skip to content
 

Jaunumi

Par Eiropas jaunatnes Kārļa Lielā balvas 2023 nacionālo uzvarētāju Latvijas eiroparlamentāriešu un jauniešu pārstāvju žūrija izvēlējusies jauniešu organizācijas Tellus īstenoto Eiropas Jauniešu parlamenta 96. Starptautisko konferenci - Riga 2022.
Lasīt tālāk
EP deputātus satrauc Baltkrievijā notiekošās represijas, tostarp Nobela prēmijas laureāta un žurnālista ieslodzīšana, un viņi aicina uz jaunām sankcijām pret Lukašenko režīmu.
Lasīt tālāk
Eiropas Parlamenta deputāti vēlas pašreizējo dzīves dārdzības krīzi risināt ar jaunu tiesību aktu, kas modernizētu un stiprinātu dalībvalstu minimālā ienākuma shēmas.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Pasākumi

No 31. marta līdz 4. aprīlim Rīgā notiks ikgadējās Eiropas Parlamenta (EP) LUX filmu dienas, kuru laikā klātienē bez maksas varēs noskatīties piecas LUX skatītāju balvai izvirzītas Eiropas filmas. Filmu dienas 31. martā atklās ar ekspertu sarunu par Eiropas kino.
Lasīt tālāk
Eiropas Parlamenta (EP) Vēstnieku skolu programmas Atklātās stundas norit gan attālināti, gan klātienē. Jau kopš pērnā gada nogales līdz pat 2023. gada maijam skolēni kopā ar EP deputātiemun programmas eksperti, politoloģi Žanetu Ozoliņu izzina demokrātiju un aktuālas ES tēmas.
Lasīt tālāk
Eiropas Parlaments (EP) aicina iedzīvotājus un organizācijas izvirzīt kandidātus Eiropas Pilsoņu balvai – apbalvojumam, kuru reizi gadā piešķir par īstenotiem projektiem, kas veicina savstarpējo sapratni un saliedētību.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk