skip to content

Sīkdatņu politika EP biroja mājas lapā

Mēs lietojam sīkdatnes (cookies-angļu.val.), lai nodrošinātu jums labāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Šīs sīkdatnes mēs izmantojam tikai statistikas vākšanas nolūkos, izmantojot Google Analytics; personas dati netiek vākti. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā atslēgt sīkdatnes jūsu datorā, lūdzu apmeklējiet www.aboutcookies.org

Turpināt
 
 
EP ēka Briselē no iekšpuses
EP ēka Briselē no iekšpuses
 

Politiskās grupas

 

Eiropas Parlamenta deputāti strādā politiskās grupās, kuras tiek veidotas atbilstoši viņu politiskajai, nevis valstiskajai piederībai. Šobrīd Eiropas Parlamentā ir astoņas politiskās grupas. Grupa "Nāciju un brīvības Eiropa" ir 8 grupa, kas tika izveidota 2015.gada 16.jūnijā.

Lai izveidotu politisko grupu, tajā jābūt vismaz 25 deputātiem no vismaz septiņām dalībvalstīm. Aizliegts vienlaicīgi darboties vairākās politiskās grupās. Daži deputāti nav pievienojušies nevienai politiskai grupai, tādējādi viņi ir pie politiskajām grupām nepiederoši deputāti.

Pirms katra balsojuma plenārsēdē politiskās grupas iepazīstas ar Parlamenta komiteju ziņojumiem un iesniedz savus grozījumus, par ko iepriekš apspriedušies grupas iekšienē. Deputāti ir brīvi sava balsojuma izvēlē.

Eiropas Parlamenta politiskās grupas pēc 2014.gada vēlēšanām

Iepriekšējais sasaukums (2009-2014)

 .
Eiropas Parlamenta politiskās grupas