skip to content

Sīkdatņu politika EP Informācijas biroja mājas lapā

Mēs lietojam sīkdatnes (cookies-angļu.val.), lai nodrošinātu jums labāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Šīs sīkdatnes mēs izmantojam tikai statistikas vākšanas nolūkos, izmantojot Google Analytics; personas dati netiek vākti. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā atslēgt sīkdatnes jūsu datorā, lūdzu apmeklējiet www.aboutcookies.org

Turpināt
 
 
 

2018./2019.mācību gada Atklāto stundu norišu laiki un temati

08/04/2019

Iepazīsties ar Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu atklāto stundu norises laikiem un tematiem šajā, 2018./2019. mācību gadā!

Atklātās stundas Latvijas skolās! Piedalies! Praktiskā darbā veidojam labās prakses piemērus, padziļinām jauniešu zināšanas par Eiropas Savienību, veicinām izpratni par sabiedrībā notiekošo un motivējam līdzdarboties.

Atklātās stundās tiek rīkotas Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu programmas ietvaros. Programma paredzēta 9.-12. klašu audzēkņiem.

Kā tiek pārstāvētas Latvijas intereses Eiropas Savienībā? Kāda ir Brexit ietekme uz Eiropas nākotni? Kā Eiropas Parlaments aizsargā patērētāju tiesības, veselību un nodrošina preču drošumu? Kā norisināsies Eiropas Vēlēšanas 2019.gada 25. maijā?

Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu atklātās stundas par šiem un citiem tematiem. Laipni aicināts ikviens interesents! Piesakies: epas@europarl.lv