skip to content

Sīkdatņu politika EP Informācijas biroja mājas lapā

Mēs lietojam sīkdatnes (cookies-angļu.val.), lai nodrošinātu jums labāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Šīs sīkdatnes mēs izmantojam tikai statistikas vākšanas nolūkos, izmantojot Google Analytics; personas dati netiek vākti. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā atslēgt sīkdatnes jūsu datorā, lūdzu apmeklējiet www.aboutcookies.org

Turpināt
 
Skolu komandas
Skolu komandas
 
Darbs skolā
Darbs skolā
 

EP Vēstnieku skola

2021./2022. m.g. Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas kopā ar ES un valsts amatpersonām, kā arī jomas ekspertiem turpina pētīt parlamentārās demokrātijas tēmu. Fokusā: pilsoniskums. Tiks īstenoti vairāki reģionālie semināri ar Latvijas EP deputātu dalību.
Lasīt tālāk
Pabeidzi EP Vēstnieku skolu* un vēlies turpināt būt eiropeiski aktīvs/-a? Piesakies Eiropas kopienas viedokļu līderu programmai un piedzīvo izaugsmi, dibini vērtīgus kontaktus un sāc savu karjeru spoži!
Lasīt tālāk
Vairāk nekā 75 Latvijas skolas, simtiem skolotāju un tūkstošiem skolēnu trīs gadu garumā sadarbībā ar valsts un Eiropas Savienības augstākajām amatpersonām, izciliem ekspertiem, medijiem un programmas absolventiem pētīs parlamentārās demokrātijas visdažādākos aspektus. Tā ir iespēja apzināties savu #Pilsoņaspēku un izprast kā likumdošana, tieslietu sistēma, sabiedrības iesaiste un vēlēšanas nodrošina Latvijas un Eiropas parlamentārās demokrātijas ilgtspēju. 2021./2022.m.g. turpināsim ar pilsoniskuma tēmu. Tiekamies EP Vēstnieku skolu tiešsaistes stundās!  
Lasīt tālāk

Mācību materiāli

📋 Izzini Eiropu spēlējoties 📋 Kā mācīt par klimata pārmaiņām? 📋 Motivē zināt: mācību materiāli par Eiropas Savienību 📋 Interaktīvas nodarbības par Eiropas Savienību – jauns mācību materiāls “Europe@school"  📋 Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu programmas mācību materiāls “Trāpīts – ES”  📋  Jēgpilnām sarunām par Eiropu
Lasīt tālāk

Paveiktais

2020./2021. mācību gads
2019./2020. mācību gads
2018./2019. mācību gads
2017./2018. mācību gads
2016./2017.mācību gads