skip to content
 

Jaunumi 2022

EP deputāti pauž nosodījumu par atbalstu, ko Baltkrievijas režīms un diktators Aleksandrs Lukašenko sniedz neizprovocētajam Krievijas karam Ukrainā.
Lasīt tālāk
EP aicina rast finansējuma avotus, lai kompensētu kara radītās sekas: konfiscējot Krievijas oligarhu aktīvus, izmantojot jaunus ES pašu resursus un pilnībā izmantojot pašreizējo ES budžetu.
Lasīt tālāk
Krievijas līderu un militāro komandieru un viņu sabiedroto noziegumi pret Ukrainu būtu jāizmeklē īpašam starptautiskajam tribunālam.
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk

Pasākumi

Ceturtdien, 26. maijā, astoņi mēsesamkopā.eu jauno līderu programmas dalībnieki ES mājā Rīgā (Aspazijas bulvārī 28) ar Eiropas Parlamenta (EP) priekšsēdētāja vietnieku Robertu Zīli (ECR) diskutēs par jauniešiem būtiskām aktualitātēm, tā noslēdzot programmas otro gadu.
Lasīt tālāk
Pirmdien, 9. maijā, Strasbūrā noslēgsies gadu ilgusī Konference par Eiropas nākotni. Lai atskatītos uz tās paveikto un iezīmētu iespējamos nākotnes scenārijus, Eiropas Parlamenta (EP) birojs Latvijā pirmdien pulksten 9.30 rīko ekspertu un mediju brokastis. Tajās klātienē un attālināti no Strasbūras piedalīsies Konferences plenārsēdes dalībnieki no Latvijas, kā arī citi Eiropas lietu eksperti.
Lasīt tālāk
Eiropas jaunatnes gadā Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas, to skaitā Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija, Salaspils 1.vidusskola, Daugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs, Rīgas Centra humanitārā vidusskola un citas piedalās Eiropas dienas pasākumu rīkošanā savu skolu un apkārtnes jauniešiem. Šogad jaunieši Eiropas dienas pasākumos īpaši novērtē brīvības, demokrātijas un solidaritātes nozīmi. 
Lasīt tālāk
Lasīt tālāk