skip to content
 
 
 

Jaunumi 2020

Covid-19 uzliesmojums pēdējo nedēļu laikā mainījis dzīvi visā Eiropā un satricinājis virkni nozaru. Vienlaikus ir vērts paturēt prātā, ka bieži vien internetā - un ne tikai - izplatītā informācija gan par pašu vīrusu, gan ES rīcību nav patiesa. 
Lasīt tālāk
EP priekšsēdētājs un politisko grupu vadītāji šodien nolēma rīkot ārkārtas plenārsesiju 16. un 17. aprīlī, lai turpinātu parlamentāro darbu pie pasākumiem pandēmijas apkarošanai.
Lasīt tālāk
Koronavīrusa uzliesmojums ir izraisījis viltus ziņas un dezinformācijas izplatīšanos, kas kavē centienus ierobežot pandēmiju.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Pasākumi

Ievērojot Eiropas Parlamenta noteiktos piesardzības pasākumus, EP biroja Latvijā plānotās debates ar deputātu R. Zīli 13. martā tiek atceltas! 
Lasīt tālāk
Saistībā ar ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī no 13. marta līdz 14. aprīlim, izstāde atcelta. Drīzumā piedāvāsim iepazīties ar izstādes darbiem digitālā formātā, sekojiet līdzi informācijai Eiropas Parlamenta biroja Latvijā mājas lapā un sociālajos tīklos!
Lasīt tālāk
Turpinot Eiropas Parlamenta biroja Latvijā (EPBL) debašu ciklu “Labāk kopā” ar visiem Latvijas eiroparlamentāriešiem, pirmdien, 2. martā, Tatjana Ždanoka (Latvijas Krievu savienība / Zaļo un Eiropas Brīvās apvienības grupa) diskutēs par ES sociālo un nodarbinātības politiku un Brexit.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk