skip to content
 

Jaunumi 2022

Eiropas Parlamenta (EP) birojs Latvijā sadarbība ar Latvijas deputātiem sagatavojis ikgadējo atskaiti par deputātu paveikto un padarītā devumu Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt tālāk
Medijiem ir nozīmīga loma iedzīvotāju informēšanā par Eiropas Savienības un tās iestāžu darbu.
Lasīt tālāk
Ceturtdien EP deputāti deva zaļo gaismu makrofinansiālajam aizdevumam viena miljarda eiro apmērā, lai palīdzētu Ukrainai segt ārējā finansējuma vajadzības, kas ir palielinājušās kara dēļ.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Pasākumi

Aicinām 10. jūnijā plkst. 10.00 uz tiešsaistes paneļa diskusiju par Krievijas kara Ukrainā ietekmi uz ES klimata un enerģētikas politiku, kurā piedalīsies Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere, nozaru pārstāvji, kā arī žurnālisti.
Lasīt tālāk
  Ar pilsoniskā aktīvisma labās prakses piemēru skolās un apkaimēs prezentēšanu noslēgsies programmas Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu 2021./2022. mācību gads. Izlaidumam var sekot tiešsaistē 30. maijā plkst. 13.00 EP biroja Latvijā Facebook lapā!
Lasīt tālāk
Ceturtdien, 26. maijā, astoņi mēsesamkopā.eu jauno līderu programmas dalībnieki ES mājā Rīgā (Aspazijas bulvārī 28) ar Eiropas Parlamenta (EP) priekšsēdētāja vietnieku Robertu Zīli (ECR) diskutēs par jauniešiem būtiskām aktualitātēm, tā noslēdzot programmas otro gadu.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk