|
Pradžia
|
Rezultatai
|
Jūsų Parlamentas
|
Jūsų balsas Europoje
|
Informacija ir pramogos
|
Naudingos nuorodos
Jūsų balsas Europoje
Latvija
Struktūriniai duomenys
Rinkimų įstatymas
Pasiskirstymas pagal politines frakcijas
Rinkėjų aktyvumas
Kandidatų sąrašas
Belgija
Čekija
Danija
Vokietija
Estija
Graikija
Ispanija
Prancūzija
Airija
Italija
Kipras
Lietuva
Liuksemburgas
Vengrija
Malta
Nyderlandai
Austrija
Lenkija
Portugalija
Slovėnija
Slovakija
Suomija
Švedija
Jungtinė Karalystė
|
Svetainės struktūra
|
Teisinė informacija
Pradžia
>>
Jūsų balsas Europoje
>>
Latvija
>> Kandidatų sąrašas
Latvija - 18/05/2004
PARTIS REPRESENTES AU PE OU AFFILIES A L'UN DE SES GROUPES
a. JL - JAUNAIS LAIKS (PPE-DE)
1. Valdis DOMBROVSKIS
10. Guna MICKEVICA
2.
Liene LIEPINA
11. Sarmite KIKUSTE
3.
Aldis KUSKIS
12. Liene MUSKARE
4. Ainars LATKOVSKIS
13. Janis OZOLINS
5. Valdis KRASTINS
14. Maija STEFANE
6. Marks DEITONS
15. Janis SPALVINS
7. Elina MELNGAILE
16. Baiba STAMERE
8. Guntis BERZINS
17. Valdis SAKARS
9. Rita MERCA
18. Girts TRENCIS
b. TP - TAUTAS PARTIJA (PPE-DE) (liste officielle, arrêtée par le TP)
1.
Rihards PIKS
10. Maris KRASTINS
2. Vineta MUIZNIECE
11. Didzis DEJUS
3.
Aleksandrs KIRSTEINS
12. Guntis GUTMANIS
4. Vaira PAEGLE
13. Ingrida PALKAVNIECE
5. Andrejs KRASTINS
14. Martins ZEMITIS
6. Helena DEMAKOVA
15. Ivars LIEPNIEKS
7. Agnis KALNKAZINS
16. Artis PABRIKS
8. Janis FREIMANIS
17. Anta RUGATE
9. Aigars STOKENBERG
18.
c. LPP - LATVIJAS PIRMĀ PARTIJA (PPE-DE)
1. Oskars KASTENS
10. Almers LUDVIKS
2. Juris RADZEVICS
11. Peteris SIMSONS
3. Nils MUIZNIEKS
12. Andrejs NAGLIS
4. Alesksandrs BRANDAVS
13. Valerijs KARPUSKINS
5. Ilmars LAPINS
14. Janis SMITS
6. Juris HLEVICIKS
15. Dzintars JAUNDZEIKARS
7. Pavel MAKSIMOVS
16. Anatolijs MACKEVICS
8. Inta FELDMANE
17. Janis ZARZECKIS
9. Jevgenija STALIDZANE
18. Juris LUJANS
d. TSP - TAUTAS SASKANAS PARTIJA (PSE) (liste officielle, arrêtée par le TSP)
1.
Boriss CILEVICS
10. Vitālijs OROLVS
2. Aleksandrs BARTASEVICS
11. Valērijs PETROVSKIS
3. Igors PIMENOVS
12. Aivars DATAVS
4. Elita KOSAKA
13. Ingrīda PODKLOZINA
5. Valērijs AGESINS
14. Viktors GUSCINS
6. Reģīna LOCMELE
15. Elizabete SJAKSTE
7. Jolanta LEITLANDE
16. Edgars BULIS
8. Dainis ZELMENIS
17. Vladilens DOZORCEVS
9. Ivans KLEMENTJEVS
18. Igors SOLOVJOVS
e. LSDSP - LATVIJAS SOCIALDEMOKRATISKA STRADNIEKU PARTIJA (PSE) (No Mep currently)
1. Juris BOJARS
10. Janis KALNACS
2. Janis ADAMSONS
11. Peteris KRIGERS
3. Dainis IVANS
12. Viola LAZO
4. Janis DINEVICS
13. Baiba ROZENTALE
5. Uldis BERZINS
14. Maris TRALMAKS
6. Ansis DOBELIS
15. Dainis URBANOVICS
7. Oskars GRIGS
16. Juris ZAKIS
8. Sandra GRINBERGA
17. Vanda ZAMICKA
9. Osvalds JOKSTS
18. Osvalds ZVEJSALNIEKS
f. LC - LATVIJAS CELS (ELDR) (No Mep currently)
1. Georgs ANDREJEVS
6. Inga TENISA
2. Andris BERZINS
7. Maiga DZERVITE
3. Karina PETERSONE
8. Aija MIEZITE
4. Inese BIRZNIECE
9. Rolans REPSA
5. Romualds RAZUKS
10.
g. PCTVL - PAR CILVEKA TIESIBAM VIENETA LATVIJA (Verts/ALE) + EQUALITY
1.
Tatjana ZDANOKA
6. Olegs TOLMACOVS
2. Miroslavs MITROFANOVS
7. Andrejs JAKOVJEVS
3.
Juris SOKOLOVSKIS
8. Ilga OZSIA
4. Valerijs PETROVS
9. Maksims MARGOLINS
5. Natalija JOLKINA
10. Eduards ZEMAITIS-DZIECEVICS
h. ZZS - ZAĻO UN ZEMNIEKU SAVIENĪBA (Verts/ALE)
1. Baiba RIVZA (LZS)
10. Ilze STOBOVA(LZS)
2. Andris BERZINS (ZZS)
11. Gints ZELTINS (LZP)
3. Raimonds VEJONIS (LZP)
12.
Andis KAPOSTS (LZS)
4. Maris SLOKENBERGS (LZS)
13. Maris BINDERS (LZP)
5. Viesturs SILENIEKS (LZP)
14. Marija ZELTINA(LZS)
6. Elmars SVEDE (LZS)
15. Valdis FELSBERGS (LZP)
7. Ruta BENDERE (LZP)
16. Ivars BARDINS (LZS)
8. Juris MIKELSONS (LZS)
17. Roberts DILBA(LZS)
9. Andrejs BRUVELIS (LZP)
18. Leopolds OZOLINS (LZP)
i. LSP - LATVIJAS SOCIALISTISKĀS PARTIJAS (GUE/NGL)
1.
Martijans BEKASOVS
7. Anatolijs PESEHONOVS
2. Olegs DENISOVS
8. Juris ABELTINS
3. Filips STROGANOVS
9. Fridis BOKISS
4. Olga VEIDINA
10. Jurijs KIRJUSINS
5. Gita FROLOVA
11. Sergejs HRISTOLJUBOVS
6. Igors PIMENOVS
12.
j. TB/LNNK - TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI/LNNK (UEN) (liste officielle, arrêtée par le TB-LNNK)
1. Guntars KRASTS
10. Viktors JAKSONS
2. Roberts ZILE
11. Guntis JĒKABSONS
3. Ģirts Valdis KRISTOVSKIS
12. Jānis TOMELS
4. Einārs CILINSKIS
13. Jurijs STRODS
5. Inese VAIDERE
14. Inguna RAITUMA
6. Janis BIRKS
15. Baiba JANSONE
7. Andrejs POŽARNOVS
16. Andra BĒRZIŅA
8. Dzintars RASNAČS
17. Gunārs SPRADŽENKO
9. Jānis PRIEDKALNS
18.
PARTIS NON REPRESENTES AU PE
a. LATGALES GAISMA
1. Rihards EIGIMS
10. Romans PETROVS
2. Marija JANSONE
11. Andrejs JAKUBOVSKIS
3. Olegs BRICS
12. Ilona IGNATOVICA
4. Svetlana KRJUKOVA
13. Igors SOROKINS
5. Viktors LAGUN
14. Anastasija KAKTNIECE
6. Henrihs GALICKIS
15. Martis PORIETIS
7. Dzintra NIKOLAJENKO
16. Vladislavs KRAPANS
8. Edvards SARGSJANS
17. Viktors VAINUTIS
9. Julija VOLKOVICA
18.
b.KONSERVATIVA PARTIJA
1. Modris LUJANS
5. Arnold BABRIS
2. Valerijs BELOKONS
6. Vitalijs VIESINS
3. Vitauts IVONAUSKS
7. Anatolijs BEREZOVSKIS
4. Maija ROMANOVSKA
8.
c. APVIENOTĀ SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ LABKLĀJĪBAS PARTIJA
1. Viktors KALBERZS
10. Jevgenijs KRJUKOVS
2. Sergejs ZURAVLOVS
11. Aleksandrs RIBZAMENS
3. Guntis PILSUMS
12. Eduards JURSEVICS
4. Pavels SELIVANOVS
13. Gunars KATKEVICS
5. Vera ZOZULA
14. Vlada DUBROVSKA
6. Juris SILOVS
15. Tatjana NIPARTE
7. Nikolajs JARUZNIJS
16. Aina ZURAVLOVA
8. Olegs BRUINSKIS
17. Jurijs ZURAVLOVS
9. Francis GRISKANJS
18. Marika ZURAVLOVA
d.KDS - KRISTĪGI DEMOKRĀTISKĀ SAVIENĪBA
1. Brigita TAMANE
10. Astrida KRUMINA
2. Lucija LIMANE
11. Anna MAULINA
3. Mara ZAKE
12. Guna PUTNINA
4. Mara SADOVSKA
13. Irena PUNDURE
5. Dzintra HOMKA
14. Eriks EGLITIS
6. Andris TEIKAMIS
15. Oskars ERDAMINS
7. Ojars BUSS
16. Juris ALKSNINS
8. Atis HOMKA
17. Eduards MILASS
9. Vladimirs AKIMOVS
18. Arturs GRINHOFS
e. EIROSKEPTIKI
1. Normunds GROSTINS
10. Gunars MEIJERS
2. Janis MISA
11. Juris MACTAMS
3. Juris DIMITERS
12. Jurijs ZAHAROVS
4. Valdis STEINS
13. Ugis KAMBALA
5. Viktors DINEVICS
14. Ilze KUDINA
6. Janis KUCINSKIS
15. Osvalds RUBENIS
7. Eriks KARLSONS
16. Edmunds ZALITE
8. Aleksandrs LETINS
17. Juris TITOVS
9. Nikolajs BUIVIDS
18. Vilnis KURPE
f. SOCIALDEMOKRATU SAVIENIBA
1. Peteris SALKAZANOVS
8. Voldemars EVELE
2. Martins DRAUDINS
9. Lolita NEILANDE
3. Marite TEIVANE
10. Verners BERZINS
4. Janis MATULIS
11. Irena SKUTANE
5. Antra LINE
12. Andrejs KRUMINS
6. Edars RACEVSKIS
13. Risards LABANOVSKIS
7. Skaidrite DANILENKO
14.