skip to content
 
Skolu komandas
Skolu komandas
 
Darbs skolā
Darbs skolā
 

EP Vēstnieku skola

Ieskaties un Piedalies! Atklātās stundas ap 70 Latvijas skolās par aktuāliem ES tematiem!
Lasīt tālāk
“Eiropas Parlamenta (EP) Vēstnieku skolas” programmā iesaistītie skolēni ir pārliecināti par jauniešu spējām ietekmēt politiskos procesus kā Latvijā, tā Eiropas Savienībā (ES), liecina Eiropas Parlamenta biroja Latvijā veiktās aptaujas rezultāti.
Lasīt tālāk
Piektdien, 1. novembrī, ar meistarklasi un Eiropas Parlamenta (EP) Kultūras un izglītības komitejas deputātes Daces Melbārdes (EKR grupa/"Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK") uzrunu tika svinīgi atklāts “Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas” jaunais mācību gads.
Lasīt tālāk

Aktualitātes

Šogad ir iznācis jauns mācību materiāls 14 līdz 18 gadus veciem skolēniem, ko aicinām izmantot ikdienas darbā  “Europe@school”.
Lasīt tālāk
Runā par sev svarīgo Eiropā! Esam izveidojuši kvalitatīvas prezentācijas, kas ietver ES un Latvijas integrācijas Eiropā vēsturi un 8 svarīgākās ES darbības jomas.
Lasīt tālāk
Kāpēc tā un kā darīt labāk? Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu aptaujās par pilsonisko aktivitāti jaunieši atzīst, ka izprot savas līdzdalības nozīmi un gatavi iesaistīties politiskajos procesos, taču trūkst zināšanas un pārliecības. Šajā Eiropas vēlēšanu gadā vairākas skolas savos pasākumos klātienē un sociālos tīklos proaktīvi aicināja sabiedrību diskutēt par Latvijai svarīgo Eiropas Savienībā, vairot zināšanas un iedvesmoties būt aktīviem pilsoņiem.
Lasīt tālāk

Paveiktais

2018./2019. mācību gads
2017./2018. mācību gads
2016./2017.mācību gads
 

EP vēstnieki juniori

Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu jaunieši aptaujāja 3000 savus vienaudžus un secināja, ka jaunieši vēlas iesaistīties politiskajos un sabiedriskajos procesos, tomēr tam traucē izpratnes un apziņas trūkums, ka viņi var tos ietekmēt. Daudzi gaida 18 gadu vecumu, kad ir vairāk iespēju līdzdarboties. 
Lasīt tālāk
Vecāki un skolotāji - skolēni atzīst, ka tieši Jūsu viedoklis un rīcība visvairāk ietekmē viņu politiskos uzskatus. Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu jaunieši veica aptaujas ar mērķi noskaidrot vienaudžu attieksmi pret vēlēšanām, izpratni par politiku un gatavību iesaistīties, piemēram, balsojot.
Lasīt tālāk