Norite sužinoti daugiau?

Sužinokite daugiau apie Europos Parlamentą ir pasakykite savo nuomonę apie Europos ateitį

Sužinokite apie Europos jaunimo metus

Išreikškite savo nuomonę! 2022-ieji paskelbti Europos jaunimo metais, kuriais atkreipiamas dėmesys į Europos jaunimo reikšmę kuriant geresnę – žalesnę, įtraukesnę ir skaitmeninę – ateitį.

ES solidarumas su Ukraina

ES ir jos tarptautiniai partneriai vieningai smerkia V. Putino agresiją ir teikia Ukrainai tvirtą politinę, finansinę ir humanitarinę pagalbą.

Konferencija apie Europos ateitį

Tai yra naujas viešas atvirų, įtraukių ir struktūrizuotų diskusijų forumas, kuriame europiečiai gali aptarti jiems tikrai aktualius klausimus.

esamekartu.eu

esamekartu.eu yra visos Europos bendruomenė, skatinanti visus dalyvauti demokratiniame procese. Įprasminkite Europos dieną ir padėkite kurti geresnę Europos ateitį.

esamekartu.eu

Prisijunkite prie bendruomenės

Pasakykite savo nuomonę apie Europą.

Kas yra EP nariai ir ką jie veikia?

Europos Parlamentą sudaro 705 išrinkti nariai. Šie žmonės atstovauja piliečiams Europos lygiu. Sužinokite daugiau apie tai, ką jie daro ir kas jums atstovauja Parlamente.

Minime Europos dieną visose Europos institucijose

Sužinokite, kaip gegužės 9-oji pažymima Europos Sąjungos institucijose, sužinokite daugiau apie tai, kas vyksta, ir įsitraukite į įvairiausias siūlomas veiklas.

Didesnė jūsų nuomonės svarba sprendžiant dėl Europos ateities

Europos Parlamentas tiesiogiai kalbasi su Europos piliečiais ir padeda kurti Europos ateitį kartu su Konferencija dėl Europos ateities.

Pamatykite Schumano deklaracijos pasirašymą

Kas buvo Schumano deklaracija, kodėl ji buvo pasirašyta ir kodėl ji vis dar aktuali? Susipažinkite su internetine Šumano deklaracijos 70-mečio paroda.

Norėtumėte apsilankyti Europos Parlamente?

Mes tikimės netrukus vėl su jumis susitikti Briuselyje, Strasbūre ar „Europa Experience“ centruose, o kol kas galite sužinoti daugiau apie mūsų veiklą internetu.

Atnaujinkite žinias apie Europos Parlamentą

Europos Parlamento naujienų svetainėje skelbiamos naujausios žinios. Europos Parlamente yra specialus žurnalistams skirtas spaudos kambarys.