skip to content
 
Skolu komandas
Skolu komandas
 
Darbs skolā
Darbs skolā
 

EP Vēstnieku skola

Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu 5. sezona ir atklāta! 70 Latvijas skolas, simtiem skolotāju un tūkstošiem skolēnu jau šogad apgūs mācību programmu, kas trīs gadu garumā sadarbībā ar valsts augstākajām amatpersonām, izciliem ekspertiem, medijiem un programmas absolventiem pētīs parlamentārās demokrātijas visdažādākos aspektus. Tā ir iespēja apzināties savu #Pilsoņaspēku un izprast kā likumdošana, tieslietu sistēma, sabiedrības iesaiste un vēlēšanas nodrošina Latvijas un Eiropas parlamentārās demokrātijas ilgtspēju. Mēs katrs esam #Pilsoņaspēks! Tiekamies EP Vēstnieku skolu tiešsaistes stundās!
Lasīt tālāk
Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas kopā ar valsts un ES amatpersonām un jomas ekspertiem turpina pētīt parlamentārās demokrātijas tēmu. Īstenoti četri parlamentārās demokrātijas skaidrošanas cikla semināri ar Latvijas eiroparlamentāriešiem un EP Vēstnieku skolām no visas Latvijas.
Lasīt tālāk
23.septembrī, Rīgā, skvērā pretī Brīvības piemineklim, kā arī tiešsaistē notika svinīgs pasākums #Pilsoņaspēks. Pasākumā par parlamentārās demokrātijas spēku Latvijā un Eiropā pirmo reizi tikās EP Vēstnieku skolu Alumni jeb absolventi un kopā ar valsts augstākajām amatpersonām atklāja piekto EP Vēstnieku skolu programmas mācību gadu. 
Lasīt tālāk
Mēs Tevi iepazinām kā Eiropas Parlamenta Vēstnieku. Gūsti pieredzi un esi piederīgs jaudīgajiem EP Vēstnieku Alumni - EP Vēstnieku skolu absolventiem! Aicinām sadarbību turpināt izaugsmes nodarbībās un Eiropas ideju atbalstītāju kustībā #mēsesamkopā. Tev ir iespēja piedalīties EP Vēstnieku Alumni programmā, kuras mērķis ir veidot spēcīgu jauniešu balsi Latvijai būtiskos ES jautājumos. 
Lasīt tālāk

Mācību materiāli

Daba uzlādē ar enerģiju un priecē. Izglīto sevi dabas un klimata jautājumos!
Lasīt tālāk
Katrā EP Vēstnieku skolas mācību gadā skolotāji un skolēni rada vērtīgus mācību materiālus par Eiropas Savienības tematiku – prezentācijas, nodarbību plānus, darba lapas, krustvārdu mīklas un viktorīnas. Izstrādātie metodiskie materiāli ir integrējami ģeogrāfijā, vēsturē, dabaszinībās, valodās un citos priekšmetos – pēc pedagoga ieskatiem un atbilstības situācijai.
Lasīt tālāk
Šogad ir iznācis jauns mācību materiāls 14 līdz 18 gadus veciem skolēniem, ko aicinām izmantot ikdienas darbā  “Europe@school”.
Lasīt tālāk
Runā par sev svarīgo Eiropā! Esam izveidojuši kvalitatīvas prezentācijas, kas ietver ES un Latvijas integrācijas Eiropā vēsturi un 8 svarīgākās ES darbības jomas.
Lasīt tālāk

Paveiktais

2019./2020. mācību gads
2018./2019. mācību gads
2017./2018. mācību gads
2016./2017.mācību gads