skip to content
 

Jaunumi

Ceturtdien Parlaments pieņēma nostāju sarunām ar dalībvalstīm par noteikumiem, kas paredz cilvēktiesību un rūpju par vidi integrāciju uzņēmumu pārvaldībā.
Lasīt tālāk
Ceturtdien Parlaments atbalstīja likumprojektu par munīcijas un raķešu ražošanas jaudas palielināšanu Eiropā.
Lasīt tālāk
Parlaments aicina pieņemt koordinētu stratēģiju, kas palielinātu ES noturību pret ārvalstu iejaukšanos un informācijas manipulāciju un aizsargātu 2024. gada Eiropas Parlamenta vēlēšanas.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Pasākumi

Aptuveni 10 000 jauniešu no ES un citām valstīm tiksies Strasbūrā, lai apspriestu Eiropas nākotni, ņemot vērā karu pret Ukrainu un gaidāmās Eiropas Parlamenta vēlēšanas.
Lasīt tālāk
Piektdien, 26. maijā, Eiropas Savienības mājā Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, atkal norisināsies pērn aizsāktā erudīcijas spēle “Gudrāks ar deputātu”. Tajā divas tautas priekšstāvju atbalstītas jauniešu komandas mērosies demokrātijas zināšanās un izpratnē.
Lasīt tālāk
Eiropas Parlamenta (EP) Vēstnieku skolu programmas Atklātās stundas norit gan attālināti, gan klātienē. Jau kopš pērnā gada nogales līdz pat 2023. gada maijam skolēni kopā ar EP deputātiemun programmas eksperti, politoloģi Žanetu Ozoliņu izzina demokrātiju un aktuālas ES tēmas.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk