PARTIS REPRESENTES AU PE OU
AFFILIES A L'UN DE SES GROUPES |
a. PO - PLATFORMA OBYWATELSKA
(PPE-DE) |
1. Janusz Antoni,
LEWANDOWSKI |
6. Jarosław Aleksander, KEMPA, |
2. Brunon SYNAK, |
7. Iwona Katarzyna, GRAJEWSKA, |
3. Ewa Maria, MATUSKA, |
8. Magdalena, SZACHMYTOWSKA, |
4. Jaromir Jacek,
SZROEDER, |
9. Mariusz Stanisław, SŁOMIŃSKI, |
5. Agnieszka Maria,
OWCZARCZAK, |
10. Tomasz SZYMCZAK, |
b. PSL - POLSKIE STRONNICTWO
LUDOWE (PPE-DE) |
1. Krzysztof Adam,
SŁAWSKI, |
6. Marcin, NOWAKOWSKI, |
2. Stanisław, JANK, |
7. Przemysław, RAKOWSKI, |
3. Stanisław Bernard,
KALINOWSKI, |
8. Anna Magdalena, SŁUPSKA, |
4. Tadeusz, KELIŃSKI, |
9. Radosław Jan, SZATKOWSKI, |
5. Jacek Robert,
NOSEL, |
10. Krzysztof Gabriel, TRAWICKI, |
c. SLD - SOJUSZ LEWICY
DEMOKRATYCZNEJ + UP - UNIA PRACY (PSE) |
1. Joanna SENYSZYN, |
6. Karolina Elżbieta, RANIEWICZ, |
2. Wojciech LAMENTOWICZ
(UP), |
7. Paweł PRZYBECKI, |
3. Tadeusz Antoni,
HUCIŃSKI, |
8. Klaudiusz Przemysław, DYJAS, |
4. Ewa Aleksandra,
SEROCKA, |
9. Tadeusz Jan, SPYCHALSKI, |
5. Ryszard Andrzej,
ZAGŁOBA, |
10. |
d. SDPL - SOCJALDEMOKRACJA POLSKI
(PSE) |
1. Jerzy Marian,
MŁYNARCZYK, |
6. Andrzej, ŻUROWSKI, |
2. Lechosław, BAR, |
7. Agnieszka, WRYCZ, |
3. Krzysztof Ryszard
STOPIERZYŃSKI, |
8. Michał, OLSZEWSKI, |
4. Marek, DANKOWSKI, |
9. Robert Damian, KONIUSZEK, |
5. Tomasz, CZERMIŃSKI, |
10. Sławomir Michał, MIKULSKI, |
e. UW - UNIA WOLNISCI (ELDR) (No
MEP currently) |
1. Olga, KRZYŻANOWSKA |
6. Marian, NIKEL, |
2. Piotr, BENIUSZYS, |
7. Małgorzata, RADŁOWSKA, |
3. Anna
BOGUCKA-SKOWROŃSKA, |
8. Stanisław, JUSZCZYK, |
4. Andrzej,
CHMIELECKI, |
9. Przemysła, BOBRUCKI, |
5. Zbigniew, KOZICKI, |
10. Igor, NADOLSKI, |
f. PiS - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
(UEN) |
1. Anna Elżbieta,
FOTYGA, |
6. Benedykt, KARCZEWSKI, |
2. Hanna ,
FOLTYN-KUBICKA, |
7. Hanna, STOLAREK-BOHNKE |
3. Andrzej, JAWORSKI, |
8. Maciej Andrzej, LIBISZEWSKI, |
4. Adam, TREDER, |
9. Patryk, DEMSKI, |
5. Grzegorz Marek,
GASZTA, |
10. Grzegorz, STRZELCZYK, |
g. SO - SAMOOBRONA (NI) |
1. Bogdam SEDLER, |
6. Barbara, DZIETCZYK, |
2. |
7. Roman Józef, WOŁOSZYN, |
3. Czesław Zbigniew,
KIERNOZEK, |
8. Radosław, KAMIŃSKI, |
4. Edward Antoni,
MEYER, |
9. Halina Nina, SYKAŁA, |
5. Michał Justyn,
ŻABIŃSKI, |
10. Andrzej Jerzy, KAWECKI, |
h. LPR - LIGA POLSKICH RODZIN
(NI) |
1. Robert, STRĄK, |
6. Stanisław, WANKE, |
2. Sławomir, Antoni,
NIECKO, |
7. Roman, PAJĄK, |
3. Tomasz Wojciech,
GÓRSKI, |
8. Agnieszka Teresa, PUJSZA, |
4. Piotr Jan,
BŁASZOWSKI, |
9. Piotr Kazimierz, POBŁOCKI, |
5. Andrzej, RADKA,, |
10. Hieronim Marceli, KOSECKI, |
i. PLD - PARTIA
LUDOWO-DEMOKRATYCZNA (NI) + KPEiR - KRAJOWA PARTIA EMERYTÓW I RENCISTÓW (no
MEP) |
1. Tadeusz, ROCŁAWSKI, |
6. Krzysztof Francieszek, CHOROŚ, |
2. Henryk, BUGŁACKI, |
7. Gerard Benon, KREFT, |
3. Teresa Janina,
GRUDA, |
8. Jarosław Antoni, KRASICKI, |
4. Barbara Hanna,
CZUBACZYŃSKA, |
9. Henryk Zbigniew , DOBOSZ, |
5. Jacek Ryszard,
PASZKIEWICZ, |
10. Krystyna Ewa, PAJURA, |
PARTIS NON REPRESENTES AU
PE |
a. IdP - INICJATYWA DLA
POLSKI |
1. Danuta
KOBYLIŃSKA-WALAS, |
4. Zbigniew Teodor, SZYCA, |
2. Jan IWASZKIEWICZ, |
5. Tomasz JANKOWSKI, |
3. Eugeniusz JANOWICZ, |
6. |
b. PPP - POLSKA PARTIA PRACY |
1. Beata, CHRONOWSKA, |
4. Ewa, ZAWILIŃSKA, |
2. Paweł Janusz,
TERESIAK, |
5. Stanisław Ryszard, SAJUR, |
3. Zenon Bronisław,
ZWARA, |
6. |
c. UPR - UNIA REALNEJ
POLITYKI |
1. Kazimierz,
KORALEWSKI, |
4. Elżbieta Maria, MARUSIK, |
2. Krzysztof Konrad,
PAPROCKI, |
5. Andrzej, GOLONKO, |
3. Krzysztof,
WŁODARSKI, |
4. |
d.OGOLNOPOLSKI KOMITET OBYWATELSKI
OKO |
1. Krzysztof, KREMKY, |
4. Marta Luiza, SKIBICKA, |
2. Paulina Joanna,
WARDOWSKA, |
5. Krzysztof Zdzisław,
ŁUCZKIEWICZ, |
3. Zbigniew Henryk,
WNUK, |
6. |
e. NARODOWY KOMITET WYBORCZY
WYBORCÓW |
1. |
4. Brunon Feliks, GAJEWSKI, |
2. Marcin Józef,
PILIŃSKI, |
5. Waldemar Adam, JAROSZEWICZ, |
3. Teresa Maria,
KRASOWSKA, |
6. |
PARTIS REPRESENTES AU PE OU
AFFILIES A L'UN DE SES GROUPES |
a. PO - PLATFORMA OBYWATELSKA
(PPE-DE) |
1. Jacek BENDYKOWSKI |
6. Michał JOACHIMOWSKI |
2. Joanna WASICKA |
7. Marek BRUZDOWICZ |
3. Tadeusz ZWIEFKA |
8. Mirosław SKIBA |
4. Krzysztof SIKORA |
9. Edward GAITKOWSKI |
5. Piotr CAŁBECKI |
10. Sławomir KOPYŚĆ |
b. PSL - POLSKIE STRONNICTWO
LUDOWE (PPE-DE) |
1. Eugeniusz,
KŁOPOTEK, |
6. Jacek, NOWAK, |
2. Marek Daniel,
DOMŻAŁA, |
7. Milena Joanna, MIERZWA, |
3. Zbigniew,
SOSNOWSKI, |
8. Magdalena, WICHROWSKA, |
4. Arkadiusz, PISAREK, |
9. Marek Wojciech, KAZMIERSKI, |
5. Krzysztof Roman,
DĄBKOWSKI, |
10. Marian Jan, ZIELIŃSKI, |
c. SLD - SOJUSZ LEWICY
DEMOKRATYCZNEJ + UP - UNIA PRACY (PSE) |
1. Jerzy
WENDERLICH, |
5. Łukasz KOWAROWSKI, |
2. Grażyna
CIEMNIAK, |
6. Marlena PRZYBYŁ, |
3. Iwona JANIAK, |
7. Jakub DANIELEWICZ, |
4. Irena KOLESIŃSKA, |
8. |
d. SDPL - SOCJALDEMOKRACJA POLSKI
(PSE) |
1. Jan, MIKOŁJACZAK, |
6. Franciszek, OSTROPOLSKI, |
2. Waldemar,
JĘDRZEJCZYK, |
7. Joanna, KUCHTA, |
3. Arkadiusz, KRYGIER, |
8. Tomasz, SKAŁECKI, |
4. Jarosław, STRÓŻYK, |
9. Alina Barbara, DOBERSZTYN, |
5. Anita, PERLIKOWSKA, |
10. Marcin , KRASZEWSKI, |
e. UW - UNIA WOLNISCI (ELDR) (No
MEP currently) |
1. Marian FILAR, |
6. Piotr, SKOWROŃSKI, |
2. Mirosław Piotr,
KRZEMKOWSKI, |
7. Mieczysław Karol, NAPARTY, |
3. Tomasz, CHYŁA, |
8. Elwira Helena, BROMBEREK, |
4. Zenon Marian,
SIKORSKI, |
9. Izabela Aleksandra, TUROWSKA, |
5. Ewa Wioletta,
TRZCIŃSKA, |
10. Roman Piotr, GODLEWSKI |
f. PiS - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
(UEN) |
1. Zbigniew,
GIRZYŃSKI, |
6. Wiesław, MILEWICZ, |
2. Kosma, ZŁOTOWSKI, |
7. Bożena, ADAMSKA, |
3. Ryszard, BOROWSKI, |
8. Anna, MAĆKOWSKA, |
4. Tomasz, SIBORA, |
9. Paweł, GRZYBOWSKI, |
5. Arkadiusz, GOSZKA, |
10. Tadeusz, ZAWIASIŃSKI, |
g. SO - SAMOOBRONA (NI) |
1. Waldemar,
NOWAKOWSKI, |
6. Wiesław Krzysztof, RAFALSKI, |
2. Artur, PIOTROWICZ, |
7. Arkadiusz Józef, WRÓBEWLSKI, |
3. Joanna Alicja,
IDCZAK, |
8. Lech Piotr, SKARBIŃSKI, |
4. Sebastian Franciszek,
FILIPEK-KAŹMIERCZAK, |
9. Andrzej, PIETRZAK, |
5. Michał, GMYS, |
10. Piotr Jarosław, OSTROWSKI, |
h. LPR - LIGA POLSKICH RODZIN
(NI) |
1. Anna, Elżbieta,
SOBECKA, |
6. Janusz Zdzisław, KLIMEK, |
2. Sławomir Maciej,
ROIŃSKI, |
7. Piotr Paweł, ŚIĘBIDA, |
3. Marcin, WROŃSKI, |
8. Stanisław, GRODZICKI, |
4. Wojciech Adam,
SŁAWIŃSKI, |
9. Damian Michał, RYBAK, |
5. Tadeusz,
ZAPARUSZEWSKI, |
10. Dariusz Stanisław, WAŁĘSA, |
i. PLD - PARTIA
LUDOWO-DEMOKRATYCZNA (NI) + KPEiR - KRAJOWA PARTIA EMERYTÓW I RENCISTÓW (no
MEP) |
1. Marek Jacek,
MAJEWSKI, |
6. Zdzisław Roman, TALARCZYK, |
2. Eugeniusz Roman,
WYPIJEWSKI, |
7. Zbigniew Grzegorz, TUROWIEC, |
3. Sławomir Andrzej,
SZYC, |
8. Tadeusz Damazy, KOPERSKI, |
4. Dariusz, WOŹNIAK, |
9. Agnieszka Joanna, WÓJCIK, |
5. Andrzej, DUKAT, |
10. |
PARTIS NON REPRESENTES AU
PE |
a. IdP - INICJATYWA DLA
POLSKI |
1. Piotr RADZICKI, |
4. Adam, JANKOWSKI, |
2. Leszek KARWECKI, |
5. Mariola Danuta, WEGNER, |
3. Gabriel, MAŃKOWSKI, |
6. |
b. PPP - POLSKA PARTIA PRACY |
1. Grzegorz Adam,
KULCZYCKI, |
4. Waldemar, WOLANT, |
2. Zbigniew, ADAMCZYK, |
5. Arkadiusz Tomasz, SKALSKI, |
3. Sabina Jadwiga,
WODNIOK, |
6. |
c. UPR - UNIA REALNEJ
POLITYKI |
1. Wojciech, NOWACKI, |
4. Krzysztof, POCHMARA, |
2. Edward, FORTUNIAK, |
5. Władysław, MARKOWSKI, |
3. Maria, KOSTZREWA, |
6. |
d. OGOLNOPOLSKI KOMITET
OBYWATELSKI OKO |
1. Stefan Marian,
PASTUSZEWSKI, |
4. Piotr, JANKOWSKI, |
2. Jakub Stanisław,
KAWAŁEK, |
5. Włodzimierz Jan, ZIELIŃSKI, |
3. Marcin Jakub,
WYSOCKI, |
6. |
e. NARODOWY KOMITET WYBORCZY
WYBORCÓW |
1. Maria Teresa,
ŚLIWIŃSKA, |
4. Tomasz, BOROWIAK, |
2. Wojciech,
JARANOWSKI, |
5. Mirosław Antoni, GLAZIK, |
3. Tomasz Henryk,
DZIKI, |
6. |
PARTIS REPRESENTES AU PE OU
AFFILIES A L'UN DE SES GROUPES |
a. PO - PLATFORMA OBYWATELSKA
(PPE-DE) |
1. Barbara, KUDRYCKA |
6. Marek, PRZEŹDZIECKI |
2. Krzysztof Wiesław,
HOŁOWCZYC |
7. Maciej Paweł, GRZECHNIK |
3. Witold, STRZELEC |
8. Marcin, KOZŁOWSKI |
4. Cezary,
CIEŚLUKOWSKI |
9. Benon Józef, GAZIŃSKI |
5. Bożena Halina,
DIABY |
10. Jacek, PIORUNEK |
b. PSL - POLSKIE STRONNICTWO
LUDOWE (PPE-DE) |
1. Stanisław,
ŻELICHOWSKI, |
6. Iwona, KACPRZAK, |
2. Wojciech,
DZIERZGOWSKI, |
7. Renata Małgorzata, KOBIELA, |
3. Alicja,
HRYNIEWICKA, |
8. Piotr Karol, PŁOSKI, |
4. Wacław Jan,
STRAŻEWICZ, |
9. Krzysztof, RADZISZEWSKI, |
5. Marek, TRĘBICKI, |
10. |
c. SLD - SOJUSZ LEWICY
DEMOKRATYCZNEJ + UP - UNIA PRACY (PSE) |
1. Janusz LORENZ, |
4. Sebastian FLOREK, |
2. Zofia TRANCYGIER -
KOCZUK, |
4. Tomasz GAŁĄZKA, |
3. Bartosz, WOJDA, |
6. Hanna MIKULSKA – BOJARSKA, |
d. SDPL - SOCJALDEMOKRACJA POLSKI
(PSE) |
1. Wojciech Bartłomiej,
SZEWKO, |
5. Monika, WRÓBLEWSKA, |
2. Zbigniew Hipolit,
PUCHAJDA, |
6. Robert, PONCYLJUSZ, |
3. Anna, BURYŁO, |
7. Grzegorz, EIDER, |
4. Andrzej, ZABORSKI, |
8. Maja Kinga, BARTOSZEWICZ, |
e. UW - UNIA WOLNISCI (ELDR) (No
MEP currently) |
1. Michał, KLINGER, |
6. Daniel Andrzej, OŁTARZEWSKI, |
2. Ewa Renata,
ZAKRZEWSKA, |
7. Dariusz, LIS, |
3. Paweł, STRĄCZEK, |
8. Stefan Michał, MARCINKIEWICZ, |
4. Andrzej, KUŹMA, |
9. Damian, SIENKIEWICZ, |
5. Janusz Andrzej,
GIERULSKI, |
10. Andrzej, ROMAŃCZUK, |
f. PiS - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
(UEN) |
1. Aleksander,
SZCZYGŁO, |
6. Kazimierz, ROMANOWSKI, |
2. Jan, ŻOCHOWSKI, |
7. Wojciech, SZADZIEWICZ, |
3. Romuald,
ŁANCZKOWSKI, |
8. Paweł, KOWSZYŃSKI, |
4. Grzegorz NOWACZYK, |
9. Tomasz, BINCZAK, |
5. Waldemar Franciszek
PĘDZIŃSKI, |
10. Iwona, ARENT, |
g. SO - SAMOOBRONA (NI) |
1. Bolseław Borys,
BORYSIUK, |
6. Jolanta, JEZNACH, |
2. Grzegorz Władysław,
MAJCHRZAK, |
7. Józef, WIERZBIŃSKI, |
3. Tomasz Edward, GAN, |
8. Dariusz Walenty, SARGALSKI, |
4. Ewa, GUTOWSKA, |
9. Zenon, ZAWADZKI, |
5. Wojciech, BABIŃSKI, |
10. Ewa, RADUSZKIEWICZ, |
h. LPR - LIGA POLSKICH RODZIN
(NI) |
1. Bogusław, ROGALSKI, |
6. Jan, JAROTA, |
2. Marek, WASILEWSKI, |
7. Katarzyna, DEC, |
3. Beata, ANTYPIUK, |
8. Sebastian, CZAJKOWSKI, |
4. Anna, BOGDAN, |
8. Piotr, PREKOWSKI, |
5. Piotr, ZARĘBA, |
9. Zbigniew, ŁUKASZEWSKI, |
i. PLD - PARTIA
LUDOWO-DEMOKRATYCZNA (NI) + KPEiR - KRAJOWA PARTIA EMERYTÓW I RENCISTÓW (no
MEP) |
1. Marek Sławomir,
ŻEJMO, |
6. Marcin, SKOWROŃSKI, |
2. Klaudiusz,
SEVKOVIC, |
7. Wiesław, SAWICKI, |
3. Mieczysław, SOWUL, |
8. Czesława,
ŻBOKOWSKA-NAPIÓRKOWSKA, |
4. Władysław,
KUBIŃSKI, |
9. Marcin, KOSZUTA, |
5. Wiesław, PACHO, |
10. Mariusz, WRÓBEL, |
PARTIS NON REPRESENTES AU
PE |
a. IdP - INICJATYWA DLA
POLSKI |
1. Janusz Leon, LEWKO, |
4. Henryk LELUSZ, |
2. Korneliusz Piotr,
PACUDA, |
5. Adam RUDZEWICZ, |
3. Janusz Franciszek,
NOWAKOWSKI, |
6. |
b. PPP - POLSKA PARTIA PRACY |
1. Kazimierz,
LUBOWICKI, |
4. Iwona Izabela, MAŁYSZ, |
2. Jerzy Zbigniew,
SZYMAŃSKI, |
5. Aldona Julita, KULPA, |
3. Ksawery, NIKODY, |
6. |
c. UPR - UNIA REALNEJ
POLITYKI |
1. Bogumił Cezary,
KOWSZUK, |
4. Wojciech Szczepan, GROTECKI, |
2. Michał, MADRAS, |
5. Ewa Małgorzata, KOZŁOWSKA, |
3. Izabella,
BARTOSZEWSKA-LEOSZKO, |
6. |
d. OGOLNOPOLSKI KOMITET
OBYWATELSKI OKO |
1. Franciszek,
SIEMIENKO, |
4. Szczepan Michał, CHMAY, |
2. Piotr, ŁAZOWSKI, |
5. Elżbieta Barbara, SKOWROŃSKA |
3. Jerzy Włodzimierz,
JAROSZEWSKI, |
6. |
e. PPN - POLSKA PARTIA
NARODOWA |
1. Iwona, ZIELINKO, |
4. Edward Stanisław, PIASECKI, |
2. Karolina Helena,
SURAŻYŃSKA, |
5. Andrzej, PARSZO, |
3. Sławomir Aleksander,
DAWIDOWSKI, |
6. Władysław Mieczysław,
ORZECHOWSKI, |
f. NARODOWY KOMITET WYBORCZY
WYBORCÓW |
1. Gniewomir,
ROKOSZ-KUCZYŃSKI, |
4. Słwomir, SNARSKI, |
2. Lech, RUTKOWSKI, |
5. Lechm MARGEL, |
3. Dariusz, CISZEWSKI, |
6. |
g. KONFEDERACJA RUCH OBRONY
BEZROBOTNYCH |
1. Janina, RADOMSKA, |
4. Mirosław, SUWIŃSKI, |
2. Marek, CZARNIAWSKI, |
5. Halina, CHODOROWICZ, |
3. Krzysztof,
NIEWIŃSKI, |
6. |
PARTIS REPRESENTES AU PE OU
AFFILIES A L'UN DE SES GROUPES |
a. PO - PLATFORMA OBYWATELSKA
(PPE-DE) |
1. Paweł PISKORSKI |
6. Krzysztof ROSZKOWSKI |
2. Wisła SURAŻSKA |
7. Anna KALINOWSKA |
3. Andrzej KRAJEWSKI |
8. Witold REMISZEWSKI |
4. Andrzej CHOŁDZYŃSKI |
9. Renata OSIECKA |
5. Marzena GRZEGORCZYK |
10. Bartłomiej KOZŁOWSKI |
b. PSL - POLSKIE STRONNICTWO
LUDOWE (PPE-DE) |
1. Mirosław, ZĄBEK, |
6. Artur, POZOREK, |
2. Erwina Lilia,
RYŚ-FERENC, |
7. Marcin Paweł, PODKAŃSKI, |
3. Dariusz Grzegorz,
GRAJDA, |
8. Sławomir, ZAJĄC, |
4. Ewa, WIŚNIEWSKA, |
9. Andrzej Henryk, SIARNA, |
5. Piotr Stanisław,
GALIŃSKI, |
10. Stanisław Jakub, WÓJCIK, |
c SLD - SOJUSZ LEWICY
DEMOKRATYCZNEJ + UP - UNIA PRACY (PSE) |
1. Piotr
GADZINOWSKI, |
5. Daniel, PREDKOPOWICZ, |
2. Anna SKRZYPEK, |
6. Anna, UZDOWSKA-GACEK, |
3. Grzegorz,
WALKIEWICZ, |
7. Janusz CIEŚLAK |
4. Joanna MIZGAŁA, |
8. |
d. SDPL - SOCJALDEMOKRACJA POLSKI
(PSE) |
1. Dariusz, ROSATI, |
5. Roman, DOMAŃSKI, |
2. Małgorzata. PACEK, |
6. Piotr, POJEDYNEK, |
3. Bartosz, SZYKE, |
7. Daniel, GARŁOWSKI, |
4. Kinga, MACIEJEWSKA, |
8. Piotr, SKUBISZEWSKI, |
e. UW - UNIA WOLNISCI (ELDR) (No
MEP currently) |
1. Bronisław, GEREMEK |
6. Krzysztof Tadeusz, POPOWICZ, |
2. Wikotr Tadeusz,
JĘDRZEJEWSKI, |
7. Antonina Maria, ŻMIJEWSKA, |
3. Magdalena, NETZEL, |
8. Andrzej Robert, FERBER, |
4. Maria Anna, KNOTHE, |
9. Lech Kazimierz, KŁOSIEWICZ, |
5. Jan Krzysztof,
MINKIEWICZ, |
10. Andrzej Jan, WIELOWIEYSKI, |
f. ZIELONI 2004 (Verts/ALE) (No
MEPcurrently) |
1. Urszula, BURKOT, |
5. Izabela, ODROBIŃSKA, |
2. Krystian,
LEGIERSKI, |
6. Michał, DUSZAK, |
3. Magda, MOSIEWICZ, |
7. Łukasz, CIOŁEK, |
4. Maciej,
WIECZORKOWSKI, |
8. |
g. PiS - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
(UEN) |
1. Michał Tomasz ,
KAMIŃSKI, |
6. Romuald, GRONKIEWICZ, |
2. Janusz Bogumił,
KOCHANOWSKI, |
7. Anna, SIKORA, |
3. Ewa, TOMASZEWSKA, |
8. Tomasz Marian, KOZIŃSKI, |
4. Jacek Antoni,
PIĄTKIEWICZ, |
9. Leszek, TOKARCZYK, |
5. Grażyna, IGNACZAK –
BANDYCH |
10. Paweł, STAŃCZYK, |
h. SO - SAMOOBRONA (NI) |
1. Michał Paweł,
WOSZCZEROWICZ, |
6. Marek Janusz, JOKIEL, |
2. Anna, KALATA, |
7. Krzysztof Adam, BARCIKOWSKI, |
3. Grzegorz Stanisław,
LIZER, |
8. Monika Małgorzata, GRABAREK, |
4. Alina, PIOTROWSKA, |
9. Oktawian Krzysztof, DOMINIK, |
5. Zygmunt Bolesław,
KRÓLAK, |
10. Piotr Jacek, ZYGARSKI, |
i. LPR - LIGA POLSKICH RODZIN
(NI) |
1. Wojciech,
WIERZEJSKI, |
6. Mariusz Artur, AFFEK, |
2. Marcin, OLBRYCHT, |
7. Daniel, PAWŁOWIEC, |
3. Jan, ENGELGARD, |
8. Bernard, WOJCIECHOWSKI, |
4. Krzysztof, MOTAS, |
9. Andrzej, ZAKRZEWSKI, |
5. Cyprian Andrzej,
GUTKOWSKI, |
10. Szymon Jerzy, PAWŁOWSKI, |
j. PLD - PARTIA
LUDOWO-DEMOKRATYCZNA (NI) + KPEiR - KRAJOWA PARTIA EMERYTÓW I RENCISTÓW (no
MEP) |
1. Roman, JAGIELIŃSKI, |
6. Teresa, JAROSZEWSKA-PEŁKA, |
2. Andrzej, ZIEMSKI, |
7. Witold, CZERNEK, |
3. Karol, KOSTRZĘBSKI, |
8. Janusz, DYDUCH, |
4. Beata, SZCZYTOWSKA, |
9. Stanisław, ŁOPUSZAŃSKI, |
5. Agnieszka,
MIROWSKA-TOMASZEWSKA, |
10. Ewa, JASKÓŁSKA, |
PARTIS NON REPRESENTES AU
PE |
a. IdP - INICJATYWA DLA
POLSKI |
1. Barbara
BORYS-DAMIĘCKA, |
4. Bogdan LESYNG, |
2. Karol, MIŁKOWSKI, |
5. Remigiusz, WITKOWSKI, |
3. Ryszard BOBROWSKI, |
6. |
b. PPP - POLSKA PARTIA PRACY |
1. Andrzej, CHYŁEK, |
4. Martyna Mieczysława,
SKIBNIEWSKA, |
2. Krzysztof Józef,
MORDASIEWICZ, |
5. Patryk Witold, ZIÓŁKOWSKI, |
3. Katarzyna Ewa,
TUREK, |
6. |
c. UPR - UNIA REALNEJ
POLITYKI |
1. Stanisław, WOJTERA, |
4. Dariusz, DEREŃKO, |
2. Marcin, BONICKI, |
5. Przemysław, ZABOKLICKI, |
3. Wojciech,
BARTELSKI, |
6. |
d. OGOLNOPOLSKI KOMITET
OBYWATELSKI OKO |
1. Albert Stanisław,
ŚWIATOPEŁK-CZETWERTYŃSKI, |
4. Tadeusz, MILIK |
2. Waldemar,
BŁASZCZUK, |
5. Leszek, SKWIERCZYŃSKI, |
3. Monika Małgorzata,
WIELGOSZ, |
6. |
e. NARODOWY KOMITET WYBORCZY
WYBORCÓW |
1. Bohdan Heronim,
CYWIŃSKI, |
4. Helena, SZCZEKOWSKA, |
2. Krzysztof Henryk,
ŻMIJEWSKI, |
5. Marek Jarosław, HOŁUBICKI, |
3. Andrzej, STREJLAU, |
6. |
f. RAZEM DLA PRZYSZŁOŚCI |
1. Krystyna,
KRZEKOTOWSKA |
4. Kazimierz, RÓWNY |
2. Agnieszka,
BAÑKOWSKA, |
5. Ewa, WIERZBOWSKA, |
3. Dariusz, RUDNICKI, |
6. |
g. KONFEDERACJA RUCH OBRONY
BEZROBOTNYCH |
1. Ireneusz Ryszard,
KOSMAHL, |
4. Maria Jolanta, SŁMIŃSKA, |
2. Jan, GULAK, |
5. Adam Jakub, TRETTER, |
3. Zbigniew Jakub,
SZLENIK, |
6. |
PARTIS REPRESENTES AU PE OU
AFFILIES A L'UN DE SES GROUPES |
a. PO - PLATFORMA OBYWATELSKA
(PPE-DE) |
1. Krzysztof BOBIŃSKI |
6. Waldemar OLSZEWSKI |
2. Robert AMBROZIEWICZ |
7. Krzysztof STRZYŻEWSKI |
3. Dariusz
SZCZYGIELSKI |
8. Iwona LEWANDOWSKA |
4. Jolanta
KORPETTA-ZYCH |
9. Ryszard KRAJEWSKI |
5. Jerzy KRUPA |
10. Wojciech CHODKOWSKI |
b. PSL - POLSKIE STRONNICTWO
LUDOWE (PPE-DE) |
1. Adam Krzysztof,
STRUZIK, |
6. Danuta, JANUSZ, |
2. Elżbieta, LANC, |
7. Rafał, CZAJKOWSKI, |
3. Zbigniew Krzysztof,
KUŹMIUK, |
8. Wiktor Władysław, SZMULEWICZ, |
4. Jan, BORKOWSKI, |
9. Zenon, SZCZEPANOWSKI, |
5. Henryk,
KISIELEWSKI, |
10. Marek Wacław, SAWICKI, |
c. SLD - SOJUSZ LEWICY
DEMOKRATYCZNEJ + UP - UNIA PRACY (PSE) |
1. Marian, WORONIN, |
6. Sylwia, SZWED, |
2. Anna GREGIER, |
7. Cezary, SIERADZKI, |
3. Wojciech,
JASTRZĘBSKI, |
8. Andrzej, STEFANIAK, |
4. Anna, ZIAREK, |
9. Jacek, WŁODYKA,, |
5. Barbara, SKAŁBANIA, |
10. |
d. SDPL - SOCJALDEMOKRACJA POLSKI
(PSE) |
1. Krzysztof Teodor
TOEPLITZ, |
6. Dariusz, MYRCHA, |
2. Zugmunt Jacek,
NITA, |
7. Dorota, BORUTA, |
3. Elżbieta Teresa,
BIERNACKA, |
8. Sebastian, KOZŁOWSKI, |
4. Swapan, CHAUDHURI, |
9. |
5. Teresa, CHLEBIŃSKA, |
10. |
e. UW - UNIA WOLNISCI (ELDR) (No
MEP currently) |
1. Agata, MORGAN |
6. Krzysztof Alfred, SIEMIENIK, |
2. Jeremi, SADOWSKI, |
7. Paweł Michał, POŚNIK, |
3. Kamila, GASIUK, |
8. Agata Joanna, GRZELEWSKA, |
4. Anna Antonina,
DARSKA, |
9. Krzysztof, DOŁOWY, |
5. Sławomir, WALCZUK, |
10. Zbigniew, BUJAK, |
f. PiS - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
(UEN) |
1. Marian, PILKA |
6. Tomasz, KALZYNSKI, |
2. Janusz, NIEDZIELA, |
7. Kinga, ILSKA, |
3. Tadeusz, PYRCIOCH, |
8. Tomasz, KOTOWSKI, |
4. Cezary, POMARANSKI, |
9. Marek, MARTYNOWSKI, |
5. Małgorzata,
KRZYZANOWSKA, |
10. Artur, MARSZALKIEWICZ, |
g. SO - SAMOOBRONA (NI) |
1. Marek, CZARNECKI, |
6. Tomasz Cezary, SZYJKO, |
2. Andrzej Józef,
GERYK, |
7. Karolina, SOCHA, |
3. Ryszard Stanisław,
WIJAS, |
8. Sławomir Grzegorz, KĘPCZYK, |
4. Urszula,
ZIEJA-SIEDLECKA, |
9. Jerzy Stanisław, PIASECZKI, |
5. Agnieszka, BROMKE, |
10. Czesław Jacenty, KRAKOWSKI, |
h. LPR - LIGA POLSKICH RODZIN
(NI) |
1. Dariusz, GRABOWSKI, |
6. Marek, RATYŃSKI, |
2. Bogusław, KOWALSKI, |
7. Arkadiusz, SOWA, |
3. Witold, BAŁAŻAK, |
8. Marian, BRUDZYNSKI, |
4. Włodzimierz,
KUCHARSKI, |
9. Waldemar, BRZOSTEK, |
5. Adam, GUCWA, |
10. Jerzy Filip, CHRZANOWSKI, |
i. PLD - PARTIA
LUDOWO-DEMOKRATYCZNA (NI) + KPEiR - KRAJOWA PARTIA EMERYTÓW I RENCISTÓW (no
MEP) |
1. Tomasz, MAMIŃSKI, |
6. Zdzisław, SYKALA, |
2. Katarzyna Anna,
ROMAN-PĘKAŁA, |
7. Michał, BRUDNY, |
3. Adam, MROCZKOWSKI, |
8. Leszek, KUBIK, |
4. Józef, PIEŃKOWSKI, |
9. Leszek, FEDORIWICZ, |
5. Edyta, MALEWICZ, |
10. |
PARTIS NON REPRESENTES AU
PE |
a. IdP - INICJATYWA DLA
POLSKI |
1. Józef, SZABŁOWSKI, |
4. Paweł, GAJOS, |
2. Alicja, ZIELIŃSKA, |
5. Anna, PTAK, |
3. Robert, RAJECKI, |
6. |
b. PPP - POLSKA PARTIA PRACY |
1. Michał,
JANISZEWSKI, |
4. Adam, RADZIWON, |
2. Robert Paweł,
WÓJCIK, |
5. Izabela Helena, SOBOLEWSKA, |
3. Janusz Edward,
GAŃKO, |
6. |
c. UPR - UNIA REALNEJ
POLITYKI |
1. Andrzej Jacek,
NOWAKOWSKI, |
4. Waldemar Jan, RAJCA, |
2. Michał Andrzej,
FISZER, |
5. Krzysztof Jan, ŻOCHOWSKI, |
3. Adam, WIELOMSKI, |
6. |
d. OGOLNOPOLSKI KOMITET
OBYWATELSKI OKO |
1. Andrzej, KOWALCZYK, |
4. Ewa, OLESIEJUK, |
2. Wacław, ŻELAZO, |
5. Marcin, Aleksander, JAROSZ, |
3. Jolanta, DUCH, |
6. |
e. PPN - POLSKA PARTIA
NARODOWA |
1. Beata Małgorzata,
MAKSYMIAK, |
4. Edward, JANICKI, |
2. Katarzyna Renata,
JAŚKIEWICZ, |
5. Sylwester, STELMASZCZYK, |
3. Romuald, SULIMA, |
4. |
f. NARODOWY KOMITET WYBORCZY
WYBORCÓW |
1. Jan, REJCZAK, |
4. Teresa Jadwiga, BANASIAK, |
2. Jerzy Marian, KITA, |
5. Adam Feliks, WOJCIECHOWSKI, |
3. Michał, DROZDEK, |
6. |
PARTIS REPRESENTES AU PE OU
AFFILIES A L'UN DE SES GROUPES |
a. PO - PLATFORMA OBYWATELSKA
(PPE-DE) |
1. Jacek
SARYUSZ-WOLSKI |
6. Longiniusz ŁUCZAK |
2. Jan ŻEREK |
7. Janusz JASIŃSKI |
3. Aleksander
BACCIARELLI |
8. Tadeusz SOKÓŁ |
4. Ilona ORCZYKOWSKA |
9. Jakub JĘDRZEJCZAK |
5. Michał RYSZKIEWICZ |
10. Rafał Piotr WÓJCIK |
b. PSL - POLSKIE STRONNICTWO
LUDOWE (PPE-DE) |
1. Janusz Czesław,
WOJCIECHOWSKI, |
6. Włodzimierz Jan, OWCZAREK, |
2. Wojciech Szczęsny,
ZARZYCKI, |
7. Wiesław, GOŁĘBIEWSKI, |
3. Krystyna, OZGA, |
8. Witold Jacek, WITCZAK, |
4. Tadeusz Stanisław,
GAJDA, |
9. Henryk Stanisław, SIEMIŃSKI, |
5. Jolanta Halina,
SZCZYPIŃSKA, |
10. Sławomir Krzysztof, JUSZCZYK, |
c. SLD - SOJUSZ LEWICY
DEMOKRATYCZNEJ + UP - UNIA PRACY (PSE) |
1. Mieczysław
TEODORCZYK, |
6. Paweł, SZCZEŚNIAK, |
2. Anna Małgorzata,
ADAMSKA, |
7. Aleksandra Izabella, DARNOWSKA, |
3. Wiesława, GARSTKA, |
8. Iwona Katarzyna, FAŁTYN, |
4. Jerzy Henryk,
JANICKI, |
9. Bogdan Stanisław, RUNOWSKI, |
5. Magdalena,
MARCINIAK, |
10. Krzysztof Henryk, TUROWSKI, |
d. SDPL - SOCJALDEMOKRACJA POLSKI
(PSE) |
1. Marek Piotr,
GÓRSKI, |
6. Ewa, MINOR-ŁUNKIEWICZ, |
2. Jacek, CHMIELNIK, |
7. Arkadiusz, GÓRA, |
3. Grzegorz,
LEŚNIEWICZ, |
8. Paweł, ROZPIÓRSKI, |
4. Andrzej,
MICHAŁKIEWICZ, |
9. Katarzyna Justyna, NOWAKOWSKA, |
5. Julia,
KIROWA-WIŚNIEWSKA, |
10. Filip, BURSA, |
e. UW - UNIA WOLNISCI (ELDR) (No
MEP currently) |
1. Cezary, JÓZEFIAK, |
6. Anna, POLAKOW-NEJMAN, |
2. Katarzyna,
LUBNAUER, |
7. Ryszard, GOLAŃSKI, |
3. Robert, PAWLAK, |
8. Jolanta, SZARLEJA, |
4. Emilia,
KANSY-SŁOWIŃSKA, |
9. Błażej, LENKOWSKI, |
5. Paulina, KUZNIAK, |
10. Rafał, WAWRZYŃCZAK, |
f. PiS - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
(UEN) |
1. Paweł, ZALEWSKI, |
6. Bohdan, PILARSKI, |
2. Małgorzata,
BARTYZEL, |
7. Andrzej, LIS, |
3. Maria, WENTLANDT -
WALKIEWICZ, |
8. Jerzy, LOBA, |
4. Tomasz, BEKALAREK |
9. Iwona, WIECZOREK |
5. Piotr, ZIOLKOWSKI, |
10. Jakub, WODKA, |
g. SO - SAMOOBRONA (NI) |
1. Bogdan, GOLIK, |
6. Jacek, KARDASZEWSKI, |
2. Wiktor Piotr,
SZEWCZYK, |
7. Michał Amadeusz, DRAB, |
3. Zbigniew Stanisław,
WOJTERA, |
8. Joanna Małgorzata, UBYCH, |
4. Bogdan, LISIECKI, |
9. Marek, SZUFLIŃSKI, |
5. Grzegorz, CABAN, |
10. Kazimierz, KARP, |
h. LPR - LIGA POLSKICH RODZIN
(NI) |
1. Ryszard, BENDER, |
6. Zbigniew, CABAN, |
2. Urszula,. KRUPA, |
7. Elżbieta, MANZEL, |
3. Marek, RATUSZNIAK, |
8. Kryspian, PRZYJAZNY, |
4. Maria Bernadeta,
PŁOSZAJSKA, |
9. Piotr Tadeusz, SZADKOWSKI, |
5. Jan Aleksander,
LIBERA, |
10. Jacek Marian, ADAMCZYK, |
i. PLD - PARTIA
LUDOWO-DEMOKRATYCZNA (NI) + KPEiR - KRAJOWA PARTIA EMERYTÓW I RENCISTÓW (no
MEP) |
1. Krzysztof,
RUTKOWSKI, |
6. Edward Józef, GRZYBOWSKI, |
2. Renata, NOWAK, |
7. Arkadiusz Adam, PUPAR, |
3. Wiesława, WYSOCKA, |
8. Paulina Jadwiga, KOMOS, |
4. Grażyna, ROSIŃSKA, |
9. Katarzyna, BIERNACIAK, |
5. Sławomir Piotr,
DANIŁOWICZ, |
10. Bogdan, KACZMARCZYK |
PARTIS NON REPRESENTES AU
PE |
a. IdP - INICJATYWA DLA
POLSKI |
1. Sławomir Jan,
OWCZARSKI, |
4. Marcin Włodzimierz, SZULC, |
2. Janusz, RATAJCZYK, |
5. Agata Halina, OWCZAREK, |
3. Aleksandra Anna,
SZELIGOWSKA, |
6. |
b. PPP - POLSKA PARTIA PRACY |
1. Andrzej, ŚLIPKO, |
4. Adam Marcin, STAŚKIEWICZ, |
2. Paweł,
WIELECHOWSKI, |
5. Zbigniew Józef, DĘBICKI, |
3. Waldemar, BOROWSKI, |
6. |
c. UPR - UNIA REALNEJ
POLITYKI |
1. Kacper Mikołaj,
KORWIN-MIKKE, |
4. Przemysław, CHRUST, |
2. Andrzej Roman,
MALKA, |
5. Maciej, ABRAMOWICZ, |
3. Marcin Andrzej,
MOTYLEWSKI, |
6. |
d. OGOLNOPOLSKI KOMITET
OBYWATELSKI OKO |
1. Rafał Wojciech,
KASPRZYK, |
4. Antoni, SZRAM, |
2. Dionizy Adam,
GŁOWACKI, |
5. Lech Jan, BANASIK, |
3. Danuta Maria, KONIECZNA
MALATYŃSKA, |
6. |
e. PPN - POLSKA PARTIA
NARODOWA |
1. Mariusz, OPALA, |
4. Beniamin, DWORZYŃSKI, |
2. Paweł, WRZESIŃSKI, |
5. Zdzisław Bronisław, PODSIEDZIK, |
3. Tomasz,
ŁUKASZEWSKI, |
6. |
f. NARODOWY KOMITET WYBORCZY
WYBORCÓW |
1. Wojciech,
ŁASZKIEWICZ, |
4. Krasimir, KARKOSZKA, |
2. Michał, SEWERYŃSKI, |
5. Jerzy, GORYSZEWSKI, |
3. Janusz Henryk,
ZAWADZKI, |
6. |
g. KONFEDERACJA RUCH OBRONY
BEZROBOTNYCH |
1. Edward, DULEWICZ, |
4. Mariusz Marek, MICHALAK, |
2. Agata,
ROSIAK-MIROWSKA, |
5. Robert Józef, POGORZELEC, |
3. Tomasz, SZYMAŃSKI, |
6. |
h. NARODOWE ODRODZENIE POLSKI |
1. Maciej, JANICKI, |
4. Michał, FREJNO, |
2. Michał, FLASZKA, |
5. Bogusław,TRZECIAK, |
3. Krzysztof,
BARKIEWICZ, |
6. |
PARTIS REPRESENTES AU PE OU
AFFILIES A L'UN DE SES GROUPES |
a. PO - PLATFORMA OBYWATELSKA
(PPE-DE) |
1. Filip KACZMAREK |
6. Sidonia JĘDRZEJEWSKA |
2. Michał STULIGROSZ |
7. Jacek KOŚCIJAŃSKI |
3. Monika HENKE |
8. Henryk JÓZEFOWSKI |
4. Mieczysław AUGUSTYN |
9. Janetta NIEMANN |
5. Jerzy
JARMUSZKIEWICZ |
10. Wojciech ZIEMNIAK |
b. PSL - POLSKIE STRONNICTWO
LUDOWE (PPE-DE) |
1. Andrzej Marian,
GRZYB, |
6. Stanisław, KALEMBA, |
2. Dariusz,
BĄCZKOWSKI, |
7. Józef, LEWANDOWSKI, |
3. Edward Franciszek,
CYRSON, |
8. Joanna Barbara, ROSOŁEK, |
4. Karolina Anna,
ECKERT, |
9. Sabina, RYBAKOWSKA, |
5. Józef Zbigniew,
GRUSZKA, |
10. Marek Stanisław, TOMICKI, |
c. SLD - SOJUSZ LEWICY
DEMOKRATYCZNEJ + UP - UNIA PRACY (PSE) |
1. Marek Maciej,
SIWIEC, |
5. Stanisław JARECKI, |
2. Wiesława ZIÓŁKOWSKA
(UP), |
6. Małgorzata, MATCZAK, |
3. Andrzej
GAWŁOWSKI, |
7. Łukasz NACZAS, |
4. Izabela DYLEWSKA, |
8. Rufin SOKOŁOWSKI, |
d. SDPL - SOCJALDEMOKRACJA POLSKI
(PSE) |
1. Elżbieta Irena,
SMORAWIŃSKA, |
6. Tomasz Krzysztof, JAROŃSKI, |
2. Jose Maria,
FLORENCIO, |
7. Joanna Dorota, KALIŃSKA, |
3. Piotr, LASECKI, |
8. Tomasz, CHORAB, |
4. Karolina Monika,
PAWLICZAK, |
9. Michał Antoni, WOJTALIK, |
5. Katarzyna,
TRZECIAK, |
10. |
e. UW - UNIA WOLNISCI (ELDR) (No
MEP currently) |
1. Jan, KUŁAKOWSKI |
6. Halina Teresa, OLSZEWSKA, |
2. Paweł Jan,
LISIEWICZ, |
7. Jerzy Stanisław, CZECH, |
3. Jerzy Jan,
KORALEWSKI, |
8. Artur Piotr, DEMBNY, |
4. Joanna Małgorzata,
STARĘGA-PIASEK, |
9. Tadeusz Bernard, BANACH, |
5. Edward Józef,
SZCZUCKI, |
10. Maciej, KIERZAK, |
f. PiS - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
(UEN) |
1. Marcin,
LIBICKI, |
6. Monika Anna, BĄCZYK, |
2. Andrzej Edward,
DREWNIAK, |
7. Izolda, SZCZERBICKA, |
3. Lidia, CZECHAK, |
8. Mariola, RAKIEWICZ, |
4. Zbigniew,
CZERWIŃSKI, |
9. Wojciech, WOŚKOWIAK, |
5. Eleonora ,SCIESZKA, |
10. Małgorzata Agnieszka, SZRAMA, |
g. SO - SAMOOBRONA (NI) |
1. Jan Tadeusz,
MASIEL, |
6. Eugeniusz, KOCZOROWSKI, |
2. Tadeusz Antoni,
ROMANOWICZ, |
7. Rafał Maciej, ADAMCZAK, |
3. Józef Witold,
JUSZKIEWICZ, |
8. Katarzyna Ewa,
MARCINIAK-HELIŃSKA, |
4. Agnieszka Maria,
JĘDRYCZKA, |
9. Zbigniew Jan, MALENGOWSKI, |
5. Włodzimierz,
DOMISIEWICZ, |
10. Jan Kazimierz, DERĘGOWSKI, |
h. LPR - LIGA POLSKICH RODZIN
(NI) |
1. Witold,
TOMCZAK, |
6. Artur Michał, KOŚMIDER, |
2. Przemysław, PIASTA, |
7. Przemysław, PAWLAK, |
3. Jerzy Jan,
WOJTASZEK, |
8. Radosław, HANDKE, |
4. Ireneusz Jan,
MICHALAK, |
9. Piotr Władysław, GORCZYŃSKI, |
5. Mieczysława Maria,
ZALEWSKA, |
10. Bartosz Piotr, RZEŹNICZAK, |
n. PLD - PARTIA
LUDOWO-DEMOKRATYCZNA (NI) + KPEiR - KRAJOWA PARTIA EMERYTÓW I RENCISTÓW (no
MEP) |
1. Włodzimierz,
WYCISK, |
6. Małgorzata, DUKAT-GRZESIAK, |
2. Joanna, PAUL, |
7. Andrzej, KISIELKA, |
3. Krzysztof,
MULLAUER, |
8. Edmund, LEŚNIEWSKI, |
4. Mieczysław,
GARSTECKI, |
9. Bogdan, BOGACKI, |
5. Łukasz, STACHOWIAK, |
10. Henryk, RAJEWICZ, |
PARTIS NON REPRESENTES AU
PE |
a. IdP - INICJATYWA DLA
POLSKI |
1. Wojciech SZCZĘSNY
KACZMAREK, |
4. Tadeusz Piotr, MICHALSKI, |
2. Barbara WRZESIŃSKA, |
5. Mirosław Kazimierz , KRYSIAK, |
3. Włodzimierz Jan ,
PILARCZYK, |
6. |
b. PPP - POLSKA PARTIA PRACY |
1. Mariusz, PAWLUK, |
4. Aldona Celina, JEDWABNA, |
2. Kinga Katarzyna,
STAWECKA, |
5. Mariusz Paweł, KOZIOŁ, |
3. Mieczysław Andrzej,
STACHOWIAK, |
6. |
c. UPR - UNIA REALNEJ
POLITYKI |
1. Artur, SZUBERT, |
4. Marta, KACZMARSKA, |
2. Cezary, DUBIEL, |
5. Juliusz, PRANKE, |
3. Jacek, KARPIŃSKI, |
6. |
d. OGOLNOPOLSKI KOMITET
OBYWATELSKI OKO |
1. Wojciech Kazimierz,
CICHY, |
4. Antoni, WERCIŃSKI, |
2. Czesław Marian,
CIESIELSKI, |
5. Marek, GRABOWSKI, |
3. Adam, GRYNHOFF, |
6. |
e. NARODOWY KOMITET WYBORCZY
WYBORCÓW |
1. Marek Henryk,
WASZKOWIAK, |
4. Mariusz, BONIAK, |
2. Tomasz , SADOWSKI, |
5. Małgorzata Maria, ZARZYCKA |
3. Zbigniew, TRYBUŁA, |
6. |
k. KONFEDERACJA RUCH OBRONY
BEZROBOTNYCH |
1. Przemysław Wojciech,
SYTEK, |
4. Maciej Roman, WECHMANN, |
2. Alicja Karolina,
BRYZOŃ, |
5. Radosław Jakub, PACIOREK, |
3. Maciej Roman,
JAKUBOWSKI, |
6. |
PARTIS REPRESENTES AU PE OU
AFFILIES A L'UN DE SES GROUPES |
a. PO - PLATFORMA OBYWATELSKA
(PPE-DE) |
1. Zbigniew ZALESKI |
6. Wojciech WILK |
2. Dariusz PIĄTEK |
7. Jerzy WRZESIEŃ |
3. Mariusz GRAD |
8. Tomasz MARZĘDA |
4. Waldemar BIAŁOWĄS |
9. Krzysztof SAMBERGER |
5. Mariola SOWIŃSKA |
10. Grzegorz RANIEWICZ |
b. PSL - POLSKIE STRONNICTWO
LUDOWE (PPE-DE) |
1. Zdzisław Zbigniew,
PODKAŃSKI, |
6. Tadeusz, SŁAWECKI, |
2. Arkadiusz Tomasz,
BRATKOWSKI, |
7. Ryszard Zbigniew, STANIBUŁA, |
3. Maria, JABŁOŃSKA, |
8. Franciszek Jerzy, STEFANIUK, |
4. Jan, KOŁTUN, |
9. Janusz Krzysztof, SZPAK, |
5. Maria Franciszka,
PATRA, |
10. Leszek Jan, ŚWIĘTOCHOWSKI, |
c. SLD - SOJUSZ LEWICY
DEMOKRATYCZNEJ + UP - UNIA PRACY (PSE) |
1. Irena KURZĘPA, |
6. Wiesław BRODOWSKI, (L) |
2. Jacek Andrzej,
CZERNIAK, |
7. Krzysztof Marian, KORNACKI, |
3. Zbigniew Tadeusz,
JANOWSKI, |
8. Anna Katarzyna, IWANIUK, |
4. Riad HAIDAR, |
9. Bolesław Józef, WOJTOŃ, |
5. Barbara, SIKORA, |
10. Łukasz Robert, OSIK, |
d. SDPL - SOCJALDEMOKRACJA POLSKI
(PSE) |
1. Zofia Elżbieta,
DOBRZAŃSKA-CZERNICKA, |
6. Jakub, OSINA, |
2. Jacek Marek,
GALLANT, |
7. Agnieszka, MALINOWSKA, |
3. Anna Maria,
OSOSIŃSKA, |
8. Kamil Aleksander, ZINCZUK, |
4. Ryszard, PLUTA, |
9. Krzysztof, CHOJNACKI, |
5. Maciej Maksym,
BARANOWSKI, |
10. Grzegorz, TERESIŃSKI, |
e. UW - UNIA WOLNISCI (ELDR) (No
MEP currently) |
1. Piotr , CYWIŃSKI |
6. Monika Ewa, CHOŁODZYŃSKA, |
2. Agnieszka,
PAWŁOWSKA, |
7. Przemysław, SZAJDZIUK, |
3. Jakub Tomasz,
WRÓBLEWSKI, |
8. Rafał Radosław, RUTYNA, |
4. Monika,
NIEDŹWIECKA, |
9. Grzegorz Piotr, DOLECKI, |
5. Anna Lidia, ADACH, |
10. Dariusz Piotr, BORUCH, |
f. PiS - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
(UEN) |
1. Paweł , PONCYLIUSZ, |
6. Marek Juliusz, ONYSZKIEWICZ, |
2. Małgorzata Barbara,
SADURSKA, |
7. Jan Feliks, HAŁABUDA, |
3. Tomasz , SZYDŁO, |
8. Andrzej Franciszek, WYSOKIŃSKI, |
4. Krzysztof Marian,
ZWOLAN, |
9. Robert, GMITRUCZUK, |
5. Beata, MAZUREK, |
10. Krzysztof, MICHAŁKIEWICZ, |
h. SO - SAMOOBRONA (NI) |
1. Wiesław Stefan,
KUC, |
6. Henryk, MŁYNARCZYK, |
2. Małgorzata Krystyna,
SADOWSKA, |
7. Jacek, JANAS, |
3. Jarosław Mieczysław,
URBAN, |
8. Dominik Roman, DENKIEWICZ, |
4. Mirosław Zbigniew,
KWIATOSZ, |
9. Leszek Mariusz, KRUSIŃSKI, |
5. Urszula Małgorzata,
PASTUSZKO, |
10. Andrzej, SZCZEPANOWSKI, |
i. LPR - LIGA POLSKICH RODZIN
(NI) |
1. Mirosław Mariusz,
PIOTROWSKI, |
6. Janusz, WAWERSKI, |
2. Stanisław,
SCHODZIŃSKI, |
7. Reginald Marek, KAWALEC, |
3. Antoni,
CHRZONSTOWSKI, |
8. Przemysław, ANDREJUK, |
4. Rafał Tomasz,
BUKOWSKI, |
9. Michał Władysław, TOPREK, |
5. Maria, SENDECKA, |
10. Waldemar Julian, RZEPECKI, |
j. PLD - PARTIA
LUDOWO-DEMOKRATYCZNA (NI) + KPEiR - KRAJOWA PARTIA EMERYTÓW I RENCISTÓW (no
MEP) |
1. Stanisław, DUSZAK, |
6. Paweł Mariusz, PARAFINIUK, |
2. Teofil, GŁĘBOCKI, |
7. Ireneusz, KAROLAK, |
3. Andrzej, RUMIŃSKI, |
8. Andrzej Leon, SZADURA, |
4. Iwona Ewa,
SKIKIEWICZ-IŁOWIECKA, |
9. Sławomir, SŁOMKA, |
5. Wiesław, SAPKO, |
10. |
PARTIS NON REPRESENTES AU
PE |
a. IdP - INICJATYWA DLA
POLSKI |
1. Andrzej Józef
CIOŁKO, |
4. Andrzej KRZYSZTOF MITUŁA |
2. Tomasz WÓJTOWICZ, |
5. Andrzej Marian, OCHAL, |
3. Janusz FIJEWSKI, |
6. |
b. PPP - POLSKA PARTIA PRACY |
1. Andrzej Józef,
BORYS, |
4. Krzysztof Jacek, CZARNOCKI, |
2. Wacław, SZYMONIK, |
5. Andrzej Józef, TURLEWICZ, |
3. Władysław, ZERNDT, |
6. |
c. UPR - UNIA REALNEJ
POLITYKI |
1. Wojciech, NAJA, |
4. Arkadiusz, OLICHWIRUK, |
2. Łukasz, KLUSKA, |
5. Maria, KLIMKOWSKA, |
3. Leszek, POLAKOWSKI, |
6. |
d. OGOLNOPOLSKI KOMITET
OBYWATELSKI OKO |
1. Anna Lucyna,
PASCHKE, |
4. Tomasz Witold, KOSSOWSKI, |
2. Jerzy, JANISZEWSKI, |
5. Marlena, WINIARCZYK, |
3. Agnieszka,
MAGDZIARZ, |
6. |
e. NARODOWY KOMITET WYBORCZY
WYBORCÓW |
1. Józef, BERGIER, |
4. Leszek, GORGOL, |
2. Zbigniew, DŻUGAJ, |
5. Władysław Jan, KOBIELSKI, |
3. Jolanta Maria,
KOZAK, |
6. |
f. KONFEDERACJA RUCH OBRONY
BEZROBOTNYCH |
1. Elżbieta Teresa,
POSTULKA, |
4. Sławomir Bolesław, KOMAR, |
2. Krzysztof Placydy,
MARCISZUK, |
5. Jerzy, PLUTA, |
3. Artur, WÓJTOWICZ, |
6. |
PARTIS REPRESENTES AU PE OU
AFFILIES A L'UN DE SES GROUPES |
a. PO - PLATFORMA OBYWATELSKA
(PPE-DE) |
1. Jan Walenty
TOMAKA |
6. Andrzej CZAJKA |
2. Teresa KUBAS-HULL |
7. Cezary HOLDENMAJER |
3. Andrzej PLUTA |
8. Marek KARAŚ |
4. Michał RUTKOWSKI |
9. Alan ROSENBEIGER |
5. Witold BOCHYŃSKI |
10. Rafał KUNASZYK |
b. PSL - POLSKIE STRONNICTWO
LUDOWE (PPE-DE) |
1. Aleksander,
BENTKOWSKI, |
6. Andrzej, KMUK, |
2. Mirosław Witold,
KARAPYTA, |
7. Jan, DENDA, |
3. Jerzy, JAKUBIEC, |
8. Wiktoria, DUDA, |
4. Małgorzata,
BIK-MACIUBA, |
9. Rafał Robert, KUMEK, |
5. Tadeusz, HALESIAK, |
10. Antoni Stanisław, GROMALA, |
d. SLD - SOJUSZ LEWICY
DEMOKRATYCZNEJ + UP - UNIA PRACY (PSE) |
1. Krzysztof MARTENS, |
6. Ewa, AUGUSTYNOWICZ (UP), |
2. Barbara MISTERSKA-
DRAGAN, |
7. Stefan, STRUZIK, |
3. Grzegorz LATO, |
8. Zdzisław, DOMAŃSKI, |
4. Jolanta SŁABY, |
9. Jerzy, MACZYNSKI, |
5. Ryszard, KULEJ, |
10. Anna, KOWALSKA, |
e. SDPL - SOCJALDEMOKRACJA POLSKI
(PSE) |
1. Elżebiata Janina,
DYNIA, |
4. Jacek, PAJĄK, |
2. Lucjan, KUŹNIAR, |
5. Paweł, NIEDBAŁA, |
3. Marian Tadeusz,
MIKLUSZKA, |
6. Marcin, SZCZUKA, |
f. UW - UNIA WOLNISCI (ELDR) (No
MEP currently) |
1. Grażyna Maria,
TOMCZYK, |
6. Walter Janusz, ŻELAZNY, |
2. Grażyna Julia,
SZELC, |
7. Jacek Jakub, JANICKI, |
3. Tomasz Piotr, PAJA, |
8. Jakub Andrzej, JAWORSKI, |
4. Jacek Andrzej,
ŚWIDER, |
9. Agata Maria, RADION, |
5. Stanisława,
KORCZOWSKA, |
10. Marek Robert, SZPUNAR, |
g. PiS - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
(UEN) |
1. Mieczysław Edmund,
JANOWSKI, |
6. Waldemar, SZUMNY, |
2. Andrzej, CWIERZ, |
7. Maria, MACHOWICZ, |
3. Dariusz, KŁECZEK, |
8. Janina, SOBCZAK – KOWALAK, |
4. Ewa, DRAUS, |
9. Małgorzata, CIEPIELA, |
5. Krzysztof, MAJCHER, |
10. Kazimierz, JAWORSKI, |
h. SO - SAMOOBRONA (NI) |
1. Andrzej Roman,
LEWIŃSKI, |
6. Roman, SZOSTEK, |
2. Zbigniew,
SZAFRANIEC, |
7. Dariusz Jarosław, POMPROWICZ, |
3. Kazimierz,
ROCHECKI, |
8. Jan Ryszard, MACKIEWICZ, |
4. Edward, SMYK, |
9. Piotr Zbigniew, OLEJARZ, |
5. Jan, BRUDZ, |
10. Piotr, WERNER, |
i. LPR - LIGA POLSKICH RODZIN
(NI) |
1. Andrzej Tomasz,
ZAPAŁOWSKI, |
6. Janusz Adam, KOŁODZIEJ, |
2. Filip, ADWENT, |
7. Mieczysław Stanisław, MAZIARZ, |
3. Elżbieta, DZIERŻAK, |
8. Leokadia Joanna, POPEK, |
4. Grzegorz,
GOŚCIŃSKI, |
9. Janusz Henryk, RAMSKI, |
5. Robert Jacek,
PLUTA, |
10. Jarosław Andrzej, BRENKACZ, |
j. PLD - PARTIA
LUDOWO-DEMOKRATYCZNA (NI) + KPEiR - KRAJOWA PARTIA EMERYTÓW I RENCISTÓW (no
MEP) |
1. Leszek,
WOŁOSZYŃSKI, |
6. Maria, KACZOR, |
2. Piotr,
DZIEDUSZYCKI, |
7. Bogusław, CIEŚLA, |
3. Lesław, WOJTAS, |
8. Jan, NIEMCZYK, |
4. Monika Agnieszka,
MAZUR, |
9. Bożena, DUDEK-ADAMSKA, |
5. Stanisław,
SZOSTAKIEWICZ, |
10. Mieczysław, WAWSZCZAK, |
PARTIS NON REPRESENTES AU
PE |
a. IdP - INICJATYWA DLA
POLSKI |
1. Marian Jerzy, LIWO, |
4. Dariusz, TWORZYDŁO, |
2. Bolesław Stanisław,
SZYBIST, |
5. Teresa, STANISŁAWCZYK, |
3. Adam Jan, PIEKARA, |
6. |
b. PPP - POLSKA PARTIA PRACY |
1. Jerzy Bogusław,
WRÓBEL, |
4. Agnieszka Bernadeta, BUŻ, |
2. Eugeniusz Zygmunt,
ZIENTEK, |
5. Aleksandra Marta, BIENIEK, |
3. Piotr Krzysztof,
BIENIEK, |
6. |
c. UPR - UNIA REALNEJ
POLITYKI |
1. Zbigniew, SYCZ, |
4. Anna Maria, DŁUGOSZ, |
2. Jan, CHRZANOWSKI, |
5. Waldemar, ZARĘBSKI, |
3. Piotr, ŻYGADŁO, |
6. |
d. OGOLNOPOLSKI KOMITET
OBYWATELSKI OKO |
1. Antoni, KAMIŃSKI, |
4. Edward, KRUPA, |
2. Bogdan, KRÓL, |
5. Tadeusz, ZIOBRO, |
3. Alicja Maria,
JĘDRASZEK, |
6. |
e. NARODOWY KOMITET WYBORCZY
WYBORCÓW |
1. Andrzej Tadeusz,
MAZURKIEWICZ, |
4. Stanisław, CISEK, |
2. Robert, BRYK, |
5. Małgorzata Anna, LALICKA, |
3. Janusz Jerzy,
CHOLEWA, |
6. |
f. KONFEDERACJA RUCH OBRONY
BEZROBOTNYCH |
1. Czesław, BUKSIŃSKI, |
4. Alicja, DYHDALEWICZ, |
2. Bogusława, GREISS, |
5. Jan, OCHAŁEK, |
3. Urszula,
ŚWIECIŃSKA-POMANA, |
6. |
PARTIS REPRESENTES AU PE OU
AFFILIES A L'UN DE SES GROUPES |
a. PO - PLATFORMA OBYWATELSKA
(PPE-DE) |
1. Bogdan
KLICH |
6. Elżbieta REICHERT-KĄDZIOŁKA |
2. Bogusław SONIK |
7. Stanisław SZCZUREK |
3. Krzysztof GRZEGOREK |
8. Katarzyna MATUSIAK |
4. Andrzej GUT-MOSTOWY |
9. Robert GRZANKA |
5. Urszula GACEK |
10. Grzegorz STAWOWY |
b. PSL - POLSKIE STRONNICTWO
LUDOWE (PPE-DE) |
1. Czesław Adam,
SIEKIERSKI, |
6. Łukasz, DOMANUS, |
2. Andrzej, SZTORC, |
7. Kazimierz Władysław, MICHAŁEK, |
3. Joanna, JARECKA
GOMEZ, |
8. Bogusław Florian, DŁUGOWOLSKI, |
4. Jacek, SOSKA, |
9. Małgorzata, ŻELAZKO, |
5. Małgorzata, MADEJ, |
10. Robert, BODO, |
c. SLD - SOJUSZ LEWICY
DEMOKRATYCZNEJ + UP - UNIA PRACY (PSE) |
1. Bogdan
PODGÓRSKI, |
6. Aleksander PÓŁCHŁOPEK, |
2. Andrzej, SZEJNA, |
7. Jan GRZYWACZ, |
3. Zofia
GRZEBISZ-NOWICKA, |
8. Krzysztof, BAZUŁA, |
4. Joanna BRZOZOWSKA, |
9. Magdalena ŁAGISZ, |
d. SDPL - SOCJALDEMOKRACJA POLSKI
(PSE) |
1. Edward,
LINDE-LUBASZENKO, |
6. Barbara, DZIURA-ROSA, |
2. Roman, NADOLSKI, |
7. Katarzyna ROSIŃSKA, |
3. Zdzisław, KAPKA, |
8. Marek, ZYGADŁO, |
4. Artur, JANIK, |
9. Monika, ZIOBRO, |
5. Andrzej, GŁOWACKI, |
10. Jacek, GOMULEC, |
e. UW - UNIA WOLNISCI (ELDR) (No
MEP currently) |
1. Janusz, Adam
ONYSZKIEWICZ |
6. Tomasz Maksymilian, KRUZEL, |
2. Jan Józef, OKOŃSKI, |
7. Agnieszka Sylwia, SOLARZ, |
3. Brygida Justyna,
KUŹNIAK, |
8. Dariusz Sławomir, ODROŃ, |
4. Tomasz, ZIELIŃSKI, |
9. Michał Maria, ROZMARYNOWICZ, |
5. Artur Ziemowit,
BUSZEK, |
10. Wojciech Jan, BALUCH, |
f. PiS - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
(UEN) |
1. Adam,
BIELAN |
5. Ludomir, KRAWIŃSKI, |
2. Halina, OLENDZKA, |
6. Mariusz, TOMASIK, |
3. Janusz, SEPIOŁ, |
7. Magdalena, DULIŃSKA, |
4. Wacław, PRAŻUCH, |
8. Mirosław, GILARSKI, |
g. SO - SAMOOBRONA (NI) |
1. Leopold Józef,
RUTOWICZ, |
6. Agnieszka, SZLĘK, |
2. Małgorzata Joanna,
BEDNARCZYK, |
7. Zofia, KUBICKA, |
3. Małgorzata, WIĘCH, |
8. Jacek, BALCEROWSKI, |
4. Leon, GRZYBEK, |
9. Zbigniew, MEDUCKI, |
5. Adam, GŁOGOWSKI, |
10. Marek, PŁUSA, |
h. LPR - LIGA POLSKICH RODZIN
(NI) |
1. Bogdan, PĘK, |
6. Jan, BREZA, |
2. Lech Stanisław
HAYDUKIEWICZ, |
7. Edward, CIĄGŁO, |
3. Stanisław Aleksander,
SZAREK, |
8. Lucjan, NOWAK, |
4. Zbigniew Leszek,
MARTYKA, |
9. Jan, SALITA, |
5. Jan Andrzej,
WIECZORKOWSKI, |
10. Piotr, STACHURA, |
i. PLD - PARTIA
LUDOWO-DEMOKRATYCZNA (NI) + KPEiR - KRAJOWA PARTIA EMERYTÓW I RENCISTÓW (no
MEP) |
1. Włodzimierz,
STACHURA, |
5. Maria, TURKIEWICZ-ŚWIEBODA, |
2. Adam, POLAK, |
6. Katarzyna, GUC, |
3. Maciej, KRAJEWSKI, |
7. Jan, BOCIAN, |
4. Piotr, KOZIOŁ, |
8. Jakub, OPLUSTIL, |
PARTIS NON REPRESENTES AU
PE |
a. IdP - INICJATYWA DLA
POLSKI |
1. Andrzej
ZACHAREZEWSKI, |
4. Andrzej, KUSTRA, |
2. Bogdan KUSEK, |
5. Jolanta, NOWAK, |
3. Jacek,
MILCZANOWSKI, |
6. |
b. PPP - POLSKA PARTIA PRACY |
1. Jacek Mariusz,
OLSZEWSKI, |
4. Krzysztof, MAJCHER, |
2. Stefan, MOŻDŻEŃ, |
5. Jacek Paweł, BANASIK, |
3. Jan, BORIWIEC, |
6. |
c. UPR - UNIA REALNEJ
POLITYKI |
1. Stanisław,
MICHALKIEWICZ, |
4. Maciej, SIERANT, |
2. Wojciech, POPIELA, |
5. Jerzy, KENIG, |
3. Andrzej, POTERAŁA, |
6. |
d. OGOLNOPOLSKI KOMITET
OBYWATELSKI OKO |
1. Tomasz, STACHERA, |
4. Stefan, BARTNIK, |
2. Marek Józef,
BABUŚKA, |
5. Adam Kazimierz, GONCERZ, |
3. Bogusław Adam,
MISZCZYK, |
6. |
e. NARODOWY KOMITET WYBORCZY
WYBORCÓW |
1. Józef, LASSOTA, |
4. Agata BRZESKA-LEBIECKA, |
2. Maciej Adam, KRUPA, |
5. Zbigniew Stanisław, GRZYB, |
3. Izabela Anna,
KORZENIEWSKA, |
6. |
PARTIS REPRESENTES AU PE OU
AFFILIES A L'UN DE SES GROUPES |
a. PO - PLATFORMA OBYWATELSKA
(PPE-DE) |
1. Jerzy BUZEK |
6. Janusz MOSZYŃSKI |
2. Jan RZYMEŁKA |
7. Piotr ZIENC |
3. Małgorzata HANDZLIK |
8. Piotr KARDASZ |
4. Piotr KURPIOS |
9. Zygmunt ŁUKASZCZYK |
5. Jan OLBRYCHT |
10. Kajetan GORNIG |
b. PSL - POLSKIE STRONNICTWO
LUDOWE (PPE-DE) |
1. Władysław, SERAFIN, |
6. Jacek Wawrzyniec, KAPICA, |
2. Apoloniusz Leopold,
TAJNER, |
7. Katarzyna Justyna, MAISON, |
3. Andrzej, KUBAT, |
8. Adam Jan, WĘDRYCHOWICZ, |
4. Wieńczysław Bronisław,
GZRYB, |
9. Jolanta Joanna, JÓZEFOWICZ, |
5. Sławomir Michał,
MADEJSKI, |
10. Zbigniew Zenon, BINKO, |
c. SLD - SOJUSZ LEWICY
DEMOKRATYCZNEJ + UP - UNIA PRACY (PSE) |
1. Adam GIEREK (UP) , |
6. Bożena Barbara,
JAŻWIEC-KANYION, |
2. Jerzy MARKOWSKI, |
7. Irena Stefania, MŁYNARCZYK, |
3. Bernard
DRZĘŹLA, |
8. Marek Paweł, BALT, |
4. Mieczysław
WYGLĘDOWSKI, |
9. Justyna ŻAK, |
5. Zofia, BARCIK, |
10. |
d. SDPL - SOCJALDEMOKRACJA POLSKI
(PSE) |
1. Genowefa,
GRABOWSKA |
6. Tomasz Grzegorz, KUBICIUS, |
2. Roman, KURZBAUER, |
7. Marek Sebastian, DUDEK, |
3. Grzegoprz,
LIPOWSKI, |
8. Paweł Radosław, BAŃKA, |
4. Bożena, KOTKOWSKA, |
9. Anna Dorota, STOLORZ-MATUK, |
5. Łukasz, USTJANYCZ |
10. Borys Aleksander, PRONOBIS, |
e. UW - UNIA WOLNISCI (ELDR) (No
MEP currently) |
1. Grażyna,
STANISZEWSKA, |
6. Małgorzata, KIEREŚ, |
2. Mirosław, PAWEŁKO, |
7. Michał Sebastian, GRAMATYKA, |
3. Ryszard Andrzej,
OSTROWSKI, |
8. Marek, TERESZKIEWICZ, |
4. Teresa,
BARANOWSKA-DERESZOWSKA, |
9. Wojciech Ryszard, KOSTKA, |
5. Dariusz Franciszek,
WOJCIECHOWSKI, |
10. Tomasz Edmund, SZYJKOWSKI, |
f. ZIELONI 2004 (Verts/ALE)(No Mep
currently) |
1. Maria Zofia,
ŚLIWOWSKA, |
4. Jadwiga Teresa, KŁOSOWSKA, |
2. Jacek Zbigniew,
BOŻEK, |
5. Mateusz Pawel, MAGIERA, |
3. Małgorzata Katarzyna,
TKACZ-JANIK, |
6. Maria, ŚWIERCZEK, |
g. PiS - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
(UEN) |
1. Wojciech,
ROSZKOWSKI, |
6. Izabela Helena ,KLOC, |
2. Jędrzej Wojciech,
KRAKOWSKI, |
7. Czesław Marek, ŻELICHOWSKI, |
3. Grzegorz Adam,
SZPYRKA, |
8. Artur Mariusz, KOSIŃSKI, |
4. Eugeniusz Jozef,
WRÓBEL, |
9. Maciej Tomasz, WOJCIECHOWSKI, |
5. Henryk Wiktor,
PINIS, |
10. Janusz Piotr,GAŁKOWSKI, |
h. SO - SAMOOBRONA (NI) |
1. Tomasz Bartlomiej,
SUDOŁ, |
6. Stefan Wiktor, WIŚNIEWSKI, |
2. Leszek Andrzej,
CZERWIŃSKI, |
7. Jerzy Franciszek, TROJANEK, |
3. Damian Pawel,
GRZEGORZEWSKI, |
8. Halina Agnieszka, TRYBUS, |
4. Marel, GOGÓŁKA, |
9. Janusz, SZCZEPKOWSKI, |
5. Grzegorz,
WITKOWSKI, |
10. |
i. LPR - LIGA POLSKICH RODZIN
(NI) |
1. Maciej Marian,
GIERTYCH, |
6. Longin Jerzy, DOBRAKOWSKI, |
2. Stanisław, ZADORA, |
7. Krzysztof, PRZYBYLSKI, |
3. Stanisław, ZAPAŁA, |
8. Mariusz, TOMCZAK, |
4. Jan Jozef,
BORZYMOWSKI, |
9. Waldemar Jozef, SANAK, |
5. Antoni, SOSNOWSKI, |
10. Rajmund Henryk, POLLAK, |
j. PLD - PARTIA
LUDOWO-DEMOKRATYCZNA (NI) + KPEiR - KRAJOWA PARTIA EMERYTÓW I RENCISTÓW (no
MEP) |
1. Michał Stanisław,
FIGLUS, |
6. Stanisław Wojciech, STRASZAK, |
2. Zbigniew Piotr,
BORZECKI, |
7. Danuta, IZDEBSKA-WALCZAK, |
3. Ryszard BENEDYKT,
WRONKOWSKI, |
8. Maria Henryka, JANUS, |
4. Bożena Barbara,
KUPIŃSKA, |
9. Aldona Justyna, ZAWADZKA, |
5. Marek Jacek,
BRAŃKA, |
10. Ryszard Eugeniusz, GUC, |
PARTIS NON REPRESENTES AU
PE |
a. IdP - INICJATYWA DLA
POLSKI |
1. Wilibald
Emanuel,WINKLER, |
4. Zbigniew Jaroslaw,
ABRAHAMOWICZ, |
2. Edward SKOREK, |
5. Krzysztof Adam, RYCAK, |
3. Iwona
Elzbieta,NOWAKOWSKA-KEMPNA, |
6. |
b. PPP - POLSKA PARTIA PRACY |
1. Daniel Tomasz,
PODRZYCKI, |
4. Szczepan, KASIŃSKI, |
2. Przemysław, SKUPIN, |
5. Aleksandra Iwona, HYTRY, |
3. Janusz Stefan,
ANIOŁ, |
6. |
c. UPR - UNIA REALNEJ
POLITYKI |
1. Andrzej Kazimierz,
MISIOŁEK, |
4. Wojciech Ryszard, KOSIBA, |
2. Piotr Marian,
ZARZYCKI, |
5. Krzysztof Antoni, KURZ, |
3. Sławomir Michał,
SŁAWSKI, |
6. |
d. OGOLNOPOLSKI KOMITET
OBYWATELSKI OKO |
1. Eugeniusz,
HRYNKIEWICZ, |
4. Sylwia Dagmara, KOSTRZEWSKA, |
2. Bogusław Władysław,
JASIŃSKI, |
5. Adam Mariusz, MAZUR, |
3. Agnieszka Ewa,
MAKOWSKA, |
6. |
e. ANTYKLERYKALNA PARTIA POSTĘPU
"RACJA" |
1. Henryk Ludwik,
KUNIK, |
4. Stanisław, STEFANIK, |
2. Maciej Andrzej,
KOŁODZIEJCZYK, |
5. Wiesław, RÓŻYCKI, |
3. Katarzyna, BOMBA, |
6. |
f. NARODOWY KOMITET WYBORCZY
WYBORCÓW |
1. Janusz Edward,
FRĄCKOWIAK, |
4. Wiesałw Mikolaj, GWIŻDŻ, |
2. Roman Andrzej,
WYBORSKI, |
5. Jerzy Zdzislaw, GORZELIK, |
3. Jerzy Marek,
SZYMURA, |
6. |
g. KONFEDERACJA RUCH OBRONY
BEZROBOTNYCH |
1. Adam Andrzej,
SŁOMKA, |
4. Rozalia Anna, MALINOWSKA, |
2. Krystian,
KACZMAREK, |
5. Krzysztof Marian, DZIWAK, |
3. Ireneusz, WOLAŃSKI, |
6. |
PARTIS REPRESENTES AU PE OU
AFFILIES A L'UN DE SES GROUPES |
a. PO - PLATFORMA OBYWATELSKA
(PPE-DE) |
1. Jacek
PROTASIEWICZ |
6. Grażyna PICHLA |
2. Stanisław
JAŁOWIECKI |
7. Rafał GRONICZ |
3. Regina ŚLIWA |
8. Mariusz GŁĄB |
4. Danuta JAZŁOWIECKA |
9. Jarosław DĄBROWSKI |
5. Marek OBRĘBALSKI |
10. Paweł MORAS |
b. PSL - POLSKIE STRONNICTWO
LUDOWE (PPE-DE) |
1. Tadeusz, SAMBORSKI, |
6. Andrzej Marian, DANIELAK, |
2. Zbigniew, FIGAS, |
7. Jarosław Paweł, KOWALCZYK, |
3. Teresa Maria,
KAROL, |
8. Wojciech, SMOLIŃSKI, |
4. Bogdan,
STĘPNIEWSKI, |
9. Kazimierz Adam, KOŁODZIEJ, |
5. Genowefa Katarzyna,
PROROK, |
10. Damian, MROCZYŃSKI, |
c. SLD - SOJUSZ LEWICY
DEMOKRATYCZNEJ + UP - UNIA PRACY (PSE) |
1. Lidia GERINGER DE’
OEDENBERG, |
6. Rafał BIERNAT, |
2. Jerzy Józef,
PILARCZYK, |
7. Adam ZDANIUK, |
3. Bogusław
LITWINIEC, |
8. Józef SARZYŃSKI, |
4. Antoni, GUCWIŃSKI, |
9. Paweł LICHOTA, |
5. Agnieszka, MIZA, |
10. Wiesława MALINOWSKA, |
d. SDPL - SOCJALDEMOKRACJA POLSKI
(PSE) |
1. Józef, PINIOR, |
6. Katarzyna Wioletta, CHOJDYS, |
2. Joanna Aleksandra,
SASKA, |
7. Bożena Jolanta, STACHOŃ, |
3. Aldona,
WIKTORSKA-ŚWIĘCKA, |
8. Andrzej, KALISZ, |
4. Aleksandra Magdalena,
KARASEK, |
9. Andrzej Radosław, KUBIS, |
5. Joanna, DEMKOWICZ, |
10. Kamil Konrad, WOJCIECHOWSKI, |
e. UW - UNIA WOLNISCI (ELDR) (No
MEP currently) |
1. Violetta,
KULTUBASIS-KRAJEWSKA, |
6. Jarosław Stanisław, PILC, |
2. Piotr, BORYS, |
7. Bożena, CZEKAŃSKA-SMYKALLA, |
3. Dariusz janusz,
SMAGAŁA, |
8. Anna Maria, KOSKA, |
4. Bartłomiej Antoni,
NOWOTARSKI, |
9. Krzysztof Bogusław, BUDNIK, |
5. Tomasz Adam,
JANKOWSKI, |
10. Marcin Edward, ZAWIŁA |
f. ZIELONI 2004 (Verts/ALE) (No
MEP currently) |
1. Małgorzata,
MAĆKOWSKA, |
6. Ludwik, TOMIAŁOJĆ, |
2. Radosław, GAWLIK, |
7. Magdalena, JÓŹWIK, |
3. Justyna,
JANISZEWSKA-KRUKOWSKA, |
8. Krystyna, SŁODCZYK, |
4. Robert, TONDER, |
9. Justyna, STACHNIEWICZ, |
5. Grażyna, STOLARZ, |
10. Robert, JEZIERSKI, |
g. PiS - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
(UEN) |
1. Konrad, SZYMAŃSKI, |
6. Rafał, ŚLUSARZ, |
2. Ireneusz,
DĄBROWSKI, |
7. Teresa, CEGLECKA-ZIELONKA, |
3. Adam, HOFMAN, |
8. Roland, MUTWIN, |
4. Beata, KEMPA, |
9. Łukasz, DENYS, |
5. Przemysław,
GUDANIEC, |
10. Mirosław Roman, BARTOLIK, |
h. SO - SAMOOBRONA (NI) |
1. Ryszard, CZARNECKI, |
6. Małgorzata, MASEŁKO, |
2. Andrzej, RADOMSKI, |
7. Marzena, KODŹ, |
3. Adam, SZYMAŃSKI, |
8. Dariusz, DĄBRUŚ, |
4. Lesław, KOĆWIN, |
9. Krystyna, OPACKA, |
5. Anna
MICHNIEWICZ-SERWATKO, |
10. Rafał, KUBACKI, |
i. LPR - LIGA POLSKICH RODZIN
(NI) |
1. Sylwester,
CHRUSZCZ, |
6. Jacek Anotni, KREDKOWSKI, |
2. Artur Jan, PAPROTA, |
7. Jacek Antoni, ROZPĘDOWSKI, |
3. Tomasz,
BANASZEWSKI, |
8. Jolanta, MALINOWSKA, |
4. Marek, PAŚKO, |
9. Grzegorz Józef, ŁOJOWSKI, |
5. Paweł, SULOWSKI, |
10. Radosław, PARDA, |
n. PLD - PARTIA
LUDOWO-DEMOKRATYCZNA (NI) + KPEiR - KRAJOWA PARTIA EMERYTÓW I RENCISTÓW (no
MEP) |
1. Bożena, KOZŁOWSKA, |
4. Przemysław, GOLACH, |
2. Zdzisław,
GRZEBIENIAK, |
5. Bożena, WOŁOWIEC, |
3. Ewa, GAJEK, |
6. Andrzej, ŚWITAŁA, |
PARTIS NON REPRESENTES AU
PE |
a. IdP - INICJATYWA DLA
POLSKI |
1. Andrzej
WISZNIEWSKI, |
4. Dorota CZUDOWSKA, |
2. Zbigniew, PLEWA, |
5. Maciej PAWŁOWSKI, |
3. Ryszard KABAT, |
6. |
b. PPP - POLSKA PARTIA PRACY |
1. Tomasz Edward,
ADAMSKI, |
4. Janusz Waldemar, WOJTASIK, |
2. Piotr, TUCHOLSKI, |
5. Aneta Teresa, ZAGOŻDŻON, |
3. Róża Brygida,
HAŁUBEK, |
6. |
c. UPR - UNIA REALNEJ
POLITYKI |
1. Janusz,
KORWIN-MIKKE, |
4. Barbara, DITTMER, |
2. Krzysztof, MAGIER, |
5. Marzena, KOTOWSKA, |
3. Sławomir, SYGIDIUS, |
6. |
d. OGOLNOPOLSKI KOMITET
OBYWATELSKI OKO |
1. Jerzy, POPŁAWSKI, |
4. Marzena, MANIA-WYSTEMP, |
2. Andrzej Stanisław,
JAWORSKI, |
5. Dorota Jadwiga, PAKUŁA, |
3. Roman,
ZDRZEWIELSKI, |
6. |
e. ANTYKLERYKALNA PARTIA POSTĘPU
"RACJA" |
1. Tadeusz Władysław,
TUŁASIEWICZ, |
4. Krzysztof, LICKIEWICZ, |
2. Andrzej, JASIŃSKI, |
5. Grzegorz, GIEBIEŃ, |
3. Waldemar Stanisław,
ZBORALSKI, |
6. |
f. NARODOWY KOMITET WYBORCZY
WYBORCÓW |
1. Jan, WASZKIEWICZ, |
4. Wojciech Ryszard, BŁASIAK, |
2. Norbert Jan,
KRAJCZY, |
5. Mirosław, GOJDŹ, |
3. Ludmiła Marta
DZIWEIĘCKA-BOKUN, |
6. |
g. KONFEDERACJA RUCH OBRONY
BEZROBOTNYCH |
1. Anna, MELLEM, |
4. Magdalena, SYPNICKA, |
2. Krzysztof, KINSNER, |
5. Bolesław, HYRLIK, |
3. Wincenty, PYCAK, |
6. |
h. NARDOWE ODRODZENIE POLSKI |
1. Tomasz, PEREK, |
4. Adam, KRÓL, |
2. Dawid Jakub,
GASZYŃSKI, |
5. Marcin, BOCH, |
3. Tomasz, GRENIUCH, |
6. |
PARTIS REPRESENTES AU PE OU
AFFILIES A L'UN DE SES GROUPES |
a. PO - PLATFORMA OBYWATELSKA
(PPE-DE) |
1. Zdzisław
CHMIELEWSKI |
6. Waldemar SZADNY |
2. Bożenna BUKIEWICZ |
7. Sławomir PREISS |
3. Marek TORZEWSKI |
8. Marek KAWA |
4. vacant |
9. Marcin JABŁOŃSKI |
5. Paweł STANISŁAWSKI |
10. Wiesław SUCHOWIEJKO |
b. PSL - POLSKIE STRONNICTWO
LUDOWE (PPE-DE) |
1. Jan Tadeusz,
ANDRYKIEWICZ, |
6. Izabela Danuta, FRANSZAK-SZPAK, |
2. Magdalena,
JUNCEWICZ, |
7. Marcin Aleksander, CISZEK, |
3. Marek, JAKUBIAK, |
8. Halina Małgorzata, TYLICKA, |
4. Elżbieta,
KWAŚNIEWICZ, |
9. Mariusz Stanisław, SOKOŁOWSKI, |
5. Artur Piotr,
JACKIEWICZ, |
10. Wojciech, KOZAK, |
c. SLD - SOJUSZ LEWICY
DEMOKRATYCZNEJ + UP - UNIA PRACY (PSE) |
1. Bogusław
LIBERADZKI, |
6. Iwona, CZUKOWICZ, |
2. Bogumiła BURDA, |
7. Roman PENTELSKI, |
3. Marian KRYSKA, |
8. Mariusz WOŹNIAK, |
4. Teresa
DZIAŁOSZEWSKA, |
9. Krzysztof WINIARSKI, |
5. Tomasz RESZEL, |
10. Paweł JURAS, |
d. SDPL - SOCJALDEMOKRACJA POLSKI
(PSE) |
1. Ewa, FREYBERG, |
6. Łukasz Miłosz, KALENIK, |
2. Tomasz, KRUK, |
7. Piotr Arnold, DĘBICKI, |
3. Grażyna Teresa,
CZAJA-BULSA, |
8. Anna, DROZDOWSKA, |
4. Józef Edward,
CHABOWSKI, |
9. Wiesław, HŁADKIEWICZ, |
5. Bogusław, JĘDRAŚ, |
10. Tadeusz Eugeniusz, ZBOROWSKI, |
e. UW - UNIA WOLNISCI (ELDR) (No
MEP currently) |
1. Marcin ŚWIĘCICKI |
6. Przemysław Jan, RAJEWSKI, |
2. Marek Władysław,
OSTROWSKI, |
7. Mariusz Grzegorz, NORSESOWICZ, |
3. Barbara Maria,
DUDA, |
8. Cecylia Maria, DEGLER, |
4. Andrzej Jerzy,
KAWALA, |
9. Wiesław, PIERTUSZAK, |
5. Marta Magdalena,
TOMCZAK, |
10. Grzegorz Marek, UFNIARZ, |
f. PiS - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
(UEN) |
1. Czesław, HOC, |
6. Lech Jan, BARTNIK, |
2. Marek Tomasz,
SURMACZ, |
7. Kazimierz, WINNICKI, |
3. Wojciech, PERCZAK, |
8. Michał, JACH, |
4. Maciej Stanisław,
KOPEĆ, |
9. Wojciech Piotr, WARDACKI, |
5. Marcin Przemysław,
SYCHOWSKI, |
10. Włodzimierz Andrzej, ZASADZKI, |
g. SO - SAMOOBRONA (NI) |
1. Jarosław, WIERCZUK, |
6. Janusz, SOBOŃ, |
2. Regina,
WASILEWSKA-KITA, |
7. Wiesław, CIENKOWSKI, |
3. Stanisław,
STOLARCZYK, |
8. Przemysław, MUCEK, |
4. Artur Krzysztof,
JABŁOŃSKI, |
9. Bogumiła Iwona, SZCZEPANIAK, |
5. Alina, KWAPIŃSKA, |
10. |
h. LPR - LIGA POLSKICH RODZIN
(NI) |
1. Tomasz Felisk,
WÓJCIK, |
6. Wiesława Stefania, DRAB, |
2. Wacław, KLUKOWSKI, |
7. Lech Jan, KOPYŚĆ, |
3. Han Stanisław,
STOJANOWSKI, |
8. Czesław Jan, JASIONOWSKI, |
4. Michał, FRACKOWIK, |
9. Jacek Edward, JACHIMOWSKI, |
5. Robert Marcin,
ŻŁOBIŃSKI, |
10. |
i. PLD - PARTIA
LUDOWO-DEMOKRATYCZNA (NI) + KPEiR - KRAJOWA PARTIA EMERYTÓW I RENCISTÓW (no
MEP) |
1. Sławomir,
MACHOWICZ, |
6. Anatol, MAGDZIAK, |
2. Roman Jarosław,
KARCZMAR, |
7. Sylwester, ZALEWSKI, |
3. Bogdan, MATŁAWSKI, |
8. Zofia Małgorzata, SYLWESTRZAK, |
4. Jerzy, LESZCZYŃSKI, |
9. Łukasz, SZYMCZYK, |
5. Eugeniusz,
MALINOWSKI, |
10. Jacek Paweł, OWSIANNY |
PARTIS NON REPRESENTES AU
PE |
a. IdP - INICJATYWA DLA
POLSKI |
1. Julian LEWIŃSKI, |
4. Zbigniew Marian, CIEPIELA, |
2. Bartłomiej,
SOCHAŃSKI, |
5. Aleksander, GRYTCZUK, |
3. Andrzej, SOBCZAK, |
6. |
b. PPP - POLSKA PARTIA PRACY |
1. Ryszard, BRZUZY, |
4. Maciej, MAĆKOWIAK, |
2. Krzysztof Józef,
ŁABĄDŹ, |
5. Mirosław Andrzej, SZCZYGIEŁ, |
3. Czesław Kazimierz,
MACONKO, |
6. |
c. UPR - UNIA REALNEJ
POLITYKI |
1. Jacek, KATZER, |
4. Jerzy, PATELKA, |
2. Rafał, ZAPADKA, |
5. Leszek, DOROSZ, |
3. Mateusz, WAGEMANN, |
6. |
d. OGOLNOPOLSKI KOMITET
OBYWATELSKI OKO |
1. Antoni, FELDON, |
4. Sławomir, KISZKURNO, |
2. Janusz, CHUDZYŃSKI, |
5. Jan, GRABSZTUNOWICZ, |
3. Jerzy, RANIS, |
6. |
e. DPL - DEMOKRATYCZNA PARTIA
LEWICY |
1. Elżbieta Henryka,
WASIAK, |
4. Mariusz, CELMEROWSKI, |
2. Grzegorz Krzysztof,
ZAKRZEWSKI, |
5. Mieczysław, ANDRYJANOWSKI, |
3. Ewa, BOJKE, |
6. |
f. NARODOWY KOMITET WYBORCZY
WYBORCÓW |
1. Wojciech Stanisław,
ŻEBROWSKI, |
4. Grzegorz Michał, TOMCZAK, |
2. Zbigniew Hubert,
WILKOWIECKI, |
5. Elżbieta Urszula,
CEBULAK-AZIEWICZ, |
3. Andrzej Krzysztof,
LINDECKI, |
6. |
g. KONFEDERACJA RUCH OBRONY
BEZROBOTNYCH |
1. Zenon, FABIANOWICZ, |
4. Zbigniew, OWCZAREK, |
2. Dorota, SYTEK, |
5. Dariusz Piotr, MATUSZEWSKI, |
3. Przemysław Piotr,
JARECKI, |
6. |
|
|