skip to content
 

MŪSŲ BIURO NAUJIENOS

Diskusijos su Olegu Sencovu akimirka.
Ukrainos režisierius, buvęs politinis kalinys, 2018 metais gavęs Europos Parlamento Sacharovo premiją už minties laisvę, Olegas Sencovas šiais metais atvyko į Lietuvą kaip festivalio „Nepatogus kinas“ žiuri narys. Spalio 19 d. jis susitiko su Lietuvos jaunimu, dauguma kurių atvyko iš įvairių rusų ir lenkų mokyklų.
Roberta Metsola, MEP.
Š. m. rugsėjo 24 d. 11.30–13.00 val. „Europos namuose“, Vilniuje (Gedimino pr. 16) vyks Europos Parlamento biuro Lietuvoje ir Lietuvos Respublikos Seimo Europos reikalų komiteto organizuojama diskusija apie Europos Sąjungos ateitį su Europos Parlamento Pirmininko pavaduotoja Roberta Metsola ir Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko pavaduotoja, Seimo Europos reikalų komiteto pirmininke Radvile Morkūnaite-Mikulėniene.  
Europos Parlamento biuras Lietuvoje jau šeštus metus tęs programos „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ (MEPA) įgyvendinimą Lietuvoje ir kviečia Lietuvos gimnazijas ir profesines mokyklas prisijungti prie MEPA programos Lietuvoje 2021-2022 mokslo metais.
Biuro renginiai ir naujienos
 .
 

EUROPOS PARLAMENTO NAUJIENOS

Europos liaudies partijos narė iš Maltos Roberta Metsola antradienį tapo naująja ir jauniausia Europos Parlamento (EP) pirmininke. Ją parėmė 458 europarlamentarai.
2022 m. sausio 11 d. Italijos Aviano onkologiniame centre mirė Europos Parlamento pirmininkas Davidas Sassoli.
Esi 16–30 metų amžiaus, gyveni ES ir dirbi prie projekto, kuris padeda keisti Europą? Tuomet gali tapti Europos Karolio Didžiojo jaunimo premijos laureatu! Apdovanojimu remiami jaunimo vykdomi projektai, kuriais siekiama bendradarbiauti ir ugdyti tarpusavio supratimą Europoje ir tarptautiniu mastu. Pateik paraišką dabar, gauk iki 7 500 EUR ir pagalbą, kad galėtum toliau plėtoti savo iniciatyvą.
Visos naujienos