skip to content
 
 
 

Jaunumi 2021

Eiropas Parlamenta (EP) Eiropas Pilsoņu balvas komiteja paziņojusi 2020. gada balvas laureātus no visas Eiropas Savienības, no Latvijas tā ir līdzdalības platforma “Manabalss.lv”.
Lasīt tālāk
Covid-19 pandēmijas laikā ir nostiprinājusies eiropiešu pārliecība, ka efektīvi risinājumi cīņai ar pandēmiju izstrādājami ES līmenī.
Lasīt tālāk
EP deputāti pauž nopietnas bažas par Astravjecas kodolelektrostacijas drošumu Baltkrievijā un pieprasa apturēt tā komercdarbības uzsākšanu.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Pasākumi

Ceturtdien, 25. februārī, plkst. 11.00 – 12.20 Eiropas Parlamenta (EP) birojs Latvijā aicina uz tiešsaistes diskusiju par to, kā motivēt jaunos vēlētājus.
Lasīt tālāk
Trešdien, 20. janvārī, plkst. 10.00-11.30 aicinām uz tiešsaistes diskusiju ar Eiropas Parlamenta (EP) Transporta un tūrisma komitejas deputātiem Andri Ameriku un Robertu Zīli par situāciju ES tūrisma un transporta nozarēs.
Lasīt tālāk
Pielāgojoties jaunajiem apstākļiem, ikgadējās Eiropas Parlamenta (EP) LUX Filmu dienas šoruden notiks tiešsaistē - bez maksas ar subtitriem latviešu valodā būs iespēja noskatīties trīs Latvijas skatītāju visatzītākās LUX filmas: “Toni Erdmann” (2016), “Sami Blood” (2016) un “The Realm” (2018).
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk