skip to content
 

Jaunumi 2022

Parlaments nosoda Mahsas Amini nāvi un prasa noteikt ES sankcijas pret viņas slepkavām un personām, kas iesaistītas sieviešu tiesību aizstāvībai veltīto protestu apspiešanā.
Lasīt tālāk
Eiropas Parlamenta deputāti mudina visas valstis un starptautiskās organizācijas nepārprotami nosodīt viltus referendumus Ukrainā un Krievijas mēģinājumu ar varu iegūt teritoriju.
Lasīt tālāk
Parlaments aicina uz plašākiem ārkārtas pasākumiem, lai mazinātu spiedienu, ko Eiropas mājsaimniecībām un uzņēmumiem rada strauji augošās enerģijas cenas.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Pasākumi

Trešdien, 21. septembrī, 2022. gada laureāts Hospiss LV svinīgā ceremonijā saņems Eiropas Pilsoņu balvas medaļu un piedalīsies diskusijā par brīvprātīgo darbu “No brīvprātīgā līdz varoņdarbam”. 
Lasīt tālāk
Ceturtdien, 15. septembrī, pulksten 15.00 Eiropas Parlamenta (EP) birojs Latvijā aicina 18-22 gadus vecus jauniešus uz Instagram video satura darbnīcu jaunajiem vēlētājiem “Balso un dalies”.
Lasīt tālāk
25. un 26. augustā trīs Latvijas skolu audzēkņi Tallinā  piedalīsies Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu programmas vasaras skolā, kurā vidusskolēni un skolotāji no četrām valstīm diskutēs par parlamentārās demokrātijas būtību un nozīmi.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk