skip to content
 

Jaunumi

Pirms ES un Ukrainas samita Kijivā Eiropas Parlamenta deputāti atkārtoti apliecina atbalstu Ukrainas dalībai ES, uzsverot, ka vajadzīgs “uz nopelniem balstīts” pievienošanās process.
Lasīt tālāk
Ceturtdien EP pieņēma nostāju par politiskās reklāmas noteikumu priekšlikumu. EP rosināto izmaiņu mērķis ir stiprināt vēlēšanu noturību pret ārvalstu iejaukšanos un vairot pārredzamību.
Lasīt tālāk
Parlaments ceturtdien apstiprināja lēmumu sākt sarunas par jauniem pasākumiem, lai uzlabotu darba apstākļus cilvēkiem, kas strādā digitālajās platformās.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Pasākumi

2. februārī plkst. 16.00 Zoom platformā notiks EP Vēstnieku skolu programmas tiešsaistes lekcija “Vēlēšanas Eiropā un Eiropas vēlēšanas”.
Lasīt tālāk
27. janvārī plkst. 10.30 aicinām uz tiešsaistes paneļa diskusiju par enerģētikas krīzes ietekmi uz dažādām ekonomikas nozarēm, kurā trīs Eiropas Parlamenta (EP) deputāti no Latvijas iepazīstinās ar aktuālo ekonomikas, enerģētikas un transporta jomā. Diskusijā piedalīsies arī vairāki nozaru pārstāvji un žurnālisti.
Lasīt tālāk
Eiropas Parlamenta (EP) Vēstnieku skolu programmas Atklātās stundas norit gan attālināti, gan klātienē. Jau kopš pērnā gada nogales līdz pat 2023. gada maijam skolēni kopā ar EP deputātiemun programmas eksperti, politoloģi Žanetu Ozoliņu izzina demokrātiju un aktuālas ES tēmas.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk