skip to content
 
 
 

EUROPOS PARLAMENTO NAUJIENOS

Europos Parlamento pastato Briuselyje fasado elementas.
Europos Parlamento (EP) pirmininkas David Sassoli ir politinių frakcijų pirmininkai sukvietė dar vieną neeilinę plenarinę sesiją, siekdami tęsti parlamentinį kovos su pandemija darbą.
Balandžio 2 d., Tarptautinę faktų tikrinimo dieną, Europos Parlamentas (EP) siekia perspėti apie klaidinančios informacijos pavojus ne tik žmonių sveikatai, bet ir demokratijai.
Reaguodamas į padėtį Vengrijoje, kurios premjerui koronaviruso pandemijos motyvu leista neribotą laiką valdyti šalį dekretais, Europos Parlamento pirmininkas David Sassoli paskelbė griežtą pareiškimą.
Visos naujienos

MŪSŲ BIURO NAUJIENOS

Jei tai būtų filmas, tai, be abejo, būtų gana banalus trileris: grėsmingas virusas plinta visoje planetoje iš vienos šalies į kitą, priversdamas vis daugiau valstybių uždaryti savo gyventojus namuose. Kai kas gal net pasijuoktų išvydęs sceną su prekybos centrų krepšiais, pilnais kruopų ir tualetinio popieriaus...
Dėl COVID-19 (koronaviruso) pandemijos EP biuras Lietuvoje atšaukia visus savo renginius iki gegužės mėnesio pabaigos. Didžioji dauguma mūsų biuro darbuotojų dirba iš namų.
Hakatono dalyvių nuotrauka.
Vilniuje surengto hakatono „Hack4Climate“ dalyviai pristatė idėjas, kurios padės kovoti su klimato kaita. Tarp laimėtojų – programėlė, skirta mažinti išmetamą maisto kiekį, ir aplinkai draugiškesnių kelionių planavimo įrankis. Į komandas susibūrę technologijų entuziastai, padedami ekspertų, šiuos sprendimus sukūrė per vieną savaitgalį.
Biuro renginiai ir naujienos
 .