skip to content
 

Jaunumi

Izraēlas prezidents aicināja Eiropas Parlamentu strādāt pie antisemītisma izskaušanas un pieņemt antisemītisma definīciju, ko izstrādājusi Starptautiskā Holokausta piemiņas alianse.
Lasīt tālāk
ES sankcijas jāpiemēro visiem, kas ir atbildīgi par cilvēktiesību pārkāpumiem Irānā un Islāma revolucionārās gvardes korpuss jāiekļauj ES teroristu sarakstā, uzstāj EP deputāti.
Lasīt tālāk
Ceturtdien pieņemtajā rezolūcijā Eiropas Parlamenta deputāti prasa Krievijas politisko un militāro vadību saukt pie atbildības par agresijas noziegumiem pret Ukrainu.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Pasākumi

2. februārī plkst. 16.00 Zoom platformā notiks EP Vēstnieku skolu programmas tiešsaistes lekcija “Vēlēšanas Eiropā un Eiropas vēlēšanas”.
Lasīt tālāk
27. janvārī plkst. 10.30 aicinām uz tiešsaistes paneļa diskusiju par enerģētikas krīzes ietekmi uz dažādām ekonomikas nozarēm, kurā trīs Eiropas Parlamenta (EP) deputāti no Latvijas iepazīstinās ar aktuālo ekonomikas, enerģētikas un transporta jomā. Diskusijā piedalīsies arī vairāki nozaru pārstāvji un žurnālisti.
Lasīt tālāk
Eiropas Parlamenta (EP) Vēstnieku skolu programmas Atklātās stundas norit gan attālināti, gan klātienē. Jau kopš pērnā gada nogales līdz pat 2023. gada maijam skolēni kopā ar EP deputātiemun programmas eksperti, politoloģi Žanetu Ozoliņu izzina demokrātiju un aktuālas ES tēmas.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk