skip to content
 
 
 

Jaunumi 2021

Sestdien, 23. oktobrī Strasbūrā norisinājās konferences otrā plenārsēde, kurā tika apspriestas dažādos konferences pasākumos paustās iedzīvotāju idejas un ierosinājumi.
Lasīt tālāk
Šajā nedēļas nogalē konferences plenārsēdē apspriedīs priekšlikumus no Eiropas pilsoņu paneļdiskusijām, valstu paneļdiskusijām, Eiropas Jaunatnes dienām un daudzvalodu digitālās platformas.
Lasīt tālāk
Eiropas Parlaments ceturtdien prasīja uzsākt rūpīgu izmeklēšanu saistībā ar ikvienu Pandoras dokumentos atmaskoto pārkāpumu, kas veikts kādā no ES jurisdikcijām.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Pasākumi

Galvenie 10 000 jauno dalībnieku ierosinājumi bija saistīti ar atkritumu pārstrādi, daudzvalodību, tiesiskumu un federālākas Eiropas veidošanu.
Lasīt tālāk
Eiropas Parlamenta birojs Latvijā oktobra beigās plāno publicēt iepirkumu par izglītības eksperta (metodiķa) pakalpojumiem Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu programmas ietvaros.
Lasīt tālāk
Pabeidzi EP Vēstnieku skolu* un vēlies turpināt būt eiropeiski aktīvs/-a? Piesakies Eiropas kopienas viedokļu līderu programmai un piedzīvo izaugsmi, dibini vērtīgus kontaktus un sāc savu karjeru spoži!
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk