skip to content
 
 
 
 

MŪSŲ BIURO NAUJIENOS

Moters dienos plakatas.
Netrukus minėsime Tarptautinę moters dieną. Kaip ir kiekvienai metais, šią dieną Europos Parlamentas iškelia tam tikrą svarbią temą. Šiais metais – ši proga yra skirta moterų lyderystei pandemijos metu ir vaidmeniui kovoje su jos padariniais. Moters dienos proga kviečiame prisijungti lyčių lygybės ir moterų situacijai pandemijos metu skirtoms temoms.
Kviečiame registruotis į „AgriFood Lithuania DIH“ ir Europos Parlamento biuro Lietuvoje organizuojamą nuotolinį renginį „Skaitmenizacija – galimybė žemės ūkio ir maisto sektoriui“.
Biuro renginiai ir naujienos
 .
 

EUROPOS PARLAMENTO NAUJIENOS

J. Borrell vizitas į Maskvą buvo klaida, teigė daugelis europarlamentarų antradienį surengtame plenariniame posėdyje. Kartu jie ragino ES griežčiau reaguoti į agresyvią Rusijos politiką.
EP plenarinė sesija STR.
Vasario 8-12 d. vyks Europos Parlamento plenarinė sesija. Pagrindinių numatytų temų, diskusijų, balsavimų ir renginių apžvalga šiame naujienlaiškyje.
Vasario 5 d. surengtoje spaudos konferencijoje Lietuvoje išrinkti europarlamentarai pripažino svarbų ES vaidmenį užtikrinant vakcinų tiekimą, tačiau kartu pažėrė kritikos ir pateikė siūlymų, ką reikėtų patobulinti. Nuomones pareiškė Europos liaudies partijos nariai Rasa Juknevičienė ir Liudas Mažylis, Socialistų atstovas Juozas Olekas, frakcijos „Renew Europe“ narys Petras Auštrevičius ir Žaliųjų atstovas Stasys Jakeliūnas.
Visos naujienos