skip to content
 
 
 

Jaunumi 2021

Dzīvnieku audzēšanu sprostos Eiropas Savienībā vajadzētu līdz 2027. gadam pakāpeniski aizliegt, saka Eiropas Parlamenta deputāti.
Lasīt tālāk
Eiropas Parlaments prasa ES sankcijas pret tiem, kas iesaistīti lidmašīnas piespiedu nosēdināšanā Minskā 23. maijā un žurnālista Romāna Protaseviča aizturēšanā.
Lasīt tālāk
Deputāti uzstāj, lai nacionālie atveseļošanas plāni pilnībā atbilstu noteiktajām prasībām un zaļās un digitālās pārkārtošanās mērķiem.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Pasākumi

Piektdien, 11. jūnijā, plkst. 11.00 - 12.30 aicinām uz tiešsaistes diskusiju par priekšlikumu Eiropas Savienības (ES) direktīvai par minimālās algas kritēriju noteikšanu ES, kurā piedalīsies trīs Eiropas Parlamenta (EP) deputāti no Latvijas, darba ņēmēju un darba devēju pārstāvji, kā arī žurnālisti.
Lasīt tālāk
Daudzus Eiropas dienas pasākumus organizē paši Latvijas iedzīvotāji, īpaši - jaunieši. Reps, viktorīnas, tikšanās ar citu Eiropas valstu jauniešiem un diskusijas par Latvijai būtiskiem ES jautājumiem, mazinot aizspriedumus un stiprinot eiropeisko identitāti un vērtības, ir tikai dažas no šī gada 9.maija aktivitātēm. PALDIES Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolām visā Latvijā, kas tik radoši šogad Eiropas dienu svinēja digitālajā vidē!
Lasīt tālāk
Pielāgojoties Covid-19 pandēmijas dēļ noteiktajiem ierobežojumiem, Eiropas Parlamenta (EP) Vēstnieku skolu programmas Atklātās stundas šajā mācību gadā turpinās attālināti, un maijā EP deputāti neklātienē tiksies ar skolēniem no Ventspils Latvijas rietumos līdz Alūksnei austrumos.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk