skip to content
 

Jaunumi 2022

Lai apgādātu Ukrainu ar elektroenerģijas ģeneratoriem, EP priekšsēdētāja Metsola kopā ar Florences mēru un Eurocities prezidentu Dario Nardellu uzsākusi kampaņu “Cerības ģeneratori”.  
Lasīt tālāk
Sākoties 2022. gada FIFA Pasaules kausa izcīņai Katarā, Parlaments pauž nožēlu par tūkstošiem imigrantu strādnieku nāvēm turnīra sagatavošanas darbos.
Lasīt tālāk
Ceturtdien Eiropas Parlamenta deputāti apstiprināja aizdevumu 18 miljardu eiro apmērā, lai atbalstītu Ukrainu karā ar Krieviju.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Pasākumi

Ar jaudīgu jauniešu diskusiju par politisko partiju lomu turpinām parlamentārās demokrātijas izzināšanas cikla trešo gadu. Ceturtdien, 1. decembrī, plkst. 16.00 aicinām uz tiešsaistes diskusiju "Politisko ideju tirgus Latvijā un Eiropā". 
Lasīt tālāk
Ceturtdien, 27. oktobrī, darba vizītē Latvijā ieradīsies Eiropas Parlamenta (EP) priekšsēdētāja Roberta Metsola. Viņa tiksies ar Latvijas augstākajām amatpersonām un piedalīsies diskusijā ar jauniešiem par Eiropas nākotni.
Lasīt tālāk
Otrdien, 25. oktobrī, ar interaktīvām darbnīcām jauniešiem un Eiropas Parlamenta (EP) deputātu līdzdalību Latvijas Nacionālajā bibliotēkā tiks atklāts EP Vēstnieku skolu programmas septītais mācību gads Latvijā. Tajā skolēni turpinās izzināt parlamentārās demokrātijas darbību, īpašu uzmanību pievēršot vēlēšanām.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk