Būkite išgirsti šią Europos dieną

2021 m. gegužės 9 d. raginame veikti. Dalyvaukite ir padėkite rašyti Europos ateitį.

"Šiais metais gegužės 9 d. minima ir Europos diena, ir Konferencija dėl Europos ateities, taip jums suteikiant dar daugiau galimybių padėti formuoti Europos ateitį. Šie du renginiai rodo, kad pokyčių reikia daugiau nei bet kada ir kad mums reikia aptarti iššūkius, siekiant sukurti geresnę ateitį visiems.

Europos diena mini tai, kas yra Europos Sąjunga, o Konferencija dėl Europos ateities suteikia jums platformą, padedančią rašyti Europos ateitį. Kad ir kur bebūtumėte, reikia jūsų balso ir nuomonės, kad Europa galėtų judėti pirmyn.

Europos Parlamentas kartu su jumis švęs gegužės 9 d. Kaip Europos demokratinių pokyčių varomoji jėga, jis kvies jus susitikti, nes net ir pandemijos metu galime susivienyti savo įvairovėje ir priimti reikšmingus sprendimus, reikalingus savo ateitčiai pagerinti".

#AteitisPriklausoNuoTavęs

Kas vyksta gegužės 9 d.?

Prisijunkite prie Europos Parlamento ir sužinokite, kaip Europa kuria savo ateitį

Peržiūrėkite ankstesnių Europos dienų nuotraukas

Daugiau nei septyniasdešimt metų Europos diena mums suteikė galimybę susiburti ir pasidžiaugti tuo, ką mums reiškia Europa.

Už tvaresnę Europą šiandien

Europos dienos organizatoriai įsipareigoję užtikrinti, kad visa veikla būtų tvari ir suderinta su JT tvaraus vystymosi tikslais.