Eiropā mums katram ir sava loma.

Mēs visi esam dzirdējuši kritiku par to, kā tiek risināta pašreizējā krīze. Iespējams, arī mēs esam izteikuši līdzīgas piezīmes. Tomēr visā Eiropas Savienībā cīņā ar Covid-19 tiek darīts daudz vairāk, nekā vairums cilvēku šobrīd spēj iedomāties.

Tāpēc mēs sākām kampaņu #EiropiešiPretCovid19.

Mēs vēlamies pastāstīt, kā Eiropas Savienība tiek galā ar krīzes ietekmi un kā šajā cīņā mums var palīdzēt eiropieša gars, proti, solidaritātes un vienotības gars.

Mēs izveidojām šo stāstītavu, lai ar tās palīdzību celtu gaismā vienkāršu Eiropas iedzīvotāju labos darbus. Šie stāsti palīdzēs citiem uzzināt to, kā eiropieši pārvar grūtības, kā viņiem izdodas atrast veiksmīgus problēmu risinājumus un kā viņi izrāda savstarpēju solidaritāti. Katrā stāstā ir izcelts kāds cilvēks, kas cīņā ar krīzi dod grūtāk pamanāmu, bet ļoti vērtīgu ieguldījumu (pētnieki, slimnīcu personāls, draugi un kaimiņi). Viņi visi — katrs savā veidā — palīdz cīnīties ar koronavīrusa pandēmiju un ir izdarījuši kaut ko nozīmīgu.

Ir trīs veidi, kā arī tu vari iesaistīties šajā kampaņā.
  • Pastāsti par vietni eiropiesipretcovid19.eu savai ģimenei un draugiem;
  • Lieto tēmturi #EiropiešiPretCovid19 sociālajos medijos;
  • Vēlies dalīties ar savu #EiropiešiPretCovid19 stāstu? Vai varbūt tu vēlies palīdzēt kādam no mūsu varoņiem? Mēs priecāsimies, ja sazināsies ar mums.
Lūdzu, raksti mums uz: europeans-against-covid19@europarl.europa.eu

ES rīcība koronavīrusa apkarošanā

Lasi jaunākās ziņas par koordinēto ES rīcību cīņā ar koronavīrusa pandēmiju un par Eiropas Parlamenta veiktajiem pasākumiem.

Lejupielādes centrs

Šeit varat lejupielādēt kampaņas materiālus par Eiropas Parlamenta cīņu ar Covid-19.