skip to content
 

MŪSŲ BIURO NAUJIENOS

Kviečiame žiniasklaidos atstovus teikti paraiškas Europos Parlamento (EP) dotacijoms gauti. Dotacijų tikslas – padėti nešališkai atspindėti artėjančius Europos Parlamento rinkimus ir  Parlamento politinę bei teisėkūros veiklą.
Europos Parlamentas
Europos Parlamentas skelbia konkursą komunikacijos ir renginių organizavimo paslaugoms įsigyti.
Turi vos minutę, kad įvertintum ir iškart atsakytum – trys dalykai, kuriuos išmokai per metus? Ar tai buvo svarbu ir sudėtinga, o gal tiesiog elementaru, bet labai praktiška? Žinios didžiausią vertę įgyja tada, kai yra nuolat taikomos ir praturtina mūsų įgūdžius. Todėl Europos Parlamento biuras Lietuvoje kviečia praplėsti akiratį ir dalyvauti šešių mokymų cikle, kuris suteiks patirtiES ir žinių, iškart pritaikomų praktiškai.  
MEPA projekto dalyvių nuotrauka.
Šiandien buvo paskelbti projekto „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ (MEPA) rezultatai už 2021-2022 mokslo metus. 85 mokyklos buvo akredituotos kaip MEPA mokyklos ir gavo tai patvirtinančias lenteles. Virš 800 jaunesniųjų ir vyresniųjų ambasadorių gaus tai patvirtinančius diplomus. O geriausių mokyklų komandos kitais mokslo metais vyks į Strasbūre planuojamus Euroscola renginius. Sveikiname!
 
 .

EUROPOS PARLAMENTO NAUJIENOS

Spaudos konferencija.
Ketvirtadienį europarlamentarai balsavo, kad Europos energetikos pertvarka atsispindėtų ekonomikos gaivinimo planuose, siekiant panaikinti ES priklausomybę nuo Rusijos iškastinio kuro.
Ekonomines ir socialines Rusijos karo Ukrainoje pasekmes galima suvaldyti konfiskuojant Rusijos oligarchų turtą, geriau panaudojant ES biudžeto lėšas ir įvedant naujus ES biudžeto šaltinius, teigia europarlamentarai.
Moterys nurodo, kad Europos Parlamento (EP) prioritetai turėtų būti kova su prekyba žmonėmis ir seksualiniu išnaudojimu, psichologiniu ir fiziniu smurtu prieš moteris bei vyrų ir moterų pajamų skirtumo panaikinimas.
Visos naujienos