skip to content
 
 
 

Jaunumi 2021

Pēdējo desmit gadu laikā Eiropas Parlaments (EP) vairākkārt aicinājis Eiropas Komisiju nākt klajā ar priekšlikumu vienota mobilo ierīču lādētāja ieviešanai. Tas samazinātu atkritumu apjomu un atvieglotu patērētāju dzīvi.
Lasīt tālāk
Tūkstošiem skolēnu un pedagogu visā Latvijā - no Liepājas līdz Daugavpilij un no Alūksnes līdz Bauskai Eiropas Parlamenta (EP) Vēstnieku skolu programmā jaunajā mācību gadā izzinās pilsoniskās sabiedrības lomu demokrātijā un stiprinās to ar savu pienesumu.
Lasīt tālāk
Pirmā no četrām Eiropas pilsoņu paneļdiskusijām sākas ar sesiju Strasbūrā, kura ilgs no piektdienas, 2021. gada 17. septembra, līdz svētdienai, 19. septembrim.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Pasākumi

Pabeidzi EP Vēstnieku skolu* un vēlies turpināt būt eiropeiski aktīvs/-a? Piesakies Eiropas kopienas viedokļu līderu programmai un piedzīvo izaugsmi, dibini vērtīgus kontaktus un sāc savu karjeru spoži!
Lasīt tālāk
Vairāk nekā 75 Latvijas skolas, simtiem skolotāju un tūkstošiem skolēnu trīs gadu garumā sadarbībā ar valsts un Eiropas Savienības augstākajām amatpersonām, izciliem ekspertiem, medijiem un programmas absolventiem pētīs parlamentārās demokrātijas visdažādākos aspektus. Tā ir iespēja apzināties savu #Pilsoņaspēku un izprast kā likumdošana, tieslietu sistēma, sabiedrības iesaiste un vēlēšanas nodrošina Latvijas un Eiropas parlamentārās demokrātijas ilgtspēju. 2021./2022.m.g. turpināsim ar pilsoniskuma tēmu. Tiekamies EP Vēstnieku skolu tiešsaistes stundās!  
Lasīt tālāk
Piektdien, 11. jūnijā, plkst. 11.00 - 12.30 aicinām uz tiešsaistes diskusiju par priekšlikumu Eiropas Savienības (ES) direktīvai par minimālās algas kritēriju noteikšanu ES, kurā piedalīsies trīs Eiropas Parlamenta (EP) deputāti no Latvijas, darba ņēmēju un darba devēju pārstāvji, kā arī žurnālisti.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk