skip to content
 

MŪSŲ BIURO NAUJIENOS

.
Europos Parlamento plenarinių posėdžių salėje Strasbūre kovo 14 d. savo požiūrį apie dabartinę Europos padėtį ir ateities perspektyvas pristatys Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda.
.
Europos Parlamentas paskelbė kvietimą dalyvauti konkurse, kuriuo siekiama atrinkti organizacijas įgyvendinti pirmąją Jaunųjų Europos žurnalistų programos dalį.
Visos mūsų biuro naujienos
 
 .

EUROPOS PARLAMENTO NAUJIENOS

Europos Parlamentas (EP) ragina rimtai apsvarstyti galimybę Ukrainai tiekti naikintuvus, sraigtasparnius ir raketų sistemas, o konfiskuotą Rusijos turtą panaudoti Ukrainos atstatymui.
Europarlamentarai pritarė, kad į nacionalinius planus būtų įtrauktos energetikos reformos, kuriomis siekiama mažinti priklausomybę nuo Rusijos kuro ir įveikti energijos nepriteklių.
Atsižvelgdami į ES Teisingumo Teismo nuomonę, EP nariai trečiadienį paragino ES Tarybą neatidėlioti ES prisijungimo prie Stambulo konvencijos, skirtos smurto prieš moteris prevencijai.
Europos Parlamentas (EP) balsavo už tai, kad nuo 2035 m. ES visi nauji lengvieji automobiliai, mikroautobusai ir furgonai neišmestų anglies dioksido.
Spaudos konferencija.
Ketvirtadienį europarlamentarai balsavo, kad Europos energetikos pertvarka atsispindėtų ekonomikos gaivinimo planuose, siekiant panaikinti ES priklausomybę nuo Rusijos iškastinio kuro.
Ekonomines ir socialines Rusijos karo Ukrainoje pasekmes galima suvaldyti konfiskuojant Rusijos oligarchų turtą, geriau panaudojant ES biudžeto lėšas ir įvedant naujus ES biudžeto šaltinius, teigia europarlamentarai.
Visos naujienos