skip to content
 
 
 

Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Rīgā (EPIB) izsludina pieteikšanos veidot radio konkursus

09/06/2015

EPIB aicina radio stacijas integrēt savā programmā konkursus par Eiropas Parlamenta (EP) deputātu darba kārtību un EP vērtībām, tajā skaitā Saharova, Pilsoņu un LUX balvām. Konkursa saturs tiks piedāvāts no EPIB puses, no radio puses nepieciešams profesionāls atbalsts, lai informāciju sagatavotu atbilstoši auditorijas vajadzībām un paradumiem ar mērķi sasniegt maksimālo rezultātu, veicinot izpratni par EP deputātu aktualitātēm un EP vērtībām. Lūdzu, plašākai informācijai par EP dienaskārtību, deputātu aktivitātēm un vērtībām skatīt EPIB Latvijā mājaslapā.

Tehniskās prasības: radio konkursam ir jāilgst vismaz vienu nedēļu 2015. gada rudenī (laiks pēc abu pušu vienošanos) un jābūt reklamētam radio un radio sociālajos tīklos, nodrošinot maksimālās auditorijas sasniegšanu. Konkursa moderatoram jābūt atpazīstamai radio ētera personībai, kura nodrošinātu mijiedarbību ar auditoriju. EPIB jāmin kā projekta organizators visos konkursos un konkursu reklāmas materiālos.

Mērķa grupas: radio konkursam jābūt pievilcīgam cilvēkiem ar mazāku izpratni par EP ar mērķi vairot izpratni un celt līdzdalības līmeni EP vēlēšanās 2019. gadā. Jaunieši ir svarīga mērķauditorija.

Konkursa koncepta ideju un finanšu piedāvājumu iesūtīt jelena.glazova@europarl.europa.eu un epriga@europarl.europa.eu līdz 3. jūlijam, iekļaujot projekta aprakstu atbilstoši augstāk minētajām prasībām un finanšu piedāvājumu. Svarīgs faktors vērtēšanā būs auditorijas pamatojums.

Piedāvājumi tiks izvērtēti 6. jūlijā, un visi pieteikuma iesniedzēji saņems atbildi. EPIB patur iespēju kontraktēt 1 vai vairākus pieteikuma iesniedzējus sava budžeta ietvaros.