skip to content
 
 
žurnālisti
Žurnālisti Strasbūrā
 

Debates par Eiropas nākotni ar Latvijas Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu

10/04/2019

Trešdien, 17. aprīlī, no plkst. 11:00 līdz 13:20 (LV laiks) Eiropas Parlamentā (EP) Strasbūrā Latvijas Republikas Ministru prezidents Krišjānis Kariņš uzstāsies ar uzrunu par Eiropas nākotni, pēc kuras notiks debates ar EP deputātiem un Eiropas Komisijas (EK) pārstāvjiem.

Pēc debatēm Strasbūrā notiks Eiropas Parlamenta priekšsēdētāja Antonio Tajāni un Latvijas premjera Krišjāņa Kariņa, iepriekš ilggadēja EP deputāta (EP strādāja kopš 2009. gada), tikšanās ar žurnālistiem. Aprīļa plenārsesiju klātienē Strasbūrā apmeklēs 18 Latvijas mediju pārstāvji.

! Uzruna un debates no Eiropas Parlamenta Strasbūrā būs skatāmas tiešraidē Latvijas Televīzijā (LTV): trešdien, 17. aprīlī, no plkst. 11:00 līdz 13:20 (LV laiks). 

Šīs būs divdesmitās un noslēdzošās EP debates ciklā par Eiropas nākotni ar kādu no ES dalībvalstu vadītājiem. Vairāk informācijas par iepriekšējām debatēm atrodams šeit.

Pašreizējam EP sasaukumam šī kopumā būs noslēdzošā plenārsesija pirms gaidāmajām Eiropas vēlēšanām 25. maijā. Jau š.g. jūlijā darbu sāks jaunais - devītais - EP sasaukums.

Aicinām Jūs - Eiropas Parlamenta, Eiropas Komisijas un Eiropas Savienības mājas jaunumu saņēmējus - izmantot iespēju un sekot līdzi debatēm Latvijas Televīzijas 1. kanālā!

Uzrunu un debates no Eiropas Parlamenta Strasbūrā varēs skatīties arī EP tīmekļa vietnē vai izmantojot EbS.

 

Cieņā,

Eiropas Parlamenta birojs Latvijā

Latvijas Republikas Ministru kabinets

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā

Eiropas Savienības māja

2019. gada 10. aprīlī

 

Plašākai informācijai
Signe Znotiņa-Znota,
Eiropas Parlamenta preses sekretāre Latvijā
Tālr.: + 371 26440185
E-pasts:
signe.znotina-znota@europarl.europa.eu