skip to content
 

Jaunumi 2022

2022. gada Eiropas Pilsoņu balva piešķirta nodibinājumam Hospiss LV par pilotprojektu, sniedzot aprūpes palīdzību onkoloģijas pacientiem cieņpilnai aiziešanai.
Lasīt tālāk
Krievijas karš pret Ukrainu visā Eiropā ir pastiprinājis sabiedrības atbalstu ES, liecina Eiropas Parlamenta (EP) Eirobarometra pavasara aptaujas rezultāti.
Lasīt tālāk
Ceturtdien EP deputāti pieprasīja tiesības Parlamentam iesniegt likumdošanas priekšlikumus, kas stiprinātu ES demokrātiju un atjaunotu iestāžu līdzsvaru.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Pasākumi

Aicinām 10. jūnijā plkst. 10.00 uz tiešsaistes paneļa diskusiju par Krievijas kara Ukrainā ietekmi uz ES klimata un enerģētikas politiku, kurā piedalīsies Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere, nozaru pārstāvji, kā arī žurnālisti.
Lasīt tālāk
  Ar pilsoniskā aktīvisma labās prakses piemēru skolās un apkaimēs prezentēšanu noslēgsies programmas Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu 2021./2022. mācību gads. Izlaidumam var sekot tiešsaistē 30. maijā plkst. 13.00 EP biroja Latvijā Facebook lapā!
Lasīt tālāk
Ceturtdien, 26. maijā, astoņi mēsesamkopā.eu jauno līderu programmas dalībnieki ES mājā Rīgā (Aspazijas bulvārī 28) ar Eiropas Parlamenta (EP) priekšsēdētāja vietnieku Robertu Zīli (ECR) diskutēs par jauniešiem būtiskām aktualitātēm, tā noslēdzot programmas otro gadu.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk