Sveiki atvykę

 
 

Kandidatės į Komisijos narius iš Kipro klausymas

Priėmęs pasiūlymą tapti Kipro užsienio reikalų ministru, 2008 m. vasario 28 d. už sveikatą atsakingas Europos Komisijos narys Markos Kyprianou įteikė atsistatydinimo pareiškimą.

Kipro vyriausybė paskelbė ketinimą naująja Komisijos nare siūlyti Androulą Vassiliou. 2008 m. vasario 29 d. Europos Sąjungos Taryba pagal raštišką procedūrą nusprendė paskirti Androulą Vassiliou Europos Komisijos nare nuo 2008 m. kovo 3 d. iki dabartinės sudėties Komisijos kadencijos pabaigos, t. y. 2009 m. spalio 31 d.

Europos Komisijos pirmininkas išreiškė pritarimą šiai kandidatūrai ir norą patikėti Androulai Vassiliou sveikatos sritį.

Vadovaujantis Pamatiniu susitarimu dėl Europos Parlamento ir Komisijos santykių, buvo susitarta, kad nedelsiant ir visapusiškai atsižvelgiant į institucijų prerogatyvas A. Vassiliou bus išklausyta Europos Parlamente.

Siekdamas suteikti daugiau skaidrumo ir teisėtumo naujų Komisijos narių skyrimo procesui, Europos Parlamentas surengs A. Vassiliou klausymą 2008 m. balandžio 1 d. Rengiantis klausymams kandidatė į Komisijos narius bus paprašyta atsakyti į raštu pateiktus klausimus. Remdamasis klausymų rezultatais Europos Parlamentas oficialiai balsuos dėl kandidatės patvirtinimo plenariniame posėdyje.

Detalesnę informaciją apie A. Vassiliou, klausymą ir apskritai apie šią procedūrą rasite spustelėję atitinkamą nuorodą kairėje šio tinklalapio pusėje pateiktame meniu.


Informacija apie šios svetainės kalbinius variantus
Šioje svetainėje informacija pateikiama visomis oficialiosiomis Europos Sąjungos kalbomis. Nuorodas į variantus kitomis kalbomis rasite šio puslapio dešiniajame viršutiniame „Europarl“ meniu kampe:


lv_header

Jei puslapis neišverstas į jūsų pasirinktą kalbą, jo turinys bus pateiktas anglų kalba.