skip to content
 
 
 

Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Rīgā (EPIB) izsludina pieteikšanos veidot radio konkursus

19/11/2014

EPIB Rīgā aicina radio stacijas integrēt savā programmā konkursus par Eiropas Parlamenta (EP) darba kārtību un vērtībām. Konkursa saturs tiks piedāvāts no EPIB puses, no radio puses nepieciešams profesionāls atbalsts, lai informāciju sagatavotu atbilstoši auditorijas vajadzībām un paradumiem ar mērķi sasniegt maksimālo rezultātu, veicinot izpratni par EP aktualitātēm un vērtībām. Lūdzu, plašākai informācijai skatīt EPIB Latvijā mājaslapu.

Konteksts: pēc jaunas Eiropas Komisijas apstiprināšanas, jaunievēlētais Eiropas Parlaments pilnībā koncentrēsies uz jauno dienaskārtību un  EP vērtībām. Jaunie deputāti ir noteikuši savus mērķus šim sasaukumam. Tādēļ radio konkursiem jākoncentrējas uz iepazīstināšanu ar jaunajiem Eiropas Parlamenta deputātiem, Eiropas Parlamenta dienaskārtību un vērtībām.

Tehniskās prasības: radio konkursam ir jāilgst vismaz vienu nedēļu un jābūt reklamētam radio un radio sociālajos  tīklos, nodrošinot maksimālās auditorijas sasniegšanu. Konkursa moderatoram jābūt atpazīstamai radio ētera personībai, kura nodrošinātu mijiedarbību ar auditoriju. EPIB Latvijā ir jāmin kā projekta organizators visos konkursos un konkursu reklāmas materiālos.

Mērķa grupas: radio konkursam jābūt pievilcīgam cilvēkiem ar mazāku izpratni par Eiropas Parlamentu, ar mērķi vairot izpratni un celt līdzdalības līmeni EP vēlēšanās 2019. gadā. Iedzīvotāji reģionos ir svarīga mērķauditorija.

Piedāvājumus iesūtīt jolanta.bogustova@europarl.europa.eu un epriga@europarl.europa.eu līdz 4. decembrim, iekļaujot projekta aprakstu, augstāk minētās prasības un finanšu piedāvājumu.

Piedāvājumi tiks izvērtēti 5. decembrī un visi pieteikuma iesniedzēji saņems atbildi. EP patur iespēju kontraktēt 1 vai vairākus pieteikuma iesniedzējus sava budžeta ietvaros.