skip to content

Sīkdatņu politika EP Informācijas biroja mājas lapā

Mēs lietojam sīkdatnes (cookies-angļu.val.), lai nodrošinātu jums labāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Šīs sīkdatnes mēs izmantojam tikai statistikas vākšanas nolūkos, izmantojot Google Analytics; personas dati netiek vākti. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā atslēgt sīkdatnes jūsu datorā, lūdzu apmeklējiet www.aboutcookies.org

Turpināt
 
Skolu komandas
Skolu komandas
 
Darbs skolā
Darbs skolā
 

EP Vēstnieku skola

Daudzus Eiropas dienas pasākumus organizē paši Latvijas iedzīvotāji, īpaši - jaunieši. Reps, viktorīnas, tikšanās ar citu Eiropas valstu jauniešiem un diskusijas par Latvijai būtiskiem ES jautājumiem, mazinot aizspriedumus un stiprinot eiropeisko identitāti un vērtības, ir tikai dažas no šī gada 9.maija aktivitātēm. PALDIES Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolām visā Latvijā, kas tik radoši šogad Eiropas dienu svinēja digitālajā vidē!
Lasīt tālāk
Pielāgojoties Covid-19 pandēmijas dēļ noteiktajiem ierobežojumiem, Eiropas Parlamenta (EP) Vēstnieku skolu programmas Atklātās stundas šajā mācību gadā turpinās attālināti, un maijā EP deputāti neklātienē tiksies ar skolēniem no Ventspils Latvijas rietumos līdz Alūksnei austrumos.
Lasīt tālāk
Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu 5. sezona ir atklāta! Vairāk nekā 75 Latvijas skolas, simtiem skolotāju un tūkstošiem skolēnu jau šogad apgūs mācību programmu, kas trīs gadu garumā sadarbībā ar valsts un Eiropas Savienības augstākajām amatpersonām, izciliem ekspertiem, medijiem un programmas absolventiem pētīs parlamentārās demokrātijas visdažādākos aspektus. Tā ir iespēja apzināties savu #Pilsoņaspēku un izprast kā likumdošana, tieslietu sistēma, sabiedrības iesaiste un vēlēšanas nodrošina Latvijas un Eiropas parlamentārās demokrātijas ilgtspēju. Mēs katrs esam #Pilsoņaspēks! Tiekamies EP Vēstnieku skolu tiešsaistes stundās!
Lasīt tālāk
LSM.lv sadarbībā ar Eiropas Parlamenta biroju Latvijā īstenoja piecas intervijas ar Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu programmas dalībniekiem. Jaunieši stāstīja par sasniegto un nākotnes plāniem.
Lasīt tālāk
Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas kopā ar valsts un ES amatpersonām un jomas ekspertiem turpina pētīt parlamentārās demokrātijas tēmu. Īstenoti četri parlamentārās demokrātijas skaidrošanas cikla semināri ar Latvijas eiroparlamentāriešiem un EP Vēstnieku skolām no visas Latvijas.
Lasīt tālāk
23.septembrī, Rīgā, skvērā pretī Brīvības piemineklim, kā arī tiešsaistē notika svinīgs pasākums #Pilsoņaspēks. Pasākumā par parlamentārās demokrātijas spēku Latvijā un Eiropā pirmo reizi tikās EP Vēstnieku skolu Alumni jeb absolventi un kopā ar valsts augstākajām amatpersonām atklāja piekto EP Vēstnieku skolu programmas mācību gadu. 
Lasīt tālāk
Mēs Tevi iepazinām kā Eiropas Parlamenta Vēstnieku. Gūsti pieredzi un esi piederīgs jaudīgajiem EP Vēstnieku Alumni - EP Vēstnieku skolu absolventiem! Aicinām sadarbību turpināt izaugsmes nodarbībās un Eiropas ideju atbalstītāju kustībā #mēsesamkopā. Tev ir iespēja piedalīties EP Vēstnieku Alumni programmā, kuras mērķis ir veidot spēcīgu jauniešu balsi Latvijai būtiskos ES jautājumos. 
Lasīt tālāk

Mācību materiāli

📋 Izzini Eiropu spēlējoties 📋 Kā mācīt par klimata pārmaiņām? 📋 Motivē zināt: mācību materiāli par Eiropas Savienību 📋 Interaktīvas nodarbības par Eiropas Savienību – jauns mācību materiāls “Europe@school"  📋 Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu programmas mācību materiāls “Trāpīts – ES”  📋  Jēgpilnām sarunām par Eiropu
Lasīt tālāk

Paveiktais

2019./2020. mācību gads
2018./2019. mācību gads
2017./2018. mācību gads
2016./2017.mācību gads