skip to content
 
 
 

MŪSŲ BIURO NAUJIENOS

Diskusijos su Olegu Sencovu akimirka.
Ukrainos režisierius, buvęs politinis kalinys, 2018 metais gavęs Europos Parlamento Sacharovo premiją už minties laisvę, Olegas Sencovas šiais metais atvyko į Lietuvą kaip festivalio „Nepatogus kinas“ žiuri narys. Spalio 19 d. jis susitiko su Lietuvos jaunimu, dauguma kurių atvyko iš įvairių rusų ir lenkų mokyklų.
Roberta Metsola, MEP.
Š. m. rugsėjo 24 d. 11.30–13.00 val. „Europos namuose“, Vilniuje (Gedimino pr. 16) vyks Europos Parlamento biuro Lietuvoje ir Lietuvos Respublikos Seimo Europos reikalų komiteto organizuojama diskusija apie Europos Sąjungos ateitį su Europos Parlamento Pirmininko pavaduotoja Roberta Metsola ir Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko pavaduotoja, Seimo Europos reikalų komiteto pirmininke Radvile Morkūnaite-Mikulėniene.  
Europos Parlamento biuras Lietuvoje jau šeštus metus tęs programos „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ (MEPA) įgyvendinimą Lietuvoje ir kviečia Lietuvos gimnazijas ir profesines mokyklas prisijungti prie MEPA programos Lietuvoje 2021-2022 mokslo metais.
Biuro renginiai ir naujienos
 .
 

EUROPOS PARLAMENTO NAUJIENOS

Trečiadienį Europos Parlamento (EP) Pirmininkų sueiga nutarė skirti šių metų Sacharovo premiją už minties laisvę Rusijos opozicijos politikui, kovotojui su korupcija Aleksejui Navalnui.
Europos Parlamento logotipas.
Europos Parlamentas reiškia tvirtą paramą ES valstybėms, susiduriančioms su Baltarusijos režimo vykdomu hibridiniu karu ir ragina perduoti A. Lukašenkos bylą tarptautiniam teismui.
EYE - kvietimas.
„Ateitis priklauso mums“ – tokiu šūkiu šiemet pasitinka Europos jaunimo renginys EYE2021, kurio dalyviai keisis idėjomis ir prisidės prie diskusijų dėl Europos ateities. Visą kitą savaitę numatyti renginiai ir diskusijos internete, o spalio 8–9 d. 3-4 tūkst. jaunų žmonių iš visos ES ir kitų šalių dalyvaus pagrindiniame EYE renginyje Strasbūre.
Visos naujienos