Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Pieņemtie teksti
PDF 179kWORD 30k
Ceturtdiena, 2012. gada 10. maijs - Brisele
Bez atbildes palikušo rakstiski atbildamo jautājumu izskatīšana komitejā (Reglamenta 117. panta 3. punkta interpretācija)
P7_TA(2012)0204

Eiropas Parlamenta 2012. gada 10. maija lēmums par bez atbildes palikušo rakstiski atbildamo jautājumu izskatīšanu komitejā (Reglamenta 117. panta 3. punkta interpretācija)

Eiropas Parlaments,

–  ņemot vērā Konstitucionālo lietu komitejas priekšsēdētāja 2012. gada 27. aprīļa vēstuli,

–  ņemot vērā Reglamenta 211. pantu,

1.  nolemj piemērot šādu 117. panta 3. punkta interpretāciju:"

Parlamenta komitejas priekšsēdētājs, kurš saskaņā ar 193. panta 1. punktu ir tiesīgs sasaukt komitejas sanāksmi, labas darba organizācijas interesēs pieņem lēmumu par sasaucamās sanāksmes darba kārtības projektu. Šī prerogatīva nav pamats, lai apšaubītu 117. panta 3. punktā paredzēto pienākumu rakstiski atbildamo jautājumu pēc tā iesniedzēja pieprasījuma iekļaut komitejas nākamās sanāksmes darba kārtības projektā. Tomēr priekšsēdētājs, ņemot vērā politiskās prioritātes, var ierosināt sanāksmes darba kārtību un procedurālo kārtību (piemēram, izmantot procedūru bez debatēm vai, iespējams, pieņemt lēmumu par veicamajiem pasākumiem, vai vajadzības gadījumā ieteikt jautājumu pārcelt uz kādu no nākamajām sanāksmēm).

"

2.  uzdod priekšsēdētājam šo lēmumu nosūtīt Padomei un Komisijai zināšanai.

Juridisks paziņojums - Privātuma politika