skip to content
 
 
Jaunieši EP Strasbūrā
Euroscola apmeklējums Strasbūrā
 

Jauniešiem

Interesē starptautiski procesi, ar savām idejām iedvesmo arī citus un vēlies gūt jaunu pieredzi? Eiropas Parlamenta birojs Latvijā lielu vērību velta jauniešu iespējām Eiropā, organizējot dažādus konkursus, informējot par praksi ES institūcijās un aicinot uz diskusijām.

 .
 

mēsesamkopā.eu ir Eiropas mēroga līdzdalības kustība, kas aicina katru iesaistīties demokrātijas veidošanā un Eiropas Savienības vērtību stiprināšanā.

 

Programmā “Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas” skolotāji un skolēni gūst zināšanas par Eiropas Savienību un stiprina pilsoniskās līdzdalības prasmes.

 

R. Šūmana prakses mērķis ir veicināt Eiropas Savienības pilsoņu izglītību un profesionālo apmācību un sniegt ieskatu par Eiropas Parlamenta darbību.

 

Demokrātijā #PilsoņaSpēks ir teikt JĀ vai NĒ! EP Vēstnieku skolu programmas dalīnieki trīs gadu garumā pētīs parlamentārās demokrātijas visdažādākos aspektus.

 

Ik pēc diviem gadiem Eiropas Parlamentā Strasbūrā tiekas tūkstošiem jauniešu no visas Eiropas Savienības un pasaules, lai dalītos idejās un veidotu Eiropas nākotni kopā.

 

Vēlies kopā ar klases biedriem braukt uz EUROSCOLA Eiropas Parlamentu Strasbūrā? Piedalies EP Vēstnieku skolu programmā un iepazīsties ar parlamentāro darbu klātienē!