skip to content
 
 
 

Jaunumi 2020

Eiropas Parlaments ir ļoti nobažījies par plašsaziņas līdzekļu brīvību Eiropas Savienībā un nosoda pret žurnālistiem vērstu vardarbību, aizskarošu rīcību un spiedienu.
Lasīt tālāk
Lai veidotu ilgtspējīgu patēriņa kultūru, jāpaplašina produktu remonta un atkalizmantošanas iespējas, kā arī jāizskauž prakse saīsināt produktu kalpošanas laiku, saka Eiropas Parlaments.
Lasīt tālāk
Otrdien Eiropas Parlaments apstiprināja jaunu direktīvu, kas ļaus patērētāju grupām ES apvienot spēkus un uzsākt kolektīvus tiesas procesus.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Pasākumi

Pielāgojoties jaunajiem apstākļiem, ikgadējās Eiropas Parlamenta (EP) LUX Filmu dienas šoruden notiks tiešsaistē - bez maksas ar subtitriem latviešu valodā būs iespēja noskatīties trīs Latvijas skatītāju visatzītākās LUX filmas: “Toni Erdmann” (2016), “Sami Blood” (2016) un “The Realm” (2018).
Lasīt tālāk
Trešdien, 4. novembrī, pulksten 11.00 - 12.30 notiks diskusija tiešsaistē par Eiropas Savienības daudzgadu budžetu nākamajiem septiņiem gadiem un ekonomikas atveseļošanas plānu ar Eiropas Parlamenta (EP) Budžeta komitejas deputātiem Nilu Ušakovu un Robertu Zīli.
Lasīt tālāk
Trešdien, 28. oktobrī, četri Eiropas Parlamenta (EP) deputāti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas žurnālistiem un interešu grupu pārstāvjiem komentēs lēmumu piešķirt ikgadējo Saharova balvu Baltkrievijas opozīcijai un ES attiecības ar šo valsti.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk