skip to content
 
 
žurnālisti
Žurnālisti Strasbūrā
 

Eiropas Parlamenta birojs Latvijā aicina iesniegt piedāvājumus radio konkursu veidošanai

18/10/2019

Eiropas Parlamenta birojs (EPB) Latvijā aicina radio stacijas integrēt savā programmā konkursus par Eiropas Parlamentu (EP), kas informētu Latvijas iedzīvotājus par astoņiem jaunievēlētajiem Latvijas deputātiem un viņu darbu EP komitejās.

Izvēlētā pretendenta uzdevums būs izstrādāt detalizētu konkursa norises plānu, pielāgot EPB sagatavoto informāciju savas auditorijas vajadzībām un ieradumiem, kā arī organizēt konkursu un nodrošināt tā pārraidi. Konkursa mērķis - vairot klausītāju zināšanas un izpratni par Latvijas deputātu darbu EP.

Plašāka informācija par EP darbu un aktualitātēm atrodama EPB mājaslapā www.europarl.lv.

Tehniskās prasības: radio konkurss jāsagatavo vismaz četrās atsevišķās pārraidēs (provizoriski 2019. gada decembrī - 2020. gada janvārī), no kurām katra tiek nodrošināta atsevišķā dienā (piemēram, no pirmdienas līdz ceturtdienai vai reizi nedēļā četras nedēļas) ar mērķi sasniegt pēc iespējas plašāku auditoriju. Konkursa norise aktīvi popularizējama gan radio ēterā, gan sociālajos tīklos. Savā finanšu piedāvājumā pretendentam jāiekļauj arī konkursa uzvarētajiem paredzētās balvas. EPB jāmin kā projekta organizators visos konkursos un konkursu reklāmas materiālos.

Konkursa konceptu un finanšu piedāvājumu iesūtīt jelena.glazova@europarl.europa.eu un epriga@europarl.europa.eu līdz pirmdienas, 4. novembra, pulksten 17.00. Vērtējot piedāvājumus, EPB ņems vērā izmaksu efektivitāti (izmaksas viena klausītāja sasniegšanai), radošo risinājumu un konkursa integrāciju sociālajos medijos.

EPB patur iespēju slēgt līgumu ar vienu vai vairākiem pretendentiem, kā arī atteikties no līguma slēgšanas. Visi pieteikumu iesniedzēji saņems atbildi nedēļas laikā pēc iesniegšanas termiņa beigām (līdz 11. novembra pulksten 17.00).