skip to content
 

Jaunumi

Ceturtdien Parlaments pieņēma nostāju sarunām ar dalībvalstīm par noteikumiem, kas paredz cilvēktiesību un rūpju par vidi integrāciju uzņēmumu pārvaldībā.
Lasīt tālāk
Ceturtdien Parlaments atbalstīja likumprojektu par munīcijas un raķešu ražošanas jaudas palielināšanu Eiropā.
Lasīt tālāk
Parlaments aicina pieņemt koordinētu stratēģiju, kas palielinātu ES noturību pret ārvalstu iejaukšanos un informācijas manipulāciju un aizsargātu 2024. gada Eiropas Parlamenta vēlēšanas.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Pasākumi

Noslēdzot triju gadu parlamentārās demokrātijas skaidrošanas ciklu jauniešiem un programmas “Eiropas Parlamenta Vēstnieku skola” (turpmāk - EP Vēstnieku skolas) septīto mācību gadu, piektdien, 9. jūnijā, vidusskolēni festivālā "Lampa" Cēsīs prezentēs savus priekšlikumus vēlēšanu aktivitātes paaugstināšanai.
Lasīt tālāk
Aptuveni 10 000 jauniešu no ES un citām valstīm tiksies Strasbūrā, lai apspriestu Eiropas nākotni, ņemot vērā karu pret Ukrainu un gaidāmās Eiropas Parlamenta vēlēšanas.
Lasīt tālāk
Piektdien, 26. maijā, Eiropas Savienības mājā Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, atkal norisināsies pērn aizsāktā erudīcijas spēle “Gudrāks ar deputātu”. Tajā divas tautas priekšstāvju atbalstītas jauniešu komandas mērosies demokrātijas zināšanās un izpratnē.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk