skip to content
 
 
 

Jaunumi 2021

Eiropas Parlamenta (EP) birojs Latvijā sadarbība ar Latvijas deputātiem sagatavojis ikgadējo atskaiti par deputātu paveikto un padarītā devumu Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt tālāk
Parlaments “visstingrākajā veidā nosoda” nesen pieņemtos pret LGBTIQ vērstos tiesību aktus un demokrātijas un tiesiskuma likvidāciju Ungārijā.
Lasīt tālāk
2021. gada Eiropas Pilsoņu balva piešķirta Ineses Vaivares vadītās biedrības “Viegli palīdzēt” īstenotajai aktivitātei Baltkrievijas iedzīvotāju atbalstam #FreeBelarus, kā arī Bērnu slimnīcas fonda un “Bērnu un pusaudžu resursu centra” valdes priekšsēdētājai Lienei Dambiņai.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Pasākumi

Piektdien, 11. jūnijā, plkst. 11.00 - 12.30 aicinām uz tiešsaistes diskusiju par priekšlikumu Eiropas Savienības (ES) direktīvai par minimālās algas kritēriju noteikšanu ES, kurā piedalīsies trīs Eiropas Parlamenta (EP) deputāti no Latvijas, darba ņēmēju un darba devēju pārstāvji, kā arī žurnālisti.
Lasīt tālāk
Daudzus Eiropas dienas pasākumus organizē paši Latvijas iedzīvotāji, īpaši - jaunieši. Reps, viktorīnas, tikšanās ar citu Eiropas valstu jauniešiem un diskusijas par Latvijai būtiskiem ES jautājumiem, mazinot aizspriedumus un stiprinot eiropeisko identitāti un vērtības, ir tikai dažas no šī gada 9.maija aktivitātēm. PALDIES Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolām visā Latvijā, kas tik radoši šogad Eiropas dienu svinēja digitālajā vidē!
Lasīt tālāk
Pielāgojoties Covid-19 pandēmijas dēļ noteiktajiem ierobežojumiem, Eiropas Parlamenta (EP) Vēstnieku skolu programmas Atklātās stundas šajā mācību gadā turpinās attālināti, un maijā EP deputāti neklātienē tiksies ar skolēniem no Ventspils Latvijas rietumos līdz Alūksnei austrumos.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk