skip to content
 
 
 

Jaunumi 2021

Konferences valde 9. maijā apstiprināja Konferences nolikumu, kas nosaka Konferences plenārsēdes struktūru un darbības principus.
Lasīt tālāk
Divas dienas pirms konferences par Eiropas nākotni atklāšanas Eiropas Parlaments publicē Eirobarometra veikto aptauju – ko par Eiropas nākotni domā iedzīvotāji.
Lasīt tālāk
Parlaments ir dziļi noraizējies par Krievijas militāro spēku koncentrēšanos pie Ukrainas robežas un atklātajiem faktiem par Krievijas aģentu līdzdarbību Čehijā notikušajos sprādzienos.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Pasākumi

Daudzus Eiropas dienas pasākumus organizē paši Latvijas iedzīvotāji, īpaši - jaunieši. Reps, viktorīnas, tikšanās ar citu Eiropas valstu jauniešiem un diskusijas par Latvijai būtiskiem ES jautājumiem, mazinot aizspriedumus un stiprinot eiropeisko identitāti un vērtības, ir tikai dažas no šī gada 9.maija aktivitātēm. PALDIES Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolām visā Latvijā, kas tik radoši šogad Eiropas dienu svinēja digitālajā vidē!
Lasīt tālāk
Pielāgojoties Covid-19 pandēmijas dēļ noteiktajiem ierobežojumiem, Eiropas Parlamenta (EP) Vēstnieku skolu programmas Atklātās stundas šajā mācību gadā turpinās attālināti, un maijā EP deputāti neklātienē tiksies ar skolēniem no Ventspils Latvijas rietumos līdz Alūksnei austrumos.
Lasīt tālāk
Ceturtdien, 25. februārī, plkst. 11.00 – 12.20 Eiropas Parlamenta (EP) birojs Latvijā aicina uz tiešsaistes diskusiju par to, kā motivēt jaunos vēlētājus.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk