skip to content
 
 
 

Jaunumi 2021

Konferences par Eiropas nākotni daudzvalodu digitālā platforma, ko šodien atklāja Konferences valde, ļaus iedzīvotājiem piedalīties Eiropas nākotnes veidošanā.
Lasīt tālāk
Tiekoties trešdien, Konferences par Eiropas nākotni valde turpināja sagatavošanas darbus tās atklāšanai.
Lasīt tālāk
Lieldienu laikā ikviens bez maksas varēs tiešsaistē noskatīties trīs LUX balvai nominētās filmas ar subtitriem latviešu valodā: “Vēl pa mēriņam” (2020), “Kolektīvs” (2019) un “Corpus Christi” (2019). Šogad pirmo reizi balvas ieguvēju kopā ar Eiropas Parlamenta deputātiem noteiks skatītāji.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Pasākumi

Pielāgojoties Covid-19 pandēmijas dēļ noteiktajiem ierobežojumiem, Eiropas Parlamenta (EP) Vēstnieku skolu programmas Atklātās stundas šajā mācību gadā turpinās attālināti, un aprīlī EP deputāti neklātienē tiksies ar skolēniem no Dundagas Latvijas rietumos līdz Kārsavai austrumos.
Lasīt tālāk
Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu Atklātās stundas ar Eiropas Parlamenta deputātiem turpinās! Martā tās norisinās Preiļos, Talsos, Saulkrastos, Aknīstē un Rīgā. Šoreiz skolēni izzina lēmumu pieņemšanu parlamentārajā demokrātijā, ES ABC un vērtē, cik demokrātiska ir Latvija. EP Vēstnieku skolās atbildes jaunieši tiešsaistē meklē kopā ar EP deputātiem Ivaru Ijabu, Daci Melbārdi un Robertu Zīli, kā arī politoloģi Žanetu Ozoliņu.
Lasīt tālāk
Ceturtdien, 25. februārī, plkst. 11.00 – 12.20 Eiropas Parlamenta (EP) birojs Latvijā aicina uz tiešsaistes diskusiju par to, kā motivēt jaunos vēlētājus.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk