skip to content
 
 
 
 

MŪSŲ BIURO NAUJIENOS

Karantinas paredagavo visų mūsų gyvenimus ir mūsų profesinės šventės – Europos dienos – minėjimą. Negalime pakviesti Jūsų į gyvus renginius ar koncertus, bet norime paskatinti išeiti iš namų, pasivaikščioti po Vilnių ir pamatyti miestą pro ES prizmę. Naujas Walk15 pasivaikščiojimo maršrutas, skirtas Europos dienai, lauks Jūsų jau gegužės 7 d.
Šiais metais, LUX Europos publikos kino apdovanojimui buvo nominuoti trys filmai: „Dar po vieną“, „Kolektyvas“ ir „Kristaus kūnas“. Kviečiame pamatyti juos Europos dienos savaitgalį ir balsuoti už labiausiai patikusį filmą. Nugalėtojas bus paskelbtas birželio 9 d.
Kviečiame registruotis į Europos Parlamento biuro Lietuvoje ir „AgriFood Lithuania DIH“ balandžio 16 d. 10 val. organizuojamą nuotolinį renginį „Žiedinės ekonomikos poveikis ir žemės ūkio ir maisto sektoriui“.
Biuro renginiai ir naujienos
 .
 

EUROPOS PARLAMENTO NAUJIENOS

Ketvirtadienį Europos Parlamentas (EP) griežtai pasmerkė Rusijos galios demonstravimą Ukrainos atžvilgiu ir išpuolius Čekijoje, taip pat pareikalavo nedelsiant paleisti A. Navalną.
Vakcinacijos pasas ir kaukė.
Ketvirtadienį Europos Parlamentas (EP) priėmė savo poziciją dėl pažymėjimo, kuriuo siekiama užtvirtinti teisę pandemijos metu laisvai keliauti Europoje.
.
Europos Parlamentas (EP) didele balsų dauguma pritarė ES ir Jungtinės Karalystės (JK) prekybos ir bendradarbiavimo susitarimui, kuris nustatys šalių santykius po „Brexit“.
Visos naujienos