skip to content
 
 
 

Jaunumi 2021

Pirmā no četrām Eiropas pilsoņu paneļdiskusijām sākas ar sesiju Strasbūrā, kura ilgs no piektdienas, 2021. gada 17. septembra, līdz svētdienai, 19. septembrim.
Lasīt tālāk
Parlaments pauž nožēlu par Afganistānas vardarbīgo ieņemšanu un aicina sniegt humāno palīdzību un koordinēti rīkoties, lai aizsargātu apdraudētās grupas.
Lasīt tālāk
Eiropas Parlaments rezolūcijā uzsver, ka Eiropai ir jādod pretspars Kremļa agresīvajai politikai, vienlaikus liekot pamatus sadarbībai ar nākotnes demokrātisko Krieviju.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Pasākumi

Pabeidzi EP Vēstnieku skolu* un vēlies turpināt būt eiropeiski aktīvs/-a? Piesakies Eiropas kopienas viedokļu līderu programmai un piedzīvo izaugsmi, dibini vērtīgus kontaktus un sāc savu karjeru spoži!
Lasīt tālāk
Vairāk nekā 75 Latvijas skolas, simtiem skolotāju un tūkstošiem skolēnu trīs gadu garumā sadarbībā ar valsts un Eiropas Savienības augstākajām amatpersonām, izciliem ekspertiem, medijiem un programmas absolventiem pētīs parlamentārās demokrātijas visdažādākos aspektus. Tā ir iespēja apzināties savu #Pilsoņaspēku un izprast kā likumdošana, tieslietu sistēma, sabiedrības iesaiste un vēlēšanas nodrošina Latvijas un Eiropas parlamentārās demokrātijas ilgtspēju. 2021./2022.m.g. turpināsim ar pilsoniskuma tēmu. Tiekamies EP Vēstnieku skolu tiešsaistes stundās!  
Lasīt tālāk
Piektdien, 11. jūnijā, plkst. 11.00 - 12.30 aicinām uz tiešsaistes diskusiju par priekšlikumu Eiropas Savienības (ES) direktīvai par minimālās algas kritēriju noteikšanu ES, kurā piedalīsies trīs Eiropas Parlamenta (EP) deputāti no Latvijas, darba ņēmēju un darba devēju pārstāvji, kā arī žurnālisti.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk