroń, González Casares, Kohut, Laureti, Rónai, Ros Sempere, Van Brempt
The Left :Omarjee

260-
ID :de Graaff, Vilimsky
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Giarrusso, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Sonneborn, Ždanoka
Renew :Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Durand, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Groothuis, Guetta, Hayer, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Keller Fabienne, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Nart, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Rafaela, Ries, Rinzema, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Barley, Beňová, Bergkvist, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Engerer, Ertug, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, Guillaume, Guteland, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaljurand, Kammerevert, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Penkova, Picula, Plumb, Reuten, Rodríguez-Piñero, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Tang, Tarabella, Tax, Toia, Ušakovs, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Gusmão, Hazekamp, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

260
ECR :Bourgeois, Kanko, Van Overtveldt
NI :Gyöngyösi, Kolakušić, Konstantinou, Sinčić
PPE :Franssen, Niedermayer
Renew :Decerle, Grošelj, Grudler, Riquet
S&D :Balt, Bartolo, Benifei, Ferrandino, Gualmini, Moretti, Pisapia, Roberti, Tinagli
The Left :Kountoura, Pereira Sandra, Pimenta Lopes
Verts/ALE :Jakeliūnas

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+Harald Vilimsky
-Robert Biedroń, Kathleen Van Brempt
0

 70. RC-B9-0384/2022 - 4 dalis - Pak. Nr. 3

234+
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Giarrusso, Gyöngyösi, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Bellamy, Ehler, Hansen, Pietikäinen, Sander, Schwab, Vandenkendelaere
Renew :Botoş, Cioloş, Durand, Gamon, Gheorghe, Hojsík, in 't Veld, Melchior, Pîslaru, Šimečka, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Tudorache, Wiezik
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González Casares, Gualmini, Guillaume, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Jerković, Jongerius, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Gusmão, Hazekamp, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

287-
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Basso, Beck, Blaško, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Da Re, David, De Man, Fest, Gancia, de Graaff, Haider, Huhtasaari, Kofod, Kuhs, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mayer, Reil, Rinaldi, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Győri, Hidvéghi, Járóka, Kolakušić, Konstantinou, Kósa, Melbārde, Meuthen, Pirbakas, Radačovský, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Băsescu, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Caspary, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sarvamaa, Schneider, Simon, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Glück, Goerens, Groothuis, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Huitema, Ijabs, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Solís Pérez, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Yenbou, Yon-Courtin
The Left :Pereira Sandra, Pimenta Lopes

270
ECR :Bourgeois, Kanko, Van Overtveldt
ID :Bardella, Beigneux, Bruna, Chagnon, Garraud, Griset, Jalkh, Jamet, Joron, Lacapelle, Mariani, Minardi, Olivier, Rougé
NI :Sinčić
PPE :Niedermayer
Renew :Chabaud, Grošelj, Karleskind
S&D :Bergkvist, De Basso, Fritzon, Guteland, Incir

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+
-Anne Sander
0

 71. RC-B9-0384/2022 - 24 dalis - Pak. Nr. 5

287+
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurzyca, Kanko, Karski, Lundgren, de la Pisa Carrión, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Stancanelli, Tertsch, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Weimers, Zahradil, Złotowski
ID :Anderson, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Fest, Gancia, Garraud, Griset, Jalkh, Jamet, Joron, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Mariani, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Győri, Hidvéghi, Járóka, Kósa, Melbārde, Meuthen, Pirbakas, Radačovský, Rondinelli, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Simon, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Huitema, Ijabs, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Pîslaru, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Aguilera

222-
ID :de Graaff
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Giarrusso, Gyöngyösi, Konstantinou, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Sonneborn, Uhrík, Uspaskich, Ždanoka
Renew :Durand, Hojsík, in 't Veld, Petersen, Rafaela, Thun und Hohenstein, Wiezik
S&D :Agius Saliba, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Engerer, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Incir, Jerković, Jongerius, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Gusmão, Hazekamp, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

330
ECR :Brudziński, Fotyga, Jurgiel, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, Rafalska, Rzońca, Saryusz-Wolski, Szydło, Tarczyński, Tobiszowski, Waszczykowski, Wiśniewska, Zalewska
ID :Annemans, David, De Man, Haider, Huhtasaari, Kofod, Madison, Mayer, Vandendriessche, Vilimsky
NI :Kolakušić, Sinčić
PPE :Niedermayer

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+
-Clara AGUILERA
0Karol KARSKI

 72. RC-B9-0384/2022 - 30 dalis - Pak. Nr. 6

246+
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, David, De Man, Fest, Gancia, Garraud, Griset, Jalkh, Jamet, Joron, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Mariani, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Bocskor, Deli, Gál, Győri, Hidvéghi, Járóka, Kósa, Melbārde, Meuthen, Pirbakas, Radačovský, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi, Uhrík, Uspaskich
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Caspary, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Simon, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Beer, Bilbao Barandica, Charanzová, Dlabajová, Glück, Goerens, Hahn Svenja, Hlaváček, Körner, Oetjen
S&D :Ferrandino
Verts/ALE :Lamberts

294-
ID :de Graaff
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Giarrusso, Gyöngyösi, Konstantinou, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Ždanoka
PPE :Novakov
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Bijoux, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Christensen, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Groothuis, Grudler, Guetta, Hayer, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Orville, Paet, Pagazaurtundúa, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Beňová, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Engerer, Ertug, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Gusmão, Hazekamp, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

110
ECR :Jurzyca
ID :Haider, Huhtasaari, Kofod, Madison, Mayer, Vilimsky
NI :Kolakušić, Sinčić
Renew :Grošelj, Riquet

 73. RC-B9-0384/2022 - Po 50 dalies - Pak. Nr. 2

331+
ECR :Buxadé Villalba, de la Pisa Carrión
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Bardella, Basso, Beck, Beigneux, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Da Re, David, Fest, Gancia, Garraud, Griset, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Krah, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Giarrusso, Gyöngyösi, Konstantinou, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rondinelli, Sonneborn, Uhrík, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Clune, Fitzgerald, Lutgen, Markey, Pietikäinen, Walsh
Renew :Andrews, Ansip, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Farreng, Flego, Gamon, Gheorghe, Grošelj, Grudler, Guetta, Hayer, Hojsík, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Nart, Orville, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Gusmão, Hazekamp, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

199-
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, Rafalska, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :de Graaff
NI :Bocskor, Deli, Gál, Győri, Hidvéghi, Járóka, Kolakušić, Kósa, Melbārde, Meuthen, Schaller-Baross, Tóth, Trócsányi
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arłukowicz, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Caspary, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hölvényi, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, Łukacijewska, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Mato, Mažylis, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Polčák, Polfjärd, Pollák, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Simon, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Al-Sahlani, Auštrevičius, Azmani, Beer, Eroglu, Glück, Goerens, Groothuis, Hahn Svenja, Huitema, Ijabs, Körner, Müller, Oetjen, Pagazaurtundúa, Rinzema, Wiesner
S&D :Bergkvist, Fritzon

180
ID :Annemans, De Man, Haider, Mayer, Vandendriessche, Vilimsky
NI :Bay, Pirbakas, Sinčić
PPE :Arimont, Bilčík, Niedermayer
Renew :Charanzová, Christensen, Gade, Hlaváček, Paet, Torvalds

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+Hermann TERTSCH
-Ilan De Basso, Jytte Guteland, Evin INCIR
0

 74. RC-B9-0384/2022 - 51 dalis - Pak. Nr. 1

439+
ECR :Buxadé Villalba, de la Pisa Carrión, Tertsch
ID :Adinolfi Matteo, Bardella, Basso, Beigneux, Bruna, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Gancia, Garraud, Griset, Jalkh, Jamet, Joron, Lacapelle, Lancini, Lizzi, Mariani, Minardi, Olivier, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Zambelli, Zanni
NI :Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Giarrusso, Gyöngyösi, Melbārde, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Caspary, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kefalogiannis, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Pollák, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Schneider, Schwab, Simon, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Weber, Wieland, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Farreng, Flego, Gamon, Gheorghe, Goerens, Grošelj, Grudler, Guetta, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Kelleher, Keller Fabienne, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Nart, Orville, Paet, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Incir, Jerković, Jongerius, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Gusmão, Hazekamp, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Pelletier, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

90-
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Brudziński, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tobiszowski, Tošenovský, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Anderson, Annemans, Blaško, Buchheit, David, De Man, Fest, de Graaff, Haider, Huhtasaari, Kofod, Krah, Kuhs, Limmer, Madison, Mayer, Reil, Vandendriessche, Vilimsky, Zimniok
NI :Bay, Kolakušić, Konstantinou, Meuthen, Pirbakas, Uhrík
PPE :Kokalari, Polfjärd, Sarvamaa, Tobé, Warborn, Winkler
Renew :Azmani, Beer, Christensen, Eroglu, Gade, Glück, Groothuis, Hahn Svenja, Huitema, Katainen, Körner, Müller, Oetjen, Pekkarinen, Rinzema

190
ECR :Bourgeois, Kanko, Van Overtveldt
NI :Bocskor, Deli, Gál, Győri, Járóka, Kósa, Radačovský, Schaller-Baross, Sinčić, Tóth, Trócsányi
PPE :Hölvényi, Šojdrová, Weiss
The Left :Pereira Sandra, Pimenta Lopes

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+
-Henna VIRKKUNEN
0

 75. RC-B9-0384/2022 - Pasiūlymas dėl rezoliucijos (visas tekstas)

469+
ECR :Berlato, Fidanza, Fiocchi, Stancanelli
ID :Adinolfi Matteo, Bardella, Basso, Beigneux, Bruna, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, Gancia, Garraud, Griset, Jalkh, Jamet, Joron, Lacapelle, Lancini, Lizzi, Mariani, Minardi, Olivier, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Zambelli, Zanni
NI :Beghin, Bocskor, Buschmann, Castaldo, Deli, Ferrara, Gál, Giarrusso, Gyöngyösi, Győri, Hidvéghi, Járóka, Kósa, Melbārde, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rondinelli, Schaller-Baross, Sonneborn, Tóth, Trócsányi, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Caspary, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Falcă, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, Liese, López Gil, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gade, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Agius Saliba, Aguilera, Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Balt, Barley, Bartolo, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Carvalhais, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, Cutajar, De Basso, Engerer, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Del Blanco, García Muñoz, García Pérez, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Hristov, Incir, Jerković, Jongerius, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Köster, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Molnár, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Regner, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Sidl, Silva Pereira, Sippel, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Vollath, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Gusmão, Hazekamp, Kountoura, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Pelletier, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Urtasun, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

34-
ECR :Buxadé Villalba, Czarnecki, Hoogeveen, Lundgren, de la Pisa Carrión, Rooken, Roos, Ruissen, Tertsch, Weimers
ID :Anderson, Annemans, Beck, Blaško, Buchheit, David, De Man, Fest, de Graaff, Haider, Huhtasaari, Kofod, Krah, Kuhs, Limmer, Madison, Mayer, Reil, Vandendriessche, Vilimsky, Zimniok
NI :Bay, Kolakušić, Konstantinou

440
ECR :Berg, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, Rafalska, Rookmaker, Rzońca, Saryusz-Wolski, Szydło, Tarczyński, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
NI :Meuthen, Pirbakas, Sinčić, Uhrík
PPE :Jahr, Simon
Renew :Charanzová, Dlabajová, Hlaváček

 76. Padėtis Taivano sąsiauryje - RC-B9-0389/2022 - Prieš 1 dalį - Pak. Nr. 3

20+
ECR :Zahradil
ID :Blaško, de Graaff
NI :Radačovský, Sonneborn, Uhrík, Ždanoka
The Left :Botenga, Daly, Demirel, Gusmão, Matias, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace

465-
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tertsch, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Basso, Beck, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Da Re, De Man, Fest, Gancia, Haider, Huhtasaari, Kofod, Kuhs, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mayer, Reil, Rinaldi, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Beghin, Castaldo, Ferrara, Giarrusso, Gyöngyösi, Járóka, Kolakušić, Melbārde, Meuthen, Pirbakas, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli
PPE :Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Caspary, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, López Gil, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Simon, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zdechovský, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Barley, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, De Basso, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Incir, Jerković, Jongerius, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Sánchez Amor, Santos, Schaldemose, Schieder, Sidl, Silva Pereira, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Vind, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Björk, Chaibi, Hazekamp, Maurel, Mesure, Modig, Omarjee, Pelletier
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

250
ID :Bardella, Bruna, Chagnon, Garraud, Griset, Jalkh, Jamet, Joron, Lacapelle, Mariani, Minardi, Olivier, Rougé
NI :Buschmann, Konstantinou, Sinčić
PPE :Kefalogiannis
S&D :Agius Saliba, Cutajar
The Left :MacManus, Michels, Schirdewan, Scholz
Verts/ALE :Jakeliūnas, Miranda

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+
-
0Lívia Járóka

 77. RC-B9-0389/2022 - Po 1 dalies - Pak. Nr. 4

22+
ID :Blaško, David, de Graaff, Mariani
NI :Buschmann, Radačovský, Uhrík, Ždanoka
S&D :Bartolo
The Left :Botenga, Daly, Demirel, Gusmão, Matias, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace

458-
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Annemans, Basso, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Da Re, De Man, Gancia, Huhtasaari, Kofod, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Rinaldi, Tovaglieri, Vandendriessche, Zambelli, Zanni
NI :Bay, Beghin, Castaldo, Ferrara, Giarrusso, Gyöngyösi, Járóka, Kolakušić, Melbārde, Meuthen, Pirbakas, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Caspary, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, López Gil, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Simon, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Barley, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, De Basso, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Incir, Jerković, Jongerius, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Reuten, Roberti, Rodríguez-Piñero, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schieder, Sidl, Silva Pereira, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Björk, Hazekamp, Maurel, Michels, Modig, Omarjee, Pelletier, Schirdewan, Scholz
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

330
ECR :Czarnecki
ID :Anderson, Bardella, Beck, Bruna, Buchheit, Chagnon, Fest, Garraud, Griset, Haider, Jalkh, Jamet, Joron, Krah, Kuhs, Lacapelle, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rougé, Vilimsky, Zimniok
NI :Konstantinou, Sinčić
PPE :Kefalogiannis
S&D :Agius Saliba, Cutajar
The Left :Chaibi, MacManus
Verts/ALE :Jakeliūnas, Miranda

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+
-Leila CHAIBI
0Lívia Járóka

 78. RC-B9-0389/2022 - § 2

499+
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rookmaker, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Bardella, Basso, Beck, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, David, De Man, Fest, Gancia, Garraud, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Krah, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Giarrusso, Gyöngyösi, Járóka, Konstantinou, Melbārde, Meuthen, Pignedoli, Pirbakas, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rondinelli, Sonneborn, Uhrík, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Caspary, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, López Gil, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Simon, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Barley, Bartolo, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, De Basso, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Incir, Jerković, Jongerius, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López Aguilar, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Reuten, Roberti, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schieder, Sidl, Silva Pereira, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Gusmão, Hazekamp, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

5-
ID :Annemans, de Graaff
PPE :Herbst
Renew :Charanzová, Dlabajová

100
ECR :Czarnecki, Hoogeveen, Rooken, Roos
ID :Blaško
NI :Kolakušić, Sinčić
PPE :Geuking
S&D :Agius Saliba, Cutajar

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+Dita CHARANZOVÁ
-
0Lívia Járóka, Sandra PEREIRA, João PIMENTA LOPES

 79. RC-B9-0389/2022 - Po 2 dalies - Pak. Nr. 5

44+
ID :Bardella, Bruna, Chagnon, David, Garraud, de Graaff, Griset, Jalkh, Jamet, Joron, Kuhs, Lacapelle, Mariani, Minardi, Olivier, Rougé
NI :Buschmann, Járóka, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Sonneborn, Uhrík, Uspaskich, Ždanoka
PPE :Hohlmeier, Mureşan
The Left :Botenga, Daly, Demirel, Mesure, Michels, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :D'Amato, Delbos-Corfield, Pedicini

452-
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Czarnecki, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Basso, Beck, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Da Re, Fest, Gancia, Huhtasaari, Kofod, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Rinaldi, Tovaglieri, Vandendriessche, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Beghin, Castaldo, Ferrara, Giarrusso, Gyöngyösi, Melbārde, Meuthen, Pirbakas, Ponsatí Obiols, Rondinelli
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Caspary, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, López Gil, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Simon, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Barley, Bartolo, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, De Basso, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Incir, Jerković, Jongerius, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López, López Aguilar, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Reuten, Roberti, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schieder, Sidl, Silva Pereira, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Björk, Hazekamp, Modig, Omarjee
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

190
ID :Blaško, Haider, Krah, Mayer, Vilimsky
NI :Kolakušić, Konstantinou, Sinčić
S&D :Agius Saliba, Cutajar
The Left :Aubry, Chaibi, Gusmão, MacManus, Matias, Maurel, Pelletier
Verts/ALE :Jakeliūnas, Miranda

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+
-Gwendoline Delbos-Corfield, Siegfried MUREŞAN, Carles Puigdemont i Casamajó
0Lívia Járóka

 80. RC-B9-0389/2022 - Po 3 dalies - Pak. Nr. 6

37+
ECR :Tošenovský
ID :Anderson, Bardella, Beck, Blaško, David, Fest, de Graaff, Krah, Kuhs, Reil, Zimniok
NI :Buschmann, Radačovský, Sonneborn, Uhrík, Ždanoka
PPE :Morano, Mureşan
S&D :Roberti, Toia
The Left :Botenga, Daly, Demirel, Michels, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :D'Amato, Pedicini

456-
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Annemans, Basso, Bruna, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, De Man, Gancia, Garraud, Griset, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Minardi, Olivier, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Zambelli, Zanni
NI :Bay, Beghin, Castaldo, Ferrara, Giarrusso, Gyöngyösi, Melbārde, Meuthen, Pignedoli, Pirbakas, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Caspary, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, López Gil, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Mortler, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Simon, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský, Zver
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Barley, Bartolo, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, De Basso, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Incir, Jerković, Jongerius, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López Aguilar, Lucke, Luena, Majorino, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Reuten, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schieder, Sidl, Silva Pereira, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Ušakovs, Van Brempt, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Björk, Hazekamp, Modig
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

200
ECR :Czarnecki
ID :Haider, Mayer, Vilimsky
NI :Kolakušić, Konstantinou, Sinčić
S&D :Agius Saliba, Cutajar
The Left :Aubry, Chaibi, Gusmão, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Omarjee, Pelletier
Verts/ALE :Jakeliūnas, Miranda

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+
-Siegfried MUREŞAN
0Lívia Járóka

 81. RC-B9-0389/2022 - Po 4 dalies - Pak. Nr. 7

26+
ID :Anderson, Beck, Buchheit, David, Fest, de Graaff, Krah, Kuhs, Reil, Zimniok
NI :Buschmann, Sonneborn, Uhrík, Ždanoka
The Left :Botenga, Daly, Demirel, MacManus, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace

456-
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Annemans, Basso, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Da Re, De Man, Haider, Huhtasaari, Kofod, Lancini, Lizzi, Madison, Mayer, Rinaldi, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni
NI :Bay, Beghin, Castaldo, Ferrara, Giarrusso, Gyöngyösi, Melbārde, Meuthen, Pignedoli, Pirbakas, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Caspary, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Ehler, Evren, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, López Gil, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Simon, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Barley, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, De Basso, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Incir, Jerković, Jongerius, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Lange, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López Aguilar, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Reuten, Roberti, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schieder, Sidl, Silva Pereira, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Ušakovs, Van Brempt, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Björk, Chaibi, Gusmão, Hazekamp, Matias, Maurel, Mesure, Modig, Omarjee, Pelletier
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

280
ECR :Czarnecki
ID :Bardella, Blaško, Bruna, Chagnon, Gancia, Garraud, Griset, Jalkh, Jamet, Joron, Lacapelle, Limmer, Mariani, Minardi, Olivier, Rougé
NI :Kolakušić, Konstantinou, Sinčić, Uspaskich
S&D :Agius Saliba, Cutajar
The Left :Michels, Schirdewan, Scholz
Verts/ALE :Jakeliūnas, Miranda

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+
-
0Lívia Járóka

 82. RC-B9-0389/2022 - § 5

493+
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Annemans, Bardella, Basso, Beck, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, David, De Man, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Krah, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Beghin, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Giarrusso, Konstantinou, Melbārde, Meuthen, Pignedoli, Pirbakas, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Uhrík, Uspaskich
PPE :Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Caspary, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, López Gil, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Simon, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Barley, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, De Basso, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Incir, Jerković, Jongerius, Kaljurand, Kammerevert, Kohut, Krehl, Lalucq, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López Aguilar, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Reuten, Roberti, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schieder, Sidl, Silva Pereira, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Björk, Chaibi, Daly, Demirel, Gusmão, Hazekamp, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Pelletier, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Toussaint, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

7-
ECR :Kruk
NI :Gyöngyösi
PPE :Carvalho, Geuking
S&D :Kumpula-Natri
The Left :Pineda
Verts/ALE :Delbos-Corfield

80
ECR :Czarnecki
NI :Kolakušić, Sinčić
PPE :Adamowicz
S&D :Agius Saliba, Cutajar, Hajšel
The Left :Rego

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+Gwendoline Delbos-Corfield, Miapetra Kumpula-Natri
-
0Lívia Járóka

 83. RC-B9-0389/2022 - § 6

495+
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Bardella, Basso, Blaško, Bruna, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Chagnon, Conte, Da Re, David, Fest, Gancia, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Huhtasaari, Jalkh, Jamet, Joron, Kofod, Krah, Kuhs, Lacapelle, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rinaldi, Rougé, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Buschmann, Castaldo, Ferrara, Giarrusso, Gyöngyösi, Konstantinou, Melbārde, Meuthen, Pignedoli, Pirbakas, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Radačovský, Rondinelli, Sonneborn, Uhrík
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Geuking, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, López Gil, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Simon, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Ara-Kovács, Arena, Avram, Barley, Bartolo, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, De Basso, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Incir, Jerković, Jongerius, Kaljurand, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López Aguilar, Lucke, Luena, Majorino, Maldonado López, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Reuten, Roberti, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schieder, Sidl, Silva Pereira, Tang, Tarabella, Tax, Tinagli, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Daly, Demirel, Gusmão, Hazekamp, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Pelletier, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

9-
ECR :Kruk, Vrecionová
ID :Annemans, De Man
PPE :Carvalho, Caspary, Kalniete
S&D :Angel
Verts/ALE :Delbos-Corfield

70
ECR :Czarnecki
NI :Járóka, Kolakušić, Sinčić
S&D :Agius Saliba, Cutajar, Hajšel

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+Marc ANGEL, Gwendoline Delbos-Corfield
-
0

 84. RC-B9-0389/2022 - § 12/1

433+
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Basso, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Da Re, Gancia, Kofod, Lancini, Lizzi, Rinaldi, Tovaglieri, Zambelli, Zanni
NI :Castaldo, Ferrara, Giarrusso, Gyöngyösi, Konstantinou, Melbārde, Meuthen, Pignedoli, Pirbakas, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Caspary, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Evren, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, López Gil, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Simon, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vaidere, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Barley, Bartolo, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Cerdas, Chahim, Cozzolino, De Basso, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gálvez Muñoz, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Incir, Jerković, Jongerius, Kaljurand, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López Aguilar, Lucke, Luena, Majorino, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Reuten, Roberti, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schieder, Sidl, Silva Pereira, Tang, Tarabella, Tax, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Wölken, Wolters, Zorrinho
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

46-
ECR :Hoogeveen, Lundgren, Rooken, Rookmaker, Roos
ID :Anderson, Annemans, Bardella, Beck, Blaško, Bruna, Buchheit, Chagnon, David, De Man, Fest, Garraud, de Graaff, Griset, Haider, Jalkh, Jamet, Joron, Krah, Kuhs, Lacapelle, Limmer, Mariani, Mayer, Minardi, Olivier, Reil, Rougé, Vandendriessche, Vilimsky, Zimniok
NI :Radačovský, Uhrík
The Left :Daly, Demirel, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Urbán Crespo, Wallace

300
ECR :Czarnecki
ID :Huhtasaari, Madison
NI :Bay, Buschmann, Járóka, Kolakušić, Sinčić, Uspaskich
PPE :Geuking
S&D :Agius Saliba, Cutajar
The Left :Aubry, Björk, Botenga, Chaibi, Gusmão, Hazekamp, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Modig, Omarjee, Pelletier, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Villanueva Ruiz

 85. RC-B9-0389/2022 - § 22

431+
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zahradil, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Basso, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Da Re, Gancia, Huhtasaari, Kofod, Lancini, Lizzi, Rinaldi, Tovaglieri, Zambelli, Zanni
NI :Buschmann, Castaldo, Ferrara, Gyöngyösi, Konstantinou, Melbārde, Pignedoli, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Sonneborn, Uspaskich
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Caspary, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Düpont, Ehler, Evren, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kefalogiannis, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, López Gil, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Simon, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zdechovský
Renew :Al-Sahlani, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Barley, Bartolo, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Bullmann, Burkhardt, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, De Basso, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Incir, Jerković, Jongerius, Kaljurand, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Larrouturou, Leitão-Marques, López Aguilar, Lucke, Luena, Majorino, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Reuten, Roberti, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schieder, Sidl, Silva Pereira, Tang, Tarabella, Tax, Toia, Ušakovs, Van Brempt, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :MacManus, Modig
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

35-
ECR :Rookmaker
ID :Anderson, Bardella, Beck, Blaško, Bruna, Chagnon, David, Fest, Garraud, de Graaff, Griset, Jalkh, Jamet, Joron, Krah, Kuhs, Lacapelle, Mariani, Minardi, Olivier, Reil, Rougé, Zimniok
NI :Giarrusso, Ždanoka
PPE :Zarzalejos
The Left :Björk, Daly, Demirel, Hazekamp, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Rego, Wallace

330
ECR :Czarnecki
ID :Annemans, De Man, Haider, Limmer, Madison, Mayer, Vandendriessche, Vilimsky
NI :Bay, Járóka, Kolakušić, Pirbakas, Radačovský, Sinčić, Uhrík
S&D :Agius Saliba, Cutajar
The Left :Aubry, Botenga, Chaibi, Gusmão, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Omarjee, Pelletier, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz

 86. RC-B9-0389/2022 - Prieš A konstatuojamąją dalį - Pak. Nr. 1

27+
ECR :Zahradil
ID :Annemans, Blaško, David, de Graaff
NI :Radačovský, Sonneborn, Uhrík, Ždanoka
PPE :Ehler
Renew :Charanzová, Toom
S&D :Ušakovs
The Left :Botenga, Daly, Demirel, Michels, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz, Wallace

451-
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Buxadé Villalba, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kloc, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Rookmaker, Roos, Ruissen, Rzońca, Saryusz-Wolski, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Anderson, Basso, Beck, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Da Re, De Man, Fest, Gancia, Haider, Huhtasaari, Kofod, Kuhs, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Mayer, Reil, Rinaldi, Tovaglieri, Vandendriessche, Vilimsky, Zambelli, Zanni, Zimniok
NI :Bay, Castaldo, Ferrara, Giarrusso, Melbārde, Meuthen, Pignedoli, Pirbakas, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli
PPE :Adamowicz, Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Caspary, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Doleschal, Dorfmann, Duda, Düpont, Evren, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, Lewandowski, López Gil, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Melo, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Rangel, Regimenti, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Simon, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Vandenkendelaere, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Winzig, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Farreng, Flego, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Nart, Oetjen, Orville, Paet, Pekkarinen, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Ries, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Barley, Bartolo, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, De Basso, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Incir, Jerković, Jongerius, Kaljurand, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Larrouturou, Laureti, Leitão-Marques, López Aguilar, Lucke, Luena, Majorino, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Reuten, Roberti, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schieder, Sidl, Silva Pereira, Tang, Tarabella, Tax, Toia, Van Brempt, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Aubry, Björk, Chaibi, Gusmão, Hazekamp, Matias, Maurel, Mesure, Modig, Pelletier
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Hautala, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Vana, Van Sparrentak, von Cramon-Taubadel, Waitz, Wiener

250
ECR :Czarnecki
ID :Bardella, Bruna, Chagnon, Garraud, Griset, Jalkh, Jamet, Joron, Lacapelle, Mariani, Minardi, Olivier, Rougé
NI :Buschmann, Gyöngyösi, Kolakušić, Konstantinou, Sinčić
S&D :Agius Saliba, Cutajar, Hajšel
The Left :MacManus
Verts/ALE :Jakeliūnas, Miranda

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+
-Dita CHARANZOVÁ
0Lívia Járóka

 87. RC-B9-0389/2022 - Pasiūlymas dėl rezoliucijos (visas tekstas)

424+
ECR :Berg, Berlato, Bielan, Bourgeois, Brudziński, Fidanza, Fiocchi, Fotyga, Hoogeveen, Ilčić, Jaki, Jurgiel, Jurzyca, Kanko, Karski, Kempa, Kopcińska, Krasnodębski, Kruk, Kuźmiuk, Lundgren, Mazurek, Możdżanowska, de la Pisa Carrión, Rafalska, Rooken, Roos, Ruissen, Stancanelli, Szydło, Tarczyński, Tertsch, Tobiszowski, Tošenovský, Van Overtveldt, Vondra, Vrecionová, Waszczykowski, Weimers, Wiśniewska, Zalewska, Złotowski
ID :Adinolfi Matteo, Annemans, Basso, Buchheit, Campomenosi, Ceccardi, Conte, Da Re, De Man, Gancia, Huhtasaari, Kofod, Lancini, Limmer, Lizzi, Madison, Rinaldi, Tovaglieri, Vandendriessche, Zambelli, Zanni
NI :Bay, Castaldo, Ferrara, Giarrusso, Gyöngyösi, Melbārde, Meuthen, Pignedoli, Pirbakas, Ponsatí Obiols, Puigdemont i Casamajó, Rondinelli, Uspaskich
PPE :Ademov, Adinolfi Isabella, Alexandrov Yordanov, Amaro, Arias Echeverría, Arimont, Arłukowicz, Băsescu, Bellamy, Benjumea Benjumea, Bentele, Berendsen, Berger, Bernhuber, Bilčík, Bogovič, Braunsberger-Reinhold, Buda, Buzek, Carvalho, Caspary, Clune, Colin-Oesterlé, Danjean, De Meo, Didier, Dorfmann, Duda, Düpont, Ehler, Ferber, Fernandes, Fitzgerald, Frankowski, Franssen, Gahler, García-Margallo y Marfil, Gieseke, Halicki, Hansen, Hava, Herbst, Hetman, Hohlmeier, Hortefeux, Hübner, Jahr, Jarubas, Kalinowski, Kalniete, Karas, Kokalari, Kopacz, Kovatchev, Kubilius, Lenaers, López Gil, Łukacijewska, Lutgen, Maldeikienė, Manders, Mandl, Marinescu, Markey, Mato, Mažylis, Monteiro de Aguiar, Montserrat, Morano, Mortler, Mureşan, Niebler, Niedermayer, Novak, Novakov, Ochojska, Olbrycht, Pereira Lídia, Pieper, Pietikäinen, Polčák, Polfjärd, Pollák, Rangel, Ressler, Sagartz, Salini, Sander, Sarvamaa, Schneider, Schwab, Šojdrová, Sokol, Štefanec, Terras, Thaler, Tobé, Tomac, Tomc, Verheyen, Vincze, Virkkunen, Voss, Vuolo, Walsh, Walsmann, Warborn, Weber, Weiss, Wieland, Winkler, Wiseler-Lima, Zarzalejos, Zdechovský
Renew :Al-Sahlani, Andrews, Ansip, Auštrevičius, Azmani, Beer, Bijoux, Bilbao Barandica, Botoş, Boyer, Brunet, Cañas, Canfin, Chabaud, Charanzová, Cicurel, Cioloş, Cseh, Danti, Decerle, Dlabajová, Durand, Eroglu, Flego, Gamon, Gheorghe, Glück, Goerens, Groothuis, Grošelj, Grudler, Guetta, Hahn Svenja, Hayer, Hlaváček, Hojsík, Huitema, Ijabs, in 't Veld, Karleskind, Karlsbro, Katainen, Kelleher, Keller Fabienne, Körner, Kyrtsos, Kyuchyuk, Loiseau, Melchior, Mihaylova, Mituța, Müller, Oetjen, Orville, Paet, Petersen, Pîslaru, Rafaela, Rinzema, Riquet, Rodríguez Ramos, Séjourné, Semedo, Šimečka, Solís Pérez, Ştefănuță, Strugariu, Thun und Hohenstein, Toom, Torvalds, Trillet-Lenoir, Tudorache, Vautmans, Vedrenne, Verhofstadt, Vázquez Lázara, Wiesner, Wiezik, Yenbou, Yon-Courtin
S&D :Albuquerque, Ameriks, Andrieu, Angel, Ara-Kovács, Arena, Avram, Barley, Benifei, Bergkvist, Biedroń, Bischoff, Blinkevičiūtė, Bonafè, Borzan, Brglez, Bullmann, Burkhardt, Cerdas, Chahim, Cimoszewicz, Cozzolino, De Basso, Ertug, Ferrandino, Fritzon, Fuglsang, García Muñoz, Gardiazabal Rubial, Geier, Glucksmann, González Casares, Gualmini, Guillaume, Guteland, Hajšel, Heide, Heinäluoma, Homs Ginel, Incir, Jerković, Jongerius, Kaljurand, Kohut, Krehl, Kumpula-Natri, Lalucq, Laureti, Leitão-Marques, López Aguilar, Lucke, Luena, Majorino, Marques Margarida, Marques Pedro, Matić, Maxová, Mebarek, Mikser, Miller, Moreno Sánchez, Moretti, Negrescu, Nemec, Noichl, Olekas, Penkova, Picula, Pisapia, Plumb, Regner, Reuten, Roberti, Rónai, Ros Sempere, Ruiz Devesa, Santos, Schieder, Sidl, Silva Pereira, Tang, Tarabella, Tax, Ušakovs, Van Brempt, Wölken, Wolters, Zorrinho
The Left :Björk, Hazekamp, Modig
Verts/ALE :Alametsä, Alfonsi, Andresen, Auken, Biteau, Bloss, Boeselager, Breyer, Bricmont, Bütikofer, Carême, Cavazzini, Cormand, Cuffe, Dalunde, D'Amato, Delbos-Corfield, Delli, Eickhout, Franz, Freund, Gallée, Geese, Gregorová, Gruffat, Guerreiro, Hahn Henrike, Häusling, Herzberger-Fofana, Holmgren, Jadot, Jakeliūnas, Keller Ska, Kolaja, Kuhnke, Lamberts, Langensiepen, Marquardt, Metz, Miranda, Neumann, Nienaß, Niinistö, O'Sullivan, Paulus, Pedicini, Peksa, Peter-Hansen, Reintke, Riba i Giner, Ripa, Roose, Ropė, Satouri, Semsrott, Solé, Spurek, Strik, Toussaint, Vana, Van Sparrentak, Waitz, Wiener

14-
ID :David, de Graaff
NI :Sonneborn, Uhrík, Ždanoka
PPE :Vandenkendelaere
The Left :Botenga, Daly, Demirel, Pereira Sandra, Pimenta Lopes, Pineda, Rego, Wallace

460
ECR :Czarnecki, Zahradil
ID :Anderson, Bardella, Beck, Blaško, Bruna, Chagnon, Fest, Griset, Haider, Jalkh, Jamet, Joron, Krah, Kuhs, Lacapelle, Mariani, Mayer, Minardi, Reil, Rougé, Vilimsky, Zimniok
NI :Buschmann, Kolakušić, Konstantinou, Sinčić
PPE :Geuking
S&D :Agius Saliba, Cutajar
The Left :Aubry, Chaibi, Gusmão, MacManus, Matias, Maurel, Mesure, Michels, Omarjee, Pelletier, Rodríguez Palop, Schirdewan, Scholz, Urbán Crespo, Villanueva Ruiz

 BALSAVIMO PATAISYMAI IR KETINIMAI
+Tom VANDENKENDELAERE
-
0Lívia Járóka
Atnaujinta: 2022 m. lapkričio 21 d.Teisinė informacija - Privatumo politika