skip to content
 
 
 

2016./2017. mācību gads

Piedāvājam izmantošanai 2016./2017. un 2017./2018.m.g. Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu skolotāju izstrādātos metodiskos mācību materiālus Eiropas Savienības tematikas integrēšanai dažādos mācību priekšmetos. Nodarbību plāni, darba lapas, uzdevumi, spēles, prezentācijas, viktorīnas un krustvārdu mīklas angļu valodas, dabaszinību, ekonomikas, filozofijas, fizikas, ģeogrāfijas, informātikas, kulturoloģijas, vēstures, latviešu valodas un citām nodarbībām.
Lasīt tālāk
Vecāki un skolotāji - skolēni atzīst, ka tieši Jūsu viedoklis un rīcība visvairāk ietekmē viņu politiskos uzskatus. Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu jaunieši veica aptaujas ar mērķi noskaidrot vienaudžu attieksmi pret vēlēšanām, izpratni par politiku un gatavību iesaistīties, piemēram, balsojot.
Lasīt tālāk
Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolās visā Latvijā 9.maijā īstenoti grandiozi Eiropas dienas svētki ar A - asprātība; D - dziesmas; E - Eiropas eksāmens; H - himna; J - jaunas zināšanas & jautrība; K - karogs & kūka; L - līdzdalība; M - mode; P - pārsteigums; V - valsts; Z - zibakcija u.t.t.
Lasīt tālāk
EP Vēstnieku skolas logo
Vairāki simti skolu no visas Eiropas Savienība jau seko un ir pievienojušies EP Vēstnieku skolu Facebook grupām.
Lasīt tālāk
Skolu komandas
Katra Eiropas Parlamenta Vēstnieku dalībskola lepojas ar junioru komandu – jauniešiem, kuri grib un var izdarīt vairāk kā citi. Eiropas Parlamenta Vestnieku skolu junioriem ir idejas, enerģija un zināšanas, lai veidotu Latviju un Eiropu tādu, kādā mēs visi vēlamies dzīvot!
Lasīt tālāk