skip to content
 

Jaunumi 2022

Reaģējot uz Krievijas karu pret Ukrainu, jaunās regulas mērķis ir jau pirms ziemas iestāšanās atjaunot Eiropas stratēģiskās gāzes rezerves, lai garantētu energoapgādes drošību.
Lasīt tālāk
EP ir pieņēmis nostāju par trim būtiskiem ES tiesību aktu projektiem, kas līdz 2030. gadam par vismaz 55 % samazinātu siltumnīcefekta gāzu emisijas un aizsargātu darbavietas un iedzīvotājus.
Lasīt tālāk
2022. gada Eiropas Pilsoņu balva piešķirta nodibinājumam Hospiss LV par pilotprojektu, sniedzot aprūpes palīdzību onkoloģijas pacientiem cieņpilnai aiziešanai.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Pasākumi

Aicinām 10. jūnijā plkst. 10.00 uz tiešsaistes paneļa diskusiju par Krievijas kara Ukrainā ietekmi uz ES klimata un enerģētikas politiku, kurā piedalīsies Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere, nozaru pārstāvji, kā arī žurnālisti.
Lasīt tālāk
  Ar pilsoniskā aktīvisma labās prakses piemēru skolās un apkaimēs prezentēšanu noslēgsies programmas Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu 2021./2022. mācību gads. Izlaidumam var sekot tiešsaistē 30. maijā plkst. 13.00 EP biroja Latvijā Facebook lapā!
Lasīt tālāk
Ceturtdien, 26. maijā, astoņi mēsesamkopā.eu jauno līderu programmas dalībnieki ES mājā Rīgā (Aspazijas bulvārī 28) ar Eiropas Parlamenta (EP) priekšsēdētāja vietnieku Robertu Zīli (ECR) diskutēs par jauniešiem būtiskām aktualitātēm, tā noslēdzot programmas otro gadu.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk