skip to content
ajakirjanikud
ajakirjanikud
 

Ajakirjanikule

Aitame ajakirjanikke Euroopa Parlamendi tööga seonduva info hankimisel. Kõigil ajakirjanikel on võimalik liituda Euroopa Parlamendi pressiteenistuse poolt levitatava infolistiga.

Selleks palume saata oma soov aadressile eptallinn@ep.europa.eu.

Kui teil on huvi konkreetsete Euroopa Parlamendi tegevusvaldkondade vastu, andke meile sellest märku. Selleks saatke e-mail aadressile: eptallinn@ep.europa.eu, märkige väljaande nimi, mida esindate ning valdkond, millega tegelete või mis teile huvi pakub. Võtame ühendust kui lähenemas on üritus, mis teie huvidega kattub. Näiteks toimuvad Brüsselis ja Strasbourgis regulaarselt seminarid, kus arutletakse päevakajaliste teemade üle, aitame teil neist soovi korral osa võtta.

Euroopa Parlamendi pressiteenistus

Euroopa Parlamendi pressiteenistus koosneb pressiesindajatest, kelle tööks on ajakirjanike abistamine ning nende teavitamine parlamendis toimuvast. Iga pressiesindaja on spetsialiseerunud kindlale valdkonnale, ametlikule keelele või liikmesriigile, et tagada parlamendi tegevuste igakülgne kajastamine ning pakkuda teavet kõikide liikmesriikide ajakirjanikele.

Euroopa Parlamendi pressiteenistuse kontaktid

Pressikonverentside jälgimine

EuroparlTV kannab üle ka pressikonverentsid. Kuupäeva järgi saab otsida eelseisvaid briifinguid ja pressikonverentse, aga ka vaadata tagantjärgi toimunuid.

Pressikonverentsid

EuroparlTV

EuroparlTV on Euroopa Parlamendi veebitelevisioon. Teenus hõlmab täiskogu istungite ja komisjonide koosolekute otseülekandeid, uudiseid, vestlussaateid ja harivaid videoklippe. Kõik videoklipid on varustatud subtiitritega Euroopa Liidu kõigis 22 ametlikus keeles.

EuroparlTVd saab vaadata igaüks, kel on juurdepääs internetile. Lisaks sellele levitab EuroparlTV saateid suur partnerite võrgustik ning kasutajad võivad jagada videoklippe manuskoodide abil suhtlusmeedias või oma veebilehel.

EuroparlTV

Audiovisuaalüksus

Euroopa Parlamendi audiovisuaalne veebisait ajakirjanikele võimaldab lihtsat juurdepääsu kõige värskematele EP toodetud video-, audio- ja fotomaterjalidele, mida edastab ka EbS (Europe by Satellite). Kogu materjali kasutamine on tasuta ja ilma autoriõiguslike piiranguteta.

Audiovisuaalüksus